Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Wanilio, nie wiem gdzie sie zaszylas. Wlasnie w tym problem, ludzie czekaja, nie umoieja sie znalezc. nie umiem znalezc ytwojego pokoju.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Jeszcze raz: idziesz na o2.pl>komunikator>tlen czaty>tow.dla dojrzalych 40-50 latek. Moze musisz sie zarejestrowac-sproboj bo nie wiem, ja sie rejestrowalam.ok. do 23°° bede w necie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witam pieknie !!!! mile Panie 🌼🌼 Mam mleko przed oczami jest tak bialo na dworze ze nic nie widac; wiosena mgla sie pokazala. Jestem rannym sokolem. Dzisiaj musze zrobic wycieszke do wielkiego miasta Trier mam tam termin o 10.45 a przy okazji polatam tu i tam. Kochane nie wiem jak to dzialaja te "swoje pokoje" moze sa niedostepne dla innych i musze was przez nick zaprosic. Jest to fajna zabawa z tymi obrazeczkami. A moze wiecie jak to funkcjonuje??? :D:D:D:D Nie wiem moze sprobowac jeszcze jeden pokoj otworzyc ale juz pod inna nazwa jak np. ta co mamy "wesole ciotki klotki 40-50 letnie" lub "meno-babki 40-50 letnie". co wy na to? Moze macie inny pomysl ???????????????????????????????? :classic_cool::classic_cool: Pa wpadnie popoludniu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Hurra! Wiosna! 🌻🌻🌻Wczoraj mieliśmy w Warszawie pierwszą wiosenna burzę! Ciepłą ulewę z bąbelkami i piorunami! Nic to, że ulewa zlapala mnie, jak pomagałam znajomej zataszczyć na pocztę 14-kilową paczkę świąteczną (głównie z kitikatem i łyskasem). Parasolem osłaniałyśmy paczkę, żeby karton nie rozmiękł. Nic to! Dla wiosny mogłabym zmoknąć jeszcze bardziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia 51 mam do Ciebie prośbę nie mieszkam w Warszawie a potrzebuję naj naj-leprzego docenta doktora czy inne \"licho\"ginekolog-poLożnik.Takiego co wybierają wysokiej rangą biznesmeni i rozszarpują aktorki.Nie ważna kasa liczy się jego wiedza. Kto przeczyta to popuka si ę w głowę ale sorki jest taka potrzeba. Monisiu czy jest taka moZliwość byś mi to ustaliła .Jeżeli nie lub duży kłopot to bardzo cię przepraszam że fatygowałam. Pozdrawiam pozostałe kobietki 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Lassko, niestety, nie znam takowego. Ale powiedz mi, jaka ma miec specjalość (opieka prenatalna, problemy z zajsciem w ciążę itp.) - popytam dawna koleżankę z redakcji, która zajmuje sie "działką" medyczną. Może ona coś wyskrobie ze swego notesu z danymi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu potrzebny jest lekarz do prowadzenia całej ciąży i przygotowania do porodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lassko:D Chyba wszystkie kobiety zatkalo, jak powiedzials do czego potrzebny ten lekarz. Coz to za nadzwyczajna ciaza, osoba, dziecko? I lekarz dla aktorek i biznesmenow? to jest gwarancja fachowosci? Pozdrawiam was serdecznie, mezulek wlasnie wstaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Witam pieknie !!!!!! :D:D:D:D:D Wiosna i wszystkie Damy !!!! wyparowaly, ja rozumiem ale mozna na troszke wpasc i porozmawiac...... ;););););) Czyzby aktorka to inny czlowiek z inna ciaza; uwazam, ze lekarz z tytulem czy bez zawsze jest lekarzem (oczywiscie taki z powolaniem) a nie dla ubicia majatku. Tych pierwszych to chyba juz nie ma, a na tych drugich nie