Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

Gość goomka
wiktoria to masz szczęscie. Ja go nie miałam :( bo kilka razy doktoek jakiś trefny był...........ale co pacjent to inna opinia. Słyszałyscie coś na temat Niczyporowicza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria11
do gomka to opowiedz mi jak Cie potraktowal.Chetnie sie dowiem,moze akurat mial ciezkie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goomka
o to chodzi, że w ogóle nie traktował , nie wział sobie do głowy tego że wyszła mi trójka z cytologii, że mam maleńkie dziecko itp.... stwierdził tylko że nie pani pierwsza. Położna pracująca z nim w gabinecie zasugerowała mi żebym zmieniła lekarza..... jego zachowanie wskazywało na jedno albo spożywał, albo był na mega kacu.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria11
No widzisz jak rozne jest podejscie lekarza do pacjenta.Dobrze wiedziec,ze nie do wszystkich jest taki troskliwy.Ja bylam u niego wiele razy i za kazdym razem dbal o usg i badanie i wogole.Ja nie mam nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WARMIANKO: mam ogromną prośbę, chcę Cię o cos zapytac, mogłabyś podac jakis namiar do siebie, maila lub gg? jezeli nie to prosze odezwij sie na gg: 4113702, bede wdzieczna pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goomka
Wiktoria to tylko Ci gratulowac, że potraktował Cię normalnie. Pozdrawiam. Poznawiam pytanie czy słyszałyście coś na temat Niczyporowicza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna babka
A może któraś chodziła do Aleksandry Krusz - Koziczak? Ciekawa jestem opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz miałam do czynienia z Krusz-Koziczak. Trafiłąm do niej na dyżur do szpitala. Nigdy w życiu nie miałam bardziej bolesnego badania. Jeszcze kilka dni po zwijałam się z bólu, a na brzuchu pojawił się siniak. Nie wiem, jakim jest specjalistą, ale jeśli chodzi o delikatność jest na szarym końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazur84
hej mam pytanko.czy ktoś słyszał o takim ginekologu jak dr. Leszek Rams w Olsztynie???leczę się na niepłodność u dr Frąckowiaka trwa to już ponad 2 lata i nic://słyszałam o dr Leszku Rams że zajmuje się leczeniem niepłodności ale na tym forum nikt o nim nie pisze.może ktoś coś o nim słyszał????bardzo proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazur84
hej mam pytanko.czy ktoś słyszał o takim ginekologu jak dr. Leszek Rams w Olsztynie???leczę się na niepłodność u dr Frąckowiaka trwa to już ponad 2 lata i nic://słyszałam o dr Leszku Rams że zajmuje się leczeniem niepłodności ale na tym forum nikt o nim nie pisze.może ktoś coś o nim słyszał????bardzo proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolezanka chodzila do
Ramsa jak nie mogla zajsc w ciązę przez rok, udalo sie po 3 miesiacach. Natomiast Frackowiaka odradzam, nie jest to dobry lekarz a juz na leczeniu nieplodnosci sie nie zna w ogole, sama do niego chodzilam ale nie z tym problelem i zrezygnowalam. W ogole jesli chodzi o nieplodnosc idz do Wasniewskiego, ale tez nie trac za duzo czasu, jak nie powie co Ci jest, nie zaproponuje leczenia jedz do Warszawy lub Białegostoku do specjalistycznej kliniki. Moja kolezanka tak chodzi po olsztynskich lekarzach juz 8 lat a ciazy ani widu ani słychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazur84
dziękuję Ci bardzo za odpowiedź.Nie mogłam się zdecydować czy zmienić tego Frąckowiaka na innego bo kierowałam się opinią ze jest dobry. Ale teraz już jestem pewna że czas na zmianę.Mam hiperprolaktynemię i chorobę tarczycy Hashimoto i po wielu stymulacjach hormonalnych u frąckowiaka nadal nic. Proszę was moje kochane kobietki o wiecej opinni na temat dr Ramsa.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazur84
czy ktoś może jeszcze cokolwiek powiedzieć na temat doktora Ramsa???????bardzo proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna babka
hmm ja chodzę do Koziczak i jestem zadowolona, badanie nigdy nie było bolesne, może ciebie bolało z całkiem innego powodu, zwłaszcza jak musiałaś się udać na ostry dyżur może ktoś jeszcze się wypowie? u Ramsa nigdy nie byłam, więc nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazur84
czy ktoś może jeszcze cokolwiek powiedzieć na temat doktora Ramsa???????bardzo proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia29
dużo dobrego słyszałam o doktorze Ramsie ale ja sama u niego nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swizz
