Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Gość wanilia1
Witam Was serdecznie 🌼🌼🌼. Jestem dzisiaj ranna rossa - kawka, harbatka, capuccino... (_)/ (_)/ (_)/ (_)/ (_)/ (_)/ (_)/ (_)/ (_)/ (_)/ :D:D:D:D:D:D:D przygotowane dla milych pan. I ja sie wypowiem - MENO masz racje wyglad a szczegolnie kobiet i Owidiusz przez Ciebie zacytowany jest piekne i prawdziwe. Ja rowniez naleze do tych kobiet ktore wszystko roba aby czuc sie pieknie dobrze z figura i podobac sie przede wszystkim mezowi. Wedlug wiele tego nie czyni i duzo malzenstw sie z tego powodu rozpada. Maz potrzebuje kobiety zadbanej, modnej na czasie, i dobrze wygladajaca tzn. dba o figure. :):):):):):). Jak juz wspomnialam jestem tez po 50-tce ale nikt mi nigdy nie powiedzial mojego wieku zawsze o kiklka lat mlodsza, to jest dla mnie nagroda ze trud o zadbanie wygladu nie poszedl na marne. Nie pale papierosow od urodzenie ma to dodatni wplyw na moj wyglad. Mam krotkie wlosy niebiesko-czarne tez rozczepane bo mi to pasuje. A i ciuchy w jakie sie ubieramy tez podkresla liniena jak sie czujemy. Tak nie jestesmy mlode, ale urode mozna zatrzymac i ja pielegnowac.Stosuje tzw. Wellnes. Dziewczyny Pa zajrze 🖐️ Piatka co z Toba - szukasz pracy w Chinach !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje cudowne Laseczki Nie pisałam dość długo ale czytałam Was codziennie. Przez ostatnie trzy tygodnie przewróciłam moje życie do góry nogami. Załatwiłam wszystkie zaległe i bieżące sprawy. Uporządkowałam wszystko tak jakbym miała umrzeć ale oczywiście nie zamierzam. Za 4 dni skończę 51 lat a ja jeszcze nie byłam z moją menopauzą u lekarza ,nie chciałam o niej słyszeć,nie chciałam myśleć o tym ,że jakiś okres w moim życiu się skończył. Pomyślicie głupia baba ale niestety są takie kretynki jak ja. Odwaliłam wizytę u lekarza .Ja nie mogę brać żadnych hormonów więc nic nie biorę. Nic mi nie zapisał bo nic konkretnego mi się nie dzieje. Jestem tylko” nastrojowa”. Meno kochanie ja mam taką fryzurę jak ty od paru lat tylko jestem blondynką /może nawet tą z kawałów/ale w pracy mój szef dał mi do zrozumienia ,że jest szokująca, a ponieważ mam częsty kontakt z klientami z zewnątrz powinnam ją zmienić .Tak też zrobiłam nie stroszyłam włosów do pracy ale teraz co mi tam .On nie ma zębów i to jest jeszcze bardziej szokujące przynajmniej dla mnie. Takie stanowisko a takie braki. Pozbyłam się 5 kg i chyba na tym poprzestanę. Nie mam problemów z rzucaniem wagi ale niestety nie wyglądam na twarzy najlepiej. No może jeszcze te dwa kilo ,abym dotrzymała obietnicy. Ty Meno kupujesz dżinsy a ja mam bzika na punkcie butów. Stale jakieś kupuję a tak naprawdę chodzę w paru parach. Reszta albo mnie ciśnie albo coś jest nie tak. A jak kupię buty to zaraz idę po torebkę chyba jak Wanilia 1 .Ale nie lubię przepakowywać torebek więc noszę przez jakiś czas jedną potem następną . No nie zanudzam Was miłe dziewczyny ,wpadnę jutro.Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Witam wszystkie! 