kazdego stac .......... samo zycie. Wczoraj bylam na dlugim spacerze bylo ponad 20°C ludzie chodzili w krotkich rekawach. Chodzac tak samotnie zastanawialam sie, nad ludzka glupota. Czyzby te pieniadze i pogon za nimi to wszystko? przeciez zycie jest tak krotkie, ludzie zachowuja sie jakby w nich dusze zamarly bez wyrazu zyczliwosci, radosci,.... chyba juz tego swiata nie rozumiem. Oj ! Piatka jestes raniutka - myslisz ze, kto rano wstaje temu Pan Bog daje........... Pa! zajrze pozniej 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wiedzialam że to tak odbierzecie ,mam takie samo zdanie na ten temat!!!!Chodzi tu o córkę mojego brata Ona ma wszystko co najleprze i tego lelarza tez musi miec najleprzego.Stać ich na to niech płacą jeżeli mają takie zachciankim Moja córka też chodzi w ciąży będą rodziły prawie w tym samym terminie i chodzi do mojej pani doktor.Nie osądzajcie mnie po takim dziwnym tekscie , ale staram się spełnić prośbę mojego brata .oni mieszkają w małej miejscowości. Corka jedynaczka ,oczko w głowie i nie jest zła ,dorze Ją wychowali. Więc jeżeli chcą takiego lekarza to myślę że chodzi im o to by nie było przypadkiem jakiś przykrych niespodzianek. dziwne to ale prawdziwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Lasska to nic strasznego jesli Twoj brat chce napelnic kase Panu prof. czy innemu - jego pieniadze. Zycze Twojej bratanicy szczesliwego rozwiazania i tak tez bedzie . Prosze sie nie obrazac. Tak sie dzieje nie tylko w medycynie. Ludzie sami ucza dawania ..... ich sprawa. Mile pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffffffff odsapnełam trochę :(:( ale dałyście mi po rajtach .Nie miało to być takie pompatyczne .Muszę wypic kawkę może ktoś ma ochotę ?? zapraszam \\``/* \\``/* \\``/* \\``/* \\``/* pgadajmy spokojnie bez ataków,bo mój taborecik to tak i nie za wygodny i nie bardzo stabilny.Prawda jes taka ze gdyby każda z nas miała taką dużą kase jak w/w i córkę jedynaczkę to tez by chciał mieć pewność że dostanie się w ręce wybitnego specjalisty.Tam nie ma takiego:(:(:(:( A jechać do Warszawy i trafić na niewiadomo jakiego to też mija się z celem. Dlaczego Warszawa ?? bo tam lada chwila będą mieszkać młodzi. Umyłam okna a tu świeci słońce i sypie śnieg-przerąbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne ptaszki :) 😘 LASSKO :) ja się nie wypowiadam na Twoją prośbę :) i nie myślę negatywnie . Są pieniądze , niech płacą ........ ale .. jest tysiące kobiet co rodziły bez profitów :) i czują się dobrze , jak np.ja :) ale jeśli ciąża zagrozona to rozumię ... jeśli nie to myślę ,że los już ma wszystko zaplanowane i napewnoo wszystko potoczy się dobrze :) czego zyczę przyszłym mamom :) Znam przypadki,że lekarz był słono opłacony ,a nie stawił się na poród ,bo ! wyjechał sobie na wczasy :( i często się zdarza ,ze zapłacisz a życie i tak płata figle :P --- sorka ,że tak się wymądrzam :D U mnie znowu zima :( posypuje śniezkiem i jest wiatr i wieje zimnym śniegowym powietrzem 😠 Poczęstujcie się ciasteczkiem i kawką rozpuszczalną ze śmietanką :P mniam :) po mojej chorobie pozostał wstrętny kaszel męczący :P całuski dla wszystkich :) 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Przystapie do stolika z kawa - (_)> (_)> (_)> (_)> smakuje doskonale! :):):):):):). Graff i co znowi zima do was przyszla , ja takiej zimy jak w Polsce tu nie pamietam. Jest troche ciaplejszy klimat. Sa tu duze plantacje winogron.:D:D:D:D:D:D Ciesze sie, ze emocje opadly - 🌼 🌼🌼. buziaki dla wszystkich 👄👄👄👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 51
