Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość Drzwiobrotowe
Witam, dwa lata temu dowiedziałam się że jestem w ciąży. Byłam zaskoczona chociaż cieszyłam się bo w końcu byłam z moim chłopakiem obecnie już mężem 6 lat razem. W 10 tyg dostałam plamien, wylądowałam na patologi ciąży gdzie potwierdzono poronienie. Miałam zabieg. Rok później w podróży poślubnej zrobiłam test i okazało się że jestem w ciąży. Moja radość nie trwała długo bo w 6 tyg znowu straciłam ciążę. Tym razem bez zabiegu się obyło. 3 miesiące później znów byłam w ciąży. Pełna obaw i strachu, ale i jeszcze większej nadziei czekałam na wrzesień, bo tak wypadał termin porodu. Dziewczyny jutro moja córka kończy 4 tygodnie :) nie załamujcie się i nie poddawajcie! Trzeba wierzyć że się uda :) trzymam kciuki za was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja100
Hej, dentist27 ja również równiutko 30 dni po zabiegu dostałam okresu, a zabieg miałam 7 dni przed Tobą (20.09). I również miałam zamiar czekać z utęsknieniem:) na ten drugi, ale najpierw rzeczywiście muszę pójść do endokrynologa:( fioletka010101 może powinnaś jakieś dodatkowe badania zrobić? Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego weekendu! ***Dawidek - 20.09.2012r. - 17 tyg.***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletka010101
bylam u ginekologa zapewnil mnie ze wszystko jest w porzadku... ale powiedzial tez ze mozemy sie umowic tak jesli do lutego czyli rok po zabiegu nie zajde w ciaze wtedy skieruje mnie na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilus2710
Hej kobietki. Na poczatku strasznie wam dziekuje za tyle milych slow. Nie moge napisac do kazdej z osobna bo wlasnie siedze na wykladzie z pedagogiki specjalnej wiec troszke nie mam mozliwosci z reszta na tym telefonie jakos nie idzie mi pisanie:-) strasznie bym chciala zeby dolaczylo do mnie wiecej osob i z tego co widze to jakos czuje ze qociakwawa do mnie dolaczy:-) ale widze ze jest jeszcze wiecej dziewczynek ktore beda testowac i czekam z niecierpliwoscia na wyniki:-) ja w poniedzialek bede dzwonila do swojego ginekologa zeby umowic sie na wizyte. Mimo ze w tej ciazy mam ciagle mdlosci to dopisuje mi swietny humorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja100
Hej, ilus2710 ja miałam straszne mdłości i w pierwszej i w drugiej ciąży, pomagała mi trochę cytryna, jadłam ją po prostu w plasterkach albo wciskałam do szklanki wody. fioletka010101 słyszałam, że po zabiegu czasem zdarza się, że dopiero po dłuższym czasie np. po roku, zachodzi się w ciążę. Ale najlepiej wrzucić na luz i na razie nic na siłę, a jeśli dalej nic nie będzie to rzeczywiście będziesz musiała zrobić badania ***Dawidek - 20.09.2012r. - 17 tydz***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilus2710
Ucielo mi wiadomosc:-( drzwiobrotowe takie wiadomosci jak twoje podnosza na duchu:-) Fioletka ja 13 listopada bedzie 8 miesiecy ja stracilam corcie. Odczekalismy 3 mieciace bo bralam tabletki pozniej miesiac jeszcze dodatkowo bo jakos to jeszcze nie byl nasz czas poznie 2 miesiace starac bardzo intendywnych i pozniej jeden na luzie i ten byl juz owocny. Tobie tez sie uda. Pozdrawiam wszystkie starajace sie, czekajace na wynik, oczekujace maluszlow oraz te male babelki w brzuszkach mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilus2710
Kaja dziekuje za taka informacje napewno z niej skorzystom i to jeszcze dzis jsk wroce z wykladow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Bylam u poloznej, niestety na miejscu nie miala mozliwosci zdrobienia mi usg, ale zaproponowala zebym poszla w tygodniu do szpitala jesli bardzo sie stresuje i na odziale early pregnancy zrobia mi bankowo scan. Boje sie tylko czy to nie zbyt czesto, bo jak teraz pojde to nastepny bede miala za 9dni znowu a slyszalam ze zbyt czeste usg jest szkodliwe dla malenstwa. Dodatkowo dzis oddalam mocz do analizy i wyslali mnie na badania z krwi. Mialam z nia szczegolowy wywiad o zdrowiu i rodzinie