Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość goscinnie
zamiast spoznia mialo byc - zbliza ''o ironio'' ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
caly cykl tak mam. a okres powinnam dostac 23-24. wiec to wykluczam. ciagle mysle ze to ciaza...no ale sluzu jakby sie zmiejszalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
bo predzej nie napisalam ze sluzu mialam sporo przez caly cykl dotychczas. no i znowu ta sama mysl. po tamtym zajsciu co predzej opisalam nie mialam prawie wcale sluzu, przed bylo go sporo, a teraz znowu sporo...nie wiem moze wszystko wraca do tego co bylo przed tamtym zajsciem. nie mam juz pojecia jak to sobie tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
do epsonka! żal mi Ciebie dziewczyno, rodziców Twoich zresztą też. Nie wiem jak Ty możesz żyć w świadomości że mogłabyś być w ciąży! hahaha I co robili Twoi rodzice? Nikt nie powiedział Ci jak się zachodzi w ciąże i jak się od tego uchronić ?? cytuję : 2 tyg przed okresem mozna powiedziec ze uprawialam petting z chlopakiem, lecz nie do konca, gdyz oboje bylismy w ubraniach, i zadne z nas nie dotykalo swoich narzadow. Lecz kiedy sie pocieralismy-mam na mysli cos takiego jak podczas stosunku, to wtedy poczulam ze mam mokre spodnie, a nawet majtki. lecz teraz nie jestem pewna czy to bylo z mojej strony czy partnera. on twierdzi ze z jego strony do niczeg nie doszlo.a ja mialam wtedy dni plodne. wiec zakladajac ze on mial wytrysk i cos przesiaknelo przez ubranie a ja mialam dni plodne i mokra bielizne oraz majtki to czy jest mozliwosc ze doszlo do np jakiegos zmieszania sie plynow, wtarcia i zaplodnienia? - koniec cytatu. PRZEZ UBRANIE ?? PRZECIEŻ to nie możliwe!!Miałaś mokro? A to dlatego moja droga, że się podnieciłaś, podczas pieszczenia się(czasem juz podczas samego pocałunku, ... itp) wytwarzasz śluz który ma ułatwić penisowi wejście do pochwy! Dziewczyno jaesli zachodziloby sie w ciaze w ten sposob co ty, to bylby tak niesamowity przyrost naturalny ze ho ho! To ze masz zaparcia nie oznacza przeciez ciazy ja jestem i nie mam oraz nie mialam zaparc w zasadzie to moze mialam z tyvh calych objaw moze 2 dni mdlosci, no i czestomocz towarzszy... Fałdki masz bo przytyłas!!!! Brzuch kobiety w ciazy jest twardy i zaczyna byc widoczny mniej wiecej w 4 miesiacu ciazy! wiec daruj sobie te zalosne posty ;/ i radze odwiedzic jakiegos specjaliste. psychologa/psychiatre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
I PAMIETAJ CIAZY NIE MA, CHYBA ZE SIE PUSCISZ Z KIMS WTEDY MOZESZ PRZEZYWAC, WYBACZ WULGARNY JEZYK ALE MOZE CHOCIAZ W TEN SPOSOB COS DO CIEBIE W KONCU DOTRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
GOSCINNIE a co myslisz o moim przypadku?????????? pisalam na 9 stronie...prosze ...pomoz....ja juz nie daje sobie z tym rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
GOSCINNIE widze ze troche tu pomagasz....pomoz i mi....ma dalej sie blakac po lekarzach czy dac sobie juz z z tym spokoj???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
do kkkkkk..kk... W ciazy napweno nie jestes. Okres moze wystepowac. Ale jest to bardzo rzadki przypadek. A skoro do nieczego nie doszlo to skad ma sie ta ciaza wziac? wiatropylna chyba nie jestes ? a lekarz tym bardziej sie mylic nie moze ! Jesli myslisz ze to urojona, to polecam odwiedzenie psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
a jak myslisz test beta hcg moze sie mylic? bo ja slyszalam ze tak...robilam dwa oba ujemne...ostatnoi u gin bylam 2 tyg temu no czyli tak ze 2.5 miesieca po tym...mysliszze byloby cos widac??????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
a te wszystkie objawy...i wydaje mi sie ze cos tam na dole siedzi i sie rusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
myslisz ze powinnam odwiedzic jeszzce raz gina????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
Po pierwsze to ruchy zaczyna sie odczuwac w 4 miesiacu ciazy, wiec opcji nie ma! Chcesz to idz, ale niczego nowego Ci nie powie, objawy? To objawy nie sa, jedynie identyfikujesz to co sie dzieje z ciaza, JA JESTEM W CIAZY A ZADNYCH OBJAOW NIE MAM, procz braku okresu i czestego oddawania moczu. I co? to niby oznacza ze ja moge w ciazy nie byc ? bo rownie dobrze mozna to tak odczytac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
wiem ze mozesz sie denerwowac na niektore niecierpliwe osoby tak jak ja...ale zrozum...;-( a co myslisz o becie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
W moim stanie denerwowanie sie jest bardzo naturalne. BETA TO NAJPEWNIEJSZY TEST JAKI ISTNIEJE, nie ma tu mowy o pomyłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
a zmiany w piersiach??????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
A JAKA BYLA tWOJA BETA????? ROBILAS TO BADANIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
