Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

🖐️ no witam :) moje kochane :) dziś byłam poza miastem na grilu ze znajomymi :) i właśnie dopiekłam sobie opalenizne :D... jutro takze jadę :P.. będe jak murzynek :) no może jak muletek :P... ale jest super ,cały dzień nic nie robie . mój rozpala grila ,smazy mięsko ,ja to jem i pije piwko :P.............. to sie nazywa wychowanie :D..... no nie ? Maju ... pamietam o Twojej prośbie ,ale ja sama nie wiem ,bo mnie nikt o tym nie informuje :(... jak coś będe wiedzieć to dam Ci znać :).. obiecuję Nazywasz mnie łasuchem ? własnie zjadłam loda :P...corka mówi,że od poniedziałku idzie na dietkę , chyba się przyłączę do niej ,ale powiedziałam ,że jak mi bedzie przygotowywać posiłki to ja na to idę :P... zgodziła sie :P.... to jest dieta ryżowa na początku , a potem cos tam itd. powiem Wam jak juz zacznę .Ona już ją kiedyś stosowała i zeszczuplała, więc moze ja wytrzymam bez lodów :(:P jak ona nie bedzie podjadać to ja też wytrzymam :P to narazie moje kochane 😘 🌻 MAJA5 🌻 MONISIA 🌻 TESSI 🌻 PENY 🌻 GRETA i pozdrawiam resztę 🖐️ idę lulu ....🖐️ do zobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GretaK.
T o jestem i ja ,bo tu coś pusto........ Maja5 super idę na dietkę od poniedzialku ,ale jaką masz propozycję? Smutno mi moje dziecię wyjechalo do "szkół",aler wlaśnie dzwoniło kochane i juz mi lepiej..........oj te matki........ mamuncie :) Na piwo pewnie bym poszła ,ale ;! 1 .mieszkam na "zad---u" gdzie właściwie na piwo chodzą tylko małolaty .......... 2,Piwo ma strasznie duzo kal i ja nie chce :( Ale jestescie fajne ,ciesze się ,ze jestesmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć GretaK. - nie pusto bo my jesteśmy a na Graff to musimy jeszcze poczekać, bo to dla niej za wcześnie! Idziemy na to piwo, a co! Od jutra będziemy się odchudzać. Zapraszam cię do mnie, bo u mnie dużo knajpek gdzie różni wiekowo chodzą! Dieta jak dzieta, moze zaczniemy od prostej a skutecznej - połowa na talerzu i ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobranoc Greto, Grafku - intryguje mnie co dzisiaj wszamiesz o północy? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta K.
Witajcie! Maja 5 : ruszamy ,ja właśnie zjadlam ser bialy chudy i pomidorek i pędze do pracy ,a po południu callanetics + inne cwiczonka,do dziela.Dzięki za zaproszenie ,idziemy na piwko :) Musze pędzić ,bo i tak jestem już spozniona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj GretaK.! Miłego dnia CI życzę. Ja też dzisiaj jogurt, bułeczka - po płudniu rowerek. Jeszcze sie zważę jutro rano - żeby po miesiacu sprawdzić, czy działa dietka, czy drastyczniejszą zrobć. Trzymaj się pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta K.