Graff, na kaszel medycyna ludowa zaleca swieży sok z buraków! (2 cienko obrane buraki=szklanka soku). Dodajemy łyżeczkę soli, mieszamy i wstawiamy szklanke do ciepłej wody, aby sok sie ogrzał. Trzeba pić po łyku (trzymając w ustach każdy łyk, "przpłukując gardło", przez 2 minuty). Łykamy, kiedy poczujemy rodzaj swędzenia.Działa wykrzusnie i oczyszczająco na gardło i drogi oddechowe. W sumie trzeba "wypić" około 5 kg buraków. Lassko, popytam w poniedziałek kumpelę, ale dobrą opinie ma klinika ginekologiczno-położnicza AM przy Starynkiewicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki Dawno do Was nie pisałam. Jestem chora i to nie na żarty. Od 15 przez cały dzień mam 38 stopni temperatury a na wieczór jeszcze większą ,okropnie boli mnie cały brzuch. Jestem tak zmęczona bólem ,że pójście do łazienki sprawia mi trud. Lekarz nie wie co mi jest ale mnie się wydaje ,że to kamień nerkowy./konsultacja internetowa/ Monisia Ty się na tym znasz powiedz co robić? Jestem bezsilna. Siedzenie przy komputerze niestety teraz to nie dla mnie. Meno gdzie jesteś? Pozdrawiam Was Laseczki ,piszcie dużo ja czytam wszysko i cały czas jestem z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki Dawno do Was nie pisałam. Jestem chora i to nie na żarty. Od 15 przez cały dzień mam 38 stopni temperatury a na wieczór jeszcze większą ,okropnie boli mnie cały brzuch. Jestem tak zmęczona bólem ,że pójście do łazienki sprawia mi trud. Lekarz nie wie co mi jest ale mnie się wydaje ,że to kamień nerkowy./konsultacja internetowa/ Monisia Ty się na tym znasz powiedz co robić? Jestem bezsilna. Siedzenie przy komputerze niestety teraz to nie dla mnie. Meno gdzie jesteś? Pozdrawiam Was Laseczki ,piszcie dużo ja czytam wszysko i cały czas jestem z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma ochote na kontakt przez GG? 85228222 Wanilio, moze bedzie lepiej niz na tlenie, caly czas meldowali, ze podalam zle haslo. Tu tez mozna gadac cala grupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Do Laska 50: słuchaj, ja bym sprawdziła jednak w lekarza, nie wiem, USG zrobic. Jak tak długo Cie trzyma, to może tzreba będzie zrobić operację... Przejrzałam literaturę. Ludowa med, szwajcarska doradza b. gorąca kapiel i masowanie brzuch od góry w dół. Tombak:so szklanego naczynia włożyć 2 łyżki stołowe drobno posiekanej natki pietruszki. Zalać szklanką wrzatku i odstawic pod przykryciem na 30 minut. Pić 1/3 szklanki 3xdziennie. I drugi przepis: do naczynia wlać 3 szklanki wody, dodać 3 drobno pokrojone cytryny; gotować aż zostanie 1 szklanka płynu. Ostudzić, odcedzić, wlać do słoika, dodać 1 szklankę miodu i sok z 1 cytryny. Dobrze wymieszać i przykryc przykrywką. Stosować po łyżce stołowej przed snem. ALE: Tombak ostrzega, że podobne objawy mogą oznaczać ostry stan zapalny narządów jamy brzusznej, a wtedy powyższe środki moga być szkodliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LASKA 50 >>>> na miły Bóg\" dlaczego lezysz w domu w bólach ?? skąd wiesz,że to kamienie??nic nie pisałas o USG :( ani