Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

;)jzwdp no to w sumie Twój znajomy;D a już myślałam, że mi coś więcej powiesz, jak tam u niego z wynikami różnych kobitek po IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trelemorele1234
Witam was serdecznie. Proszę was o radę. Mam siedemnaście lat i bardzo bolesne miesiączki. Często płaczę przy nic z bólu. Dodatkowo za każdym razem bólom towarzyszą drgawki, cała się trzęsę. Zwykłe tabletki mi nie pomagają. Myślę, że to najwyższa pora, żeby wybrać się do ginekologa. W związku z tym mam kilka pytań. 1. Czytałam, że do 18 roku życia trzeba iść do Ginekologa z opiekunem, to prawda? Przecież chodzi o konsultację, a nie o tabletki antykoncepcyjne. 2. To moja pierwsza wizyta u Ginekologa, więc chciałabym, żebyście poleciły mi lekarza (najlepiej Panią Doktor), który będzie wyrozumiały i nie zrazi mnie do kolejnych wizyt. Na razie spodobały mi się recenzje Pani Dr Majewicz, ale czytałam, że kolejki do niej są bardzo długie. 3. Przyznam, że nie stać mnie na wizyty prywatne. Gdzie powinnam się udać? Bardzo niecierpliwie czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś był może na wizycie u dr Majewicz lub dr Romaszko? Szukam dobrego ginekologa w Olsztynie, a opinie na większość lekarzy są skrajnie różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IBM
Romaszko odradzam, nie ma czasu dla pacjentki, wizyta krótka, nic nie wyjaśnia, odbiera telefony podczas wizyty, ważniejsze było wytłumaczenie córce ile kiełbasy ma kupić niż mi co to są mięśniaki, wyszłam z rozpoznaniem "mięśniaki" i nic więcej, kazała mi przyjść do kontroli za 4 miesiące, a na moje obfite ze skrzepami okresy nic nie powiedziała, nie potrafiła mi odpowiedzieć na żadne pytanie. Po wizycie mało uświadomiona włączyłam google i się naczytałam o mięśniakach!! włos mi się zjeżył na głowie. Poszłam do innego lekarza okazało się że oprócz tego mięśniaka mam jeszcze parę innych których Romaszko nie widziała, przerośnięte endometrium i pod razu na zabieg się kwalifikowałam. Po zabiegu jest ok, zmiejszyły mi się okresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzwdp
również źle wspominam dr Romaszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka13245768
Witam Was serdecznie, mam problem, a mianowicie nie jestem z Olsztyna, a tymczasowo tu przebywam. Nie mam możliwości dostać się do ginekologa w swoim mieście a potrzebuje receptę na antykoncepcyjne. Poradźcie mi, gdzie bez większych problemów dostanę receptę (oby jak najtaniej) Nie potrzebne mi badania, zalezy mi na samej recepcie. Proszę o szybką odpowiedź. A może któraś z Was ma recepte 'na zbyciu' i chce się ją podzielic za drobną opłatą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnee
Czy orientuje się ktoś w jakich godzinach jest czynny gabinet ginekologiczny w czasie wakacji? tak jak zawsze czy zmienione są godziny przyjęć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Forumowiczki. czytałam zapisy od 2007r i widzie ze poleca się p. Majewicz jako ginekologa. Chodzilam do niej za czasów studenckich z powodu bólu przydatków i wspominam to tak, ze przepisala mi tab antykonc i problem mial być rozwiazany. pewnej wizyty była tez bardzo niemila i wiecej do niej nie poszłam (chodziłam z NFZ a nie prywatnie). Chciałabym podtrzymac wątek główny: kto jest dobrym ginekologiem-endokrynologiem w olsztynie? Podczas 1 ciazy chodzilam do p. Jezak. Ogólnie ok. pomijajac jej uwagi w stosunku do innych pacjentek. Zrazilam sie gdy mialam ciaze pozamaciczna i potrzebowalam jej pomocy. Potem w następnej ciaży chodzilam do Perlinskiego - wydaje sie ok ale poronilam. Po tym zasugerowal zrobienie badania tarczycy i okazalo sie ze mam bardzo silna niedoczynnosc. Chcemy mieć drugiego dzidziusia, wiec Poszłam z tym do Frackowiaka bo jest zachwalany. Pierwasza wizyta ok. choc czekalam chyba ze 2 godz.Wypytał o wszystko, zrobił USG tarczycy, był gotowy do odpowiedzi na moje pytania.Zapłaciłam 150zł. druga wizyta trwala -bez przesady 3 min. Odczytał wyniki, stwierdził chorobę Hoshimoto oraz ze sie tego nie leczy, przepisał eutyrox i poprosił o 100zł. Chcę znależć lekarza z powołania! Czy tacy istnieją??? Nie chce stracic trzeciego dziecka, jeżeli w ogole uda mi sie zajsc w ciazę. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina1717
Najlepszy ginekolog w Olsztynie- OCZYWIŚCIE TOMASZ WAŚNIEWSKI!!!!POLECAM W 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka70
Jeśli chodzi o mnie to ja od dłuższego czasu chodzę na wizyty do Pana Dr Leszka Frąckowiaka, którego szczerze Wam polecam, lekarz kompetentny, konkretny, szanuje potrzeby pacjenta i bardzo dba o profilaktykę zdrowotną - w odpowiednim momencie robi Cytologię i USG. Jeżeli chodzi o diagnozę - to najpierw robi szereg badań diagnostycznych, dopiero leczenie, ewentualne zabiegi i ciągła kontrola zdrowia:) A ponadto specjalizuje się także w endokrynologi i onkologi! Polecaam!A tu przesyłam adres strony, może komuś się przyda http://www.ginekologolsztyn.com.pl/ . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Waśniewski Tomasz
POLECAM tego lekarza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Wasniewski
