Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

Gość nowa2903
hej. mam pytanie co do dr majewicz, czy dlugo trzeba czekac na wizyte? a jesli chodzi prywatnie czy duzo bierze? pozdrawiam i dzieki za jakakolwiek odpowiedz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o dr Majewicz to musisz poczytać wcześniejsze wpisy dziewczyn, tam jest mnóstwo informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzwdp
witaj Melanio, byłam u dr podpisuje się pod tym co napisałaś, cena ta sama, a dr co za wspaniały człowiek ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oby tylko nie zapeszyć, mam nadzieję ze on taki za każdym razem, a nie tylko na pierwszej wizycie? a powiedz mi czy oddał Ci kartę czy ja sobie zostawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzwdp
wiesz to moje gg 2899324 może pogadajmy sobie przez komunikator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona20
witam.mam pytanko co myslicie o dr.kernie?chodzilam ostatnio do dr kopczynskiego ktory stwierdzil z mam torbiele kernto wyklczyl prosze o odp bo sie juz pogubilam kazdy mowi co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniusia
napiszcie coś o dr Pućko na portalach nikt nie chce o nim pisać i wydawać opinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChlopekRoztropek
A probowalas moze wyszukiwac przez lekarzy spisanych na wpadka. pl ? Sami sprawdzeni, wiec moze akurat w Olszytnie tez bedzie w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniusia
tam nic nie można znaleźć skąd to wziąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniusia
melanio,a trudnych przypadkach też jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniusia
w rankingu lekarzy pacjentka skarży się ,że 80 zł to za dużo melania piszesz że 100 zł to może od każdej inaczej bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ceną to trzeba się samemu przekonać. Wiem, że moja koleżanka nie miała wykonywanej cytologii i płaciła również 100 zł. A jeśli chodzi o trudne przypadki to musisz się wybrać do niego i zobaczysz czy pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniusia
no muszę się wybrać, piszą mało o tym doktorze, ale złych opinii właściwie nie ma,a do innych dr sądząc po opiniach to aż strach się wybrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzwdp
potwierdzam doktor ok i cena też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Li8
Dziewczyny, jeśli pilnie poszukujecie sprawdzonego i kompetentnego lekarza, polecam wejść na wpadke.pl, tam jest wyszukiwarka dla każdego miasta. Ja tak znalazłam swojego, jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
tam widnieje 1 lekarz a dobrych jest o wiele więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnia
przecież to podpucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiczka**
Witam -mam pyanie Dr W.Opacki -podobno utytułowany specjalista -czy może któraś była ? Podobno z wojewódzkiego? Czy warto się wybrać . Nie chcę tracić czasu i pieniędzy na konowałów więc was dziewczyny spytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazania
Dziewczyny,ile dr Pućko bierze od kobiet w ciąży,czy są jekieś zniżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tez jestem ciekawa tego, jak ostatnio byłam to wziął ode mnie 90 zł, a wcześniej za normalna wizytę 100 zł. Więc jak któaś z was ma takie info to prosze napsizcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Czy ktoś może zna dobrego lekarza, który potrafi wyleczyć nawracające infekcje grzybicze i bakteryjne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, może ktoś przypadkiem tu zajrzy. Byłam parę dni temu na wizycie u Pani dr Beaty Majewicz. (Była to pierwsza wizyta u niej). że pilnie potrzebowałam porady lekarza to się do niej wybrałam. i za wizytę skasowała mnie 160 zł, byłam w ogromnym szoku :( chciałam się dowiedzieć, czy bierze tak normalnie, czy po prostu tak powiem zdarła ze mnie pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzwdp
160 zł to rzeczywiście szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talarek
Majewicz ostro podkrecila ceny:O moja kumpela byla jakis czas temu cos kolo 3 m-cy i placila 130 zl:O ale pani w rejestracji zapowiedziala ze po nowym roku beda podwyzki- no to chyba byly:O Kurcze w ogole z tego co sie orientuje ceny w Olsztynie skoczyly:O wiem ze Pucko kol 100zl bierze, Eliszewski100-150 zalezy czy z cytologia czy nie, Pioro 100 + 40 za usg...ceny koszmar, a wiem bo tez potrzebowalam pilnie lekarza i dzwonilam po roznych, rece opadaja! Wasniewski podobno teraz 200 zl bierze....dzieki Bogu ze sie dziecka doczekalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixa
Dziewczyny czy orientujecie się może czy u dr Majewicz płaci się coś za samo wypisanie recepty na tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.
Dziewczyny odradzam doktor Woźniak na Nagórkach. Jest mało kompetentna. Poszłam do niej w 4 tyg. ciąży, jestem już w 11 i ani jednego USG bo przekłada z wizyty na wizytę! Nic nie mówi a jak już się ją o coś zapyta to zbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnia
babeczki ile czekałyście na wynik cytologii u dr Pućko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wynik cytologii czeka się ok 2 tygodni, jeśli dr Pućko nie zdzwonił do ciebie to znaczy że wynik masz dobry, a odbierzesz go przy następnej wizycie. A czy któraś z Was wie może czy dr Pućko ma usg 3D/4D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecenie
Haj mam pytanie o jakiegos ginekologa na nfz? pomózcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×