Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

Gość madzialencia
Witam Chciałam zapytać Was Kochane czy ktoś miał jakieś doświadczenia w Szpitalu w Ostródzie ? Mam skierowanie na laparoskopię związaną z niepłodnością pierwotną i biorę właśnie ten szpital pod uwagę, a raczej przez polecenie go przez dr Olszewską z "Zygoty". Sprawa dość pilna bo może wyjaśnić wszystko. Ktoś się wypowie??? Będę niezmiernie wdzięczna ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwusiiiek
Do madzialencia Moja droga, jakiś czas temu moja kuzynka leżała w szpitalu w ostródzie. Była bardzo zadowolona zarówno opieką jak i badaniami tak więc myślę, że nie masz się czego obawiać. Jeśli chodzi o szpitale to jak najszerszym łukiem omijajcie IŁAWĘ !!!!!!!!!!! tam nie ma lekarzy tam są same konowały !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam bardzo dr Szarejko jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży. Ja chodziłam do niego zarówno z pierwszym dzieckiem jak i teraz w drugiej ciąży. Bierze 100 zł za wizytę i w tej cenie jest zarówno USG jak i cytologia. Gdy pojawiają się problemy i trzeba przyjść na wizytę po kilku dniach ponownie to potrafi wziąć tylko 50 zł lub nawet nic nie wziąć. Udziela szczegółowych informacji, zawsze można też do niego zadzwonić jeżeli coś zaczyna się dziać lub mamy jakieś wątpliwości. Na Jagielończyka ma zwykłe USG ale gdy przypada wizyta na której musi być dokładnie obejrzany Dzidziuś (USG wykluczające zespół Downa czy USG połówkowe) to każe przyjść do swojego drugiego gabinetu gdzie ma USG w 4D ale za wizytę i tak kasuje tylko 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eu lala 74
dziewczyny, w Olsztynie NIKT nie zna się na leczeniu niepłodności, tracicie czas, pieniądze, wasze zdrowie. Biegiem do Białegostoku!! Ja tak straciłam 7 lat na lokalnych konowałów. Nie popełniajcie tych samych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzwdp
do Melania 173 dr Pućko ma usg 4D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazania
Dziewczyny ile teraz kosztuje wizyta u dr Pućko ? Ja byłam w styczniu i zapłaciłam dyszkę więcej niż w sierpniu ubiegłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzwdp
tak podkręcił ceny to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazania
90 zł ciążówka to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littleray
Witam dziewczyny, Czy mogłaby któraś z Was polecić mi jakiegoś sprawdzonego ginekologa najlepiej na NFZ i na Jarotach i żeby to była babka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazania
dr Lucyna Litepło przyjmuje na Wiecherta ale prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz w styczniu zapłaciłam u dr Pućko za wizytę 90 zł, natomiast kobieta przede mną 100 zł. Nie mam pojęcia od czego zależy koszt wizyty, ponieważ obie miałyśmy to samo badanie wykonywane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazania
Melanio, a co miałas wykonywane, ja też płaciłam 90 zł ale ja jestem stała pacjentka więc myslałam,że mam znizkę a on tak bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzwdp
Dr Pucko sam ustala ceny, raz więcej raz mniej ja słyszałam w kolejce, że około 100 ki ale trzeba samemu sie przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazania ja też jestem jego stała pacjentką, to faktycznie moze być to powód. Teraz dr Pućko prowadził moja ciażę i płaciłam po 90 zł. No i w styczniu jak pisałam za normalną równiez tyle zapłaciłam. miałam robione dodatkowo usg dopochwowo, no bez cytologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazania
do jdp ... wiesz koło 100 ki to może być 120 i 90 ja w sierpniu płaciłam 80 dlatego myslałam,że podkręcił ceny bo teraz w styczniu płaciłam 90 ale trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazania
do Melani ja też chodziłam w ciąży ale parę lat temu w sumie 90 to nie tak dużo Mieloch bierze 120 od stałych pacjentek także nie ma co narzekać pytałam z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzwdp
lazania już w 2011 brał 100 wę dlatego potraktował Was z Melanią ulgowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lootos
cześć dziewczyny, od niedawna mieszkam w Olsztynie i szukam dobrego ginekologa, który ma przyzwoite ceny.. widzę, że wielu lekarzy podniosło stawki ;/ czy orientujecie się, ile obecnie kosztuje wizyta u dr Mielocha lub Mariaka? a może znacie dobrego ginekologa -endokrynologa, który przyjmuje na NFZ? z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littleray
Hej Dziewczyny :) Sytuacja zmusiła mnie do nagłej wizyty u ginekologa i zdecydowałam, że pójdę prywatnie do Pani Beaty Romaszko. Właśnie byłam na wizycie i muszę przyznać,że nie żałuję swojej decyzji. Świetna atmosfera, gabinet czysty i zadbany, przemiła kobitka, badanie bezbolesne, jasno i rzeczowo wytłumaczyła co mi dolega i przepisała leki. Jestem naprawdę zadowolona, ale na cytologię spróbuję się zapisać do tej Pani na NFZ. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzwdp
do Melanii 173, czy rodziłaś w Miejskim ? Czy dr Pućko w szpitalu też jest taki jak w gabinecie? słyszałam że inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odnośnie pani Lassota-Hoppe: ile ceni sobie za wizytę i jak jest z cytologią? Jesli któraś z was była u niej to chętnie też dowiem się jak wyglądala sama wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jzwdp, nie nie rodziłam w miejskim, tylko u Malarkiewicza, wiec nie wiem jaki jest dr Pućko w szpitalu, ale raz czy dwa byłąm u niego państwowo na izbie przyjęć i nie moge powiedziec niczego złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza ciąża
hej mam pytanko możecie napisać coś na temat dr. Mielocha? byłam u niego na dwóch wizytach. wspomnę,że jestem w 7 tyg. ciąży. nie wiem co myślec nie wiele mi powiedział. na drugiej wizycie dał mi listę badań do zrobienia i tyle. nie wiem czy mam dalej do niego chodzić czy zmienić lekarza ale jak zmienić to na jakiego???? bo różne opinie o różnych lekarzach czytałam. proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
85 tka Pani Hoppe jakiis rok temu ok brala za wizyte 90 zl z cytologia i usg, mi nie robila np cytologii to 70 wziela, takze ceny ok. Ja ja bardzo lubie jest sympatyczna i konkretna, chodzilam do niej na nfz jako nastka, pozniej w ciazy jak bylam na nfz w szpiatalu trafialam na nia, a teraz czasami jak potrzeba to tez podskocze do niej albo do frackowiaka:)ogolnie staram sie na nfz chodzic, polecam tez Jezak na nfz- bardzo sypmatyczna robi usg od razu, robi dokladnyw ywiad i rozmwawia z pacjentem, czeka sie ok miesiaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnia
doktor Pućko nie oddzwania jak nie może odebrać telefonu a inni ginekolodzy oddzwaniają ale tak to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od niedawna leczę się u dok.Szarejko, jestem już po 1IUI, teraz będzie druga, czy któraś z Was miała coś takiego robione u Szarejko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzwdp
Ja bardzo cenię dr Szarejko, pomocny jak nikt inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×