Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość wystraszona19
Dziewczyno ty na 100% nie jesteś w ciąży. 3 krople bierze sie z jednego nabrania do pipety, nie bierze sie za każdym razem osobno. Testy zrobiłaś dobrze a to że było uchylone okno czy coś nie ma żadnego znaczenia. Skoro na teście pojawiła sie kreska oznaczająca że test został zrobiony prawidłowo to wszystko jest OK. I jeszcze raz Cię zapewniam że na pewno nie jesteś w ciąży bo to nie możliwe żeby zajść w taki sposób jak napisałaś a co do twoich objawów to mogą być spowodowane twoim strachem. Ja też bałam się ciąży tyle że w przeciwieństwie do ciebie kochałam sie z facetem i mój strach był tak wielki że odczuwałam objawy ciążowe, miałam mdłości, byłam senna, bolała mnie głowa... No i okres miałam 2 razy ale inny niż zawsze bo z jasną krwią. Też robiłam 2 testy bo pierwszemu nie wierzyłam. W końcu poszłam do gina i jak mnie zbadał i powiedział że wszystko jest OK objawy "ciążowe" minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strach przed ciążą
No więc kiedyś tutaj opisałam mój problem... Stwierdziłam, że musze zakończyć moją historie :) Pewnie ktoś przeczytał moje posty... mialam taki sam problem jak wy wszystkie i wiedzialam, że jak mi przejdzie to bede z tego sie śmiala... Tak teraz jest.. 3 tygodnie wyjęte z życia.. stracone wakacje tylko przez tą jedną głupią myśl... bo czasami jest tak że jak się coś zrobi nieumyślnie, albo nie przemyśli pewnych spraw 5 razy to potem są fatalne skutki...Stwierdziłąm że się nie bede katowała myślalmi że moge być w ciązy, bo strace wakacje... nei myslalam o tym i przezło.. wszystkie objawy minęły a miesiączka się już wyregulowała...nie potrzebowałam wiele czasu... Dlatego dziewczyny...jezeli macie jakeś wątpliwości to przeanalizujcie do czego doszło ze swoim partnerem naprawde powiem ze to pomaga... Macie jakiś problem to jestem do dyspozycji: olik16@o2.pl pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina.
Mam taki problem, mam objawy ciąży. Dłuższy czas nie mam okresu, urosły mi piersi i brzuch a w środku czuję jakby "coś" się dziwnie poruszało. Robiłam test wynik jest niewidoczny za bardzo, boję się pójść do lekarza ponieważ mam dopiero 16 lat i jeżeli uslysze ze jestem w ciąży nie wiem co zrobię. :( ... Najdziwniejsze jest to, że brzuch mi urósł trochę a na wadze dużo nie przybrałam. Nie wiem czy są to objawy z obawy o zajście w ciąże czy rzeczywiście tak jest :|:(?! W którym miesiącu brzuch robi się naprawdę wielki? Pomóżcie mi jakoś, ta myśl nie daje mi spokoju ja już nie potrafię nawet się uśmiechnać bo cały czas w głowie mam "ciążę" :(!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
Co rozumiesz przez "wynik jest niewidoczny za bardzo"? Czy w ogóle na teście pojawiła sie jakaś kreska choćby bardzo jasna czy żadnej kreski nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwucha 23
Dziewczyny!! uważajcie na to co robicie to nie będzie takich problemów. z tego co tutaj czytałam to połowa Was nie jest jeszcze wystarczająco dojrzała na uprawianie seksu! a jeżeli już do tego dojdzie to nie denerwujcie się tak i nie wmawiajcie sobie objawów ciążu bo to w wiekszości stres opóźnia okres. i zamiast wypisywać tu na forum jak sie boicie itp --- > do apteki po test lub do lekarza! i będzie po nerwach. pozdrawiam:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaa
hej dziewczyny. Mam ogromny problem. Spóznia mi sie okres juz około 2 miesiecy... wczesniej tez mialam nieregularne cykle... ale tu probem jest taki ze spałam ze swoim chłopakiem i mam wrazenie ze od tamtej pory jest cos nie tak ze moge byc w ciazy oczywiscie zabezpieczylismy sie.. i tak dalej... mam 19 lat nie wyobrazam sobie teraz dzidziusia w moim brzuchu ... to byłby prawdziwy koszmar.... rpbilismy testy 2 razy oba wyszły negatywne ale ja i tak mam dalej ogromne stresy w zwiazku z tym wszystkim.... boje sie okrutnie sni mi sie po nocach ta ciaza wogóle cały czas gapie sie na swój brzuch i mam wrazenie ze ciagle rosnie!:((((((( juz nie wiem co mam robic po prostu jestem załamana tym faktem... Poradzcie mi cos..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
odpisano mi ze nie jestem na 100% w ciazy ale dlaczego mam zaparcia, powiekszony brzuch i czasem slinotok-czytalam ze naleza one do objawow. brzuch moge normalnie wciagnac ale jak nie wciagam go do konaca to jeszcze cos zostaje i moge to normalnie zlapac, choc czasem wydaje sie twardszy... powinnam dostac 3 okres po tamtym zdarzeniu teraz w niedziele ale jeszcze nic na to nie wskazuje :( boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina.
