Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Dziewczyny wdech wydech i tak do 10 lepiej mam nadzieje że tak jak tak robię bo już sie leczę u psychologa ja bym była w 16 tygodniu co jest mało prawdopodobne bo miałam już 4 okresy (raczej takie normalne skrzepy itp) i staram sie być dobrej myśli bo nawet seksu nie uprawiam tylko petting i tyle wiem teraz bardzooo uważam co robie i mój miś który mnie wspiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wdech wydech i tak do 10 lepiej mam nadzieje że tak jak tak robię bo już sie leczę u psychologa ja bym była w 16 tygodniu co jest mało prawdopodobne bo miałam już 4 okresy (raczej takie normalne skrzepy itp) i staram sie być dobrej myśli bo nawet seksu nie uprawiam tylko petting i tyle wiem teraz bardzooo uważam co robie i mój miś który mnie wspiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam ;) ktoś pisał, że czuje bicie serca. Włącz sobie stoper ( na minutę), i licz uderzenia.....bicie dziecka jest około 140 uderzeń na minutę, a nasze około 70, 80, ale z pewnością nie powyżej 100. Pewnie czujesz swój puls ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
ja mam własnie 7 juz miesiaczke od tego zdarzenia wiec wszystko jest jasne trzymam kciuki za dziewczyny które przechodzą teraz to samo co ja przechodziłam tak niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
nie nie przeszły dalej je mam nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
chciałam przeczytac ale jest chyba jakis błąd na stronie powoli czas wszystko wyleczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agucha1984
Cześć od pięciu miesięcy borykam się z ciążą urojoną. Pomimo, że po stosunku wzięłam postinor, zrobiłam 7 testów ciążowych (wszystkie negatywne), byłam na normalnym badaniu u ginekologa i na USG dopochwowym to dalej sobie wmawiam! Byłby to już początek 5 miesiąca - no teraz to dosłownie czuję ruchy w brzuchu i widzę jak się zaokrąglił. Czy to jest w ogóle możliwe żeby testy i lekarz się mylili?! Ach już nie mam do tego siły - żyję w ciągłym strachu. Miesiączki nie mam - ostatnio tylko dostałam wywołaną przez Luteinę. Pocieszcie proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabłąkana19
wiesz co mam to samo dokładnie podobne objawy tylko ze ja mam miesiaczki co miesiac u mnie od stosunku mineło prawie 6 miesiecy ale tego mało jeszcze sie nie wyleczyłam z jednej obsesji a wpakowałam sie w druga zaczełam sie piescic z chłopakiem i teraz boje sie ze on dotykał swego członka a potem wkładal palce i znów na nowo wracaja paranoiczne mysli do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ja robilam 10 testow ciazowych bylam 8 razy u ginekologa i 3 badania beta hcg wszystko i wszyscy przecza ciazy i nadal mam te wszystkie objawy i czuej ruchy w brzuchu..;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
jezeli luteina wywołała u ciebie okres to na bank nie jestes w ciazy, bo gdybys była to lutei na nie wywoła okresu tylko podtrzyma ciąze. Dziewczyny dajcie juz spokój, chcecie sobie zycie zmarnowac przez te nerwy?? Wy nie jestescie w zadnej ciązy!!!!! badania, testy, usg, wszystko temu przeczy, mija kilka miesiecy a wy dalej swoje?! Czujecie ruchy dziecka?! Wam naprawde potrzebna jest pomoc psychologa albo psychiatry bo macie jakies shizy! To nie jest normalne. I co bedziecie tak sobie wmawiały ta ciąze az wam termin porodu minie?! Naprawde wam to juz chyba tylko specjalista moze pomóc. trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
