Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

Gość izka82
hej,a co powiecie na temat gin.Mariaka? jaki jest ,jak prowadzi ciążę,czy potrafi rozpoznać zagrozenie w ciąży? czy nie myli sie w rozpoznaniu płci dziecka. dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa.
dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozerski
Kobietki, jeśli któraś leczy się u kozerskiego to napiszcie jaki on jest jako specjalista? poroniłam już 3 razy póżne ciąże. Już 2 ginekologów mnie zawiodło. Dla nich moje poronienia to przypadek. chciałabym wreszcie trafić na rzetelnego i kompetentnego lekarza, który będzie umiał mi pomóc. Przynajmniej mnie nie spławi, ale chociaż spróbuje ustalić przyczynę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawas24
ja się leczę u dr kozerskiego.też jestem po 2 poronieniach...teraz jstem 3 raz w ciąży i chodzę do dr kozerskiego.jak dla mnie to bardzo dobry lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozerski
wreszcie ktoś odpowiedział. Dzięki martawas 24. po moich wcześniejszych doświadczeniach boję się zaufać lekarzowi, a znowu bez tego nie da się leczyć pacjentki. Po pierwszych dwóch poronieniach zmieniłam lekarza, ale następny narobił mi tylko nadziei, zrobił badania, ustalił że to wina hormonów, a ja uwierzyłam że się zna, a w 6 miesiącu znowu nagle nie donosiłam mojej córeczki. i podobno mam niewydolność szyjki, stwierdził to 3 lekarz, a ten który prowadził moją ciążę ,ciągle twierdzi że wszystko inne może u mnie być przyczyną poronień, ale nie szyjka. mimio że objawy no to wskazywały. Nie wiem w co mam wierzyć. Chodziłam do 3 lekarzy i kazdy ma inną teorię. A ja po 3 porażkach nie chcę już słuchać zgadywanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna.
hej. a co powiecie o dr M. Lassota - Hoppe? przyjmuje na nfz? dlugo czeka sie na wizyte? (mam 17 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karolajna. Co do dr Lassota-hoppe to juz pisałam wyżej koleżance przyjmuje na żołnierskiej w bratniku na nfz kobieta z podejściem do młodych dziewczyn przyjmuje do 18rż:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna.
a wie ktos moze kiedy,w jakich godzinach przyjmuje dr lassota-hoppe na ul.żołnierskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sądze ze najlepiej jeśli przejdziesz sie do przychodni i sie spytasz lub zadzwonisz. Ja niestety Ci nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila123
Wiem, że Dr M. Lassota - Hoppe przyjmuję w czwartki :) ja na wizyte czekam tak ok pół roku... Do blondi_222 nie tylko do 18 rż przyjmuje ;) ja mam już trochę więcej i nadal do niej chodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa720
dziewczyny jak najdalej od dr Mariaka!!! Stary rutyniarz i naciągacz!!! Sprzęt jakim dysponuje pamięta czasy Gierka a i nie zawaham się stwierdzić,że już wtedy mieli lepszy. Facet wogóle nie ma podejscia do pacjentki a mówię to z własnego doświadczenia bo był w 2009 roku lekarzem prowadzącym moją ciążę. Powinnam była odrazu z niego zrezygnować i sama nie wiem dlaczego tego nie zrobiłam. Naprawdę jest wielu stokroć lepszych ginekologów w Olsztynie i nie marnujcie czasu i pieniędzy na Mariaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i proszę o pomoc, potrzebuję informacji o panu Marku Perlinskim, gdzie przyjmuje i jaki jest koszt wizyty. Wszędzie już szukałam i nie mogę nigdzie znaleść na niego namiarów, słyszałam że to bardzo dobry i kompetentny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thinki
Witam, Proszę o polecenie dobrego ginekologa do leczenia niepłodności, najlepiej z Olsztyna. Z kogo jesteście zadowolone, a od kogo lepiej trzymać się z dala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julias
odradzam Rymkiewicza i Kopczyńskiego!!! - to partacze i zacofańce, moja obecna pani doktor Bogucka po tym jak powiedziałam co mi robił gdy okazało się ze mam cyt 3 powiedziała, żebym takich jak Rymkiewicz omijała z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio trafilam do dr Beaty Romaszko mimo iż duzo naczytalam sie o niej negatywnych opini postanowilam zaryzykowac poniewaz dopadla mnie przykra dolegliwosc. musze powiedziec ze gabinet bardzo mi sie spodobal wszystko ładnie czysto zadbanie pani na pierwszy rzut oka calkiem mila niepodobala mi sie tylko jak mnie potraktowala. mialam wrazenie ze zrobila to na odwal.badanie na fotelu zrobila w 20 sek z zegarkiem w reku wypisalacos tam i wszystko a jak zapytalam o tabl anty to wypisala mi od razu od reki bez zadnych badan, pytan. czy to normalne?? bo jak bylam 2 lata temu u swojej pani doktor to przed rozpoczeciem tabletek zlecila mi jakies badania z krwi cytologie no i wizyta trwała z dobre pol godz zrobila mi usg dopochwowe. a tu nic. poradzczie mi bo nie wiem czy brac te tabletki i jak mozecie to poleccie jakas dobra pania ginekolog zalezy mi na kobiecie. co mysicie np. dr majewicz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ja okolice
