Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość zdesperowama-
nie wiem czy 6 tygodni po stosunku rósł by mi brzuch chyba za wczesnie choc mam wrazenie ze rosnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tan
ja tez jestem w ciazy uojonej, myslicie, ze mimo wyniku bety mniejszego niz jeden mozliwa jest ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julenka
po 5 min -10min. potem juz jest nie wazny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinna
zrobilam test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja też mam taki problem
Dziewczyny poradźcie mi co mam zrobić, bo tez się zmagam albo z objawami ciąży urojonej albo ............z normalną ciążą chociaż mój rozum mówi co innego a psychika swoje. Parę dni temu wróciłam z wakacji (pracy) z zagranicy. Tam poznałam chłopaka, obcokrajowca, ten związek był z góry skazany na niepowodzenie, nie będę się długo na ten temat rozpisywać, w każdym razie doszło między nami do bliższych kontaktów (dwa razy) ale nie seksu. Dotykaliśmy się tylko, tzn nawet on mnie bardziej niż ja jego, bo ja uważałam żeby przypadkiem nic się nie dostało do mnie. Nie miał żadnego wytrysku. Od tamtego czasu, juz na drugi czy trzeci dzień zaczełam mieć objawy ciążowe, ból piersi i jajników, zawroty głowy, chociaż wiem na sto procent że nie doszło do seksu, ani nawet nie doszło do wytrysku. Powiedziałam mu o tym to powiedział że za bardzo histeryzuję. Zrobiłam dwa testy ciążowe i wyszły negatywne ale boję się że moze za wcześnie. Teraz jestem już w Polsce i wciąż wkółko się nakręcam ze może mogło do czegoś przypadkiem dojść. Dodam że nie jestesmy oczywiście razem i miałam ostatnio bardzo poważną sytuację stresową na wyjeździe, odkąd pamiętam mam nerwicę i skłonności do histerii, potrafiłam sobie zawsze w przeszłości wiele rzeczy wmówić. Aha i mam prawie 25 lat a to był mój pierwszy tak bliski kontakt z mężczyzną. Błagam dziewczyny napiszcie mi co mam zrobić i czy możliwe jest w takim wypadku zapłodnienie a jeśli nie to skąd te cholerne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja też mam taki problem
czy może ktoś odpowiedzieć na mój problem opisany powyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak sama stwierdzilas ciaza jest nie mozliwa nakrecasz sie a to naprawde moze wiele spowodowac jak wiadomo od dawien dawna wszystko mozna sobie wmowic daje ci moje słowo ze w ciazy nie jestes wiec wyluzuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak sama stwierdzilas ciaza jest nie mozliwa nakrecasz sie a to naprawde moze wiele spowodowac jak wiadomo od dawien dawna wszystko mozna sobie wmowic daje ci moje słowo ze w ciazy nie jestes wiec wyluzuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja też mam taki problem
jednak wciąż analizuję dokładnie to co się stało, doszukuję się Bóg wie czego i wciąż mam te cholerne objawy. To by było takie cholernie niesprawiedliwe gdybym była w ciąży przez to że się dotykaliśmy i nie było nawet wytrysku. Nawet nie miałam nigdy porządnego seksu. Co ja mówię, żadnego seksu nie miałam......a koleżanki bzykają się od liceum co chwilę z innym i nigdy nie wpadły co mam zrobić z tymi objawami????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja też mam taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz chociaz spróbowac o tym nie myslec mowie ci napewno nie jestes w ciazy to poprostu jest nierealne!!!!!!!!!!otrzasnij sie dziewczyno a wszystko wroci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja też mam taki problem
boję się i wszystko analizuję czy może był jakiś moment w którym mogłoby dojść do zapłodnienia.........mam chyba zaawansowaną nerwicę i jak tylko wyjaśnię to sprawę to lecę do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspirynka_oo
moja suczka po każdej cieczce ma ciąże urojoną ^^ zbiera zabawki i sie nimi zajmuje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja też mam taki problem
błagam odpiszcie mi czy słyszałyście kiedyś o możliwości zapłodnienia przy pettingu bez wytrysku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspirynka_oo