kkkkkkkkk: a juz pisalas ze dajesz spokoj :] ja czuje sie dobrze. mam te swoje burczenia, jak zjem brzuch wiekszy okres krotszy, czasem plecy mnie bola,czasem brzuch u dolu tylko wiekszy ale teraz zauwazylam ze jest tak w okreslone dni cykllu. przeciez nie moge wszystkiego kojarzyc z jednym ale juz sobie odpuscilam bo w 7 miesiacu bym miala brzuszek twardszy a do tego te niby okresy w ciazy to do gora 4 miesiecy wystepuja. nie ma sie co zadreczac. trudno jest sie wyleczyc z tej obsesji ale trzeba probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
witajcie dziewczyny ja tez dalej mam te swoje dolegliwosci dalej czuje ruchy a teraz na dodatek jakos dziwnie bola mnie piersi niewiem juz nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
a ja wiem. NIE JESTES W CIĄŻY!!!!!!! Przepraszam bardzo a który to byłby miesiąc w twoim przypadku? Juz dawno pisałas o tych shizach, przecierz miałas z tym skonczyc?! skoro nadal cie to dreczy to dobrze ci radze idz do psychologa, bo to nie jest normalne. Doprowadziłas sie do jakiegos obłedu, czujesz ruchy dzieckas którego nie ma!!!!! To juz zakrawa o chorobe psychiczna i sama sobie z tym nie poradzisz. Z tego co sie orientuje to juz trwa kilka dobrych miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gatka szmatka psycholog mi chyba tylko został psychiatra bo psycholog nic mi raczej nie robi jak bym była koło 5 miesiąca ja dalej mam objawy że się teraz rusza bije mu serce piersi mi się trochę powiększyły brzuch miałam zawsze ale wydaje mi sie że robi się twardawy, lekie zawroty głowy troszkę większy apetyt ale może to od Hromu bo łykam a co najlepsze okresy miałam 4 jeden tabletkowy a 3 normalne (bolesny skrzepy kilka dni ofity końcówka krusz cza normalna) tylko ten ostatni przesunął mi się chyba o 4 dni i myślałam że na zawał zejdę test po miesiącu po pettingu negatywny u mnie najlepszy w miesiącu to jest okres u ginekologa nie byłam bo mnie nie stac a narzazie niemam ubezpieczenia NFZ i co ja mam zrobić tak sie boję bo się naczytałam że można mieć okres w ciąży :( testy nie zawsze dają 100% pewności a żal i w ogóle niemam na test znowu nawet ten apteczny bo musiałam skabinować znowu około 10zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
tak trwa to juz dosc długo bo od 14 czerwca i raz jest lepiej a raz gorzej ale musze sie sama z tym uporac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
wiecie co nie wiem kiedy mi sie to wszystko skonczy te ruchy w brzuchu chyba mnie wykoncza do konca niewiem co mam robic juz nie mam siły na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urojonaaa
:( mam pytanie czy gdy jest sie w ciazy to mozna miec normalny okres jeszcze raz czy 2? hm myslalam ze dostala okres wczoraj bo mialam kropelke krwi ,zadko sie zdarza ze wieczorem dostaje no i rano myslalam ze bedzie juz normalny okres a tu nic!!!! bola mnie piersi juz od 2 tygodni wiec powinnam miec a tu nic jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ja słyszałam ze jakis czas po stosunki gdy zarodek sie zagnieezdza moze pojaiwc sie minimalna ilosc krwi takie kropelki..ale sama nie wiem...idz do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