ponad godzine, do tego sprawdzila mi cisnienie i jest ok 110/80 i zwazyla, przybylo mi przez te 10 tygodni 2.5kg fiufiu dzis moj mnie nazwal grubaskiem i smial sie ze bioderka i brzuch mi widac. Co myslicie isc na usg w tygodniu czy poczekac do 9.11? Polozna powiedziala, ze dopoki krwawienie nie jest obfite nie powinnam sie stresowac, bo to moglo byc spowodowane tym ze wszystko tam na dole sie rozciaga,a moje plamienie wczoraj bylo jednorazowe w toalecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilus mnie też od kilku dni mdli, a w piątek jak wypiłam kawę to myślałam, że zejdę z tego świata... Ja na wszelki wypadek już zapisałam się do mojej doktórki na 5.11.2012 bo potem miała bym ciężko z terminami, wizytę zawsze mogę odwołać :) Mam jednak nadzieje, że wszystko będzie ok był by to najwspanialszy prezent od mojego aniołka bo właśnie między 5-7.11 miał on przyjść na świat... :) Dentist to to wszystko jest na dobrej drodze i może już nie długo będziesz miała co świętować? :) 9 tygodni no życie jest życiem może dzięki temu oni się zmienią? Mnie tak przeważnie boli przed owulacją, chyba że to ten pęcherz... Drzwiobrotowe dzięki takim jak ty nadzieja umiera ostatnia. Dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletka010101
hmmm ja sie cos dziwnie czuje nie nakrecam sie na nic.. ale ostatni raz kochalam sie dwa i pol tygodnia temu gdyz moj facet wyjezdzal. po paru dni dostalam okrez. a od 3 dni czuje sie zle mam zawroty glowy zero apetytu a jak juz cos zjem to strasznie mi sie wszystko wraca;/ i caly dzin bym przelezala w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hymmm skoro miałaś okres to raczej marne szanse na ciąże, ale zawsze dla pewności możesz zrobić test już na pewno wyjdzie, tyle mogę Ci doradzić w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilus2710
Qociakwawa widze ze nawet jestesmy w tym samym wieku ja dzis ma swoje 23 urodziny;-) moj ginekolok dla mnie jest wyjatkowo mily i zawsze jakos mnie wcisnie duzo mi pomogl w poprzedniej ciazy. Mo za 45 min do domku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilus to wszystkiego naj naj naj i zdrowej fasolinkim:* Ja chyba niesmialo moge dolaczyc do grona dwupaczkow :) o 5 rano robilam testy. Jeden z apteki kreska testowa pojawila sie przed kontrolna, na paskowym tez jest obydwie sa jeszcze slabe, ale dobrze widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 TYGODNI
QOCIAKU gratulacje specjalnie wlaczylam kompa sprawdzic wiesci od ciebie!!!!!! Lec jutro na bete i bedzie jasne! MILEGO DNIA DZIEWCZYNKI my dzis wychodzimy na chrzciny takze spotkanie ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja100
Cześć dziewczyny, Qociakwawa serdeczne gratulacje! Nawet nie wiesz jak miło jest dowiedzieć się, że komuś się udaje, wtedy zawsze sobie myślę, że trochę poczekam i za jakiś czas też będę mogła się cieszyć:) ***Dawidek - 20.09.2012r. - 17 tydz.***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni nie idę na betę za tydzień we wtorek mam lekarza i wtedy za pewne zrobi mi USG i ewentualnie skieruje na badanie:) Dla mnie ten tydzień będzie sądny mam nadzieje, że wszystko będzie ok i za tydzień zobaczę moje małe szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od piatku czyli od 25 dc, ale ja w tym cyklu robilam testy owu wiec wiedzialam kiedy ona mniej wiecej byla :) Teraz chce zeby wszystko bylo ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dawno nie pisałam bo jestem mega zdołowana. Dopadł mnie kryzys w pracy, w finansach, kiepskie samopoczucie i brak okresu już 64 dni po łyżeczkowaniu. Ręce mi opadają. Jutro okaża się jak u mnie dalej z pracą będzie. Mam okropne myśli. Depreche jak ... Eh, spadam i nie przynudzam. Kiedyś się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo moje drogie widzę że zapomniałyście juz omnie :( ale i tak się wam pochwalę :) Moja Jula jutro kończy 8 tyg :) waży 5kg :) jest tak śliczna :) a ja i tak ciągle widzę w niej tą kruszynkę którą