Mam taki sam problem, brzuch mogę wciągnąć lecz nie do końca, złapać go również mogę i nie jest on tak okrągły i twardy są to raczej taki fałdki... :| ale jednak ja czuje to "coś" w środku :( Wynik niewidoczny, że pojawiły się dwie kreski jedna prawie niewidoczna druga bardziej ale też taka jasna:/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
ja robilam dwa testy ale wyniki byly widoczne-obydwa negatywne bez zadnych nawet drugich jasnych kresek. moglby ktos odp na ten post powyzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
epsonka w taki sposób jak opisałaś w ciąże sie nie zachodzi, chyba że byłby to jakiś ewenement ale ciebie to nie dotyczy. Ja też byłam przerażona do tego stopnia że widziałam że mój brzuch robi się coraz większy i nawet piersi mnie bolały. Zadzwoniłam pewnego wieczoru do mojego faceta i mu powiedziałam że chyba jestem w ciąży. Powiedział że nie jestem na 100% bo gumka nie pękła itd ale powiedział też żebym zrobiła badanie krwi to się w końcu uspokoję. epsonka jak chcesz się "cudownie uzdrowić" z tej niby ciąży to idź do laboratorium i zrób sobie b-hcg we krwi. To badanie sie nie myli. Jak wyjdzie ci 0 to nie możesz być w ciąży a na 100% wyjdzie ci 0 ale radze Ci idź na to badanie bo to tylko chwila a tak to sie tylko niepotrzebnie stresujesz. A co do tego że brzuch Ci rośnie to napisałaś że masz wzdęcia więc już sprawa się wyjaśniła, jak ma sie wzdęcia to i brzuch rośnie bo się gazy wytwarzają. Może masz jakąś niestrawność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
katarina dwie kreski to ciąża. Jeśli pojawiła się ta kreska która pokazuje poprawność wykonanego testu a druga też się pojawiła tylko że jaśniutka to wynik jest dodatni. Dla pewności zrób jeszcze jeden test bo nie rozumiem czy kreska wskazująca poprawność wykonanego testu wyszła ci poprawnie. Ale jeśli zrobiłaś test poprawnie i masz jasną kreskę tą która wskazuje ciąże to oznacza właśnie wynik dodatni. Tak miała moja koleżanka kreska jej wyszła jasna bo był to początek ciąży i stężenie hcg było jeszcze małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
tylko ze ja mam 17 lat wiec nie bardzo. do tego mieszkam w malej miejscowosci... bo po tamtej sytuacji mialam w terminie dwa okresy. no ale byly krotsze i zaczelam czytac ze w ciazy mozna miec krwawienia. teraz powinnam dostac 3 miesiaczke ale boje sie ze nie dostane. no ale z drugiej strony to czy test w okolo 3 miesiecznej ciazy by mogl sie pomylic i nie wykryc? tak to innych objawow nie mam tylko bole plecow i te klucia jajnika ale to chyba nie od tego... piersi mnie nie bola, jedynie mam takie zylki ale to zawsze mialam... chyba przestane czytac na ten temat skoro jestes kolejna osoba ktora mnie zapewnia ze to nie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
Epsonka ja mam 19 lat ale mam nieuleczalną chorobę i ciąża nieplanowana mogłaby mnie nawet zabić dlatego panikowałam i sobie wmawiałam objawy. A Ty sie o nic nie martw na pewno nie jesteś w ciązy. Jak czekasz już na 3 okres to test na pewno by już wykazał ciążę po takim czasie bo wtedy stężenie hcg w moczu już jest duże. A co do okresu to się zdarza że raz jest krótszy a raz dłuższy więc tym sie nie przejmuj. Ja też wtedy co myślałam że jestem w ciąży miałam dziwny okres bo krwawiłam jasną krwią a wcześniej zawsze krew była ciemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
dziekuje Ci bardzo. ogromnie mi pomoglas. przestane o tym myslec bo jak o tym nie mysle to wszystkie objawy znikaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
To już o tym nie myśl. Na pewno wszystko jest ok. 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
dziekuje raz jeszcze. a jesli kluje mnie czasem ten jajnik i mam na nim zgrubuenie troszke widoczne i te klucie promieniuje do dogi czasem, plecow badz biodra, to nie ma nic z tym wspolnego? bo ja predzej opisywalam tamta sytuacje, pare stron wstecz...wiec skoro uwazasz ze jest ok to zaufam :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
Z tym jajnikiem to idź do ginekologa, zrobi ci usg i wszystko sie wyjaśni ale to na pewno nie od ciąży. Nie znam się akurat zbyt dobrze na tym ale z tego co wiem to jajniki różnią się rozmiarami. Ja mam jeden sporo mniejszy od drugiego ale to jest normalne. Ale jeżeli odczuwasz ból to proszę idź do lekarza tak dla pewności. Przebadać się nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