😘 Też jestem po kawie i pomarańczy. No to wczoraj miałyśmy jakis pęd kalotechniczny :). Ja tez nałożyłam ciemnobrązowa farbe Palette na swoje króóóciutkie włoski. Zmieniłam fryzure trzy lata temu, w koszmarnie upalne lato. Wróciłam z redakcji, spojrzałam w lustro i zobaczyłam na głowie oklapniete szczypiorki, z których kapał pot. Wręczyłam bratu maszynkę do strzyżenia, która go ciachałam od lat i zażądałam, aby uczynił z niej użytek! O mamo! Nie wiem, kto bardziej się bał.... Ale została mi na główce 11-mililmetrowa szczecinka. I bardzi sie sobie spodobałam - odmłodniałam o dychę! Za to na drugi dzień szok przeżyła redakcja. Nawet naczelna przyleciała mnie podziwiać (chyba ;)). Teraz tylko pokrywam siwiznę - bo szron ładnie wygląda latem, gdy jestem opalona i strzygę się krócej (sama - nabyłam maszynkę). Oj jaka wygoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Aha! I jeszcze jedno - mam hopla na punkcie szmateksów. Ubieram siebie i co niektórych członków rodziny. Potrafię wybrać naprawdę fajne okazy. Większość z nich (nawet żakiety) piore od razu w domu, resztę - do pralni chemicznej. Kupiłam w ten sposób naprawdę przebojowe jeansy! I dzięki temu nie zbankrutowałam, gdy upasłam sie o 10 kilo! Każdy by sie upasł: dowlekałam sie do domu o 22, zestresowana i wykończona totalnie, zaczynałam jeść (hmmmm... łagodnie mówiąc), potem 5-6 godzin snu, do komputerka i 2-3 teksty na rano.... Teraz próbuję zrzucic balast, ale rozżartemu trudno! Za to na gazelle zrzuciłam troche cellulitu i zmniejszyłam oponki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja dziś serwuję cherbatkę czerwoną :( gorzką :( ZAczęłyście się ujawniać z wyglądem? ja mam włosy do ramion ,czarne:) /swoje czarne/teraz farbuję na ciemny kasztan,aby zachować wygląd swoich włosów. Bardzo wcześnie posiwiałam/może moje przejścia?/ mam ochotę zciąć krótko i zostawić siwe,ale mam stracha,że jak to zrobię to się postarzeję:( straszę w domu już od dawna,że to zrobię :D strasznie szybko mi odrastają i mam odrosty ,przy moim kolorze bardzo widoczne.Poza tym kręcą mi się włosy i mam zawsze rotrzepaną fryzurę jak baba Jaga:) Ale przy takich włosach nie muszę myśleć o reszcie:) :) :) bo ubieram się młodzieżowo i tak się dobrze czuję . Wkurzją mnie natomiast ludzie,którzy widzą mnie ubraną w spódnicę i odstawioną , i rzucają hasło : \" a cóżeś się tak wystroiła ?\" jest mi wtedy bardzo wstyd,że to moi znajomi/ naszczęście nie bliscy/ Wtedy jestem niegrzeczna i odpowiadam złośliwie:D Czy już nikt nie zna słowa \"ale fajnie wyglądasz?\" I właśnie tak myślę,że te spodnie zrobiły swoje:) zawsze chodzę w spodniach, no, chyba ,że jest upał to zakładam bardzo cieńkie krótkie spódniczki/krótkie? do kolan/ narazie kończę i daję szanse na wyzaleniu się następnej :D do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witam ! 🌼 Graff - nie przejmuj sie tak tylko mowia zazdosni, jak w tym ubiorze czujesz sie dobrze to twoja sprawa, wielu w Polsce podbijalo w tym Unio-terrorze. My pamietamy normalne czasy moze nie zylismy w luxsusie ale bylo wesolo i normalnie, rzyczliwosc ludzka itp. :D:D:D Moi ojcie pracowal do 65 lat i to bylo normalne a dzisiaj 50-latek nie ma co szukac. Przepraszam to boli ................:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Masz rację, Wanilio, z tymi pięćdziesięciolatkami.... Pracodawca woli małolatów, bo płaci im mniej i przyznaję (przynajmniej na początku) maja zapał i świeże pomysły. Z drugiej strony - ilekroć trzeba było zrobic na hura dodatek, wymagający staranności i wiedzy, to naczred zawsze zwalał je na nasz dział (dość wysoka srednia wiekowa!), "bo tylko wy to zrobicie". A jednocześnie cały czas dawano nam do zrozumienia, że jesteśmy stare zgredy! Z drugiej strony - tak samo traktowano 40-parolatki. A w razie zwolnień one/oni maja gorzej. Za starzy na pracę, za młodzi na emeryturę... Ale nic to! Zapraszam na kawę z mandarynką! Włąśnie pogadałam na Skype'ie z bratem i dowiedzialam się, że nie mógł wyjśc z bloku, bo śnieg zapadał drzwi, a gospodarz jeszcze nie odśnieżał. Tak jest w podkarpackiem, w stolicy (widzę przez okno) biało, ale tak jest od wczoraj. A u Was? A może by tak po lampce Pliski ;)?😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witam !! sloneczka ..........:D:D:D:D:D Mosisia - wszyscy to widzimy co sie dzieje ale niestety nie mozna nic zrobic.!!!!!!!!!!!!!! Zmiana tematu ...................:P:P:P:P Skorzystalam z zaproszenia na kawe z mandarynka byla wysmienita, a co z innymi paniami !!!!!!!!!!! 😴😴 . Pa zajrze do neta !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam kochane :) właśnie wcinam mandarynkę:) jestem od rana tylko o!... 10 śliwkach i wodzie po nich:( U nas od rana leje! ,,, z dachu..słonko troszkę wyjrzało i chce się pracować:) ale od tej zmiany boli mnie główka :( Ja na szczęście nie mam problemu z szefem;D bo nim jestem :) ale jak kiedyś miałam ludzi pod sobą ,to byłam jak kumpel,aż zdazało się ,że robiłam robotę za pracownika :( ... wtedy go wywaliłam ...bo wykorzystywał moją dobroć .I z tego powodu,jestem na swoim :D Sorka :) oczywiście nie myślę żle o wszystkich pracownikach :) to byli młodziludzie i nic im się nie chcialo robić. dobra skończyło sie i teraz jest ok :) całuski posyłam wszystkim :) 😘 😘 😘 do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47latka
Witam was dziewczyny. Ale się napracowałam przy remoncie ale już zrobione i przy okazji świątecznie już się u mnie zrobiło. Sporo miałam do czytania. Coś mi się wydaje że niektóre ciotki jakoś zamilkły ostatnio. Ale może tylko przeoczyłam. Remont zdjoł ze mnie kolejne 3 kilo, to dopiero jest głodówka jak brakuje czasu na małe co nieco. A teraz do dziewczyn które mieszkają i pracują, lub tylko pracują za naszymi granicami. Mam bardzo smutną i nieciekawą sytuację rodzinną. Mieszkam w domu który zbudowała moja babcia więc zawsze uważałam że jest mój. Pomyliłam się- mój mąż uważa ,że skoro on go remontował po naszym ślubie to dom jest jego. Dowiedziałam się , że mogę zabrać szczoteczkę do zębów i nic więcej. Już mi kilka razy powiedział sp.... Jestem osobą bardzo dumną i testamentem dom przepisałam na córki, ale sama chciałam zarobić chociaż na kawalerkę. Powiedzcie mi kochane gdybym wzieła rok urlopu, czy przez ten czas uda mi się zarobić chociaż połowę gzieś w świecie. To dla mnie ważne bardzo. Na całość nie mogę dostać kredyu. Powiedzcie mi na ten temat tak najwięcej. Pa laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatrzeslo mnie od tego, co mowisz 47 latko. Nieprawda, nieprawda, nieprawda. Jesli dom zapisany byl na ciebie przed slubem, to twoj maz ma tylko prawo do polowy tego co zrobil po slubie. Rozumiesz? Wartosc domu przed remontami wynosila....... w czasie malzenstwa zwiekszyla sie jego wartosc o......... i to O.......dzielicie na pol. Jesli babcia przekazala wam dom po slubie, to tez masz przawo do polowy........ wiec nie tylko szczotewczka ci sie nalezy....... raczej jemu, bo niech udowodni, ile zrobil. Jesli dom zapisalas w testamencie, to tez ciagle masz do nigo prawo, zawsze masz prawo zmienic testament i jego dzialanie prawne rozpocznie sie dopiero po twojej smierci. Jesli chodzi o zarobek, to nie wybieraj sie raczej do Danii. Chyba, ze masz pozwolenie na prace i znasz dunski. Zarobki teoretycznie wysokie, ja tez tak myslalam. Najnizsza pensja 50 zl/ godzine, teoretycznie. Tak mi mowono, ja mialam rozpoczac te prace pokojowej. Dopiero pozniej okazalo sie, ze placa za posprzatanie pokoju, czas 16 min na gruntowne sprzatanie ze zmiana poscieli, czasem jest to 4 komplety, albo 2 minuty, jesli trzeba zmienic reczniki, wyrzucic smieci, przetrzec muszle. Nikt ci nie zaplaci, za przygotowanie wozka z posciela i innymi rzeczami, za przejscie z budynku do budynku, Hotel daje dziewczynom kawe i bulki, wiec wczoraj szefowa powiedziala, ze za to mamy za frajer sprzatac pomieszczenia, gdzie jemy. Ale moje mile, zobacze co bedzie dalej. W srode konczy sie moja \"praktyka\" i powiedzialam, ze tam pracowac nie bede. Czy zaproponuja cos innego? czy tez zmusza? Prosze tez o przyblizenie Tombaka, nie mam mozliwosci zdobycia ksiazki, ktora z was oczyszcza sie sliwkami i jak?.Jesli nie na forum, moj adres jest pod nickiem. Teraz po obiadku zrobilam francuskie rogaliczki z morelami, ciasto gotowe, ale dla mnie za slone:( Tu wszystko slone, margaryna, maslo, nawet jak pisa, ze bez soli.:p Cudownie jest, ze dzien juz taki dlugi, choc wiatr okrutnie mrozny, bylam na spacerku, nacielam galezi, rozwina sie na swieta:D teraz poczytam, co pisalyscie. Maz podlewa winko, sloneczko pieknie swieci, w ogrodku spod sniegu wygladaja przebisniegi i takie zolte kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Witaj 47 latko!Bardzo to smutne o czym piszesz Ale!Odpowiedz mi na kilka pytań ,to Ci pomoge.1.Jakim aktem prawnym otrzymałas dom po babci.2.Czy ktoś jeszcze nalezy do spadku po babci?A może Babcia zapisała go na wam obojgu po ślubie?Nie moge pomóc bez tych informacji.Remonty,których dokonywał nie maja żadnego znaczenia,gdyż należą do wspólnoty małżeńskiej.Jeszcze jedno,czy dom masz zapisany notarialnie i kto widnieje w ksiedze wieczystej.Cześć Wanilia,Graff witaj,Lassko z Łodzi.Ja w Łodzi nie mieszkam tylko ok.29 km od niej.Teatr uwielbiam i jeżdzimy z mężem i synem często.Wolę do teatru niż do kina.Halo!Meno dawno Cię nie było.Laska 50 witaj.Monisia 51!Ja też mam krótkie włoski na głowie.Nie takie jak Twoje bo ok.6 cm.Balejaż na nich noszę w koloże brązu i jasnego blondu,żeby siwych nie było widac.Siwizna postaża hi hi hi.Nawet przy odrostach siwe są niewidoczne.Chodzę do fryzjera co 2 miesiace.Wystarcza.A teraz dziewczyny dam Wam nazwę herbaty,która świetnie reguluje przemiane materii oraz idealnie oczyszcza organizm z toksy.Wprawdzie przywozi mi ją moja córka z Londynu,ale w Polsce chyba tez bedzie.Nie sprawdzałam. Ta herbata to The Au Jasmin.Pije sie 2 razy dziennie bez cukru.Parzyć w czjniczku 5 min.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIlo mi bardzo Tessi, ze tak serdecznie mnie przywitalas. 👄🌻 cieszy bardzo, jak czlowiek jest zauwazony. Milego wieczorku wszystkim. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasska
Witaj Tessi dziekuje za pozdrowienia dolanczam sie do stwierdzenia piatki -jak miło byc zauwazonym:(:(:(:(Bylo mi przykro ze stoje obok tego stolika z tak milymi kobietkami ,jestem bardzo spragniona tej Waszej kawyale niestety niechciana sory:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups...
