Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość Z_daleka
Cześć dziewczyny. Nie których z was problem rozwiązać może jedynie psychiatra. Dziecko to poważna sprawa, czy go chcemy czy nie. Nie które wypowiedzi są bardzo interesujące, podoba mi się to , że każda z was chętnie sobie pomaga. Ale nie które z was pokazują straszne depresje , które właśnie jedynie leczy się u psychiatry. Życzę wam wszystkim powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna
ja mam tak samo. Pewnego dnia napilam sie i do az do zgonu. odprowadali mnie chlopcy. I od tamtego momentu boje sie ze jestem w ciazy. wszyscy mi mowia ze to nie mozliweee itd. a ja im nie wierze. Bola mnie piersi, jajniki. JAk patrzylam to chyba mam ta blone dziewicza ale jak jest elestyczna jak czytalam na innym forum. To bylby juz 3 miesiac! czytalam ze test juz nie wykaze ciazy bo spada jakis hormon. Az sie boje pomyslec!a i brzuch jak naciskam jak ide tp jest twardy jak leze to jest takii sprezysty. Wciagam brzuch ale nadal sie boje. Pomozcie.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna
aaaa 17 do 18 mialam bardo male krwawienia a to wydarzylo sie 23 kwietnia. 30 do 5 maja mialam okropne bole jajnikow, w dole brzucha itp. nie wiem co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna
pare dni po tym zdarzeniu mialam okropne bole jajnikow, brzucha w dole. To bylo 3 miesiace temu od tamtej pory nie mam miesiaczki, mam nieregularne ale mnie az tyle.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antuanette
No.... raczej bym Ci radzila isc do lekarza..... Wspolczuje...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinna
witam wszystkie Dziewczyny. tydzien temu i wczoraj 2 razy kochałam się ze swoim chlopakiem. Oczywiście robiliśmy to z zabezpieczeniem. spuścił się we Mnie ale robiliśmy to z gumką. Jest mi niedobrze mam uczucie ze cos mam w brzuchu bolą Mnie piersi czesto chodze do toalety i boli Mnie cały brzuch. Kiedys miałam tak i to było spowodowane nerwicą. Czy ja moge być w ciązy? (gumki nie były dziurawe bo sprawdzałam) boje się że mam ciążę urojoną. Co mam zrobić by temu zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julenka0611
hej lasity:) przeczytalam wszystkie wpisy na to forum i niektorym gratuluje poczecia:))) ale ja nie o tym...sama nie wiem czy mam problem czyy jak. od 2 lat wspolzyje z chlopakiem bez gm itp zawsze w pore wyciagal i bylo ok. od niecalego roku mam ataki nerwicy zoladka i ostatnio przyjmowalam zastrzyki -spasmalgon. od pol roku staramy sie o dziecko;) bardzo go pragniemy... Miesiaczke ktoras z kolei mam krotsza niz zwykle( zawsze ok 10 dni teraz 6 5 lub mniej)ale bardzo bolesna sa momenty ze nie moge ustac lub robi mi sie slabo.a caly cykl sie raz wydluza a kolejny skraca i tak w kolko. jakis miesiac temu a tydzien przed okresem kochalismy sie oczywiscie koniec w srodku okres sie spoznial zrobilam test i nic..po 2 dniach od testu dostalam okres. potem pod koniec okresu znowu kochalismy sie z koncem w srodku i tak potem przez tydzien nawet po 3 razy dziennie. od tego minol tydzien a teraz jestem przed okresem ok 2 tygodnie. mam sklonnosci do szybkiego lapania infekcji malej i wystepowania torbieli. od ok tygonia mam objawy takie jak nudnosci bezsennosc szybko sie mecze uderzenia goraca dreszcze ogromny apetyt, a szczegolnie na ogorki kiszone (za ktorymi normalnie nie przepadam) teraz jadam po kilka naraz.jestem szczupla osoba a przez niecaly miesiac przytylam ok 4 kg. piersi mam nabrzmiale jak na okres... a kiedy mam okres bola potwornie ze dotknac ich nie idzie. no i brzuch jak bym byla w 2 miesiacu, a po posilku jest jeszcze wiekszy. wciagne go do polowy i jest tak srednio twardy...czuje ze mam ciezsze podbrzusze ale nic mi sie tam nie rusza... czasem jak leze i poloze tam reke czuje jak by serduszko bilo przykladam reke do piersi czy to moze moje tylko drgania sie niosa po ciele ale trudno mi wyczuc... do ginekologa zapisana jestem na polowe wrzesnia. dzis zrobilam test oczywiscie negatywny... ;/ bo jak by bylo inaczej...nie wierze w ich wiarygodnosc...;p moj chlopak bardzo o mnie dba pilnuje zebym zdrowo sie odzywiala witaminy itp juz iekiedy mowi do mnie jak bybylo nas 2:) to jest mile ale chcialabym wkoncu wiedziec na 10000% pomozcie mi co o tym sadzicie bo czytajac te wpisy wpadlam w paranoje ze moze ja tez mam urojona a boje sie tego....;( nie wiem czy chec posiadania maluszka powoduje ze jestem tak przewrazliwiona?? pomozcie... pozdrawiam...A... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julenka0611
