Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość Robciaa
Hey . To jeszcze raz ja.. proszę was o odpowiedzii . Bo zwariuje . ;/ Hey . Mam 14 lat. Jakieś 2 miesiące temu dostałam pierwszy okres . Od tamtego czasu następny się nie pojawia , wiem że mogę mieć nie regularny bo jestem w młodym wieku. Całowałam i przytulałam się z chłopakiem . Podczas całowania chłopak włorzył mi rękę w spodnie , spodnie lub w majtki . ;/ . Wiem że od tego się w ciążę nie zachodzi.. aa , może jednak.? Teraz mam takie dziwne wrażenie że mam powiększony brzuszek ii , macica mi się powiększyła. Mam też niektóre objawy takie jak kobieta w ciąży , humory , senność itd . Ciągle myśle o tej ciąży . Myślę że jestem w ciąży ii w ogóle . ;(( . To siedzi mi w główce . ;/ . Mówiłam mamie że mam dziwny brzuszek ale , ona powiedziała że jest normalny , ja sądze inaczej . ;/ Do ginekologa nie pójdę , a testu ciążowego nie zrobię bo się boję . ;( To chyba , ciąża urojona , a może too poprostu ciąża.? Noo , ale nie współżyłam z chłopakiem . ;(( Kurczee , Czy od urojonej ciąży macica się powiększa..? Przepraszam , że to takie długie . Prośze o odpowiedzi ii pomoc . ; *** Zarazem dziękuję . ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulcia18
hej:) ostatnio w dzien plodny kochalam sie z moim chlopakiem bez zabezpieczenia niby do tej pory jak to tak robilismy to nic nie bylo ale teraz mam mdlosci zawroty glowy sennosc itd. moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
Hej:) Długo mnie tu nie było:) oczywiście moja ciąża faktycznie okazała sie urojona:D teraz sie z tego smieje:D przybyłam zeby Was troche powspierac:) a co tam u Ciebie kkkkkkkkkk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
pulcia18 a jak dawno sie kochaliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
hej, to ja, pewnie wiele z Was mnie zna i kojarzy, u mnie tez wszstko ok, tez mialam urojenia ale powiem wam ze meczylam sie rowne 9 miesiecy, to jest chore, boze ile ja miesciecy zycia stracilam, to bylo 9 wyrawanych z zycia miesiacy, ja sobie teraz o tym przypomne to az mnie ciarki przechodza...brrrrrrrrrrrrr. Jak tak sobie teraz pomysle ze moglabym to od nowa przezywac...apeluje do was dziewczyny, troszke glowy w tych sparawach, jedna chwila przyjemnosci a kilka miesiecy strachu, zbliza sie lato, nowe znajomosc, itp, zanim zrobicie to, zastanowcie sie najpierw, wiem co mowie bo sam to przerabialam.. ps.1. zauwazcie ze wiekszosc wpisow jest z lata, jaki z tego wniosek ;) ps.2. to prawa ze podczasu urojonej rosna cycki, mam teraz o niebo wieksze i lepsze ;) pozdrawaim Was kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny błagam ja normalnie urojona ciążą zdrowie zmarnowałam po co to wam albo kochajcie się z zabezpieczeniem albo przy pettingu uważajcie bo w ciąże w cale tak łatwo zajść nie da się dni płodne sperma w pochwie do może być dziecko ale w nawilżeniu niema prawie w ogóle plemników jak są to jest za mało bo była ciąża albo są upośledzone.więc nie panikujcie .U mnie niestety coś się dzieje bo mam znowu anemie po ostatnim okresie. w ogóle nerwy dużo stresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA_UWAGA
ponad tydzień temu uprawialiśmy z chłopakiem petting. czyli nawzajem hmmm zaspokajaliśmy sie ręką .. miałam rozpięte spodnie ale byłam w nich. tzw spuścił sie [ za przeproszeniem ;p] na prześcieradło, kawałek mojej bluzy i spodni zobaczyłam potem że miałam też plamke z boku bielizny. od tamtej pory boli mnie brzuch ... zrobiłam test gdzieś po 5 dniu od tamtego zdarzenia wyszedł negatywny. to był ten z droższych testów i podobno miał wykryć odrazu. wczoraj dostałam na obu piersiach zielone żyłki mało widoczne... piersi zaczeły mnie boleć a śluzu od tamtego momentu nie ma na bieliźnie itp tylko jest tak jakby posmarowana świeczką... czy ja zchizuje czy mogłam w taki sposob zajść w ciąże. ?? ?? ?? ?? ??? ??? ??? ??? ?? ?? ??? ????? ??? ???? ??? ??? ????? ???? mój chłopak nie miał spermy na palcach... w najbliższych okolicach była tylko ta plamka z spermy u góry bielizny z boku . znaczy tak mi sie wydawało. PROSZĘ O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985