A co powiecie o Rymkiewiczu??? Bo ja mam mieszane uczucia co do niego, byłam u niego 3 albo 4 razy. Niby mily, sympatyczny, ale 2 razy odnioslam wrazenie, ze chce on szybko skonczyc wizyte... Do tego jak raz poszlam po tabletki anty, to bez zadnego badania przepisal mi Sterovag, powiedzial ze przed cytologia mam wziac, a na cytologie bylam u niego umowiona za 2 tyg. Sterovag przepisal tez na poprzedniej wizycie. Do tego wydaje mi sie ze ma podpisana umowe z firma farmaceutyczna co produkuje Solcogyn, bo 2 razy kazal mi kupic ten lek i smarowac zewnetrzenie, a przeciez tego leku w ogole sie nie uzywa zewnetrznie bo on jest od nadzerek!!! Poza tym mialam jeszcze po jednej wizycie u dr Jeżak, Opackiego, Romaszko i Kochanowicza (ktory robil mi cytologie i bylo to najbardziej bolesne badanie w moim zyciu, krwawilam przez 3 dni!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swizz
Czy ktos moze polecic dobrego ginekologa dla mlodej dziewczyny? Ktora nie jest w ciazy i nie planuje. Chodzi mi o rozne badania, ktory chetnie daje skierowanie na roznego typu badania, albo sam robi te badania, pobiera wymaz z pochwy zeby sprawdzic czy jest grzybek i inne chorobska, takze te przenoszone droga plciowa, ktory nie bagatelizuje sprawy i spelnia prosby pacjenta i stara sie mu pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulliiinka
Witam chciałabym zapytać Was dziewczyny czy któraś była w "Zygocie"w Olsztynie, znalazłam stronę tej poradni w internecie, chcemy z mężem się tam wybrać, co o tym sądzicie. Czy warto? Czy może lepiej od razu kierować się do kliniki w większym mieście. Jeżeli chodzi o lekarzy to "obskoczyłam" już: Ramsa, Szarejko i Przybyłowicza, moim zdaniem zwykli naciągacze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulliiinka
Oczywiście chodzi mi o leczenie niepłodności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała27
czesc dziewczyny! Tak wertuje ten wątek az głowa boli:) Ja jestem w 6tym tyg ciąży i zapisałam się do dr Niczyporowicza. To juz moja 3 cia wizyta i dziwi mnie fakt ze jeszcze zadnych badan mi nie zlecil, tylko dal lek na podtrzymanie ciazy. Plusem u niego jest to ze za kazdym razem robi usg, wszystko ładnie tłumaczy ale np piersi nigdy mi nie zbadał. to moja pierwsza ciąża. Prowadził może którejś ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Was o pomoc , szukam w Olsztynie dobrego , godnego polecenia ginekologa - operatora lparoskopu ( mam do usunięcia mięśniaki ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesień
no właśnie gdzie najlepiej rodzic?????? słyszę ostatnio same złe opinie na temat szpitali w Olsztynie ;-((( trzy lata temu rodziłam w miejskim i nie mialam zadnych zastrzeżeń ale ponoć obecnie jest tam nieciekawie- podobnie zresztą w Wojewódzkim. Bylam nastawiona na poród u Malarkiewicza ale uslyszalam że w maju b.r podczas cesarki zaszyli kobiecie szmatę w brzuchu!!!!!! do września muszę podjać decyzję i mam mętlik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowamama
ja rodziłam w styczniu w wojewódzkim i polecam ten szpital :) nie mam żadnych zastrzeżeń,wszystko odbyło się w atmosferzej pomocy i współpracy; a po porodzie opieka nade mna i córcią również była wspaniała- miałam b.mało pokarmu i nikt nie robił problemu ,żeby dokarmić maleństwo co podobno jest niemile widziane w innych szpitalach; każda z nas ma zawsze b.subiektywne odczucia, bo i sytuacja jest z tych ekstremalnych, ale ja wiem,że na pewno nie poszłabym rodzić do szpitala miejskiego- rodziły tam 3 moje koleżanki 1 z nich została zarażona gronkowcem, a 2 miały cesarkę dopiero jak zemdlały po ponad 24 h rodzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesień
no miejski słynie z tego że nie robi cesarki póki kobieta nie padnie już z wycieńczenia - było tak już trzy lata temu jak rodzilam córeczkę ;-((( szok!!! widzę że nic się w tej kwestii nie zmienilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁĄ20
A POWIEDZCIE CZY kOCHANOWICZ TO DOBRY LEKAŻ CZY NIE BARDZO ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁĄ20
NO W MIEJSKIM TAK TEŻ SŁYSZŁAM ŻE JEST OKROPNIE I OBSŁUGA JEST NIE MIŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanowicz
jest dobry do wyciągania kasy. Jeśli chodzisz do niego na NFZ a zwolnienie kończy ci się, gdy go nie ma akyrat w przychodni, każe przychodzić prywatnie. Rok temu tylko za wypisanie zwolnienia brał 70 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA 20
A POWIEDZCIE GDZIE NAJ LEPIEJ RODZIC W KTÓRYM SZPITALU ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA 20
ODPISZCIOE COS KOBIETKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×