ja tez tak mam.no moze troche sie teraz uspokoilam ale tez tlucze mi sie po glowie czasem, ze moze jednak. ja mialam tak: 11.10 stosunek,bez prezer.chlopak nie skonczyl we mnie(to byla sobota).tydzien wczesniej(niedziela) nie wzielam ost.tabletki z blistra.nastepne opakowanie rozpoczelam w sobote. w 16 dniu po stosunku zrobilam bobo test i wyszlo ze nie jestem w ciazy, 1 okres po tym zdarzeniu byl w miare normalnie.jak zawsze.w poprzednim cyklu zauwazylam powiekszone piersi,mialam wrazennie ze rowniez brzuch i wydzielina wydawala mi sie ze jest obfitsza.wiec zrobilam drugi test.(w poniedzialek,gdzie w patek bralam ostatnia tabl.z blistra)test pre-test.nic nie wykazal. dostalam drugi okres.czerwona krew,skrzepy,ale byl skapy.1 dzien byl jeszcze w miare(choc tez mniej niz zawsze,aale 2 to juz bardzo malutko jak plamienie. 3dnia kiedy juz okresu nie bylo zrobilam trzeci test bobo-test znow negatyw.ale czuje caly czas jakbym miala taki ciezki napiet brzuch,nie mam w ogole apetytu.podczas okresu mialam dziwne skurcze,jakby jajnikow czy cos.raczej nie miewam takich okresow.od czasu zazywania tabl.nie mialam nigdy zadnych boli. mierzylam temp.ale pod pacha i byla zazwyczaj ok.37,a w dniu kiedy robilam ost.test temp.w pochwie miala 37,2. od stosunku minelo 58 dni.czy moge byc pewna w 100% ze te uczucie ciezkosci to tylko moja psychika?testy(bobo test,pre test i znow bobo test)nie wykazaly ciazy?odstep miedzy pierwszymi wykonanymi testami to byl miesiac,ostatni byl po 54 dniach od stos. to dopiero paranoja.pozdrawiam dziewczynki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja tak samo
skoro juz nie masz siły to czemu nie pojdziesz do psychologa???? Przecierz to co ty wyprawiasz to jakis obłęd!! Nie widzisz tego? Z tego co napisałas to byłabys w 6 miesiacu. Dziewczyno miałabys juz duzy brzuch itd. czy ty widziałas kobiete w 6 miesiącu??? Tak sobie wmówiłas ta ciąze ze zeswirowałas kompletnie. Pytasz co masz robic, albo nie rób nic i zapomnij o tym a jesli niepotrafisz idz do psychologa. Innej opcji nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
do ja tak samo: ja to pisalam do urojonej!!!!!!!!!!! to nie dotyczylo mnie wiec nie widze powpdu zebys tak pialam a psychologa odwiedz sama!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
sorki pomylka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja tak samo
no własnie- piomyłka. ja tego nie pisałam do kkkkkkkkk tylko tak jak w nicu do ja tak samo. Ale sie zbulwersowałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agucha1984
anik... pomyliło mi się, ja nie dostałam Luteiny tylko Cycloamine (czy jakoś tak) na wywołanie okresu - zdziwiłam się i myślałam, że lekarz się pomylił, bo Cycloamina ma zatrzymywać krwawienie, ale okres dostałam, więc już sama nie wiem:( u mnie 22 tydzień ciąży chyba urojonej. Chociaż teraz to ja już czuję ruchy, brzuch mnie boli i nawet kłuć zaczął co oczywiście pasuje pod schemat idealnie (rozciągająca się macica). Co z tego, że zrobiłam kilkanaście testów i miałam ostatnio USG, z którego wynikło, że nie jestem w ciąży! Testy i USG mogą się mylić!!! :( wiem, że to już na chorobę zakrawa i ja wiem, że nie jestem w ciąży, bo to niemożliwe, ale ze strachu już widzę u siebie wszystkie objawy...a co jak jednak? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
przepraszam jesli kogos uraziłam ale ja nie miałam nic takiego na mysli poprostu motam sie z tym wszystkim jest mi ciezko moze temu ze jestem sama ze nie mam z kim pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
Agucha testy nie myla sie po takim czasie!!!! Jeden test moze sie pomylic np tydzien albo dwa po zapłodnieni ale nie po 5 miesiacach!!! Usg sie nie myli!!! moze nie wykryc ciązy gdy jest robione za wczesnie ale od 6 tygodnia to juz napewno wykryje pecherzyk ciązowy. Ja juz nie wiem co mam wam pisac bo wy i tak dalej swoje. Wszyscy i wszystko sie myli wylko wy sie nie mylicie? zastanówcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×