staciłam, zastanawiam się czy była by podobna... jakoś ciężko zapomnieć mimo że udało się zajść po poronieniu i mimo tych wszystkich problemów urodzić :) Sporo doszło kobietek do nas :( Ale nie traćcie nadzieji każda w końcu przytuli swoje maleństwo choć utracone zawsze będzie miało szczególne miejsce w sercu :( Gratuluje wszystkim świerzym dwupaczkom :) Motylku nie załamuj się szyjką, pamiętasz jakie ja miałam z nią problemy? od 28 tygodnia miałam 1,5 cm a później było tylko gorzej a urodziłam równe 3 tygodnie przed terminem. całuje was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 TYGODNI
HANAKALI kochana nie zalamuj sie takie zycie pisze historie.... Teraz tez zrozumialam ze strata naszego ziarenka otworzyla mi oczy na inne sprawy o ktorych wczesniej nie myslalam i dalo to mojej rodzinie duzo wiedza ze bardzo ich potrzebuje mimo tego ze jestesmy dorosli i kazdy ma swoje zycie. Duzo zmienilo to w relacjach z moim tata ktory wiem ze kocha mnie nad zycie ale to nie jest uczuciowy czlowiek i nigdy mi tego w oczy nie powiedzial.... Wiem ze ja takich bledow nie popelnie. Teraz zrozumialam ze to nie dobrobyt jest w zyciu najwazniejszy lecz zdrowie i rodzina bo co nam z tych pieniedzy i ladnych domow jesli nie mamy komu tego dac jesli nie ma dziecka? Kochana Bog wie po co tak robi. Zobaczysz wszystko sie ulozy. Wiem ze zycie nie jest latwe i mi tez jest ciezko z dala od rodziny w obcym kraju:( Musisz walczyc jesli nie chcesz dla siebie to walcz dla waszych przyszlych dzieci:) W koncu musza nadejsc te lepsze dni powtarzam to caly rok choc ten rzuca mi straszne klody pod nogi ale nie dam sie ! Co nas nie zabije to nas wzmocni!!!!! Milej nocki dziewczynki dobrze ze jestescie strasznie mi to pomaga!!!! :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 TYGODNI
QOCIAK jak tam kreseczki mocniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Qociakwawa ciesze sie razem z toba z dwuch kreseczek Hanakali kochana niezalamuj sie bedzie dobrze napewno zostaniesz w pracy nikt cie nieruszy musisz tak sobie powtarzac ze jestes swietnym pracownikiem i niema powodu do zwolnienia cie buziak Natala pamietamy pamietamy buziaki dla malenstwa Aja mam w tym tygodniu jeszcze jedna wizyte w czwartek na 11 do szpitala kazal mi moj lekarz przyjsc bo niemogl mi zrobic pomiarow karczku i reszty ciala mowil ze bedzie bardziej wiarygodny w 12tc a ja mialam na wizycie 11tc2d troszeczke sie stresuje czy malenstwo bedzie zdrowe ach taki nasz urok ciagle zamartwianie sie DWupaczki i milusinscy dla was moc caluskow 👄 Reszta dziewczynek sle wam wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym teście super czułym to prawie nic, ale za to na teście z apteki już bardzo dobrze widoczna :) We wtorek mam lekarza, oby do tego czasu wszystko było ok :) A jak u Ciebie? Wom@n jak samopoczucie? Beatko będzie dobrze nie stresuj się te badanie zawsze robi się w 12 tygodniu :) Natalla super, że Juleńka jest zdrowiutka :* Hankali nie załamuj się po burzy zawsze przychodzi słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa, ciesze sie bardzo z Twoich testow. :) u mnie oprocz tego ze ciagle mnie cos kluje, to wczoraj wogole nie moglam sie dotknac do piersi ;/ nie wiem czemu..moze dopiero owu? ;/ to by sie klocilo z paskami owulacyjnymi :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman a moze zaciazylas albo to jest szczytowy czas wydzielania progesteronu bo to on powoduje nabrzmiewanie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszorku, ale ja nie idę na betkę :) chyba, że lekarz będzie kazał. Wom@n, a może to fasolka? Mnie wyjątkowo w tym cyklu nie kłuło nic prócz bolesnych piersi :) teraz bolą tylko wieczorami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to qociakwawa moje gratulacje...!!! jeżeli mi również się uda to będziemy miały podobne terimy porodu :D ja poki co czekam na weekend- wtedy zrobię test... nawet zamówiłam juz na allegro :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×