Ja nie musialam bety robic, test pokazal mi 2 krechy, pozniej ginekolog potwierdzil ciaze(byl to wtedy 6 tydzien) zmiany w piersiach mamy przed okresem przeciez i nie jest to spowodowane ciaza. Poza tym nie wiem o jakie zmiany Ci chodzi. podam ci maila i wyslij mi na niego swoj nr gg, ciezko tak na forum wszystko tlumaczyc... - contentissima0@op.pl (dla jasnosci po nicku jest zero, a nie "O")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że gdybym była w czwartym miesiącu to test mógłby się pomylić? Pierwszy robiłam bobo test, była ledwo co widoczna druga kreseczka. Drugi zrobiłam płytkowy po południu i wyszedł negatywny. Trzeci zrobiłam rano i wyszedł tez negatywny. Nie wiem co o tym mysleć. Ja chyba kompletnie wariuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
duszeq2 testy sa niemal nieomylne, wiec watpie by sie ktorys mylil, trzeba tez pamietac, ze wiarygodny jest jedynie wynik odczytany po 5 minutach, odczytany w pozniejszym czasie wynik bedzie niewiarygodny-nieprawdziwy. W czwartym miesiacu to brzuszek ma sie juz calkiem niezly, wiec mysle ze to bys zauwazyla. Choc brzuch moze rosnac takze podczas urojonej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jeszcze jeden zrobię. Brzuszek mam tylko troszkę powiększony. Dzięki Kochaniutka za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
uzupelnie tez wypowiedz. test najlepiej jest robic z porannego moczy, wtedy stezenie hCg jest najwieksze. Poza tym zrob sobie moze bete, zamiast kilku testow. Beta (beta hcg - badanie krwi) daje 100% pewnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem, że z porannego moczu. Na ten jeden już nie mogłam czekać dłużej i dlatego zrobiłam go popołudniu. Ale Quick Vue robiłam rano, no i negatywny wyszedł. A podobno ten test najpewniejszy. A to badanie gdzie mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no dobra, ale wyczuwam jakby brzuch mi twardnial, nie przytylam bo tak jak pisalam jem jeden posilek dziennie. mocz oddaje czesciej, jak jestem w szkole to co 2 godziny odwiedzam toalete. no a jesli on by mial wytrysk a ja te wilgotne ubranie, bielizne to cos by moglo sie wetrzec i przedostac sie dalej? albo jak przypadkiem bym totknela sie w miejscu intymnym a predzej dotknela mokre spodnie to bym cos przeniosla?powinnas zrozumiec moj strach. kilka razy dziennie potrafie ogladac swoj brzuch. i jakby rosl. jest troszke twardniejszy. dzis minal 4 miesiac od tamtego zajscia. byloby ok gdybym nie miala krotszych okresow i troche obfitszych. test mogl sie mylic. albo zrobilam go nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
zrozumcie ze ja sie po prostu boje. a do tego mialam dni plodne wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
epsonka Daj spokój, przez ubranie to po prostu niemozliwe. A okres masz inny pewnie przez stres. Będzie dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana idiotyzmem
I ze ty niby masz 17 lat?? Boze uchowaj przed taka niewiedza ;/ Kurwa chyba ci chlopak wyraznie powiedzial ze nie mial wytrysku. jakby mial to i tak nic z tego, mjoglby ci centralnie na spodnie w kroczu napryskac i w ciaze bys nie zaszla! Taka glupia jestes czy udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
duszeq2 badanie mozesz zrobic w kazdym laboratorium :) jak juz pisalam wczesniej, u mnie niemal od razu pokazaly sie 2 kreski, a test nawet nie pamietam jaka nazwe mial, bo wzielam zdesperowana w aptece pierwszy lepszy. Wiec bety robic nie musialam. A co do twojego okresu to jak jest ? epsonka wiesz co? na takie glupie posty to szkoda mi juz nawet odpisywac. tyle osob Ci pisalo ze nie ma szans to chyhba logiczne ze nie ma. A ze jestes tak "madra" i sie przejmujesz pomimo tych okolicznosci to przejmuj sie dalej, bo ja nie mam sily ci nic tlumaczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w tym problem. Pierwszy był bardzo obfity, ale drugi i trzeci już mniej. I w tym problem, że była to tylko krew ze śluzem. Myślisz, że byłoby to normalne gdybym nie była w ciąży? Dodam, że zmieniłam wtedy klimat, no i myślałam że to jest przyczyną. Masakra, powinnam już wcześniej zrobić ten test, ale było wszystko ok. Żadnych innych objawów. Kurcze nie wiem czemu te testy mi wychodzą negatywnie, jak ja wiem, że coś jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie
hm, mysle ze w ciazy nie jestes i to jestem pewna na 99,9% ale polecam wizyte u ginekologa, bo mozliwe ze dzieje sie cos z twoim organizmem (wykluczajac rzecz jasna ciaze) i bardzo mozliwe ze jest takie zachwianie cyklu po zmianie klimatu. Wiec uszy do gory. Ja nie widze tu szans na ciaze, no wbrew pozorom ale wcale nie jest tak latwo w ciaze zajsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pocieszenie. Jutro robię test, jeśli wyjdzie negatywny, to idę na badanie krwi. Jeśli pozytywny, to lecę do lekarza. Aj, nie chcę dzidziusia, zostałabym z nim sama:( Ale jak jest, to damy radę. Napiszę jutro. A Ty w którym miesiącu jesteś? Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×