prześwietleniu? badałaś mocz??? Ja miałam kamienie nerkowe :( rodziłam je sama w domu,bo w przychodni był termin za miesiąc :D ! a ja urodziłam a 3-dni i z tym kamieniem w ręku wparowałam do lekarza i wtedy mi dopiero dał skierowanie na prześwietlenie. Ból ten był promieniujący po plecach i naokoło brzucha :( i wymiotowałam , cały czas mnie nudziło :( Nie mozesz tak lezeć w domu !!! a moze to ślepa kiszka?? być moze lekarz sie nie wyznał? zadzwon najlepiej na pogotowie,to Cie wezmą jeszcze raz na badania /muszą / całuję Cię i wracaj do zdrowia, nie lekcewaz tego/pisz zaraz/ 😘jak dalej :) Jutro już niedziela palmowa :) jak ten czas leci ? kupiłam sobie dzis nowa palme i poniosę ją jutro z godnością :D :D :D Dzięli za słowa .... co do teściowej------ w poniedziałek ide na pogrzeb :( napewno to przypłace stresem :( trzymajcie się 😘 🌻 MENUSIU :) gdzie sie podziałas ? czy cos Cię trapi ? czy byłaś na wystawie ze swoją pięknością ? pochwal się :) dla reszty także 😘 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki Dzięki Monisia za zainteresowanie i przepisy. Graff- ja nie pisałam ,ale jak mnie wziął ten atak to na pogotowiu myśleli ,że to kamica nerkowa, dali kroplówki ale ból po 3 godzinach nie ustępował, zrobili mi prześwietlenie brzucha i leukocytozę i wysłali na chirurgię do szpitala. Tam wykonali USG i badali mnie pod kątem wyrostka a ponieważ nic nie stwierdzono to wysłali do ginekologa .tam też USG i nic. Ginekolog też nic nie znalazła to na drugi dzień do lekarza pierwszego kontaktu ale co ona może zrobić pomacać brzuch .Jestem zdrowa a wszystko mnie boli. W poniedziałek idę znowu do lekarza zobaczę co będzie dalej. Najgorsza to ta wysoka temperatura przez cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia1
Wpadam krotko !!!! Witam sloneczka dnia 🌼🌼 Z y c z e m i l e g o d n i a . Pa!!!!!! 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Lasko 50! To jkeszcze zostaje trzustka (oj, potrafi boleć, jak diabli) i wątroba lub woreczek żółciowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigra51
Halo! moj stary nick byl ------- wanilia1-------- Mam obecnie nowy nick------------------------- nigra51 Otwarlam juz widoczny pokoj pod nazwa : ciotki klotki 40-50 latki i nie tylko. ------------- zapraszam-------bedzie duzo zabawy, i wesolo !!!!!! --------------budziaki sa takie slodkie i smieszne !!!!! Pa !!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):):) Laska 50 kochana życzę Ci dużo zdrowia wycierpiałaś się bardzo oby jak najszybciej doszli do tego co Ci dokucza . Ja osobiście zabrałabym ćię do mojego bioenergoterapeuty ,lekarze oczywiście a swoja drogą On.Od lat chodze do \"Mietka\", polecam znajomym, jest naprawdę bardzo dobry no ale to w Łodzi . Nojgorsze cholera że ta wysoka temperatura............. to znaczy że masz duży stan zapalny tylko gdzie????? Jeszcze raz dużo 😘 😘 😘 trzymaj się🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigra51
