Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

mam dokładnie tak samo jak duszeq2. Miałam trzy miesiączki od współżycia i każda była coraz bardziej skąpa. też mi się wydawało jakby to była krew ze śluzem. Pierwsze dwa dni była normalna a później same takie plamienia. Nie wiem dlaczego-dodam że ostatnio się fatalnie czuję-bolą mnie piersi i głowa-jestem nie do życia!!! Nie wiem czy lekarz mógł się pomylić czy testy czy po prostu tak mi organizm wariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden wielki kłębek nerwów Moim zdaniem Ty się nie musisz martwić, byłaś u lekarza i nic nie wykrył. A ja jeszcze nie byłam. Testy wychodzą Ci negatywnie, więc pozostaje Ci tylko pozytywne myślenie. Ja teraz siedzę w domu, jeszcze przez 3 tygodnie, więc nie mogę się skupić na niczym innym. To jest jak obsesja. To co, idziemy na badanie krwi? Mi tylko tyle pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
widocznie jestem glupia, boje sie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
duszeq2 to nie pocieszenie, tylko same fakty. Twoje szanse na ciaze sa zerowe. Ja jestem w 3cim miesiacu(dokladnie 10 tydzien 1 jeden dzien). W piatek ide na pierwsze USG, nie moge sie doczekac:) i ty kłebuszku nerwow podejdz do tego wszystkiego spokojnie, bez paranoi i sporbuj mowic sobie ze nie jestes w ciazy( bo i w tym przypadku szans nie widze) Wiecie dziewczyny jak to jest.. im bardziej sie nakrecamy, tym wiecej bedziemy widzialy objaw, w koncu stanie sie to ciaza urojona, a wtedyu bez psychologa/psychiatry sie nie obejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
i teraz w ostatniej miesiaczce tez zauwazalam sluz, pozniej jak sie zakonczyla bylo go sporo taki w kolorze moczu byl, pozniej tez sporo w kolorze przezroczystym ale tez bialawym. czytalamz e to m.in objaw ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
Ty jestes niedojrzaLA malolata, ktora nie ma pojecia o seksie, o sposobach powiekszania rodziny. Wez sie dziecko mamy w koncu zapytaj, idzcie do lekarza jak tak sie strasznie boisz.ludzie nie mieliby sie gdzie pomiescic jakby w taki sposob zachodzilo sie w ciaze. Jestes jeszcze siksą i stąd twoje chore jak wy to mowicie "fazy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
Dziecko drogie. Moze masz uplawy. Tak ty masz ciaze. Ale tylko w glowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscinnie Ale ja muszę byc pewna, za długo zwlekałam. Ale fajnie, będziesz miała dzidziusia :) Jak się czujesz? :) Dzięki za rozmowę, bardzo mi pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
moze i jestem malolata ale moj strach jest chyba oczywisty. kto w mlodym wieku by sie nie bal? chyba takich osob nie ma. poza tym czytalam ze w ciazy okres wystepowac moze. moze zbyt wiele sie naczytalam ale jak jakis czas o tym nie mysle to samo sie pojawi, to rano zrobi mi sie niedobrze, to sluz, to brzuch, to jakies burczenia w brzuchu, to zaparcia albo zylki na piersiach czy nie taki okres. nawet jesli sie staram przestac o tym nie myslec to zawsze cos sie pojawi.wiec prose o troche wyrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
Hm ja sie czuje swietnie :) Jedynymi moimi objawami sa: brak okresu, czesto oddawanie moczu no i chyba hustawka nastrojow. Wiecej nie mam :) Mdlosci mialam moze ze 2 razy gdzies w 5 tygodniu. A poza tym do poki mnie kopac nie zacznie to chyba ciazy odczuwac nie bede. Rozumiem ze chcesz miec pewnosc. I tak jak mowilam, Beta jest najpewniejsza :) jesli wyjdzie ci brak ciazy bedzie oznaczalo to brak ciazy bezdyskusyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
TY nie rozumiesz ze zebys zaszla w ciaze to chlopak musi ci penisa wsadzic do waginy? (pochwy, cipki, czy jak mam okreslic zeby wiedziala o co sie rozchodzi?) ROZUMIESZ ZE ZEBYS ZASZLA W CIAZE MUSISZ ODBYC STOSUNEK????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
rozumiem ale w internecie ludzie opisuja rozne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
NIe no tak. Duch Swiety z nieba zstapil i uczynil Cie ciezarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no dobra, przestane. dla mnie tez to jest juz zalosne. tylko ten strach mi nie pozwala nawet racjonalnie myslec. do tego te miesiaczki, zmany widoczne w okolicach brzucha, nad spojeniem lonowym. rozumiem ze tak sie w ciaze nie zachodzi. ale gdyby nie moje wilgotne ubranie i bielizna wtedy a poznije dziwny okres byloby wszystko ok. tym bardziej dziwi mne fakt ze te wszystkie moje dolegliwosci zaczely wystepowac po tamtej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