a ja kochalam sie z chlopakiem w weekend majowy i od tamtego czasu mysle ze jestem w ciazy...dodam ze skonczyl we mnie. W sumie to chcaialbym miec dziecko. Co do objawow no to oczywiscie wszystkie sa: 1. bole piersi od miesiaca, zrobily sie wieksze i takie nabrzmiete 2. brzuch mam wiekszy, jakbym wsadzila se jakis balon, czy co. Normmalnie w spodnie nie moge sie zmiescic 3. co do tego to jestem w szoku!! : zrobil mi sie cellulit :/ nigdy wczesniej nic takiego nie zauwazylam, dodam ze waze niewiele ponad 50 kg, wlasciwie to wazylam... 4. ... teraz jem wszystko co mi wpadnie w rece, wlasciwie to żre jak świnia, pochlaniam ;) i pewni od tego ten celulit 5. przestalam pic kawe, a wczesniej litrami wypijalam, dziennie potrafilam wypic ok.4-6 kaw 6. temperatura: 36,8-37,1 7. jestem senna, nic mi sie nie chce, NIC 8. na drugi dzien po tym jak sie kochalismy bylo mi niedobrze noi w sumie byloby chyba tyle.. Dodam ze robilam 3 testy, kazdy innej firmy i oczywiscie wszystkie negatywne, ostatni test zrobilam wczoraj. Jakos na dniach powinnam dostac okres wiec czekam noi zobacze czy sie pojawi. U lekarza nie bylam bo sie boje...w sumie to nie wiem czego, ale sie boje. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antuanette
No to gratuluje!!! Mam nadzieje, ze jestes w ciazy :D Tez bym chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985
Antuanette te gratulacje to do mnie??? heheh okresu jeszcze nie dostalam wiec czekam. powiniem pojawic sie skoro 3 testy robilam i wszystkie negatywne... ale te objawy mnie zbijaja z tropu bo ciagle wszystko sie utrzymuje, noi te cycki :/ mam wrazenie ze wybuchna w koncu, takie duze sie zrobily, twarde i boloooo :/ i brzuch, ajjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antuanette
1985 Grzatulace dla Ciebie. Mam nadzieje, ze jestes w ciazy. Radze sc do lekarza zrobic USG to bedze najpewniejsze ;) Testy moga oszukiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakjedendzień
Po trzech latach rzucił mnie chłopak, którego nadal kocham by wyleczyć się z tego beznadziejnego uczucia spotykałam sie z innym chlopakiem ktory uwazał ze jestem mu bardzo bliska, bo kiedys tez bylismy para. Zaufałam mu bo potrzebowalam obecnosci drugiej osoby jak sie okazało tylko mnie wykorzystał, bo tak naprawde mial inna dziewczyne. Kochałam sie znim w moje dni płodne ale zdalam sobie z tego sprawe po 4 dniach. Zemdlałam, od tamtej pory kręci mi sie w głowie, czuje wyrażny ból w dole brzucha, straciłam apetyt, bardzo czesto boli mnie głowa, ciągle mi sie odbija, czasem nawet powietrzem, częściej chce siku, ogólnie jest mi niedobrze, piersi są jakby większe a brodawki przybrały ciemniejszy kolor, czekam aż upłynie więcej czasu bym mogła wykonać test, ale czy to możliwe bym mogla czuć tak wczesnie, że zaszłam w ciąże? Bo nieustannie mam takie wrażenie, nawet zrobiłam się mniej nerwowa choć łykam mniej leków na uspokojenie, odstawiłam też leki antydepresyjne a mimo to czuje się ciagle ospała i zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
hej, wiesz, ja tez mialam takie same objawy jak Ty, lacznie z odbijaniem, sennoscia, czestym oddawaniem moczu i cala reszta, naprawde bylam przekonana ze jestem w ciazy co oczywiscie okazalo sie kompletna pomylka, tyle tylko ze ja stracilam dobre kilka miesiecy z zycia...poczekaj jeszcze troszke na okres a jak nie dostaniesz to zrob sobie test z krwi, jest on najpewniejszy i daje 100 % gwarancji...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedentakidzień
Hej, dzieki za odpowiedz, teraz mam choć cień nadzieji, że nie jestem w ciąży. Napwadę niewiem jak bym sobie z tym poradziła... bez żadnego wsparcia... rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
Jesli tylko ma Ci ulzyc i pomoze Ci to poczuc sie choc troszke lepiej, poczytaj sobie moje wpisy na poczatku formu, jakos tak chyba od 9 strony , zobaczysz co ja wtedy przechodzilam a co okazlo sie kompletnie i wyimaginowanym zludzeniem organizmu i nieprawda, teraz sie z tego smieje ale nie zycze tego nikomu, to bylo naprawde straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985
Antuanette dzidzi nie bedzie...dostalam dzisiaj @. a Ty "jakjedendzień" wez se poczytaj co pisalam 02.06.2009... ciąża w 100% a tu ooo! sie okazuje ze jednak ciazy nie ma. wiec glowa do gory i bedzie git :D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985
ojjjjj ale dalam z tym nikiem!! pomylilam ;) ale chyba wiadomo o kogo chodzi... hehehe mam nadzieje ze wybaczysz ta pomylke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdffg
Bardzo mnie ciekawi jak się pozbłyście uczucia tej urojonej ciązy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
asdffg, u mnie to trwalo bardzo, bardzo dlugo, powiem szczerze chyba mi natrawde minelo jak milabym urodzic, wiem ze to bez sensu ale ja ewidentnie czulam ze mam cos w srodku w okolicach pepka, jakby ucisk i ten szalony puls, no co byscie pomyslaly na moim miejscu?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985
no ja wczoraj dostalam okres... na wczesniejszej stronie sa opisane moje objawy typowo ciazowe i powiem szczerze ze nadal mam w glowie mysl ze moze jednak jestem w ciazy :/ masakra! tzn. juz nie mysle o tym przez caly czas tylko czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophista
Witam. Ja tu nowa jestem. Ciekawy temat poruszylyscie. Ja to niewiem juz co mam myslec ..... Biore tabletki,jak zapominam to pryjmuje i tak w czasie do 12 godz. I mialam okres, jak trzeba i juz kolejne opakowanie tabletek,i ciągle mysle ze jestem w ciąży. Wogóle to od paru dni mi niedobrze. Niemam ochoty nic jejsc, zawroty głowy mam i owszem i to co raz. Mam męża ,dziecko,a w głowie mi sie chyba przestawia. Pare koleżanek jest w ciąży-niepowiem zazdroszcze im strasznie,ale nas na dziecko kolejne niestac. Male mieszkanie,slabe zarobki. No niewiem co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakjedendzień
Narazie nie odczuwam juz tyle objawów bo zachorowałam na angine, więc teraz boli mnie już coś innego a ciąży nadal się obawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdffg
dziękuję za odpowiedzi ! kurcze tak sobie właśnie pomyślałam, ze ta ciąża urojona to naprawdę okropne uczucie :O Jeszcze te wasze odczucia typu powiększony brzuszek, pulsowanie, ból piersi... Ile to trzeba nerwów stracić, stresu przeżyć.. Trzymajcie się dziewczyny !! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleczek18
Pół roku temu poroniłam ciążę. Od tamtej pory bardzo chcę następnego dziecka ale boje się powtórki z poprzedniej ciąży. zaczełam używać plastrów antykoncepcyjnych. jednakże od jakiegoś czasu zaczełam czuć się jak wtedy gdy byłam w ciąży. strasznie urosły mi piersi i zaokrąglił się brzuch. mam nudności i zachcianki, zawroty głowy i inne objawy, okres mam trochę dziwny, tylko 2 dni. Jednak test ciążowy pokazuje wynik ujemny. czy jest możliwe że mam ciąże urojoną? proszę bardzo o pomoc. nie wiem co robić. Czekam z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakniejaktak
