Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość TakaJakWy
do epsonka skoro minely juz 4 miesiace to naprawde nie masz powodow do obaw. Tym bardziej ze jak mowisz kontaktu fizycznego nie bylo. A przez ubranie nic sie nie przedostanie, wiec mozesz byc spokojna... szkoda ze ja nie mam takiej pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
TAKA jAK WY a przy swojej pierwszej ciazy jakie mialas potwierdzenie i po jakim czasie? ginekolog stwierrdzil ciaze czy moze test z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
Taka Jak WY WIESZ CO JA BYLAM U 4 GIN ROBILAM 3 TESTY Z KRWI I CHYBA Z 10 TESTOW I NIC...ALE CIAGLE MAM OBJAWY..NO I TEN KRES CO 2 TYG...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no rzeczywiscie nie bylo kontaktu, oboje ubrani i nie dotykalismy swoich narzadow, nawet dlonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
objawy mialam od ok 8 tyg tj. nudnosci, nacisk na pecherz, sennosc, bole w dolnej czesci kregoslupa, powiekszenie piersi. Zrobilam wtedy dwa testy i oba byly pozytywne, wiec lekarz tylko to potwierdzil... tym razem mam identyczne objawy wiec mysle ze jestem choc test wykazal ze nie.. a jeszcze co do pierwszej ciazy to mimo iz juz bylam to mialam jeszcze okres, co prawda mniej obfity i krutszy ale byl i to mnie troszke zmylilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
do kkkkkkkk i do reszty dziewczyn nie wiem jeszcze jak to jest ze mna bo nie bylam jeszcze u lekarza ani nie robilam badan krwi ale mam wielka nadzieje ze nam sie to wszystko rzeczywiscie uroilo... choc too takie nieprawdopodobne.. kkkkkkkk nie masz sie co obawiac na pewno w ciazy nie jestes! jest to typowe urojenie czyli ma podloze psychiczne. Nie che tym samym powiedziec ze jestes wariatka, po prostu tak sie czasem dzieje. Byc moze ja tez mam z tym problem... Latwo jest radzic a kazda z nas i tak mysli swoje i swoje wie... ciezko nam pomoc... chyba jednak trzeba sie udac do specjalisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
wiem ze wariuje przez to wszystko...myslisz ze moje badania sie nie myla a na usg byloby cos widac? a po jakim czasie jest juz widoczny brzuszek?????????? wiesz bo ja sie jednak boje mam takie dziwne piersi...sutki..;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
ja mialm od tamtej pory 3 okresy obfite takie jak zawsze ale co 2 tyg...w tamtym tyg znow milam tzn 4 ale mniej obfitszy...a po jakim czasie widzials dziecko na usg przezpochwowym???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
u mnie minelo juz 3 miesiace od tamtego zdarzenia i dodam ze to wszystko pojawilo sie zaraz po tym...strasznie sie boje...i te piersi...?;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
naprawde mysle ze wszystko jest ok i ani lekarze ani testy sie nie myla w Twoim przypadku. A jesli chodzi o to kiedy widac brzuszek to kwiestia indywidualna. Ja jestem szczupla osoba i u mnie zaczal byc widoczny w ok 4- 5 miesiacu. A pierwsze ruchy wystepuja dopiero w ok polowie ciazy czyli 20 tyg. Z pewnoscia gdybys byla w ciazy badania by to wykryly. Nie mowie juz o testach ciazowych bo bywaja one zawodne, natomiast badania krwi i badania ginekologiczne so pewne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
a myslisz ze ja pamietam po jakim czasie jak to było 10 lat temu wiem ze nie dostała okresu i zrobiłam test ale nie pamietam ile dni czekałam i poszłam do lekarza i potwierdziałą ciąze niewiem mnie to juz chyba naprawde cos odbiło przeciez to juz tez 3 miesiace akurat dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
po prostu nie nalezy o tym myslec. moje obhjawy zaczely wystepowac jak zaczelam czytac w internecie o ciazy. a wlasciwie nie mam chyba co do tego podstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
ja pierwsze usg mialam robione w 12 tyg i dziecko mialo juz raczki nozki,paluszki,oczka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
a czy powiekszenia brzucha nad spojeniem lonowym to tez moze byc spowodowane urojeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
jak najbardziej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
to dobrze. jestem juz duzo spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
ciesze sie i zazdroszcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
a ja sie nakreciąłm bo gdzies w necie przczytałam ze dziewczynie usg nie wykazało 8 tygodniowej ciązy wiec juz mni wystarczyło bo ja na usg byłam własnie 8 tygodni po wpadce i od tego momentu zaczął sie obłed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
hmm no to nie dziwie sie ze sie nakrecilas ale to i tak wydaje sie malo prawdopodobne i jesli nawet sie zdazylo ze nie wykryli ciazy w osmym tygodniu to naprawde cos niespotykanego i napewno jest znikoma ilosc takich przypadkow. Nie sugerowalabym sie ta informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
tak masz racje musze sobie przestac wmawic cos czego nie ma poprostu testy negatywne usg nic nie wykazało miesiaczki tak jak potrzeba a po zatym obserwuje sluz i i jak mam ten białkopodobny to od nastepnego dnia po zmianie po 14 dniach wystepuje kolejna miesiaczka wiec wszystko jest wporzadku musze tak myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
i o to chodzi! Grunt to pozytywne myslenie! Zreszta zapewniam Cie ze w ciazy nie jestes. Jesli lekarz potwierdzi moj wynik testu czyli okaze sie ze w ciazy nie jestem przestane sobie wkrecac! Bo takie zapewnienia w zupelnosci wystarczaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
u mnie wczoraj minelo 13 tygodni od "tego" zdarzenia ...u gin bylam po 12 tygodniach...myslisz ze by cos zobaczyl...ja mam ciagle wrazenie ze lekzrze sie pomylili a badania jednak zawiodly...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
w 12 tyg ciazy, macica jest juz na tyle duza ze lekarz na 100% tego by nie przeoczyl!!! Mozesz byc spokojna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
m sie wydaje ze cos sie tam rusza...i te dziwne piersi..;-( panikara ze mnie wiem ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
u mnie po 8 tygidniach opis brzmiał macica nie powiekszona o prawidłowej ekostrukturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
w 13 tyg nic sie tam nie ma prawa ruszac bo to duuuzo za wczesnie!!! Takze wyluzuj! A co do piersi.. zwykla sugestia... na tym tez polega ciaza urojona... Naprawde nie masz sie czym martwic!!! Ciesz sie zyciem i pamietaj ze to Ty zdecydujesz kiedy bedziesz chciala miec malenstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
JA TAK SAMO jestes juz spokojna? jakie badania robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
jejku dzieki ze mnie tak pocieszacie...ale ja chyba uwierze jak mi brzuch nie urosnie...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
chyba z 10 testów z apteki 3 razy usg ostatnie 8 tygodni od stosunku dopochwowo i mam normalnie co 26 dni miesiaczki i obserwuje sluz no i mam ten taki białkopodobny wiec to chyaba owolucja ale w brzuchu tez mi sie cos rusza ale to ma zwiazek chyba z jelitami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
po tym wszystkim o ile dobrz to sie skonczy nie wiem czy kiedykolwiek chcilabym miec dziecko...;-( a najgorsze jest to ze ja sama nie wiem czy do czegos doszlo a te objawy pojawily sie od razu po tym...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×