do tego jak napisalam chlopakowi ze nie chce z nim byc bo nie doroslam do tego tymu spraw to zaczal do mnie wypisywac sms typu: mamusiu. i wszystkie obawy na nowo. do tego wysmial mnie ze jestem gowniarzem bo nie chcialam isc z nim do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz myślę, że już chyba lepsza jest wiadomość, że jestem w ciąży, niż taka niepewność. Nie wie się, czego oczekiwać, miliony różnych myśli. Człowiek to czasem jest wogóle nieodpowiedzialny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
epsonka Weź dziewczyno zerwij kontakt z tym chłopakiem, jesli Cię namawia na coś, na co nie jesteś wogóle gotowa. Zajmij się nauką lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
juz dawno to zrobilam. zaraz po tamtym zajsciu. ale on mi nie daje spokoju do dzis. zmienilam nr tel. to jezdzi pod moim domem codziennie.chce sie zajac nauka ale te myslenie o jednym mi nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękuję za pomoc. może macie rację-muszę trochę wyluzować, ale dla pewności jeszcze chyba w piątek pójdę do lekarza. jak to nie jest ciąża to musi mi być coś innego-nigdy wcześniej się nie czułam tak fatalnie i te nabrzmiałe bolące piersi, z których się coś leje. na prawdę fajnie się wyżalić komuś kto Cię rozumie-jeszcze raz dzięki. Tobie Gościnnie gratuluję ciąży, a Tobie duszeq2 życzę powodzenia i czekam na wiadomości po wynikach badań!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeci teścik, trzeci wynik negatywny. No ja myślę, że choćby był to już czwarty miesiąc, to 3 testy by to wykryły, 2 z porannego moczu no i Quick Vue. Nie mogę w to uwierzyć. Chyba dla pewności przejdę się na badanie krwi. Za bardzo się nakręcałam. Muszę przestać o tym myśleć :) Pozdrowionka, 3 majcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
duszeq2 a co myslisz o moim przypadku? pisalam na 9 i 10 stronie...goscinnie sie na mnie juz w*urwia wole jej nie denerwowaqc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkkkkkkkk Na pewno nie jesteś w ciąży. Beta i ginekolog na pewno by coś wykryli. Nie nakręcaj się, bo będziesz nadal widziała wszystkie objawy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
duszeq2 a TY juz jestes spokojna???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym problem, że nie. Dziś dostałam okres, ale jest mniej obfity niż zwykle miałam. Może to przez stres, a może i nie. Jutro chyba pójdę na badanie krwi, tylko nie wiem czy mogę iść na nie, jak mam okres. Nigdy więcej nie doprowadzę do takiej sytuacji, to wiem na pewno. Zawsze odpowiedzialna, a tu taka głupota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
ja tak samo...kompletna glupota...myslisz ze badanie beta hcg sie nie myli ja robilam dwa te badania oba ujemne myslisz ze powinnam zrobic trzecie? wiem ze juz mi odbija na tym punkcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
a u ginekologa bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I myślisz, że lepiej się poczujesz jak zrobisz trzecie badanie? Bo ja w to wątpie, może przez kilka dni będzie dobrze, a później znów powróci ten strach. Staraj się o tym nie mysleć, to objawy Ci same przejdą :) Wiem, że łatwo mówić, a gorzej zrobić. A okres miałaś normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
wiem ze moze tak byc ale dla pewnosci znow ide do gin...mialam 3 okresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no i dzis odczuwalam klucie w okolicy jajnika, kiedys tego nie bylo, gdzies od 2,5 miesiecy sie to pojawiac zaczelo. troche dziwne bo predzej tego nie mialam ale to chyba z owulacja zwiazane. dziwne jest tez to ze sluzu praktycznie po tych bolach nie ma. a podbrzusze nadal opuchniete.jakby brzuch twardszy i piersi wieksze ale to juz moze moj wymysl. tylko to wyszstko zaczelo pojawiac sie akurat po tamtym zajsciu i to jest dziwne. jak tu o ciazy nie myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti...
Do epsonka ; dziecko tobie na forum juz nikt nie pomoze bo wszyscy ci piszą ze nie jestes w ciązy a ty i tak cały czas sie boisz i dalej swoje. Ludzie ciąza przez ubranie??!! Skoncz ten temat bo na forum juz nikt ci nic nowego nie napisze. Daj sobie spokuj albo idz do lekarza i porozmawiaj z nim o swoich obawach, i jeszcze jedno NIE JESTES DO CHOLERY W CIĄZY!!! Twoje objawy to twoje własne wymysły, a jak sie tak bedziesz stresowac to wkoncu okres sam ci sie zatrzyma bo bedziesz miała wyniszczony organizm, pisałas ze bardzo mało jesz, w koncu doprowadzisz do tego ze jak kiedys bedziesz chciała zajsc w ciąze to możesz miec z tym duze problemy. Zacznij zyc normalnie albo idz sie leczyc u psychiatry. Poczytaj sobie tez jak dochodzi do zapłodnienia. Dziecinko przez ubranie sie nie da. plemniki nie mają zebów, pazurów, skrzydełek i nie skacza jak zabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×