jeżeli były jakieś sladowe ilości nasienia to tak ale to mało prawopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murikki
Mam PROBLEM, proszę o pomoc. 23-28 lipca byłam na wyjeździe z rodziną. Miałam w tedy okres. Skończył się 26 lipca. Zawsze kiedy mam okres wychodząc z pod prysznica bardzo dokładnie osuszam pochwę ręcznikiem, trochę w środku też. Robię to dlatego żeby nie "ulał" mi się okres nim zdążę cała się wytrzeć i nałożyć majtki z podpaską. Pod koniec wyjazdu okazało się, że mój taka pomylił się i używał mojego ręcznika przez cały pobyt. Nie wiem czy się masturbował i wytarł spermę o ręcznik. Wiem, że to zawiłe ale mam wrażenie, że jego nasienie mogło się postać do pochwy. Teraz mam takie objawy:- leciutkie zawroty głowy -podwyższoną temperaturę 37,2 (boli mnie gardło, kaszlę, więc może to przeziębienie) - niewielki ból pleców ale dużo siedzę przy komputerze - opuszczona szyjka macicy (wiadomo że w niektórych momentach cyklu tak może się zdarzyć.) - dość częste oddawanie moczu Mam 15 lat i nawet się nie całowałam, nie mówiąc o seksie. POTWORNIE SIĘ BOJĘ, Jestem w ciąży z ojcem?! Chyba jutro kupię test ale nie wiem czy się na to odważę. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murikki
Odczuwam też lekki ból w podbrzuszu i niewielki ból pochwy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaaa
Ja to sie zastanwiam czasem czy te wypowiedzi piszą dorosle i zrównoważone osoby bo od kiedy to na drugi dzień od zapłodnienia rośnie brzuch albo coś sie rusza w nim??? ciąży czasem nie widać nawet do 2 miesiąca a co dopiero godz po stosunku?? dla mnie to chore. Bo albo za seks biora sie zbyt mlode nieodpowiedzialne osoby albo zupełnie osobyy niemyślące.Ja mam 21 lat i nigdy nie zdecydowałabym sie na współżycie z moim partnerem gdybym nie byla gotowa do ponieść odpowiedzialności. Niejesteśmy w związku malżeńskim ale kochamy sie bardzo i mamy wspólne plany i cciąża nie była by wcale dla nas problemem tylko przyśpieszyła by trochę nasze plany więc nie rozumie tutaj osób piszących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja też mam taki problem
tak strasznie się boję, z dnia na dzień coraz bardziej, boję się nawet zrobić kolejny test, rozum podpowiada mi co innego, a psychika co innego, jak wszystko będzie dobrze i po mojej myśli to pędzę do psychiatry z tymi lękami......błagam napiszcie czy któraś z was miała podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murikki
Pomocy! ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIELKA69
BOSZSZSZEEEEEEE ...............;;;;;;;;;;;;;///////////// ZAMIAST WYPISYWAC GLUPOTY WEZCIE SIE ZA SIEBIE!!!!!!! NIE PRZESADZAJ Z TYM WYCIERANIEM.. !!! NIEDLUGO SOBIE CALY RECZNIKK TAM WSADZISZ!!!!!! MOZE COBIE PODRAZNILAS MALA.. .ALEBO OJCIEC MIAL BRUDNE RECE I DOSTALAS INFEKCJI..... !! PRZEZ DOTYKANIE NIE ZAJDZIESZ W CIAZAEE!!!!!!!!!!!! BOSZSZEE ZACZNIJCIE MYSLEC ALBO NIE ZABIERAJCIE SIE ZA TAKIE RZECZY... TAKIE HOJRAKI Z WAS A CO TU WYPISUJECIE!!??? CZY WIECIE WOGLE ZE W WASZYM WIEKU OKRES JEST NIEREGULARNY?????? ZE WASZ ORGANIZM DOJRZEWA JESZCZE???????? ZE PO KAZDYM STOSUNKU OKRES MOZE SIE PRZESUNAC O KILKA DNI????????? POTEM ZE DZIECI RODZA DZIECI.. A TE MALUSZKI LADUJA NA SMIETNIKACH.. NIE DZIWNE JAK TAKIE PANIKARY BIORA SIE ZA TAKIE RZECZY!!!! NIE WIESZ JAKIE MOZE TO NIESC KONSEKWENCJE TO TEGO NIE ROB... ALBO ROB TO Z GLOWA, SA PREZERWATYWY GLOBULKI WKLADKI TABLETKI..TYLE TEGO JEST............ WYSTARCZY POCZYTAC I WYBRAC SIE DO LEKARZA!! NAWET ZWYKLA PANI PEDIATRA CIE USWIADOMI!!!! NIE MA W SZKOLACH WYCH. DO ZYCIA W RODZINIE MLODZIEZ JEST NIE SWIADOMA A POZNIEJ SA EFEKTY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIELKA69