a gdzie tam piatko do wyzszych sfer, tu babki swiatowe, rodziny w londynie, do teatru chodza i jakie zadbane, z balejazami, zeby nie postaZac. zmykaj na swoj topik, bo padl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witam! mile wszystkie kolezanki w niedzielne popoludnie te nowe i juz te stale w tym gronie wiec po kolei 47 latka, piatka,tessi,lasska i usp... :D:D:D:D:D Znowu jestem w necie a na kuchni sie gotuje, ale tym razem pilnuje aby nic nie spalic ;););););). Lasska- nie przejmuj sie, moze gdybys zamiast stac, demonstracyjnie dosiadla sie, predzej bylabys zauwazona.Przykro mi, ze czujesz sie odsunieta, moze to jednak falszywe odczucie z twojej strony. Ja tez nie czuje sie rozrywana, ale musimy byc zadowoleni z tego co mamy skoro nie mozemy miec tego co chcemy. 47-latko- nie rozumie absolutnie twojego zmartwienia. Jezeli dom byl przez twoja babcie notarialnie tylko i wylacznie na Ciebie przepisany, to tylko i wylacznie Ty jestes jego wlascicielka. Nawet po notarialnym przepisaniu go corce masz prawo do wieczystego /do smieci/ zamieszkiwania go, nie rozumie wiec dlaczego mialabys zapracowywac na zakup jakiejs kawalerki. Twoj maz moze domagac sie od Ciebie zwrotu kosztow remontu jedynie w takiej wysokosci jaka te koszty wynosily i o ile rzeczywiscie ponosil je wylacznie sam a i to musi udowodnic na podstawie rachunkow /faktur/.O ile koszty te ponosiliscie wspolnie w jednakowej wysokosci moze sie domagac zwrotu polowy okreslonej sumy.Dom nie nalezal do tzw. wspolnoty majatkowej o ile nie zostalo to oficjalnie okreslone.Nie poddawaj sie i walcz o swoje. Mezowi gratuluje" wysokiej kultury". Piatka - mi zostalo tylko 1 dzien kuracji ze sliwkami tak juz nie moge na nie patrzec, ale dotre do konca :):):):):) Obiad na stole Pa !!!!!zajrze jeszcze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mile panie, maly spacerek zaliczony,chwilami pada sniezek, pije kawke czarna jak smola i z cukrem, bo tylko taka stawoia mnie na nogi, ktoras sie dosiadzie? Witaj Wanilio👄 smacznego Co na obiadek serwujesz? bo u mnie dzisiaj piers indycza w jarzynach, surowka z kapustki pekinskiej, ale obiadek jemy kolo 17. moze znow upieke pare francuskich rogaliczkow:P Co dala ci ta kuracja sliwkowa? a jak tam soczek Noni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Witam wszystkie i zapraszam na herbatę Rooibos (bezkofeinową)! Ja juz jestem po obiadku (filet z mintaja + mrożonka warzywna polska z kluseczkami). Piatko, te śliwki to na oczyszczanie jelita grubego (inaczej - odtrucie i usunięcie różnych śmieci). Zrobiłam sobie małą przerwe w pracy i pojeździłam na gazelle 20 minut. A kto chce jabłuszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47latka
Witam kochane. Ten dom babcia mi zapisała gdy dyłam młodziutką panienką. Testament otwierałam po jej śmierci i sądownie jest wszystko uregulowane. Dom był stary i remont zrobiliśmy kapitalmy. Ja jako nauczycielka zawsze zarabiałam marne grosze, a mąż dużo więcej niż ja. On na wszystko ma rchunki, wszystko zawsze skrupulatnie zapisane- z datami zkupu, z cenami itd. Raz przy ostrej kłótni powiedziałam że już to sobie odmieszkał, ale tylko wyśmiał się ze mnie. On ma kasę na adwokatów a ja niestety nie, więc same rozumiecie, że tam jest sprawiedliwość gdzie są pieniądze. Zawsze duma utrudniała mi życie, ale ja już się nie zmienię, taka już jestem. Nigdy o nic nie proszę, zawsze liczę tylko na siebie. M oże dlatego że wcześnie zostałam sama i już tak przywykłam - nie wiem. Dziękuję wam za odpowiedzi. Jestem pełna optymizmu i nadziei, że tym razem też dam sobie sama radę. Pa dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek dzis wczesniej. Maz zglodnial. Wiec tez juz po. Witaj Monisiu. Czy wiesz, ze jabluszko mozna dopiero ze dwie godzinki po obiadku?, albo 2 godz przed? Inaczej lezy w zoladeczku i fermentuje, bo zoladek trawi obiadek i wtedy wzdyma i szkodzi. Jak sie je te sliweczki? Bardzo lubie.... 