Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Dorcia38 Zgaga pewnie tez jakis obiaw a moze sie udalo?. Chcialam w nastepnym cyklu zaczac stymulacje ale zrezygnowalam. Najpierw zrobie badania immunologiczne to juz we wtorek a potem zdecyduje sie moze na jakis powazniejszy krok. Oczywiscie jak bedzie wszystko dobrze. A kawka wypita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor Ja byłam stymulowana a w trakcie robiłam b adania natomiast od razu dostałam acard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia38 Tez biore aspiryne 100 juz kolo 10 miesiecy. Wiesz co? Prawde mowiac to ja sie troche boje nastepnego poronienia. Mam juz trzy za soba i coraz mniejsze szanse na donoszenie ciazy. Dlatego zdecydowalam sie wczoraj, ze poczekam na wyniki. Trzymam kciuki za wysoka prawidlowo przyrastajaca bete kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana a mi lekarz powiedział że każda kolejna ciąża ma większe szanse na donoszenie:) Nie rezygnuj ja naprawdę wierze że się nam uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w tym cyklu dołożył jeszcze Encorton 10mg i luteinę 50 3x dziennie. Acard 2x75 mg bo mam skrócony czas protrombinowy no i wyszły przeciwciała antyjądrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia38 Kochana ja tez gdzies czytalam, ze jezeli poronione dzieciatka mialy wade genetyczna to nastepna ciaza ma wieksze szanse. Napewno nie zrezygnuje. Ja nie widze zycia bez dzidziusia. A moze sprobowac? Moze zadzwonie i spytam czy moge. I tak musze dzwonic do kliniki bo recepta mi przeleciala. Nie wiedzialam, ze jest tylko 4 tygodnie wazna. Ja twardo do apteki a tu niespodzianka, niewazna recepta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Mam do was pytanie.. Pare dni temu mialam owulacje, a dokladnie kolejneg dnia, jak sluz zrobil sie nieplodny zaczal mnie bolec brzuch, i tak boli do tej pory. Nie jest to bol jajnikow, tylko taki dziwny na srodku. Powiedzcie mi prosze, czy ktoras z was miala torbiele na jajnikach? Jesli tak to jaki ten bol jest? Czym sie harakteryzuje? Ten cykl mialam z Clo i boje sie ze mi sie porobily dlatego od razu, kolejnego dnia po owu brzuszek mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia38 Robilam ostatnio genetyczne i wyszly dobrze a teraz immunologie we wtorek. Wlasnie jade zaraz wyslac wypelnione dokumenty do kliniki. A we wtorek jedziemy z mezem do pobrania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paladyn A czy przy stymulacji monitorowałaś cykl? Myszor będzie dobrze i nie rezygnuj ze stymulacji!!! Co Ci przypisano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mniej więej rok temu o tej porze dowiedziałam się że znów jestem w ciąży. Radość i strach na zmiamę prze pierwszy okres ciąż. Nie zapomne nigdy pierwszego usg gdy zobaczyłam bijące serduszko mojego maleństwa, popłakałam się:) Dziś mam ślicznego, zdrowego synka, który rośnie jak na drożdzach. Poronienie (04.04.2011) bardzo mnie zmieniło i dało kopa by jeszcze bardziej o siebie zadbać. Jak dziś pamientam moje słowa w szpitalu po łyzeczkowaniu "jeszcze tu wróce za rok, tylko że na porodówke" i nie wiele się pomylilam:) Wszystkim starajacym się i przyszłym mamom życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paladyn85 Ja nie mialam torbieli ale jak zaszlam w ciaze to brzuch bolal mnie juz 5 dni po owulacji. Moze u Ciebie tez tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia38 Ja dostalam Puregon do stymulacji i Ovitrelle na pekniecie pecherzyka. Potem 3x1 utrogest na podtrzymanie. Lece kochana bo jak nie wysle tych papierow do 12-stej to dzisiaj ich nie otrzymaja. Pozniej sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mialam mozliwosci monitoringu:( sama staralam sie uchwycic owulke. W zeszlym miesiacu mialam robione usg, bo lekarz chcial sprawdzic czy wszystko ok i jedna mala cysta byla, a to dlatego, ze tuz przed owulacja skoczyla mi prolaktyna i zahamowala. Teraz biore bromka, wiec prolaktyna powinna byc ok no i clo mialam. Brzuszek nie boli mnie non stop, ale codziennie jak sie troche zmecze. Zazwyczaj tylko czuje, ale np. wczoraj jak wracalam z pracy a bylam dosyc zmeczona, to nawet zmieniajac biegi w aucie mocniej go czulam i sam pas mnie draznil:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie sądzę że to torbiel ale też nie chcę wywoływać złudnych nadziei bo mnie też cały czas pobolewa ale same bardzo się wsłuchujemy w siebie. ja czekam do piątku u mnie wszystko popękało więc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor75 nie chce sie nakrecac, bo duzo za wczesnie na jakiekolwiek objawy, gdyby cos to nawet do implantacji jeszcze moglo nie dojsc, bo mam dopiero 21dc a owulka byla wg mnie ok. 16. No i tez nie ma