Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość wystraszona19
Nie możesz być nie martw sie. Gdybyś była to ten test na pewno by wyszedł już dodatni. Wiem że sie zdarza że 2 testy mogą się mylić ale Ty i tak nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
teraz zaczynam odczuwac lekkie pobolewanie w podbrzuszu, i bola mnie piersi. moze to dobry znak ze zbliza sie kolejna miesiaczka. oby byla bolesna i trwala normalnie. dziekuje Ci bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
Na pewno sie zbliża nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
ale dzis juz nic nie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
Nie martw sie, dostaniesz okres a jak będziesz się za dużo denerwować to z nerwów ci się opóźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
i jakby moja wydzielina robila sie ciemniejsza. jest jej malutko, ale jak juz sie pojawia to chyba ciemniejsza. czy to znak ze zbila sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
Zapewne jesteś przewrażliwiona. Co do wydzieliny to nie wiem jaką miewałaś wcześniej przed okresem dlatego nie wiem czy to że jest ciemna ma jakikolwiek związek ze zbliżającą się miesiączką ale skoro bolą Cię piersi i masz opuchnięty brzuch to pewnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no raczej albo nie bylo nic a jak byla to troszke ciemniejsza i pozniej krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
No to jak wcześniej też była ciemna to znaczy że wszystko jest ok. Nie stresuj się bo wtedy okres może ci się z tego powodu spóźniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
tylko ze ja praktycnie zawsze mialam okres jak w zegarku, co 30-31 dni. czasem dzien przed dostalam ale nigdy nie pozniej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
uff dostalam tylko za mocno brzuch nie boli, a kiedys z bolu sie zwijalam przed tamtym zdarzeniem...to normalne? zeby tylko trwalo dlugo i zeby byla obfita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaa
Witam dziewczyny. Ja tez zawsze miałam okres w miare reguralnie a jakis czas temu opóznił się az 2 miesiące!!! Okazało sie ze to najprawdopodobniej przez stres. W ciązy nie jestem, ale pamietam jak bardzo sie bałam. Stres jest naprawde bardzo szkodliwy dla organizmu i Moze sie wszystko poprzestawiac. Musiałam brac luteine ( tabletki z progesteronem) żeby mi sie wszystko wyregulowało. Narazie jest ok. Pamietam jak sobie wmawiałam ze napewno jestem w ciązy chociarz teraz jak sie zastanowie to wiem ze nie było takiej mozliwosci. Z moim narzeczonym zawsze kochamy sie z zabezpieczeniem i nie było takiej mozliowości zeby doszło do zapłodnienia ale ja oczywiscie wkrecałam sobie ze jestem w ciązy i nawet wizyta u gin mnie nie uspokoiła. Nie chciałam słuchac ze to niemozliwe bo ja przecierz wiem lepiej. Po tym wszystkim straciłam ochote na seks ze strachu przed ciążą,dopiero teraz powoli dochodze do siebie. Bardzo chcielibysmy miec dzieci ale dopiero po slubie. To naprawde niesaowite jakie glupoty człowiek jest w stanie soboe wmówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaa
jezeli sie martwisz i stresujesz to mozesz miec mniej obfite miesiaczki bo organizm jest osłabiony tym ciagłym stresem. A tak wogule to zajsc w ciąze wcale nie jest tak łatwo. Normalna zdrowa para kiedy współzyje w trakcie dni płodnych bez zabezpieczenia ma tylko 20% szans na ciąze. dlatego wiele par stara sie o dziecko nawet pół roku albo rok i jest to normalne. dopiero po takim czasie nieudanych staran nalezy sie udac do lekarza. Ps. Ja tez sie naczytałam w necie o tym że mozna miec krwawienia takie jak okres w czasie ciązy chyba do 3 miesiaca i oczywiście miałam kolejny powód do zamartwiania sie i znowu zaczełam sobie cos wkrecac. Mój narzeczony powiedział ze odłączy mi internet jak nie przestane czytac tego wszystkiego i sie martwic. Mysle że najwiekszym miom problemem była moja psychika która ciagle powtarzała mi ze jestem w ciazy. Teraz wiem ze to była głupota i nie wiem jak mogłam sobie cos wmówic tak ze zaczełam w to wierzyc. Teraz prawie odzyskałam spokój, jest juz duzo lepiej. Trzymajcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaa
epsonka po za tym przecierz plemniki nie maja zebów zeby sie przegrysc przez ubranie, ani nie są inteligentne zeby wskoczyc do pochwy. Co innego gdyby np. chłopak wprowadził ci tam troche spermy palcem. Dziewczyno ty napewno nie jestes w ciązy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
epsonka i widzisz mówiłam że na pewno dostaniesz okres i na pewno nie jesteś w ciąży. Nie zamartwiaj się już kobieto. Czasem brzuch boli bardziej a czasem mniej, zdarza się że boli mocno a pewnego miesiąca nie boli wcale. Tak to już jest, organizm to jedna wielka zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no teraz zeby tylko bylo w miare obficie i w miare dlugo;) brzuszek bolal i to nawet mocno, ale sie z tego ciesze jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
No i bole, wszystko jest jak trzeba, obfitosc narazie tez. A mam pytanie, czy jak okres zwyjle mialam 6-7 dni a po tamtej sytuacji jeden trwal 3, a nastepny 5 dni i ten by byl tez krotszy ale w miare obfity to wszystko dobrze? bo z tamtymi tak mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no i wszystko bylo normalnie, brzuszek jeszcze pobolewa ale tak jakby trosze juz mniej bylo... skoro wszyscy wykluczaja moja ciaze :D to nie wiem czemu tak jest... moze po prostu juz tak bede miala, miesiaczkuje gdzies od okolo 4 lat, mozliwe ze teraz dlugosc i obfitosc miesiaczek mogla sie zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina.
Zrobiłam 3 test wyszedł negatywnie, ale okresu już nie mam 2 miesiace a nawet dłuzej... Brzuch mi rośnie, piersi tak samo, gdy leżę w łóżku mam dziwne odczucie jakby w środku mi się coś ruszało. i gdy patrzę na brzuch widzę jak on czasami podskakuje czy to możliwe.? czy ja już naprawdę oszalałam na tym punkcie....? :( nie wiem sama co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manieczka 2323
piszę tutaj bo już nie będę zakładać nowych topicow na ten temat. proisze o rade. jakis miesiac temu kochalam sie z facetem. wszystko bylo ok , guma nie pekla ani nic. strasznie sie denerwowalam,ze moge byc w ciazy(byly to urojenia) okres mi sie soznil,zrobilam test i wyszedl negatywny. po kilju dniach dostalam okres a teraz juz jestem po nastepnym okresie. skonczyl mi sie dWA DNI TEMU. Okres byl normalny , obifity i wystepowały skrzey. problem w tym,ze dalej po okresie pobolewa mnie podbrzuszxe co to jest?? kolejne urojenia...?? co robic...?? przeoraszam za bledy...prosze o porady ...;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urojona mama
wiec tak, mam juz 3 dzieci i panicznie sie balam 4 ciazy caly czas o tym myslalam:( od 30 kwietnia nie mam okresu robilam juz chyba 6 testow kazdy negatywny:( w koncu poszlam do ginekologa zrobil mi usg dopochwowe i ciazy nie wykryl:( dodam tylko ze bylam pewna ze w niej jestem:) poranne mdlosci, urosly mi piersi, brzuch wyglada jak conajmniej 3 miesiac okresu dalej nie mam lekarz dal mi tabletki antykoncepcyjne i kazak je brac, powiedzial ze jak skoncze opakowanie to miesiaczka sama wystapi:) tak samo bardzo czesto mi sie wydaje ze cos mam w brzuchu i ze to kolejne dziecko:( to chore slyszalam wczesniej cos o ciazy urojonej ale myslalam ze to nie moze byc prawda a teraz wyglada na to ze sama tez to mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaa..
czesc dziewczyny. Czytałam gdzies w necie ze jezeli jest normalna miesiaczka i są w niej skrzepy to nie może byc mowy o ciązy. W ciązy nie ma okresu zdarzaja sie tylko krwawienia podobne do okresu ale sa one przewaznie mniej obfite, jest to jednak naprawde sporadyczna i wyjatkowa sytuacja. Nie dajmy sie zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia.