BOSZSZSZEEEEEEE ...............;;;;;;;;;;;;;///////////// ZAMIAST WYPISYWAC GLUPOTY WEZCIE SIE ZA SIEBIE!!!!!!! NIE PRZESADZAJ Z TYM WYCIERANIEM.. !!! NIEDLUGO SOBIE CALY RECZNIKK TAM WSADZISZ!!!!!! MOZE COBIE PODRAZNILAS MALA.. .ALEBO OJCIEC MIAL BRUDNE RECE I DOSTALAS INFEKCJI..... !! PRZEZ DOTYKANIE NIE ZAJDZIESZ W CIAZAEE!!!!!!!!!!!! BOSZSZEE ZACZNIJCIE MYSLEC ALBO NIE ZABIERAJCIE SIE ZA TAKIE RZECZY... TAKIE HOJRAKI Z WAS A CO TU WYPISUJECIE!!??? CZY WIECIE WOGLE ZE W WASZYM WIEKU OKRES JEST NIEREGULARNY?????? ZE WASZ ORGANIZM DOJRZEWA JESZCZE???????? ZE PO KAZDYM STOSUNKU OKRES MOZE SIE PRZESUNAC O KILKA DNI????????? POTEM ZE DZIECI RODZA DZIECI.. A TE MALUSZKI LADUJA NA SMIETNIKACH.. NIE DZIWNE JAK TAKIE PANIKARY BIORA SIE ZA TAKIE RZECZY!!!! NIE WIESZ JAKIE MOZE TO NIESC KONSEKWENCJE TO TEGO NIE ROB... ALBO ROB TO Z GLOWA, SA PREZERWATYWY GLOBULKI WKLADKI TABLETKI..TYLE TEGO JEST............ WYSTARCZY POCZYTAC I WYBRAC SIE DO LEKARZA!! NAWET ZWYKLA PANI PEDIATRA CIE USWIADOMI!!!! NIE MA W SZKOLACH WYCH. DO ZYCIA W RODZINIE MLODZIEZ JEST NIE SWIADOMA A POZNIEJ SA EFEKTY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja też mam taki problem
ale ja mam prawie 25 lat, nie jestem gówniarą. Wczoraj robiłam test - negatywny, ile nerwów przy tym zjadłam, a przecież logicznie rzecz biorąc to wiem że w ten sposób nie zachodzi się w ciążę. wiem że do niczego nie doszło.....a jednak strach jest silniejszy:( a może test robiłam za wcześnie? bo w sumie jeszcze przed okresem jestem.....ale to pre-test więc powinien pokazać jak coś jest wcześniej.....Uspokoiłam się na chwilę po tym teście. A dzisiaj......znowu tu samo, ból sutków, zawroty głowy......nic mi się nie chce......co ja mam z tym wszystkim zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinna
ANIELKA69 pomóż mi robiłam test wyszedł negatywny okres mi się skończył był normalny a ja mam dalej obawy :( mam wrazenie ze brzuch jest wiekszy ale po miesiacu raczej nie urośnie chodź dodamm ze jestem bardzo szczupła pomóz mi bo ja już nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja też mam taki problem
błagam niech ktoś odpowie na mój problem. Opisuję go jeszcze raz w skrócie: - palcówka bez wytrysku, - leżeliśmy obok siebie nadzy ale do niczego nie doszło, - dotykał mnie ale nie miał na palcach spermy na sto procent bo nie doszło do wytrysku, - nawet preejakulatu nie miał na palcach, chociaż już czytałam na stronach medycznych że udowodniono że z samego pre jest niemożliwa ciąża, no ale mniejsza o to, nawet tego nie miał, - bardziej to były po prostu pieszczoty całego ciała i pocałunki itd - objawy zaczęly mi się pojawiać dwa/trzy dni po, jak zaczęłam fiksować że może może może.....coś mogło się do mnie jakimś cudem dostać - objawy: zawroty głowy, obolałe sutki, ból jajników, ale to ostatnie jakoś tak ustaje, - dwa testy zrobione, ostatni dwa dni temu, oba negatywne - test ostatni to pre-test że niby rozpoznaje już wcześniej jakby coś miało być, - do okresu parę dni:( odpiszcie proszę i czy miałyście kiedyś podobną sytuację:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIELKA69
IINNA... EEJ A MOZE MASZ COS Z JAJNIKAMI?? PRZY WYSTEPOWANIU TORBIELI TEZ SIE TAK DZIEJE.... ALBO COS Z JELITAMI... TERAZ TEZ JEST LATO TO WIESZ PIWKO( OD TEGO SIE ROBI MIESIEN PIWNY) NO I JEDZENIE .... SPROBUJ ISC DO LEKARZA... CHOCIAZ PEDIATRY I ZOBACZYSZ CO CI POWIE... PSROBOJ TEJ DIETY A JAK NIE TO CHOCIAZ ZJEDZ SOBIE RAZ DZIENNIE AKTIVIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murikki stuknij się w głowę
dziewczyno :O Czy Ty widzisz, co wypisujesz?! :O Pomijając, że to na maksa obrzydliwe i dziwne, jest także kompletnie nieprawdopodobne. Umiesz wyczuć, że masz obniżoną szyjkę macicy (bardzo ciekawe, bo znikoma liczba doświadczonych kobiet to potrafi), a nie wiesz że nie możesz być w ciąży z ojcem (ups, znaczy się z ręcznikiem :D ). Odpuść, bo to śmieszne albo zrób test po prostu. A podejrzewanie, że Twój ojciec się masturbował, po czym wytarł TO w ręcznik i go potem odwiesił jakby nigdy nic, jest obleśne, głupie i obraża Twojego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja też mam taki problem
a co powiedzie na mój problem, opisany powyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×