Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

shaggy milo ze znowu tu zajrzalas shaggy myszor trzymamy za was mocno nasze kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olina83 super gratulacje imię śliczne dla Malutkiej. Zajrzałam bo się stęskniłam za tymi pogaduszkami :-) Odezwe sie jak w piatek wróce ze szpitala. mam nadzieje ze bede miała do przekazania same dobre wiadomości. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
Olina83 Gratuluje kochana. Napewno wszystko bedzie z malutka dobrze. Starania sa ale jakies nie trafione.Po tym stymulowanym jednym cyklu w styczniu owulacja byla juz w 11 dniu a w lutym jeszcze wczesniej. Akurat bylam u ginekologa na cytologii w 10 dc i moj pecherzyk mial juz 22 mm i po 12 godzinach juz bolal mnie strasznie jajnik. Znowu trafilismy w sama owulacje i pewnie za pozno. Czekam jeszcze na poczte z kliniki ale prawde mowiac cierpliwosc moja juz sie konczy bo szesc tygodni juz mija. Jak dlugo mozna czekac. Albo o mnie zapomnieli albo to zawsze tak trwa. Moze powinnam zadzwonic? Jak cos sie zmieni to dam znac. Pozdrawiam i caluski dla coreczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dzien przed Walentynkami zrobilam test i okazalo sie ze jestem w ciazy.Mezus mial niespodzianke na walentynki :-). Jestem mega szczesliwa bo szybko sie udalo.W 3 cyklu (liczac poronienie jako now cykl). Pamietacie jak pisalam ze bylam u gina bo moje cykle zrobily sie krotkie? Ostatnio bedac na usg kiedy gin w 14dc powiedzial ze ten tez zapowiada sie krotki wkurzyam sie a tu niespodzianka.Owulacje przewaznie mam ok 11 dc.Kochalismy sie 8 i 10 tylko ale jak widac to wystarczylo.Teraz czekam na potwierdzenie od lekarza i trzymam kciuki zeby bylo dobrze.Bog nam zabral jedno dzieciatko ale dal 2.Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko85 Gratulacje i trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok. Musisz sie teraz oszczedzac i dbac o siebie. A kiedy masz wizyte u lekarza i napisz czy przepisal ci cos na podtrzymanie. Ja mialam wczoraj owulacje i bylo oczywiscie staranko wczoraj i w poniedzialek mam nadzieje ze sie uda i bede mogla podzielic sie dobrymi wiadomosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o7cia
sloneczko to moje gratulacje :) Ja swoje starania zaczynam 20 lutego :D Bo narazie jestem trakcie okresu :) I teraz teraz cykle mam między 26-29 dni wiec też zaczne wcześniej sie starać bo od 9 dnia cyklu i az do 16 dnia cyklu :-) Mąż będzie szcześliwy hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-de
sloneczko85 - gratulacje i trzymam kciuki za Was. Ja z moimi staraniami wstrzymuję się do marca - w kolejnym cyklu. Mam nadzieję, że się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na podtrzymanie nic nie biore ale mam 2 opakowania luteiny i dzwonilam do gina i powiedzial ze jak nie krwawie to nie ma brac, bo moze organizm sam sobie poradzi a jak zaczne krwawic to natychmiast mam brac wiec wierze w wole Boza ze mi pomoze utrzymac dzieciatko.Radze wszystkim staraczkom aby nie wspolzyly zaraz po miesiaczce tylko poczekaly do dni plodnych z pierwszym seksem i co 2 dni przez okolo tydzien.Tak mi gin zalecil na przyszly cykl gdyby byl.Wizyty jeszcze nie mam umowionej ale zrobie to jak tylko dostane wynik potwierdzajacy.Acha i ja nie mierzylam tempki, nie stosowalam testow owulacyjnych tylko patrzylam na sluz (mniejszy stres).Zycze wszystkim powodzenia i czekam na dobre wiesci od Was wkrotce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o7cia Wydaje mi sie ze 9dc to troszke za szybko.Moje cykle byly ok 25-26 dniowe i ja zaczynalam 8-9 dc wiec mysle ze Ty moglabys od ok 10 chyba ze wczesniej pojawia sie u Ciebie plodny sluz ale lepiej ten "pierwszy strzal " zrobic na ok 3-4 dni przed owulacja i kontynuowac co drugi dzien.Jesli nie wiesz to moze zastosuj test owulacyjny.Ja studiowalam NPR i chcialam nauczyc sie tej metody zeby lepiej zrozumiec swoj organizm i cykle robilam to pzez kilka miesiecy i jak juz mniej wiecej wiedzialam co i jak i kiedy mam owulacje to przestalam mierzyc, liczyc itp.Czekalam tylko na sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o7cia
sloneczko - moje cykle byly zawsze po 28 dni. Ale ostatnio mialam 29 dni, 26 dni i stad moje zaklopotanie. Tak wiec sama nie wiem co mam zrobic. Mowisz zeby zaczac we wtorek ? Jak tak licze to owulacje przy 28 cyklu powinnam miec w niedziele tj. 26 lutego. Wiec kiedy powinnam zaczac wspolrzyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmi23
słoneczko85 gratuluję :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalla18
słoneczko85 gratulacje :) mam nadzieję że niedługo wszystkie będziecie mogły się pochwalić dwiema kreseczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalla18 jeśli lekarz przepisał Ci nospe forte to należy ją brać. Ja też brałam. Także musi być bezpieczna. słoneczko85 tak bardzo serdecznie Ci gratuluję. Kurcze cieszę się razem z Tobą! 1111ewa mam nadzieje że starania się powiodą i za miesiąc napiszesz nam że jesteś w ciąży! :) Dziewczynki a ja nie wiem co robić.Cykle mam co 28 dni.Okres miałam 8.02 i już mi się skończył i teraz nie wiem kiedy mam wziąć Męża w obroty by się starać... Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o7cia Jesli owulacje masz miec w niedziele to ja bym zaczela wspolzycie w czwartek potem sobota, niedziela i pon.Wiesz chodzi o to zeby zaczac przed.Po prostu zacznij wtedy kiedy zauwazysz juz ciagnacy sluz.zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o7cia
