Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiara

Wasz pierwszy poród

Polecane posty

Gość gość
Ahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, znajoma bierze udział w konkursie, do końca zostało 5 godzin, proszę o pomoc i zagłosowanie na historię nr 2, dziękuję usmiech.gif http://mama-w-trampkach.blog.pl/wygraj-laktat or-canpol-babies/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 01.34 A wlasnie my chodzimy z mezem na badanie do ginekologa i jest ono w calosci robione przy ukochanym.W tej przychodni wszystkie pary wchodza razem i sa przy calym badaniu.A na przeciw w gabinecie chodza faceci wlasnie z zonkami tez sa razem caly czas podczas badania meza.Tez bede przy swojej polowce gdy bedzie starszy i tam trafi.Nalezymy do meza wiec ma prawo byc z nami w takich badabiach u ginekologa i porodzie.To samo on nalezy do nas i mamy prawo do meza.Bo jak nie nalezymy do siebie na wzajem to mamy Prawo uprawiac seks z innymi! A co do@porodu przy ktorym byl rowniez maz nie bylo zle jak opowiadaly kolezanki,ze personel byl chamski moze dlatego wlasnie dzieki obecnosci mojej drugiej polowki bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatubylam
U mnie bylo tak.. waga z usg ponad 5 kg wiec na dwa tygodnie przed terminem moja ginekolog wziela mnie do siebie na oddzial. Tam komisyjne badanie na fotelu "dobrze sie bada, glowa.nisko, 4 cm rozwarcia" pozniej usg na ktorym to.waga synka.wyniosla.4670 g i obwod brzuszka.wiekszy od obwodu glowki. Kiedy zapytalam.lekarki ktora.mi to usg robila czy to dobrze czy zle.odowiedziala mi, ze nie.musze wszystkiego wiedziec. Strasznie sie balam dlatego, ze u nas w rodzinie wszyscy chlopcy rodza sie duzi i zawsze jest problem.z.barkami. Po 4 dniach na.patologii w nocy zaczely odchodzic mi.wody. Zrobiono mi ktg ale, ze mialam bole.z.krzyza.to prawie sie skurcze nie zapisywaly. Nikt nie chcial mnie zbadac do momentu az zapytalam poloznej czy to normalne, ze przy skurczu czuje takie bolesne parcie na.o***t. Kiedy mnie.zbadala okazalo.sie, ze mam.8 cm. W koncu zawolano do mnie lekarza... madra pani.doktor o zbadaniu mnie stwierdzila, ze.mam warunki zeby rodzic makrosoma zreszta ona z mojego brzucha wrozy mniejsze dziecko. I nagle z ustalen o cc ze wskazan medycznych nici. W nerwach przyjechal maz, czekalismy na porod naturalny... w pewnym momencie po interwencji mojego ginekologa wpadla ordynatorka i zarzadzila szybka cesarke. Znieczulali mnie przy partych. Samo ciecie nie bylo fajne. Na stole.wymiotowalam, dusilam sie.i tracilam przytomnosc. Wstawalam po 6 godzinach, bol nie do opisania. Po 8 dniach przy zdejmowaniu szwow.okazalo.sie, ze rana jest otwarta... obecnie jestem.3 miesiace po cieciu, blizna boli, ciecie wewnatrz boli. Rana.byla duza.bo w tym momencie ma 17 cm. Syn 4540 i 59 cm. Nie jestem i nigdy nie bylam.rozmymlana.kobietka.ktora boi sie.bolu. Przy skurczach nawet nie jeknelam pomimo, ze oczy z orbit mi.wychodzily. Po cc tez szybko.sie.pozbieralam mimo.bolu i.dyskomfortu. Ogolnie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:59 Czyli dziecko wcale nie było duże wiec spokojnie mogłaś rodzic naturalnie. Mój syn miał 60 cm i 4,75 wagi i rodziłam naturalnie... Da się przeżyć. Chyba ze ktoś jest takim cykorem jak Ty i wolał sobie opłacić CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszac o prostacie zostalam nazwana zboczencem. Czyli wy nie chodzcie z mezem badac prostaty to czemu maz ma chodzic z wami do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś szuka sezonowej pracy nad morzem? Zapraszam na bloga na wpis, o tym jak rzuciłam wszystko i kelnerowałam nad Bałtykiem :) "Tych wspomnień i przeżyć nikt Wam nie zabierze, a to jest najcenniejsza pamiątka, jaką stamtąd przywieziecie!" http://dowyprobowania blogspot com/2015/05/sezonowa-praca-nad-morzem-czesc-i.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatubylam
Nie placilam za cc, za to sie nie.placi jesli ciecie wykonywane jest ze.wzkazan medycznych a.makrosomia jest jednym z.nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:48 Taaak makrosomia.... coś w papiery na lewą cesarke trzeba wpisać. Dziwne ze miało być dziecko powyżej 5 kg a nagle się robi 4,5 kobiety rodzą naturalnie takie dzieci.... coś o tym wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11.28 sluchaj debilu kto bada prostate w wiku okolo 20 lat majac ;(.Ale gdy maz bedze badal to bede przy nim :D A teraz jest i uczastniczy przy Kazdym moim badaniu pochwy.Porod mielismy jak to w polsce standardowy ala nie narzekam dziki mezowi bylam traktowana jak VIP.A na sali po porodzie radzaca narzekala strasznie byla bez faceta nikt sie nie liczyl z nia a gdy cos mowila to ja zlewali bo my najlepiej wiemy szokkkk ;( A co do wysmiewania obecnosci maza przy badaniu pochy czy porodzie robuia tylko ginekolodzy nie chcac miec ojca dziecka czy partnera sa to wiarygodni i dla nich niewygodny Swiadek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórzę się dziewczyny, ale nie piszcie z tym zbokiem od " porodów w obecności męża" i "badań pochwy" usmiech.gif to facet, który podszywa się pod kobietę i namawia na badania u ginekologa w obecności " męża" itd bo go to podnieca! usmiech.gif Wypowiada się tutaj cały czas, dyskutuje nawet sam z sobą czasami usmiech.gif jego wypowiedzi są bardzo podobne, na innych tematach też się wypowiada ten chory zbok usmiech.gif Wstydziłby się pisać na forum dla kobiet w ciąży usmiech.gif ale najprawdopodobniej On jest chory i ma w tym przyjemność. Podnieca go myśl, że ktoś dotyka jego kobietę Np. ginekolog usmiech.gif w jego obecności! Zlejcie te chore wypowiedzi proszę usmiech.gif A Ty zboku pamiętaj, że Polska pisze się przez "duże P"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;01 twoja wypowiedz swiadczy o twojej inteligencji. Gdzie jest napisane ze trzeba badac prostate 20 letniemu mezczyznie ktory dopiero od 2 lat jest pelnoletni. Dla mnie to smieszne jak mozna robic sobie dzieci z takim malolatem. Pewnie ty nie lepsza. Wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim jestes,ze osadzasz kogos nazywajac zboczencem?Dlaczego sie tak mocno angazujesz,czyzby cie dotyczylo jako poloznika i przeszkadzala obecnosc?Dlatego wcinam sie w ten twoj wpis bo meza mam przy badaniach i dwoch porodach uczestniczyl.To dzieki mezowi nie czulam strachu podczas porodu i co bedzie dalej bo czuwal nad nami obojga tatus naszego dzidziusia.Wiec fecet nie masz racji krytykujac obecnosc meza przy takich zdarzeniach w zyciu rodziny.A tobie nic do tego czy sa same rodzace czy z mezem von

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatubylam
Lewa cesarka przy pelnym.rozwarciu i bolach partych... jakby miala byc lewa to poszlabym na nia na sucho a nie po godzinach bolu. Makrosomia nie.odnosi sie.jedynie.do.wagi (ktora zreszta miernoto jest orientacyjna w zdecydowanej wiekszosci przypadkow)a do roznicy w obwodach u dziecka. U mojego syna glowka mimo, ze duza byla mniejsza w obwodzie niz brzuszek i barki. Dzieki temu, ze w ostatniej chwili.wzieto.mnie na.cc synek.nie musial byc rehabilitowany w skutek porazenia splotu ramiennego jako komplikacji porodu sn - niestety na przyklad moj brat (4550 i 57 cm) do dzisiaj nie odzyskal pelnej.sprawnosci a jest juz doroslym facetem. To jest drugie ze wskazan- obciazony wywiad w.rodzinie a 3 byl sam fakt wagi.wskazujacej na.ponad 4500g u pierworodki. Ps. Doczytaj sobie moj.wpis, dokladnie napisane.jest jaka.waga orientacyjna zostala wyliczona.w.szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga73728298