dziekuje. ja sie zastanawiam czy to nie jest bol okoloowulacyjny bo ciagle mnie nie boli tylko z reguly raz, dwa w miesiacu.i to przewaznie tak dzien po dniu.dziekuje bardzo za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
jak Cię boli tylko przez dwa dni i to pod rząd to też myślę że to pewnie od jajeczkowania. Gdyby to był jakiś stan chorobowy to trwałoby to częściej i dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
nie, dlugo i czesto nie. i nie jest to silny bol. dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
ajeszcze ostatnie pytanie: czytalas pare stron wczesniej to co opisala, te zdarzenie? wiec jesli cos by przesiaklo i bym miala na spodniach i spodnie otarla reko a po paru min do wc i bym przypadkiem sie dotknela wiadomo gdzie to cos moglo sie dostac? tyle ze partner chyba nie mial wzwodu nawet, bym poczula...choc i tak przez te wartwy jego ubran czulam go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
Tak, czytałam to co pisałaś parę stron wcześniej. na prawdę według mnie zajście w ciążę w taki sposób byłoby ewenementem. Poszłaś do łazienki po paru minutach więc nawet gdybyś miała na ubraniu jego nasienie (co w tym przypadku nie zaistniało na pewno) to prawdopodobieństwo że dotknęłabyś akurat tego miejsca na ubraniu a później dotknęła się w miejsce intymne akurat tą częścią dłoni na której ono by się znajdowało według mnie jest równe 0. Po za tym plemniki na ubraniu długo nie żyją bo nie mają tam warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no tak zreszta pisalas ze testy wykonalam dobrze pokazaly jedna kreske wiec musze przestac o tym myslec. Dziekuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaa
powiedzcie mi czy mam sie czym przejmowac jesli zrobilam dwa testy i oba wyszły njegatywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
Jeżeli oba wyszły negatywnie to raczej nie masz sie czym martwić bo testy mają skuteczność rzędu 99%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina.
A co do tego brzucha to jak on wygląda? Można go wciągać? Robią się fałdki czy raczej jest on okrągły i twardy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
Nie mam pojęcia. Co do wciągania brzucha to ja do grubych nie należe i w ciąży nie jestem a do końca brzucha nie wciągnę, po drugie nigdzie wśród objawów ciążowych nie widziałam nic o brzuchu po za tym że może boleć. Brzuch zaokrągla się dopiero później a nie na samym początku z tego co wiem. Na początku brzuch może się tylko troche powiększyć z powodu rozpulchnienia macicy. Początkowy objaw ciąży to właśnie ból w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
a i jeszcze mi sie przypomnialo ze ja te testy robilam 14.08 wieczorem i 15.08 rano a okres mi sie skonczyl 29.07 wiec nie wiem czy to ma znaczenie, bo czytalam ze okres najlepiej robic po spodziewanej miesiaczce, a ja zrobilam przed ta co powinna byc teraz w niedziele, a robilam je dla pewnosci bo te dwie miesiaczki co mialam mnie zaniepokoily bo naczytalam sie o krwawieniach w ciazy...ma to jakies znaczenie? to by byla ciaza okolo 3 miesieczna wiec chyba by cos wykryly przed czy po miesiaczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona19
epsonka co do pierwszego to fałdki i inne rzeczy czasem robią sie na brzuchu ale to nie ma nic wspólnego z ciążą w Twoim przypadku. Gdy zbliża mi się okres to mam opuchnięty brzuch bo organizm wtedy zatrzymuje wodę i też mam wtedy fałdki, a natomiast kiedy mam owulacje to brzuch mam płaski więc jak widać jaki jest brzuch zależy od pory cyklu. Co do drugiego to trzymiesięczną ciążę test wykrywa bez względu na to czy okres sie zbliża czy nie. Ta formułka w ulotce na teście ciążowym dotyczy tego iż test najlepiej zrobić po terminie spodziewanego okresu jeżeli on nie wystąpi i dotyczy to tej pierwszej miesiączki od czasu zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
dziekuje, bo dzis gdzies czytalam, ze pewna kobieta miala dwie miesiaczki, dwa negatywne testy i okazalo sie ze byla w ciazy bo nie dostala 3 miesiaczki i dla pewnosci robiac test sie okazalo. tyle ze miedzy tymi okresami miala krwawienia i wymioty. no ale skoro twierdzisz ze ja w ciazy byc nie moge to zaufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×