a no i dodam ze mam uklucia od czasu do czasu w dole brzucha... a rok temu mialam poronienie naturalne.... co wy o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinna
pomóżcie mi prosze bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinna
pomóżcie mi prosze bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIELKA69
NIEE MYSLE ZE TO NIE CIAZA. JA TEZ NIERAZ TAK MAM JAK ZA OSTRO ALBO ZA DLUGO SIE KOCHAMY.TESTU NIE MASZ CO ROBIC BO I TAK NIC NIE POAZAE.. POCZEKAJ DO MIESIACZKI I WTEDY TEST . A NAJLEPIEJ ZAQPISZ SIE DO GINEKOLOGA NA WIZYTE ZYBY MIEC PENOSC. 3M SIE I NIE WMAWIAJ SOBIE NIC. NIE ZWRAXCAJ UWAGI NA DOLEGLIWOSCI, BYC MOZE SAMA JEJ WYWOLUJESZ STRACHEM PRZED CIAZA A TZ JEWSTES PRZEWRAZLIWIONA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinna
ANIELKA69 to do Mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIELKA69
TAK.. BO JULCE TO NIE MAM POJECIA CO MAM PORADZIC... A WIDAC TEZ MA JAKIS PROBLEM.... KTO WIE COS NA TEN TEMAT NIECH PISZE ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julenka0611
bozeee prosze niech ktos mi pomoze poradzi .. nie wiem co mam ze soba zrobic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinna
prosze Cie pomoz mi jakos mam wrazenie ze moj brzuch zrobil sie wiekszy ale jest miekki jestem senna i nic mi sie nie chce ja juz nie wiem Moj chlopak Mnie zapewnia ze napewno w ciazy nie jestem i nie wiem czy to po prostu strach przed niechcianą ciążą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka69
ghmm.. a sprobuj zmienic diete na lekkostrawna (wiesz zadnych fastfodow itp gazowanego) kiedy oddawalas "kupe" ostatni raz?? moze cie cos zakleilo i masz wzdecia lub zaparcia?? ze spokojem bedzie ok... sprobuj z ta dieta poczekaj do okresu... i zapisz sie do lekarza ginekologa to nic nie kosztuje a bedziesz wiedziala na czym stoisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinna
dzisiaj i jest no w miare uformowana. czasami mysle ze mam anemie zrobie badania krwi.ale jak myslisz jest to ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka69
nie wydaje mi sie ze n ie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka69
nie wydaje mi sie ze n ie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinna
dziekuje troszke Mnie uspokoiłas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julenka0611
a kto mnie usopkoiiii??????????????prosze pomozcie!! od 2 lat wspolzyje z chlopakiem bez gm itp zawsze w pore wyciagal i bylo ok. od niecalego roku mam ataki nerwicy zoladka i ostatnio przyjmowalam zastrzyki -spasmalgon. od pol roku staramy sie o dziecko bardzo go pragniemy... Miesiaczke ktoras z kolei mam krotsza niz zwykle( zawsze ok 10 dni teraz 6 5 lub mniej)ale bardzo bolesna sa momenty ze nie moge ustac lub robi mi sie slabo.a caly cykl sie raz wydluza a kolejny skraca i tak w kolko. jakis miesiac temu a tydzien przed okresem kochalismy sie oczywiscie koniec w srodku okres sie spoznial zrobilam test i nic..po 2 dniach od testu dostalam okres. potem pod koniec okresu znowu kochalismy sie z koncem w srodku i tak potem przez tydzien nawet po 3 razy dziennie. od tego minol tydzien a teraz jestem przed okresem ok 2 tygodnie. mam sklonnosci do szybkiego lapania infekcji malej i wystepowania torbieli. od ok tygonia mam objawy takie jak nudnosci bezsennosc szybko sie mecze uderzenia goraca dreszcze ogromny apetyt, a szczegolnie na ogorki kiszone (za ktorymi normalnie nie przepadam) teraz jadam po kilka naraz.jestem szczupla osoba a przez niecaly miesiac przytylam ok 4 kg. piersi mam nabrzmiale jak na okres... a kiedy mam okres bola potwornie ze dotknac ich nie idzie. no i brzuch jak bym byla w 2 miesiacu, a po posilku jest jeszcze wiekszy. wciagne go do polowy i jest tak srednio twardy...czuje ze mam ciezsze podbrzusze ale nic mi sie tam nie rusza... czasem jak leze i poloze tam reke czuje jak by serduszko bilo przykladam reke do piersi czy to moze moje tylko drgania sie niosa po ciele ale trudno mi wyczuc... do ginekologa zapisana jestem na polowe wrzesnia. dzis zrobilam test oczywiscie negatywny... ;/ bo jak by bylo inaczej...nie wierze w ich wiarygodnosc...;p moj chlopak bardzo o mnie dba pilnuje zebym zdrowo sie odzywiala witaminy itp juz iekiedy mowi do mnie jak bybylo nas 2 to jest mile ale chcialabym wkoncu wiedziec na 10000% pomozcie mi co o tym sadzicie bo czytajac te wpisy wpadlam w paranoje ze moze ja tez mam urojona a boje sie tego....;( nie wiem czy chec posiadania maluszka powoduje ze jestem tak przewrazliwiona?? pomozcie... pozdrawiam...A...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinna
Kochana jak dla Mnie jestes w ciazy w 80% a 20% zostawiam psychice dlaczego? a to dlatego ze urojona ciąza objawia sie tym albo z powodu strachu przed ciążą (tak jak u Mnie) albo po prostu pragnięciem posiadania dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinna
kurde wstalam rano patrze a moj brzuch jest zaokraglony ale miekki a ja jestem szczupla osoba i zawsze mam tak ze rano nie moge wypiąc brzuch a teraz moge i tak od paru ładnych dni starsznie sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna załamana 27
Dziewczyny poradźcie coś szybko proszę bo zwariuje. W połowie maja odbyłam stosunek bez zabezpieczenia ( dni płodne ). Nie było wytrysku z tego co pamiętam wcale. Aniwe mnie ani też poza. 21 maja dostałam okres. Wydaje mi się że normalny, jak zawsze. Po paru tygodniach zaczęłam się dziwnie czuć. Bolały mnie piersi i miałam dziwnie wzdęty brzuch. Dostałam jednak okres. O dzień krótszy niż zwykle ale obfity. Ale z kolei zauważyłam dziwne żyłki na piersiach. Czasami czuje też dziwny smak w ustach. Załamałam sie. Zaczęłam się zastanawiać czy te moje krwawienia to okres czy nie. Podobno można krwawić w ciąży i to w terminie miesiączek. Ja miałam już od wspomnianej sytuacji 3 okresy. Pare dni temu zrobiłam test. Wyszedł negatywny ale robiłam go po poludniu. Czy to ma jakieś znaczenie? To byłby już ewentualny początek 4 miesiąca, więc chyba powienien wyjśc wiarygodny. juz nie wiem co myśleć. Patrze na brzuch. Wydaje mi się raz mniejszy, raz większy. Nie wiem czy możlwe że wszystko sobie z nerwów wmówiłam? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinna
jestem w podobnej sytuacji tez mam wzdety brzuch ale kochalam sie z zabezpieczeniem i nie pekla gumka a sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka69
iinna...a bylas juz u tego lekarza??co ci powiedzial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinna
nie byłam jeszcze.. dzisiaj mialam takie dziwne pieczenie w okolicy pochwy i dostalam okresu ale jezeli prezerwatywa nie pekla ani sie nie zsunela to chyba nie jestem w ciazy? czsami mam cos takiego ze tak sobie wmowie ze jestem ze az nie mam ochoty zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze że nie jestem sama nie długo chyba zwariuje juz nie mam siły jakies 6 tygodni temu wspolzylam i od tamtej pory mam chyba jakas paranoje...zrobilam 5 testow ciązowych 1 12 d po stosunku nastepny 14 dni po pozniej 17 nastepnie 29 dnia po i ostatni przed wczoraj wszystkie neghatywne a mimo to nie opuszcza mnie schiza ze moze jednak dodam rowniez ze okres mialam jakis tydzien temu choc nie był zbyt obfity wmawiam sobie juz chyba wszystkie objawy żyły na piersiach wydaje mi sie ze urosły mi piersi mam spuchnieta twarz juz nie moge spac po nocach dodam rowniez ze ostatnio mialam badane hormony poniewaz wogole amm nieregularne miesiaczki z wyników wynika ze mam chyba zbyt niski poziom progesteronu na bycie w ciazy nie wiem juz co amm robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julenka0611
dzis robilam kolejny test... ale popoludniu... negatywny ale gdy spojrzalam na niego po 10 min 2 kreskqa byla ledwie widoczna.. rwie mnie brzuch na maksa... no i mdlosci juz po kazdym posilku to norma... pecherzyki na piersiach i tez mam opuchnieta buzie...nie wiem coo mam myslec o tuym... ?????????????????????????????????????????????????? mysle ze ty masz problem bardziej chormonalny niz ciaza... bo bylo by widac brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinna
ja juz sama jestem urojona mam wrazenie ze urosl mi brzuch i w ogole a od pierwszego stosunku mienly 2 tygodnie ja chyba powinnam sie leczyc psychicznie nie wiem ale jestem wymeczona tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×