jeśli nie uprawiałam seksu a spałam z chłopakiem i zabawialiśmy się ale w bieliźnie to czy mogę być w ciąży? głupie pytanie, wiem ale czuję się jakoś niepewnie z tym. Nie wiem za cholere co się dzieje, że tak myślę. Mam nieregularne miesiączki bo ćwiczę dużo i jestem wegetarianką. poza tym zawsze miałam neregularny okres. Chyba mnie wzięło. Oo. Nie mam "objawów ciąży". tylko o tym w kółko myślę. odpiszcie cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kkkkkkk
A widzisz, jak CI tłumaczyłam że żadnej ciąży nie masz (tym bardziej że krwawić potrafiłaś co 2 tygodnie o ile dobrze pamiętam, to ty dalej swoje...) trzeba mieć trochę zdrowego rozsądku i dopuścić do siebie fakty że skoro lekarz nic nie widzi, test jest negatywny a i się miesiączkuje to LOGICZNE ŻE CIĄŻY NIE MA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehggg
ja nie wiem dziewczyny czy wy sobie zdajecie sprawe z tego ze taki powiekszony brzuszek moze byc spowodowany najnormalniejszymi w swiecie wzdeciami :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo płacze
hej mam problem. tuz po okresie ( kilka dni po) (dni nieplodne) uprawialam petting z chlopakiem. jestem dziewica. nie wiem jak to napisac ale najpierw on mi robil przyjemnosc potem ja jemu no i na koniec on dodykal dlonia swojego mmm... (dotykal juz po wytrysku) i potem jeszcze razem siedzielismy gadalismy i wgl i jakos tak wyszlo ze zaczeslismy sie znowu zabawiac i on wlozyl mi palce do... i nawet gleboko. no i obawiam sie ze jestem w ciazy ale nie mial spermy na palcu nie nic mial suche. juz jest 12 dzien po tym co zaszlo miedzy nami. piersi mnie nie bola ale jedno co mnie martwi to ze czasami nad ranem boli mnie podbrzusze tak krotko ale dzisiaj to mocno i do tej pory mnie boli lewy jajnik boje sie. (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara a gupia
Opowiem wam moj przypadek. !8 Czerwca zaczela sie @ przez 3 dni, 4/5 lipca kochalismy sie bez zabezpieczenia bo juz nie bylo potrzeby aby sie zabezpieczac (miesiaczki nieregularne 21-27 dni), tydzien pozniej powtorka z rozrywki i czekanie na @. Wg moich obserwacji 27 czerwca byla owulacja wiec ok. 10 lipca powinna byc @ ale zamiast niej pod wieczor pojawily sie nudnosci(!!!). Dodam ze mam 45 lat, bylam w ciazy 3 razy wiec jakies pojecie o wszystkim mam (tak mi sie wydawalo). Panika, kupilam testy pre i zaczelam sie testowac:), trzy testy robione co drugi dzien wychodzily negatywne, juz zapisalam sie na badanie krwi. Najciekawsza rzecza byly jednak objawy: nudnosci od rana do wieczora i to tak intensywne ze czasem musialam isc do toalety, jednak nie wymiotowalam, pobolewanie w dole brzucha (i tak ogolnie i szczegolnie, zwlaszcza srodek dolu brzucha i jajniki prawie tak jak przy owulacji, takie klucie i wrazenie napecznienia), bole krzyza, czeste chodzenie do toaletybo bylo parcie na pecherz, no i po prostu czulam ze cos sie innego dzieje niz zazwyczaj. Najdziwniejsza sprawa byla z piersiami. Zawsze na ok. 2 tygodnie przed miesiaczka zaczynaja sie powiekszac i sa baaardzo tkliwe wlacznie z brodawkami. Tym razem bylo podobnie tylko ze piersi byly nadwrazliwe do ok 8 lipca, 2 dni przed pojawieniem sie tych nudnosci a pozniej zaczely sie uspokajac i zrobily sie takie jak zawsze w trakcie i po @. A dzis rano dostalam @. Pierwszy raz w zyciu cos takiego przezylam. Teraz mam na to wszystko wytlumaczenie ale uwierzcie, nie bylo mi do smiechu kiedy dostalam tych mdlosci przy stoliku w restauracji :), Zreszta trwaly one prawie caly tydzien!!! Wytlumaczenie jest proste: doszlo do zaplodnienia podczas stosunku 4/5 lipca ale jajeczko nie zagniezdzilo sie w macicy i doszlo do naturalnego poronienia. To moja wersja, moze gin znalazlby inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×