Jest drogi 250zl za wizyte ale jest fantastyczny. Specjalista od ciaz blizniaczych. POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina1717
Chodziłam do doktora Waśniewskiego jeszcze w listopadzie i płaciłam 200 złotych.. od kiedy wizyta podrożała? Pytam, bo niedługo muszę iść na kontrolę i jestem ciekawa czy przypadkiem nie wkradł się błąd w cenę jego usług...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmarne ceny... Czy ktoś może polecić dobrego lekarza ktory przyjmuje na fundusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa17
witam mam pytanie chciałabym sie zapisac na 1 wizyte u pani ginekolog poradzicie mi jakas ?? bardzo bym prosila boje sie troche ale poradzce cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Olsztyna
polecam przychodnie na Wyszyńskiego przyjmuje tam 4 lekarzy w tym 3 kobiety różnie się czeka na wizytę mniej więcej ok miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogłabym się dowiedzieć ile kosztuje wizyta u dr Kozerskiego? Będzie to pierwsza wizyta a ceny jak tu czytam to mnie przerażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLANETA FORMY
Uwaga!!! Już 1 sierpnia rozpoczynamy zajęcia dla Pań w ciąży. Zajęcia dla kobiet w ciąży bazują na elementach Pilates i ćwiczeń ogólnorozwojowych, także tych, z wykorzystaniem piłki rehabilitacyjnej. Jest to przyjemna i bezpieczna gimnastyka korygująca postawę ciała, uelastyczniająca mięśnie dna miednicy oraz poprawiająca ogólne samopoczucie. Tempo zajęć jest umiarkowane, a trening przeplatany jest licznymi ćwiczeniami oddechowymi oraz technikami relaksacyjnymi. Aktywność fizyczna w czasie ciąży chroni nas przez nadmiernym przybieraniem na wadze i pomaga w szybszym powrocie do formy po porodzie. Zajęcia prowadzone będą w kameralnych grupach w pon. i pt. w godzinach porannych. Zapisy prowadzone w recepcji klubu bądź pod nr.tel.: 89 513 22 66 Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest prawidłowy przebieg ciąży oraz brak przeciwwskazań lekarza prowadzącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka24
JA ODRADZAM Z.SZAREJKE!! Leczę się u dr. Szarejki umawiam się na konkretną wizytę a musze czekać długo ostatnio czekałam godzinę czasu lekarz chyba ma dobrą opinie bo bierze mało za wizytę i dlatego ma tak dużo klientek ale prawie nic nie pomaga,staram się o dziecko a mi wmawiał że nie mam żadnych problemów ale chciałam mieć pewność i zrobiłam wszystkie badania i się okazało, że mam poważne problemy wszystkie badania do tej pory na własną rękę robię zero pomocy z jego strony..ostatnio też byłam u niego czytał wyniki powiedział że są słabe i z wielkim znudzeniem ....nie wiem czy jeszcze przyjdę do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaWA
Dziewczyny a co sądzicie o dr Kochanowicz i dr Skłodowskiej? Oboje przyjmują w przychodni Jamal na Sybiraków. Niestety do Skłodowskiej ciężko się dostać i zapisałam się do Kochanowicza. Co uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje zdanie jest takie- jeśli do ginekologa to tylko dr Waśniewski:) Oczywiście nie jest najtańszy, ale za taki komfort warto wyłożyć kasę- POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka26
Może znacie Panie dobrego ginekologa w Olsztynie zajmującego się leczeniem menopauzy. Byłam u dr Romaszko, ale nie polecam bada bardzo boleśnie. Proszę o polecenie mi kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga1237
Ja polecam przychodnie zygotę w gutkowie. Ja chodzę do dr. olszewskiej - nasiłowskiej. jestem w pierwszej ciaży w 15 tyg i bardzo sobie chwalę, jeszcze przed ciążą na pierwszej wizycie zrobiony pełen zestaw badan: cytologia, usg, wywiad, badanie piersi i kazała zrobić tsh, prolaktynę, i badania na różyczkę. Na każdej wizycie wszystkie wątpliwości i pytania dogłębnie omówione i wizyta trwa ok 0,5 godz. Gabinet bardzo przyjemny, Pani doktor wszystkie tematy omawia dogłębnie, jest delikatna i za każdym razem omawia co robi podczas badania. Jeżeli macie inne doświadczenie z tą przychodnią piszcie. Nie wiem jak w przypadku niepłodności bo nie miałam takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam dr Mielocha, jest konkretny, ma niesamowite doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam się zapisać do p. Majewicz ale cena 180 zl za wizyte mnie odstraszyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek2222
Hej :) Gdzie znajdę dobrego ginekologa w Olsztynie? Oczywiście tylko i wyłącznie na ubezpieczenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś chodził moze do dr Jarosława Ciuńczyka? Poproszę o opinie na jego temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata2403
Ja byłam operowana przez Dr. Jarosława Ciuńczyka w WSS w Olsztynie. Jest bardzo miłym i rzetelnym lekarzem. Nawet nie widac że byłam operowana, tak ładnie Mnie zszył.Wszystko dogłębnie wytłumaczy. Można śmiało o wszystko pytać. Z tego co wiem Przyjmuje w swoim prywatnym gabinecie. Też chciałabym się dowiedzieć, czy Dr Ciuńczyk przyjmuje gdzieś na NWZ ? Nie orientuje się za bardzo bo nie jestem z Olsztyna. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×