Cześc. Maja ,jak tam dieta ,u mnie dobrze,,cwiczylam tez,oby tak dalej .Tęskno mi za dziecmi jak cholerka :( ,ratują mnie ćwiczenia,muszę wreszcie zaczac robić porzadki powakacyjne w domu,ale ciągle jakos mi schodzi............ Nie dac się starosci buuuuuuu.Mam nową fryzurkę "mlodziezowa" i jaśniejsze wlosy ,chyba znow rozjasnie jeszcze przy nastepnym farbowaniu,a co ;) Tylko nie jest mi zbyt dobrze w blondzie ,mam raczej rude :) Och ,żeby tak jeszcze schudnac chocby 15 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Greta K - wczoraj nie mogłam się połączyć z kafeterią. Dietka ok, marsz wczoraj zaliczony. Pozdrawiam i życzę Ci miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️😘 dziewczynki :P oto jestem :) wczoraj tylko przeczytałam wpisy ,ale coś mnie bierze jakieś choróbstwo , byłam strasznie spiąca i oczy mi chciały wyjsc z orbit :( dziś to samo :( chyba tak jak wczoraj pójdę wczesniej do domku i cos zażyję , bo nie wiem jak sie to rozwinie ? Wy tu macie dietke a ja nie moge sie opędzić od jedzenia :( ,właśnie nic nie spadam po tej Espanoli :( i jak tylko wydobrzeje to zaczynam drastycznie . Maju ... narazie z Jogi nici, bo tam gdzie chciałam blisko to już nie prowadzą a gdzie indziej nie pytałam :( zależało mi na tym aby blisko domu .Być może zapisze sie na inne cwiczenia ,coby zrzucić brzuch :D Czy Wy z Gretą macie jakąś specjalną dietę ?czy tak sobie ino? całuję Was gorąco . acha nic nie pisałam o tym jeszcze ,że w sobotę i niedzielę byłam nad wodą i opaliłam się dosyć fajnie bo słonko mocno grzało :D.... być może po niedzielnym opalaniu coś mnię bierze choróbstwo :(jak ja tego nie cierpię 😠 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Graff - to chybarzeczywiście za dużo tego słonka było. Kuruj się! Na razie z Gretą robimy taką umiarkowaną dietkę + jakiś wysiłek fizyczny - ja jutro wyjeżdżam do niedzieli na taki krótki urlopek, więc nie ma sensu czegoś konkretngo zaczynać. Jak wrócę, zobaczymy. Trzymajcie się dziewczęta cieplutko pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff, Greta - 😘 odezwę się po powrocie z urlopu cześć - cześć dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta K.
Czesc,moje kochane. Maja pojechala ,a ja jestem iniestety cos podjadlam,ale spoko nie daje się .Jak Maja 5 wroci ruszymy razem ostro. Co u Ciebie Graff? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ...GRETO :) wczoraj napisałam do Ciebie ale za cholerę nie chciało się zapisać ? i dałam spokój ,... jak wrócę z pracy to spróbuję Ci wkleić ten wczorajszy wpis :) pogoda nam dopisuje super :) i super się czuję :) ..🌻 mam nadzieje ,że jeszcze wytrzyma do niedzieli :Doby ,bo muszę ze znajomymi zamknąć sezon grilowy :P dziś jadłam mleko z musli i winogrona :) i teraz kawa :) ale już bym cosik wtrąciła :P zrobiłam sobie duże zakupy jarzynowe ,bede mrozić :D całuję Cię mocno 🖐️😘 do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitanko wieczorno - nocne :) Właściwie dopiero teraz wrocilam do chałupki,mnóstwo spraw i biegania po mieście,padam z lekka.dzis niestety nie cwiczylam ,może jutro. Wczoraj tez miałam wielkie problemy z wyslaniem lisciku. Pedzę lu lu Pozdrawiam serdecznie Cie Grafiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Witajcie Dziewczyny!Nie będę wymieniać Was wszystkie,chyba sie nie obrazicie,ale przecież jestesmy jak jedna Rodzina.Powiem Wam,ze tak sie zawziełam na naukę angielskiego,że wczoraj udało mi sie porozmawiac z zięciem.Był ze mnie dumny!A rozmowa z Anglikiem przez telefon nie jest łatwa.Wierzcie mi.Polski dla niego jest tak trudny,że jest w stanie nauczyc sie tylko poszczegolnych wyrazów.Nasza córka jest z tego zadowolona, bo tłumaczy mu tylko to co dla niej wygodne ,taka jest spryciula.Dziewczyny niedługo lece do Londynu.Trzymajcie kciuki,żeby samolot nie spadł.Modle sie też o deszcz.Zasialiśmy 30 kg.trawy.Wzeszła tak jak łysemu włosy na głowie.Pa Odezwe się po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tessi ,ale Ci zazdroszcze ,ja też probuję wkuwać angielski i