sloneczko - nie dziekuje. Motylek ty musisz miec owulacje 4 dni przede mna. Bo ty okres dostałas 08.02 a ja 12.02 :P wiec ty masz owul 22.02 wiec wedłu tego co sloneczko pisze, ty powinnas meza wziasc w obroty 19.02 a potem 21,22 i 23.02 :) - dobrze mowie sloneczko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mniej wiecej.Ja zaczelam kiedy zauwazylam ciagnacy sluz, i zdazylam tylko 2 azy tak ale wystarczylo. Gin powiedzial ze zbyt czesty seks moze zaszkodzic np. nie 2 razy dziennie.To za duzo.W okolicach owulacji, moze byc dzien przed i w dniu ale najlepiej tak z 2-3 dni przed tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki powiedzcie mi prosze czy przy cyklu bezowulacyjnym wystepuje skok tempki? Zastanawiam sie jak to jest bo to moj 2gi cykl po zabiegu a wczesniej w czasie owulacji zawsze bolaly mnie jajniki, tymczasem teraz ni chu chu, sluzik byl no i ten skok, ale jajniki nie dawaly o sobie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paladynts Jednym z objawow cyklu bezowulacyjnego jest brak skoku temperatury wiec jesli tempka ci sie podniosla to nie martw sie bo owulacja byla Ja w poprzednim cyklu nie mialam owulacji choc tak bardzo chcialam bo nie mialam takiego sluzu jak powinien byc i tempka sie nie podniosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko85 jednym słowem najlepiej brać się za męża co drugi dzień :) o7cia jak czytam o tych skokach temperatury, śluziku, etc. to się zastanawiam jakim CUDEM tak szybko zaszłam w pierwszą ciążę :) A tak naprawdę to wcześniej się po prostu nie zwracało na to uwagi, nie to co teraz gdy straci się ukochane Dziecko i tak bardzo się pragnie kolejnego... Działamy kochana :) paladynts z tego co zrozumiałam z wypowiedzi słoneczko85 Wyznacznikiem zbliżającej się owulacji jest obfita wydzielina z pochwy (przezroczysty, rozciągliwy śluz) i zmiany temperatury ciała. U zdrowej kobiety mogą wystąpić cykle bezowulacyjne czasem zdarza się to raz, dwa razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o7cia
Motylek - ja się teraz tez nad tym zastanawiam - jak sie nam wczesniej udalo. Ja poprostu kochałam sie z męzem i juz, pewnego dnia okazało się, że jestem w ciąży. A teraz ? Tez bym chciała, żeby sie tak stało. Dokładnie, działamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS U MNIE JUZ PRAWIE 19 TYDZIEN I DUZO ROBOTY KUPILAM JUZ BOKS NA DÓŁ 23 MAM USG DOWIEM SIE CZY NAPEWNO DZIEWCZYNKA U NAS POWOLI WIOSNA SIE ROBI TAK OK 5 STOPNI AZ CHCE SIE ZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronikarz na kiedy masz termin porodu. ja mam na 15 lipca. jak na razie nic jeszcze niekupuje ale po wizycie poniedzialkowej chyba sie musimy zabrazc za zakupy. u nas prawdopodobnie bedzie synek, tak przynajmniej w 15 tyg na usg wyczytał lekarz. pozdrawiam.i trzymam kciuki za wszystkie starające sie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wczoraj wróciłam ze szpitala. Jestem juz po usunięciu zrostów przy jajowodzie i teraz jak tylko skoncze plamić mozemy startowac z próbą poczęcia maluszka. Pozdrawiam i jestem pozytywnie nastawiona co do przebiegu najbliższych miesięcy. Trzymajcie sie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka 28
eeeeeeeeee tam dziewczyny u mnie chyba znów lipa bo tempka wogóle nie skoczyła i utrzymuje się na 36.3/36.4 wiec znów muszę czekać na następną @ tylko zastanawiam się czy to ma sens skoro ma być koniec świata :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na 23 lipca ale według mnie bedzie wczesniej bo zyje na wysokich obrotach dziewczyny odzywajcie sie co u was słychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shagyy Super wiadomość trzymam kciuki za szybkie 2 kreseczki na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalla18
Dziewczyn powiedzcie mi czy to normalne że od jakiś 2 może 3 dni miewam takie wodniste upławy przy braniu luteiny (dopochwowo) stresuje mnie to trochę, nie są one przezroczyste tylko białawe ale jednak mają konsystencję wody co mnie bardzo przeraża, wizyte u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie a boję się bo naczytałam się na jakimś innym forum że to mogą być wody płodowe, że to może prowadzić do sepsy, śmierci itp, a na tym samym forum babeczka napisała że też tak ma od luteiny i że z ciążą wszystko ma ok i dobrze się rozwija. no po prostu okropnie się boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia_p Co u Ciebie? Jak z Mala?? pijanowska Jak się czujesz? Jeszcze nie rodzisz?? Stresa masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...mam zla wiadomosc...poronilam...2 raz.Masakra.Czy mam szanse donosci kolejna ciaze??? Slyszalam ze szanse spadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×