47 latko, glowa do gory. Jesli jestescie malzenstwem i nie macie rozdzielnosci majatkowej, to nawet gdybys przez cale malzenstwo nie zarobila ani zlotowki, to polowa wszystkiego, czego dorobiliscie sie w trakcie jest twoja. A to co mialas przedtem, to tylko twoje. Przeciez pralas, sprzatalas, gotowalas, reprezentowalas, swiadczylas uslugi sexualne, wychowywalas jego dzieci i za to masz polowe wszystkiego, a ty jeszcze dalas mu dom. Glowa do gory dziewczyno. Jesli twoja sytuacja materialna znacznie sie pogorszy przy rozstaniu, to jeszcze masz prawo do alimentow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Po krotkiej obiadowej przerwie zasiadam znowu :D:D:D:D piatka - co serwuje? u mnie dzisiaj nic specjalnego (w niedziele) gotuje 2 dania rosol z makaronem, kartofle z popularnym mielonym z mizeria w smietanie takie proste danie ale smaczne !!!! Zdradz co to za surowka z kapustki pekinskiej ? Co do kuracji to Monisia wyjasnila - jeszcze czeka mnie 2 tygodnie polykanie czosnku tak jest zalecone przez Tombaka. Co do Noni to akurat mija tydzien jak go pije. Niewiele moge jeszcze powiedziec ale adczuwam juz mala poprawe tzn. wiecej energii, bole w mniejszym stopniu co do mojej (Figromyalgii).Nie czuje takiego zmeczenia. Z informacji wiem, aby odczuc poprawe trzeba go conajmniej przez 6 miesiecy pic.Ponoc leczy 101 chorob. Proponuje przeczytaj w necie wystukaj : fibromyalgia i tam jest szeroka informacja dzialania soku Noni. Po obiedzie dobrze mi zrobi herbatka - pyszna !!!!!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surowka z pekinskiej? prosta, zwyczajna, zima zastepuje salate lodowa, a robie w zaleznosci od humoru i zawartosci w lodowce czasem siekam kapustke i przyprawiam tylko majonezem, czasem sosem winegret, ale najczesciej dodaje zielona pietruszke, cebulke, czasem papryke, pomidorka Robie tez czesto salatke, ktorej podstawa jest kapusta. Dodaje, papryke, ananasa z puszki, kukurydze, pieruszke, zolty serek, sol pieprz zalewam majonezem zmieszanym z jogurtem. Pycha Komu szklaneczke wody? Zaraz poczytam o tym soku noni. W teleexpresie mowia o Krystynach. Najlepsze zyczenia wszystkim Krysiom i Bozenkom 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Witajcie Wszystkie Panie!Piątka ,Ups nie ma racji,możecie być u Nas obydwie.Dla każdej jest tutaj miejsce,bez względu na to co robi ze swoim życiem. 47 latka! Nic nie należy się Twojemu mężowi,nawet gdyby obłożył sie rachunkami z podpisem Prezydenta.Nic się nie martw.Nie daj się upokarzać.Bo to co robisz to nie jest duma,tylko głupota/przepraszam/.Cały dom jest Twój a on Cie psychicznie wykańcza a Ty nic z tym nie robisz.Musisz działać,bo stracisz szacunek nawet swoich corek.Myśle sobie,że powinnas iść do psychologa,żeby Ci pomógł.Nikt nie ma prawa dręczyć kogoś ,kto jest słabszy psychicznie.W tej sytuacji ,załóz sprawe o separację lub rozwodowa i nastepna o eksmisje.Kobieto obudz sie.W Polsce co 2 jest maltretowana psychicznie lub fizycznie i paraliżujacy strach przed oprawca nie pozwala działać.Musisz sie