ostatni nawet opracoowalam \"nowa\" metodę nauki /hihihi/ ku przerazeniu mojej rodziny., a mianowicie biorę ksiązkę jakąs np beletrystyczną napisaną \"tym kompletnie niezrozumialym dla mnie językiem :) i czytam,może mnie \"oswieci\" ha ha.Ucze sie,bo liczę się z ewentualnym wyjazdem na dłuzej ,ale to jeszcze odlegly czas wiec nie wiem co i jak. Trzymam za Ciebie i za Tw oj samolot,bedzie dobrze :):):) Jutro wyjezdżam na tydzien i muszę ODPOCZAC maxymalnie ,zregenerowac swoje \"starcze\" sily,musze plywac,biegać,,na rowerze ,chodzić po górach.,tylko nie wiem czy wystarczy mi tego tygodnie.Pedze sie pakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam TESSI😘 ucz się ,bo to ważne ,ale nie daj się wkopać :P niech zięć też da coś z siebie skoro ma żonę Polkę :P :D trawka ? sama urośnie :P fajnie ,że zajżałaś do nas :) będe trzymać skrzydła w czasie Twojego lotu :P😘 Greto 🖐️ tak jestem z Kraka :) a czemu tak zadałaś tajemniczo to pytanie ? bedziesz w KR ? wczoraj obiecałam wysłać tekst z przedwczoraj i juz to robie wogóle nie chcialo nic wchodzić :( ........ Maju 😘 baw się dobrze i jedz dużo bo jak wrócisz to musisz mieć motywacje do odchudzania Witaj GRETO jak widać jest nas jak na lekarstwo no cóż \'my sie zimy nie boimy \" damy sobie radę 😘 co ja dziś jadłam ? ...rano ...........mleko z muzli >> cały dzień/w pracy/ ..........................3xkawa ze śmietaną w proszku....winogrona.. wieczorkiem... .......................2 kolby kukurydzy ......................maślanka z muzli .... dołożyłam 2x kromeczka drożdzowe z dzemkiem teraz poćwiczyłam hulahop i skakanka pot sie ze mnie leje zaraz dobiorę sie do winogron jak widać bardzo mało pije .. stale o tym zapominam muszę o tym pomyśleć na powaznie częściej mam jeszcze zamiar pojeżdzić na ORbitreKU ale coś mnie odciąga od tej myśli widzisz GRETO ... jak ja nieregularnie jem i co ?.... nie potrafie się zmobilizować do systematyczności Ale za to dzis widziałam super kurtke przejściowa .. ale nie było mojego rozmiaru być moze to bedzie moja motywacja do zrzucenia o nr w dół ? całuję Cię gorąco i do uslyszenia 😘 .......................... duzo tego ale obiecałam i dotrzymuję słowa :D dziś troszkę podjadłam .ale się tym nie martwie , bo cóż to znaczy ,żebym nie mogła sobie coś podjeść :P? GRETO a gdzie wyjeżdzasz ? wracaj szybciutko :( będę pisała do Ciebi i MAI i TESSI ...........:( sama :( całuje Was serdecznie i 😘 jutro rano jadę na grila a wieczorkiem na urodzinki do chrześniaka :( niechce mi sie ale cóż :( wypada tak bardzo się cieszę tą pogodą ,że aż bym chciała WAS wycałować wszystkie :):):):);P😘 do usłyszenia :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff :):):) Jak sie ciesze ,ze jesteś z K. To moje miasto ,choć w nim \"wlaściwie \" nie mieszkam,ale znam jak wlasną kieszen,no może oprocz N.H. ,jestem w K.przynajmniej 2 x /tydzien ,a niekiedy i cześciej. Teraz wyjezdzam w Niskie Tatry na Słowacji ,och ,żeby byla pogoda......... Pozdrawiam Cie serdecznie i do "zobaczenia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) GRETO ........ być moze wpadniemy kieyś na siebie :) odpoczywaj w Tatrach :) zazdroszczę CI :( tez bym pojechała :),,,,,,,, napewno bedzie pogoda :) nie martw się :) z początkiem pażdziernika wybieram sie na gorące zródła :),,,,,,,, miałam teraz po 20-tym, ale córka przyjaciółki wyjeżdza i nie ma z kim zostawić psa i teściowej :P więc musimy poczekać do pażdziernika z tym moczeniem :P,,,,,,,,,,, ale jak spadnie śnieg to też moze być ciekawie :P pozdrawiam i jak wrócisz to wszystko opisz jak było :).............. z detalami :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta! Niestety, to co dobre..... i już jestem w pracy. Pogodę miałam cudowną. U Rodziców żarełko dobre i oczywiście 2 kg \"do przodu\" - już jestem załamana! Chyba przejdę na tą dietę desperado co ją na jednym topiku dziewczyny robią!!! No, ale mini urlopek mi się udał, poznałam chrześniaczkę mojego miłego - fajna ośmiolatka - i troszkę jego rodziny z tamtych okolic, on poznał moją