Co nie zmienia faktu że CC było ci na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja koniecznie chcialam rodzic naturalnie nie CC bo czest sa komplikacje i trudno sie pozbierac po CC .A co wspolnego porodu z mezem to tylko jest chyba problem polek.We Francji jast nie do pomyslenia by tatusia nie bylo przy narodzinach ! Bala bym sie rodzic w polsce bo zacofanie ginekologow-poloznikow,poloznych,i pacjentek rodzacych ! Polki lubieja byc upadlane takie meczennice ze sredniowiecza.Czytam ze duzo sie skarzy rodzacych na personel,lecz to ich wina o sa bez ojca dziecka przy porodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatubylam
Bylo mi na reke? Nie masz pojecia.o czym mowisz. Boze, ze tez baby sa takie wredne i tepe. Mam zdrowe dziecko, nie musze go rehabilitowac. Chodzilismy z.mezem na.szkole rodzenia, planowalismy porod rodzinny. Myslisz, z. nie bylo mi szkoda, ze nie.skonczylam.jak.prawdziwa matka polka? Ze doszlam do partych i jednak sie okazalo, ze ordynatorka.nie bedzie ryzykowac? Kiedy juz maz byl przy mnie czulam, ze dam rade. Gdybym tak tylko miala urodzic standardowe dziecko albo nawet duze ale bez ryzyka dystorcji barkowej to bym urodzila. Pal go licho z pipka, decydujac sie na.ciaze czlowiek nie mysli o tym jak bardzo popeka podczas porodu sn i czy w ogole. Dla mnie to w.ogole wazne nie bylo, martwilam.sie tylko o bardzo dlugo wyczekiwanego synka. Ostatnie dwa.miesiace ciazy slyszalam od mojej ginekolog tylko "makrosomia, takich dzieci nie rodzi sie naturalnie to nie sredniowiecze zeby narazac matke i dziecko". Nie wiem co niezrozumialego w tym.strachu o istote na.ktora sie kilka lat czekalo. Nie zachwalam cesarki, wrecz przeciwnie uwazam, ze.natura to.natura... ja mimo problemow z gojeniem.sie rany wstalam po 6 godzinach i zajmowalam.sie.dzieckiem. Bolalo, jasne,.ze bolalo.ale bole z krzyza tez bolaly, wszystko da sie.zniesc. Tyle, ze traci sie.te najpeikniejsze chwile tuz po porodzie z maluszkiem. Widzialam.inne.kobiety po cc, niektore w fatalnym stanie ale widzialam tez kobiety po sn ktore ledwo nogami.powluczaly. Obale tez mit o.braku pokarmu po cc... mialam.od razu, takiego duzego.niemowlaka.karmie wylacznie.piersia, pieknie przybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodziłam strasznie długo, o 15 mój chłopak miał pojechać do domu autobusem i dokładnie wtedy zaczął się pierwszy skurcz, więc został. Skurcze miałam najpierw co 10 minut, nie były bardzo bolesne, to z psem poszliśmy koło domu, to po podwórku spacerowałam, to kolację zjadłam, prysznic wzięłam, jeszcze wszystko posprawdzałam, serial obejrzeliśmy nawet... potem jak były co 5 minut to pojechaliśmy do szpitala (dokładnie o północy) i nawet mieli mnie odesłać do domu, bo rozwarcie miałam dopiero na 2 czy 3 centymetry, no ale jednak zostałam, bo było to już po planowanym terminie porodu. A w szpitalu towarzyszył mi chłopak, masował krzyż aż mi skóra się zdarła, trzymał za rękę, po prostu był. Nie chciałam kroplówki, ale jak skurcze zmalały i były co 20 minut, to mnie personel namówił. Kazali mi iść pod prysznic, co to była za ulga! Ciepła woda na krzyż, na krocze, na brzuch