go pozbyc,ale musi Ci w tym pomóc psycholog.Bierz się do roboty!Jestem z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozemy byc u WAS? O ile wiem nie ty zakladalas topik Tessi. Ale dziekuje, jest tu tak duzo milych pan, ze czasem pogadam. Mysle, ze twoje pozwolenie nie jest konieczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Witam :) Witam :) --- 47-ko------- podzielam opinie poprzedniczek :) jeśli dom był zapisany na Ciebie,to jest twój a mężuś musi mieć rachunki zakupu na swoje nazwisko,aby coś wskurał :) głowa do góry i nie daj się zastraszyć. ........ podział dóbr zakupionych po ślubie jest dzielona na 2\" trzymam kciuki za Twoje samopoczucie :) i posyłam Ci 😘 napisz cos o swojej kuchni,jakie wybrałaś kolorki? ---PIĄTECZKO --- 10-śliweczek zalewasz wrzątkiem /np.wieczór/ i rano wypijasz z nich wodę a śliweczki zjadasz------i powtarzasz to samo rano ,a wieczór konsumujesz :) tak przez 10-dni Ja nie mam kłopotów po tym ,robię ładną k-ę /niektórych przeczyszcza :( Tombaka będę miała jutro to na bieżąco będę Ci coś podrzucać :) ew,spróbuj zamówić na Alegro to Ci powinni wysłać do domku/myślę?/ posyłam Ci 😘 i do usłyszenia :) --- TESS---- witam Cię serdecznie i dzięki za pozdrowionka :) fajnie że zaoferowałaś pomoc 47-ce :) pozdrawiam i cmok też dla Ciebie 😘 --- LASSKA--- witam Ciebie tak jak resztę serdecznie , :) zauważyłam Cię, ale wpadłaś w smutnym momencie / mowa o PENY/ i jakoś na jakiś czas zamilkłam :( trochę nie mogę się przyzwyczaić do Twojego nika,bo już mamy Laskę 50 i myli mi sie :( może cos wymyślisz? tak tylko pytam :) całusek dla Ciebie 😘 --- WANILIA 1--- \" Ty\" juz nie kombinuj z tym rozrywaniem :) nikt tu nie rywalizuje o względy :) faktycznie jak przyłączyłyście się do nas ,to wyszła sprawa z PENY i jakoś pusto się zrobiło i zostałyście może w trójkę same, ale to nie dlatego,że nikt Was tu nie chciał !!!! :) co do 47-to masz rację ,z tym mężusiem .. narazie do zobaczenia 😘 --- MENUSIU--- co jadłaś dziś na obiadek? co robiłaś ? czy jezdziłaś na saneczkach ? u mnie cały dzień pada śnieżek :( ale wszystko topnieje i nie widać efektów :( dla Ciebie też mam całuska :) 😘 --- PENY -- 😘 :) cały czas jesteśmy myślami z Toba :) :) :) --- LASKA 50 --- co jest ? wybierasz się gdzieś ??? mam dla ciebie coś specjalnego 😘 😘 😘 Z okazji urodzin życzę Ci: Uśmiechu, nawet gdy Cię spotka smutek lub boleść, 🌻 Tęczy na niebie, która przypomni Ci, że i nad najciemniejszymi chmurami świeci słońce 🌻 Pewności, że o Tobie ktoś myśli, kiedy czujesz się samotna 🌻 Przyjaciół, którzy Ci wskażą piękno, które mają widzieć Twoje oczy Pewności w wątpliwościach 🌻 Cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 :):):):):) 🌻 posyłam buziaczki dla reszty kobietek :):):) 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Hej, dziewczyny, ja mam inny przepis na pekińską.Kroję ja na kawałki, rozdrabniam w mouliunce i dodaję tzatziki. Przywiozłam sobie gotową mieszankę z Krety, ale można też kupić u nas w torebeczkach. Do proszku tzatzikowego dodaję serek bieluch, łyżkę oliwy z oliwek i pare kropel octu balsamicznego z Modeny. Mieszam toto i wykładam na pekińska. Do Piatki: 10 suszonych śliwek wieczorem zalać wrzątkiem, odstawić na noc. Rano na czczo wypić wodę, śliwki zjeść. Następnie znowu zaparzyć 19 śliwek i zjeść wieczorem, wode wypic. Kuracja 10-dniowa. No, to kto wpadnie na herbatkę Rooibos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie :) :D :D :D Nie będę wymieniała bo jeszcze się pogubię :P Dziewczyny , przecież wiecie , że im więcej tym lepiej a wpadamy jak czas pozwala . raz można siedzieć w necie cały dzień innym razem i przez tydzien człowiek nie zajrzy z braku czasu:( 47latko>> przyłączam się do opinii koleżanek w twoim temacie !! Dam ci tylko jedną radę szanuj siebie , bądz choć trochę egoistką a jemu powiedz że jakby co to go w skarpetkach puścisz !!! Przecież nie masz nic do stracenia a odwrotnie --wiele do zyskania !! Wyośl mu to przy najbliższej okazji ! Trzymam kciuki i nie daj się . A tak wogóle to widzę że tu obiadkowo :P No wiecie ....... Chociaż ja ostatnio też trochę obiadków zaserwowałam i nie tylko :( Kurcze od jutra amen , nic ponad SB .. Przecież jeszcze nie zgubiłam wszystkiego ..... Marchewka sie trzyma a właściwie teraz zmyło się pięknie do miedzi :) Wczoraj byłam na zakupach ( większych !!) i usłyszałam w moim butiku \" Ale pani tak ładnie rozświetlona \"\" :D :D Rzeczywiście trzeba od czasu do czasu coś zmienić żeby lepiej się poczuć :D No i przyjrzałam sie kolorystyce na nadchodzącą wiosnę !! Dziewczyny >>>>> szukać pomarańczowych odcieni , ale takich ładnych, przeplatanych . Ja do brązów już skompletowałam 2 t-shorty, żółte spodnie na lato też juz mam no i duuuużo złota w materiałach . Cudna kolorystyka ! bardzo twarzowa , wesoła i ...odmładzająca :D Nie tknęłam Monisiu jeszcze Tombaka :( Bo kupiłam nową Chmielewską !!!!!! Lubię ją czytać . Na razie dla wszystkich 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Witaj Piatka!Myśle,że niedokładnie czytasz wypowiedzi.Ja wcale nie dawałam Ci pozwolenia tylko wyraziłam swoja opinię co do wypowiedzi Ups.Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Dobrej Nocki Wszystkim Dzieweczkom.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , podrzucam Twój Styl i Panią w necie ! Lubię te gazetki , przeczytałam już od deski do deski , a która nie ma może tu zajrzeć . Warto. http://www.pani.pl/galeria_index.php?s=14&id=20&o=3 http://www.pani.pl/article_spis.php?s=15 http://sekrety.twojstyl.pl/ A nie chce któraś może pieska ?? Ladnia sunia westik czeka na nowy dom ... http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/wiecej-10639.html kocham te psy, są inteligentne, mądre , niekłopotliwe i nie rozumiem dlaczego......:( :( a już mam jedną sunię i nie mogę :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki Mogę powiedzieć ,że jestem na tym topiku od początku dla wyjaśnienia powiem ,że założyła go Meno i Ciotka Klotka /powstał w wyniku połączenia dwóch topików/. Przyjęłyśmy zasadę nie reagowania na jakieś głupie docinki nic nie znaczących pomarańczowych nicków /jednorazowych/ , no chyba ,że ktoś bardzo nas wnerwił to wtedy niektóre z nas gryzły. Ja osobiście może nie często zwracam się bezpośrednio do Was po imieniu ale traktuje wszystkie z wielką przyjaźnią. Staram się zapamiętać jak najwięcej informacji o każdej z Was, a to że zapominam was przywitać po kolei to tylko wina mojego sposobu wypowiadania się tutaj. Ciebie Lassko też zauważyłam i cieszę się bardzo ,że dołączyłaś do nas ,aTy Tessi dziewczyno o wielkim sercu nie przejmuj się docinkami. Pamiętam wszystkie laski ,które tu gościły ,nawet jak były tu na krótko. Cieszę się ,że jesteście ,że mogę was czytać codziennie, jesteście mi bardzo bliskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×