Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

Gość to ja tak na dobranoc
Rodziłam u Malarkiewicza polecam jak najbardziej!!!!!! Fachowa pomoc, położne do rany przyłóż. Pewnie, że są podzielone zdania na temat każdego szpitala, ale......... podobno wszędzie dobrze gdzie nas nie ma..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA 20
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjp
dziewczyny a czy któraś z Was może coś powiedziec o dr Tomaszu Banecie? będę b.wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja-jankowska
PROŚBA DO WSZYSTKIM MAM Z OLSZTYNA Nazywam się Alicja Jankowska i tak samo jak Ty jestem mamą. Proszę Cię, abyś jako Mama wypełniła ankietę dotyczącą opieki na dziećmi. Jest ona całkowicie anonimowa, Wyniki tej ankiety są mi niezbędne do stworzenia biznes planu. Ankieta składa się z 25 pytań w większości jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru. Jeśli przy odpowiedzi znajduje się kółko oznacza, że jest jedna odpowiedź do zaznaczenia, a jeśli kwadrat to możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi. Przy każdym pytaniu jest również informacja na które pytanie udziel odpowiedzi w następnej kolejności. Proszę Cię o udzielanie odpowiedzi zgodnie z Twoimi preferencjami. Wypełnienie jej nie zajmie Ci dużo czasu, a mi bardzo się przyda. Dziękuję. http://www.ankietka.pl/ankieta/28509/ankieta-dotyczaca-opieki-nad-dziecmi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NENEKA
...mam prośbę.Może komuś obiła się o uszy nazwa choroby Vulvodynia i może wie czy któryś z olsztyńskich ginekologów,neurologów,urologów czy innych "ogów" ją diagnozuje i leczy...byłabym wdzięczna za odzew... wracając do ginekologów:P.B.Majewicz na mnie zrobiła na tyle dobre wrażenie (wchodziłam wtedy w okres menopauzy),że poszła do niej również moja córka bezskutecznie starająca się o dziecko.Została psychicznie "odblokowana" i zanim zaczęło się jakiekolwiek leczenie zaszła w ciążę...ale już przy pilnej potrzebie konsultacji był kłopot...pani rejestratorka,że lepiej zasłonę spuścić;dziwię się,że tak fajna lekarka takiego "Cerbera" toleruje.A może to o to chodzi.W sumie zła jestem na siebie,że wielu kobitkom i młodszym i starszym "raiłam" doktor Majewicz,bo jest rzeczywiście kłopot z dostaniem się do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka32
HEJ DZIEWCZYNY JA TEŻ UWAŻAM ŻE DR SZAREJKO TO NAJLEPSZY GINEKOLOG W OLSZTYNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ags87
mam pytanie i wielka prosbe. Czy może ktoś powiedzieć gdzie i do kogo najlepiej się zapisać na NFZ jezeli chodzi o PCO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykk
Pomocy! w tym tygodniu mam iść na zabieg (wymrażanie) do ginekolog Aleksandry Krusz - Koziczak na Barcza 37/16 Macie jakieś opinie na jej temat, z doświadczenia, z plotek... znalazłam taką opinię i się przeraziłam http://www.znanylekarz.pl/3271/gabinet-ginekologiczno-polozniczy-krusz-koziczak-a-lek-med-spec-poloz-i-ginekologii/ginekolog/olsztyn Już sama nie wiem czy iść na ten zabieg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka987