podczas skurczu to fantastyczna sprawa, nie chciałam wychodzić spod prysznica. Ogólnie to polecam jeszcze skurcz "rozchodzić", najgorsze to leżeć na wznak :/ Ogoliłam się w domu, bo i tak się golę, a najbardziej ze wszystkiego bałam się lewatywy, ale nie było tak źle. W południe mój syn się urodził, miałam nacinane krocze, ale kompletnie nic nie czułam, a podczas szycia się śmiałam, bo coś tam sobie opowiadaliśmy. Po tak długim czasie to i tak się zesrałam przy II fazie porodu, mimo lewatywy, no bo mi się kolacja już przetrawiła. Jeszcze trzymając synka na brzuchu pytałam się chłopaka: "to kiedy następne dziecko?" tak szybko zapomniałam o bólu. A on był ze mną od początku do końca i dobrze, bo jak mi wody odeszły to byłam tak spanikowana, że nie wiedziałam jak się nazywam i to on pobiegł po personel. Byłam tak zmęczona, że spałam kiedy mnie przebierali w czyste rzeczy już po wszystkim i zostawili śpiącą na porodówce. Syna zobaczyłam dostałam dopiero pod wieczór, kiedy odespałam, a zrzygał się na mój widok, bo połknął dużo wód płodowych. A siostra chłopaka rodziła pierwsze dziecko w 45 minut od pierwszego skurczu. Mojemu się tak nie spieszyło na ten świat. A, i polecam grube wkładki po porodzie, bo krocze boli, a z grubą wkładką to siedzisz jak na podusi i jest lepiej. Nie było tak źle, chciałabym rodzić jeszcze raz naturalnie, może niedługo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.27 dlatego powinnas miec meza! przy badaniu ginekologicznym i porodzi.Lecz polki zacofane wola byc meczennicami Ciemnogrod! Zdawanie sie na laska i nielaske ginekologa,czy poloznika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dobrego nie moge napisac o nim bo szpitale i w nich porodowki to wiekszosci szok dla rodzacych dziewczyn!Dlatego wyjechalismy z mezem rodzic w kraju osciennym,bo nawet z mezem rodzic w polsce za wiele nie pomoze dzieki podejsciu medykow do rodzacych par!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to up to powinni cie obrzezac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://nplink.net/fajB9p6k polecam!! po porodzie bardzo przytyłam. Zaczęłam używać tych tabletek... mega mega!! schudłam aż 8 kg w miesiąc!! poleciłam to moim znajomym. Też są zadowolone jak ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:38 idz sie lecz a nie up-ujesz upierdliwe babsko niszczace zasmiecajace ten temat jakims up. Takich powinno usuwac sie z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze chca byc razem z mezem w tak intymych sytuacjach jak wkladanie wziernika czy palcow do pochwy przez ginekologa swiadczy o duzej dojzalosci i wielkiej milosco w zwiazku.A tobie zacofany czlecze nie tolerujacy takich normalnych zacowan ty spadaj z tej strony debilu!Ja osobisce mam partnera podczas takich badan i porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki sa bardzo zacofane bo wola rodzic byc upadlane.Po to sa dla cywilizowanych par Szkoly Rodzenia by Swiadomie rodzic.Ale skrepowanie tepych partnerek nie pozwala na obecnosc partnera podczas badan u ginekologa czy porodzie!Obcego calkiem faceta ginekologa sie nie krepuja meza z ktorym maja splodzone dziecko sie go krepuja Ciemnota i calkowite zacofanie!!! Tylko polki chyba w cywilizowanej europie sa tak zacofane i zaklamane w zwiazkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak sadzisz?Ja mam meza przy badaniach i do tego jest aktywny zadajac pytania przy pobierania cytologi.Zadaje tez pytania ktore jemu zlecam zadac.Wiec nie wszystkie Polki sa zacofane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×