sensu jeszcze testowac i biegac na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paladyn ja jestem w 23dc a lekarz kazał mi betę robić w piątek a z tego co wiem przy stymulacji implantacja może być wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia mi pasuje prztestowac najwczesniej kolo poniedzialku-bedzie to 27dc, wtedy powinno samo sie wyjasnic czy to torbiel czy fasolka;) Narazie nie ma co sie nakrecac i doszukiwac objawow. Pozostaje trzymac kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymam kciuki za nas obie ja testuję w piątek ty w poniedziałek!!!!!!! Musi być dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo.. to jestesmy na tym samym etapie:D A widzisz...nie wiedzialam, ze przy stymulacji implantacja moze byc wczesniej. Ktorego dc mialas owulacje? Czyli wg. moich wyliczen i Twojego gina poniedzialek bedzie dobra data na robienie testu przeze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paladyn W sobotę robiłam rano estradiol i lh i wsazały ze to już o 15 zastrzyk z pregnylu i działanie we wtorek usg i piękne cialko żółte luteina encorton i acard i musi być dobrze!!!!!!!!!! A u Ciebie poniedziałek jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijanowska24 Dlugo Cie nie bylo na forum. Gratuluje z calego serca synusia. Niech sie zdrowo chowa. Jak widzisz ja dalej na placu boju. Jakas weteranka ze mnie. Moze kiedys sie to zmieni i dolacze do szczesliwych mamus. Dorcia 38 Dzwonilam wlasnie do kliniki i spytalam przy okazji czy moge zaczac stymulacje w tym cyklu to mi odpowiedziala pani doktor, ze lepiej poczekac na wyniki immunologi wtedy bede miala wieksze szanse. Prawde mowiac tez tak myslalam dlatego zrezygnowalam ze stymulacji ale zapytac nie zaszkodzilo. Martusiatusia Co u Ciebie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNKI trzymam kciuki za te co niedługo testuja Aniołeczku widze ze przezyłas wizyte u genetyka nic stasznego najorsze czekanie na wyniki ale niemartw sie beda dobre a wtedy z gorki ASMANKA Asia1004 i inne dziewczynki ktorych nikow niepamietam (co nieoznacza ze o was zapomniałam ) odzywajcie sie bo nam forum umiera hhihihihihihii :P co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się po wizycie. jak tak dalej pojdzie to już nie długo bedziemy witać nasze maleństwo.rozwarcie na 2 cm. musze jeszcze antybiotyk wziąść bo jakies bakterie znowu wyszły. trzyam kciuki za wszystkie starajace sie dziewczyny i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paladyn85 Kochana ja mialam dwa razy torbiela na jajnkiku.Pierszego mialam juz dawno moze jak mialam ok 18 lat a drugiego mialam po poronieniu gdzies w lipcu pamietam to jak dzis.Poszlam na usg zobaczyc czy wszystko okey a co sie okazlo ze mam 7 cm torbiela byl bardzo duzy ale lekarz go nie wyczul palcem,bo byl jakos dziwnie umiejscowiony.Najsmieszniejsze jest to,ze nic mnie nie bolalo nic nie odczuwalam a byl dosc spory i juz mialam nawet skierowanie do szpitala napisane,ze jak zacznie mnie bolec to mam jechac na wyciecie,ale sam pek dien przed okresem i w tedy mnie bardzo bolalo nie moglam sie wyprostowac kulo mnie dziwny bol ogolnie.Moja kolezanka ma 2 torbiele na janiku(na tym samym)ale ona je ma juz kupe lat i jak boli np jak ma dostac okres,ale tak nie odczuwa chyba ze sie duzo narobi czy naschyla to ja tam pokuje ale tak to nie.Moim zdaniem torbiele nie bola,ale kazdy jest inny. Myszorku U mnie nic nowego za tydzien jade do Pl do mezusia:)i bede robic badania z krewki i zobaczymy co sie zmienilo. A jak tam u Ciebie?Wiesz powiem Ci ze dobrze zrobila odczekujac do wynikow ja penwie tez bym tak zrobila.Ja sama odlozylam starania,bo to bezsensu katowac sie tymi objawami i myslami ciagle a moze sie udalo...Mialam juz tego odsc!Powiem Ci ze wczoraj np mialam dola z tego powodu i wszystko wrocilo i tak jest co jakis czas,ale co na to poradzic jak sie czasem o tym mysli i same lzy plyna. Zycze Ci powodzenia i trzymam mocno piastki:)zeby wszystko bylo okey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmok :)*************** co tam u ciebie jak staranka moze ten cykl udany czy juz odposciliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpuściliśmy... teraz jestem w srodku cyklu i nawet mam sluz galaretowaty..., ale nic ztego;-). Człowiek to jest przewrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze sie wam teraz uda pamietaj jak sie ma takie podejscie to zawsze los chce inaczej zycze wam powodzenia kochana a twoj nik pamietam bo mi utkwił podczas porannych kawek zapraszam jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ja codziennie piję kawę i czytam co u Was..., ale nie bardzo mam się co odzywać.Jutro będę i czekała na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×