dalszą rodzinkę i było miło. Komary były jakieś nieśmiałe - tylko parę ugryzień, no ale żeby nie było mi tak za sielankowo to na drogę dostałam oczywiście okres - tydzień wcześniej - no i się trochę pomęczyłam. Graff - myślę, że zamknięcie sezonu grillowego też miałaś super, a ja chyba odczytałam telepatycznie Twoje życzenie o tym żebym dużo jadła (chacha!) No i teraz mam motywację że hej! Greta K - regeneruj się, regeneruj. Super takie chodzenie po górach - prwnie jak wrócisz, to już będzie 15 kg mniej. Tessi - fajnie, że tak dobrze Ci idzie z tym angielskim, teraz jeszcze podszlifujesz na wyjeździe i będziesz \"szpenio\". Trzymam kciuki za przelot. Wszystko będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eda50
Graff,te ciepłe zródła na Węgrzech? Można na chwilę?Trochę pustawo tu u Was,ale to dobrze,bo ja nie lubię tłoku. Mam trochę problemów z menopauzą,ochudzaniem i ciotkowaniem,można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cioteczka Junka
witam wszystkie cioteczki dopisuje sie do waszego klubu...cioteczek ze wszystkimi problemami uciechami etc;-) waga - tyle o ile, za duzo mi nie wolno zadbanie - 5 bez plusa fryzura - swieza od fryzjera lat 40 i troche oj troche... ale kolezanki mojej corki nie dowierzaja;-) niezalezna - choc gosc z portfelem mile widziany, hahaha stan cywilny - wolny i wolnosc to cecha ktorej sie wole nie pozbywac;-) wymagania - tylko wobec płci przeciwnej;-) hormony - buzuja i to prawda;-) marzenia - o samochodzie takim chocby malutkim i spacer po gorach w odpowiednim towarzystwie;-) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MAJU 😘 🌻 witajcie nowe cioteczki :) tak krótko ,bo jestem wściekła :( napisałam długie wypracowanie do Was i wszystko mi zniknęło :(. i teraz bije się aby się nie powtórzyło .. sorka napiszę z domku , bo w pracy nie chcę coś sknocić :D .. ufff 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam :) Maju 😘 dobrze ,że już jesteś i jesteś zadowolona :) to najważniejsze . Tu jak widzisz ktoś do nas dołączył :) ale jeszcze nie rozmawiamy ze sobą ,bo dopiero się poznajemy :) 🖐️ ...EDO50...😘 🖐️...cioteczko Junko 😘 właśnie wywaliłam córke od kompa,bo muszę się wpisać ............ona w tej chwili ćwiczy na hulahopie :P....... jest moje ale to ona na nim ćwiczy :D............. ja musze dojrzec do decyzji ............ :P W Hiszpani tak przyłożyłyśmy na wadze,że teraz nie mozemy się zebrać do diety :P ja dziś wtrąciłam napoleona i kremówkę :P:(.. no cóż:) jestem ta co ryje :P ...JUNKO :) marzenia się spełniaja :) choc czasami za póżno :P ale trzeba zawsze marzyć ,bo to daje siłę :) marzysz o samochodzie ? jesli masz prawko to napewno cos wykombinujesz :P hormonki ? u mnie takze buzują :P.. ale sobie radze i jest ok! choc czasami trudno :( fajnie,że dołączyłąś 😘 >>>MAJU ... co to za dietka desperado ? napisz coś więcej ,,,,,, może skorzystam :p EDO50........ te żródła to na Słowacji......... myślę ,że dojdzie do wyjazdu :) choć cos ostatnio tracę nadzieję ,bo mój kitek robi z autkiem już miesiąć i nie może skończyć :( juz nawet go nie drażnie,pytając kiedy będzie auto ?....... 🖐️ kończę i zapraszam jutro na kawkę o 13-tej :)......😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Graf,Maju,Junko. Graf,odchudzasz się razem z córką?To dobry pomysł.Może ja też poodchudzam się z córką,będzie nam łatwiej.Obie przybrałyśmy trochę za wiele. To menu,które podałaś poprzednio bardzo skromne,ja staram się nie jeść zbóż,tylko mięso i duszone warzywa.Niestety także potrafię zgrzeszyć ciasteczkiem. Trzeba się będzie jednak solidnie zabrać,jesień to dobra pora na odchudzanie. Słyszałam o Hajduszoboszlo na Węgrzech dlatego spytałam o te gorące zródła,nie wiedziałam,że są również w Słowacji.To stosunkowo blisko masz do nich.Auto musi..... się naprawić. Maju,właśnie chodzi o te 2 kg,ni stąd ni zowąd się pojawia,masz jakiś pomysł nie bardzo bolesny na nie? Junko,też lubię chodzić po górach,a miłe towarzystwo zawsze mile widziane. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×