hej thinki polecam tobie panią dr olszewska bardzo sympatyczna kobiet ,zna sie na leczeniu nieplodności.konkretna. ja osobiście jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuś1987
Witam! Czy ktoś coś wie na temat pana Andrzeja Kawki? Bo czytam już tyle opini na temat różnych ginekologów i sama już niewiem do którego się wybrać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem po wizycie u p. Malgorzaty Lassotta- Hoppe i jestem zadowolona :) polecam z reką na sercu bardzo miła sympatyczna pani, dokładna, udziela wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania ponadto sama wiele tłumaczy i wyjaśnia. Co do badania no to wiadomo jak wszędzie nie jest to przyjemne ale dało się wytrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam się na forum ,że pani Lssotta- Hoppe przyjmuje do 18 roku życia, a wię odpada. Mam 23 lata, jestem zamężna i szukam jakiegoś dobrego ginekologa, oczywiście najlepiej na NFZ, ostatecznie prywatnie. Około roku odwiedzałam gabinet pana Frąckowiaka z tego względu, że mam też problemy z hormonami( TSH I PRL). Na samym początku byłam bardzo zadowolona z wizyt u niego, wkońcu to on odkrył, że również mam problemy z PRL. Jednak ostatnio zostałm potraktowana bardzo nie miło, pan doktor nie miał ochoty odpowiadać na moje pytania, ani udzielić mi żadnej rady, czy też wypisać recepty na jakiś lek, który pomógł by przy bolesnych miesiączkach. A nie przepraszam zalecił mi tabletki anty mówiąc ,że może tylko tyle. Poprosiłam go, aby wypisał mi receptę na lek w saszetkach przeciwbólowy, szybko działający- dostałm taki od przyjaciółki i mi pomógł. Podałm mu jego nazwę na co on jak mi sie zdawało udał,że nie zna takiego leku. Po prostu chciał, abym jak najszybciej opuściła jego gabinet, cytuje pana dr :" nie ma pani nic więcej do powiedzenia, 100 zł się należy- dowidzenia". Trzeba dodać też, że wypisał mi tabletki hormonalne na moją tarczycę, których nigdy wcześniej nie brałam i nie powiedział mi jak je zażywać, a było to bardzo istotne jak się okazało w aptece. Na szczęście trafiłam na dobrego farmaceute, który mnie uświadomił i był wielce oburzony jak lekarz mógł mi o tym nie powiedzieć. Gdy wychodziłam z apteki poradził mi życzliwie, abym się poważnie zastanowiła nad zmianą lekarza. Za ok pół roku chcemy z mężem zacząć starania o dziecko, do tego czasu chcę uporządkować swoje zdrowie, reperuje ząbki, zapisałam się już do endokrynologa z polecenia, teraz najtrudniejsze szukam dobrego ginekologa, który potraktuje mnie poważnie i nie będę musiał go zmieniać za jakiś czas. To jest bardzo męczące. PROSZĘ WIĘC WAS O POMOC I RADĘ! WSZYSTKIM Z GÓRY DZIĘKUJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie o opinie o szpitalu wojewódzkim w olsztynie i usg w ciąży właśnie tam bo słyszałam ze mają najnowsze usg i moze ktoś coś wie na temat pani dr ewy szwałkiewicz - warowickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania173
Dziewczyny wiecie coś na temat aktualnej ceny wizyty u dr Pućko? W ramach wizyty robi usg, cytologię czy trzeba dodatkowo za to płacić? Dajcie znać, bo właśnie zamierzam się do niego wybrać. Czy gabinet ma w miarę porządny? Nie trzeba śmigać przez cały gabinet z gołą pupą, aby dotrzeć na fotel? Za wszelkie info będę wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie coś o dr Pućko: cena, jakie badania wykonuje w cenie wizyty, jak wygląda jego gabinet, i wszytko inne co się da:) dziękuję za każde info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czy ktoś tu zaglądał ostatnio? Ponawiam pytanko o dr Pucko. niech któraś z was się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzwdp
ja też poszukuje wiadomości o dr Pućko ale nikt nie chce pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nikt się nie odzywał, więc sama poszłam do dr Pućko i polecam tego lekarza. Po pierwszej wizycie jestem pod wrażeniem i oby nic się nie zmieniło dalej. Spokojny, konkretny, poświęcił tyle czasu ile było trzeba, nie było żadnego zbywania pacjentki, byle szybciej i tylko kasa kasa. Cena też dobra, za 100 zł badanie tradycyjne, cytologia, usg, badanie piersi i rozmowa tak długo, jak pacjentka potrzebuje. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzwdp
Dziękuję za wyczerpujące wiadomości, też niedługo się wybiorę do dr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzwdp
Melanio, byłaś już w nowym roku, czy w grudniu?Możliwe, że od nowego roku ceny są wyższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam 1,5 tygodnia temu, więc myślę, że cena aktualna. Trochę jest przesunięcia w kolejce, także nie denerwuj się tym. Po prostu dr poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Jak już wybierzesz się do niego to daj znać jak wrażenia po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzwdp
ok dam znać,jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×