Witam!!!! :D:D:oj! pusto tu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilio, ukradli ci nicka? zrob sie na czarno, bo tego tez ukradna. nie moge wejsc na twoj czat, kaza podawac nazwy serwerow, nie wiem, nie wiem, milej zabawy wszystkim zycze. Dzis slonecznie, choc mrozno, spacerek po plazy zaliczony, obiadek, lenistwo 👄 caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miłe panie!! Czytam wszyściutko codziennie i chyba dokładnie. Jestem na Waszej kuracji śliwkowej i już nie lubię śliwek, ale wytrwam do końca. Ponieważ tak wspieramy się wzajemnie- ja też poproszę o pomoc w sprawie uprczywych wzdęć, które mnie dopadły mnóstwo lat temu. Przebadana już jestem dogłebnie i ponoć jelto zdrowe, a wzdęcia jak byly moim koszmarem tak są. Problem to noc, kiedy muszę wstać do toalety, tzn gdy się poruszę, wstanę i wrócę do łóżka- wtedy się zaczyna i muszę połknąc kolejny espumisan, bo nie mogę zasnąć. U mnie nadal zima, mróz za oknem a wiosna przecież przyszła. Lasko 50 życzę Ci dobrego samopoczucia, zdrowia , a może innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wami tez musze wypic kawke:D Gdzie jestes Meno? Opowiem wam jak zrobilam sie na \"jasny blond\" jestem jasna, farbowana blondynka, dlugo bylam miedziana, ale zaczely mnie denerwowac siwe odrosty, uzywam roznych odcieni, czesto popielaty blond, ale ostatnio znudzil mi sie. Farby oczywiscie przywiezione z Polski, bo tu diabelnie drogie:( do wyboru mialam, bardzo jasny blond i jasny blond Garniera wybralam jasny. Farbe nalozylam, zabralam sie za jakas lekturke, nawet przeczesywalam bez lustra i po pol godzinie zobaczylam bardzo ciemne wlosy na glowie:( Teraz na glowie mam, tak jakby jasny braz:( moze w sloncu bedzie zlocic sie koniakowo, ale nie jest to blond, do ktorego bylam przyzwyczajona :D, oj nie :D Dzien dobry Juko. Mam podobne problemy, espumisan mi nic nie daje, ale zauwazylam, ze wzdecia mam po surowych jarzynach i zwlaszcza jablkach ja tak bardzo kocham jabluszka:( jablka jadam teraz tylko przed poludniem i po nim przez dwie godziny nic nie jem. Nie wiem kto podawal, ze zjedzone z innymi potrawami jabluszko nie jest trawione, tylko lezy w zoladku, czekajac na swoja kolejke i fermentuje, wytwarzajac gazy Lasko, mysle, ze z tym brzuchem masz juz spokoj. Moze to jakies zatrucie? Milego dnia wszystkim. Do nas zjezdzaja goscie, czyli tak jaby juz swieta. Tu w protestanckiej Danii, swieta rozpoczynaja sie we czwartek, wszystkie sklepy zamkniete, sobota jest dniem handlowym, w niedziele swieto, ale sklepy ogrodnicze otwarte i wszyscy po sniadaniu jada na zakupy i porzadkuja ogrodki, sadza, kopia:p oni tu kupuja ogromne ilosci kwiatow, co mi sie bardzo podoba ale dlaczego w niedziele wielkanocna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigra51
Witam!!!! :D:D:D:D:D mile wszystkie sloneczka dnia dzisiejszego. Sloneczko swieci i bedzie piekna pogoda ach! jak to przyjemnie.... Juka ja juz po kuracji ze sliwkami oj! dlugo nie bede patrzec na sliwki. :(:(:(:( ale to dobre od czasu do czasu dla zdrowia...... Piatka ja tez ranny plaszek wygramolilam sie o 6°° aby dokladnie zdarzyc z obiadkiem bo maz o 13,15 wyjezdza do pracy a ma w jedna strone 75 km. I ja sie pochwale co do moich wlosow. Jakims cudem nie mam siwych odrostow tylko gdzie niegdzie wlosek siwy (nawet w poprzedniej pracy kolezanki i zazdroscily mowiac a! dlaczego ty masz siwych wlosow?) smieszne co!!!! nawet mi tego zazdroscily..... Pod 5 laty zrobilam czarnym tonikiem ale teraz chce miec w ciemnym brazie i powoli sie klaruja....... :D:D:D:D Lasko zycze szybkiej poprawy i samopoczucia..... :D:D:D Pa ! 🖐️ zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×