Próbuje sobie wmówić, że to tylko moje urojenia, ale jest co raz gorzej. Dziwne jest dla mnie to, że akurat mnie mogłaby ta ciąża urojona spotkać. Znaczy po prostu gdyby tak było to byłabym szczęśliwa ale jaki byłyby tego powód, że mam ciąże urojoną.? Aż tak bardzo ciąży się nie bałam wcześniej, zaczęłam sobie jakis czas temu wmawiać, że tak może być i stało się objawy zaczęły następować jeden po drugim. Oprócz wymiotów ani razu nie wymiotowałam, brzuch w sumie też mnie nie boli tylko te piersi rosną razem z brzuchem i to \"coś\' się rusza... :(:( Możliwe podczas ciąży urojonej, że wydaje nam się, że dziecko się przemieszcza czy to już znak, że ciąża istnieje rzeczywiście.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
wystraszona19 zagladasz jeszcze na to forum> chociaz wszyscy zapewniaja mnie o braku ciazy to znowu moj okres byl dziwny, trwal 3 dni, dzis 4 dzien i prawie nic nie ma. towarzyszyly mu bole brzucha i piersi ale sie boje ze to krwawienia jak w ciazy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no i dzis 5 dzien i okres jest, mniej ale jest i nawet mam skrzepy, dzis taki spory byl a slyszalam ze jak sa skrzepy to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria38
epsonka... wymyslasz tylko... idz do lekarza i on C powie czy wszystko z Toba ok a nie sie zadreczasz... jezu jakie wy jestescie niektore glupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
Kazdy polam mowi o sobie. mam 17 lat do lekarza sama nie pojde, pewnie z mama. po prostu pytam a inni jesli sa uprzejmi to odpowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria38
w wieku 17 lat rowniez mozesz isc do lekarza sama... musisz isc prywatnie albo np do lekarza... jesli mialas okres to nie jestes w ciazy... a jesli sie tak boisz to poprostu zrezygnuj z sexu bo widocznie jestes jeszcze nie dojrzala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
tak jestesm niedojrzala ale nie uprawialam seksu. pare postow wczesniej opisywalam jak to bylo, minely od tamtej pory 3 miesiace, niedlugo mina 4. mnaiam normalnie okres w kazdym miesiacu po tamtej sytuacji, lecz jednego miesiaca trwal 3-4 dni gdzie 4 dzien to plamienia, nastepnego 5 dni, w sierpniu 5-6 dzis 6 dzien i tez tylko plamienia. byly skrzepy, bole brzucha, piersi jak zawsze, ale nadal sie boje, pare dni przed okresem robilam dwa testy i wyszly negatywne, ale jak o tym mysle to zaraz wszystko wraca i czuje nawet jakis ucisk gdzies pod brzuchem, gdzie zaczyna sie wzgorek lonowy, a wlasciwie na nim. innych objawow nie mam, to by byl 4 miesiac prawie, a brzuch wydawalo mi sie ze jest wiekszy ale raczej jest normalny, miekki. tylko w miejscu gdzie moze znajdowac sie macica mam jakby faldki. i to mnie martwi. no i miesiaczki bo predzej trwaly 7 dni a teraz krocej i troszke mniej obfite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria38
Organizm sie zmienia dorastasz... wiec przestan biadolic... nie jestes w ciazy... albo zrob 30 testow... wtedy moze uwierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×