Ja miałam do czynienia z panią Krusz-Koziczak tylko raz i mogę zapewnić, że było to o jeden raz za dużo. Tak niedelikatnego lekarza w życiu nie spotkałam, jeszcze kilka dni po badaniu miałam problem, żeby normalnie usiąść, tak mnie wszystko bolało. Natomiast nic nie mogę powiedzieć na temat jej fachowości, nie miałam odwagi, by wyrabiać sobie opinię o tej pani następnymi wizytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, są naprawde różne opinie i podzielone zdania na temat lekarzy ginekologów. Jak najbardziej POLECAM Dr Waśniewskiego. Może i trzeba dłuuugo czekać w poczekalni, ciężko sie czasami dodzwonić z pilna sprawą. Ale to jest cena za jego doświadczenie i wiedzę jaką posiada. Mam trójke dzieci, z czego dwie ciąże wysokiego ryzyka prowadził doktor. Dzeci urodzone w terminie, zdrowe. SUPER!!!W pierwszej ciąży chodziłam do Malarkiewicza, z rozwarciem wypisał mnie ze szpitala do domu, bo powiedział ze muszę odpocząć od szpitala. Po dwóch dniach wróciłam z powrotem, w dodatku ze skurczami. Nie chciał mnie przyjąć, bo wówczas prowadzącym lekarzem był Kula (tragedia, nie pracował w szpitalu Kolejowym ANI W ZADNYM INNYM-POMYŁKA). W każdym bądź razie ciąża zakończyła sie po 6,5 miesiącach - 30 tydzien. Urodziłam synka 1300g z niewydolnością oddechową, zamartwicą w szpitalu Wojewódzkim. Syn już ma 11 lat, jest zdrowy. Ale dużo musieliśmy przejść, ciągłe kontrole, wyjazdy do przeróżnych specjalistów. Porady psychologów(syn miał problemy w szkole z koncentracją, przyswajaniem wiedzy, nadpoobudliwość). Ale po 10 latach jest już ok. Dlatego KOCHANE MAMUSIE, PRZYSZLI TATUSIOWIE nie ważna jest cena za wizytę (pomimo iż wiem że są trudne czasy), nie ważny jest czas spędzony na poczekalni. WAŻNY JEST LEKARZ, KTÓRY POSIADA NIEZBĘDNĄ WIEDZĘ, DOŚWIADCZENIE I TO ŻE WRAZIE POWIKŁAŃ- których nikomu nie życzę PRZYJMIE CIĘ W SZPITALU W KTÓRYM PRACUJE. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, byłam dzisiaj pierwszy raz z wizytą u Beaty Majewicz. Wizyta trwała 45 minut, zaczeła sie od rozmowy, Pani doktor zadała wiele pytań dotyczacych mojego zdrowia i dotychczasowego leczenia, wysłuchała wszystkich moich pytań i udzieliła mi skrupulatnych odpowiedzi. Wszystko szczegółowo omawiała. Następnie było badanie na fotelu i usg, zbadała też piersi, podczas tych badań cały czas mówiła mi co robi w danej chwili. Po badaniu znowu wróciłyśmy do rozmowy, omówiła jeszcze raz wszystkie badania. Pierwszy raz wyglądała tak moja wizyta u ginekologa, jestem bardzo miło zaskoczona, zaden lekarz nigdy nie poświęcił mi tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawas24
dziewczyny a co myślicie o doktorze Kozerskim...ja dwa razy poroniłam i teraz się leczę u niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola11
Ja lecze sie u dr Beaty Romaszko ale nie wiem czy nie zmienic jej na innego lekarza bo poświęca mi bardzo mało czasu i uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazur84
hej dziewczyny;) po trzech latach leczenia niepłodności u dr Frąckowiaka zdecydowałam się na zmiane lekarza. rozpoczełam lezenie u dr Kozerskiego. czy ktoś zna tego lekarza??czy moja zmiana była słuszna??pozdrawiam i prosze o wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawas24
do Mazur58 Ja też się lecze u dr Kozerskiego.Nie mam problemu z zajściem w ciąże ,ale z donoszeniem.Poleciła mi go moja znajoma która 10 lat sie leczyła na bezpłodność i po 2 miesiącach kuracji u niego zaszła w cięże:) więć myśle że dobrze trafiłaś.Mam nadzieję że mi tez pomoże bo zajmuje się też patologia ciąży.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawas24
mazur84 nie 58:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze do dr Pióro i jestem zadowolona poleciłam ją moim znajomym i rowniez są zadowolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaadziaaaa
kto mógłby mi podać aktualny numer aby umówić się na wizytę u doktor Majewicz? przyjmuje prywatnie na ulicy Polnej,zgadza się? czy to ona zajmuje się też bezpłodnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie mogę doszukać się komentarzy na temat dr Bożeny Olszewskiej ( przyjmuje za Tesco) może któraś z Was miała z nią do czynienia, chodzi mi głównie o to jak prowadzi ciążę i czy przyjmuje na NFZ, czekam na wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyniankaa
Witam, przeczytałam praktycznie wszystkie strony tego forum. Sama mam problem z baaardzo nieregularnymi okresami. Byłam już u dwóch lekarzy w innym mieście, ale nikt nie potrafi stwierdzić co mi jest ;/ Od niedawna mieszkam w Olsztynie i tu zaczęłam szukać lekarza, zajmującego się sprawami hormonów i różnego rodzaju zaburzeń. Z tego co się zorientowałam z opinii różnych ludzi, ceniona jest pani dr Majewicz. I tu zaczyna się problem. Już piąty dzień próbuje się dodzwonić na nr stacjonarny podany na stronie gabinetu. Raz jest zajęty, a innym razem nikt nie podnosi słuchawki. Skoro idę do lekarza prywatnie to chyba dlatego, że zależy mi na czasie, a tu już 5 dni w plecy ;/ czy wy też miałyście taki problem ? Bo nie wiem czy próbować dalej czy odpuśić i szukać innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olsztyniankaa->myślę że nie masz co czekac i dzwonić bo z tego co wiem co rzeczywiście jest sie ciężko tam dodzwonić pani doktor jest mocno zapracowana wiec może warto poszukać innego ginekologa być moze okaże się lepszy niż dr Majewicz decyzja należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elajnaa1
ma ktoś może numer do poradni p. Beaty Majewicz i Małgorzaty Lasoty-Hoppe ? szukałam wszędzie i numer 5222159 jest nieprawidłowy a koniecznie musze się tam dodzwonic albo dowiedziec kiedy i w jakich godzinach przyjmuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaliza75
Cześć wszystkim, mam pytanko odnośnie jaki ginekolog w Olsztynie jest najlepszy i nie płatny bo jestem studentką i nie stoję z kasą zbyt dobrze. Proszę poradźcie i jak można podajcie adresy i telefony.pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunku!
czy ktos moze ma pojecia kto zajmuje sie w olsztynie inwazyjnym przywracaniem miesiaczki... mam nadzieje ze wiecie o co chodzi. to bardzo pilne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ababababa
mam pytanie... który gin przyjmuje w miarę tanio prywatnie? jestem studentką, a musze jak najszybciej odwiedzić ginekologa... z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Jaśli chodzi o ginekologa to dobrą opinią cieszy sie dr Majewicz sama do niej nie chodze wiec nie moge sie wypowiedzić na jej temat polecam również dr Pióro z czystym sumieniem moge ją polecić :)przyjmuje w BinPolu na partyzantów naprawde dobra lekarka. Natomiast co do prywatnie przyjmujących lekarzy to na 21-szej stronce jest link z adresami i gabinetami polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa.
hej,mam 17 lat chcialam bym rozpoczac wspolzycie no i nie wiem gdzie najlepiej wybrac sie do ginekologa(badanie,tabletki),jeszcze nigdy nie bylam u zadnego i tak o ;/ . doradzcie cos,pliiis. co trzeba do ginekologa,czy potrzebna bedzie zgoda rodzica i wgl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agaaa myślę ze w tym wieku możesz sie wybrać do dr Lassota-hoppe ona przyjmuje dziewczęta do 18-stego roku życia więc bez problemu sie dostaniesz:) poczytaj inforamcje na jej temat w necie pozdrawim P.S (kobieta z podejściem do młodych dziewczyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×