Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość beata dwiegwiazdki
BEATA** Czesc dziewczynki nie mogę wysłać postow z mojego konta bo pokazuje mi ze mam niedozwolone znaki nieważne :P ASMANKA KOCHANA TAK CZEKAŁAM NA TEN POST I WRESZCIE ZAPRASZAMY DO NAS NA FB BUZIAK :) Dentist ciebie tez niemoge się doczekać twojego skarba I 9 mamo aniołka gratulacje kochana i na ciebie tez czekamy na fb Musze się wam pochwalić nasze czczescie Franek jak skończył dwa miesiące ładnie sobie gurzyyyyyyyy teraz tez i jesteśmy mega szczęśliwy i wy tez dziewczynki będziecie zobaczycie tylko wiara wiara wiara całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akinom28/1 Cześć dziewczyny!Jakoś nie mogę dodać swoich postów.Czyżby znowu kafe szwankowało. Wróciłam do domku.Mało brakowało a samolot poleciał by bezemnie.Były takie korki,że pomimo dwugodzinnego zapasu czasu ledwo,ledwo zdąrzyłam.No,ale szczęśliwie dojechałam i odpoczywam bo z energią kiepsko. U nas leci 20tc.W środę scan.Mam nadzieje,że będzie ok i czy potwierdzą co zamieszkało pod moim serduchem. " Mlo,ciągle martwiąca dzięki za pamięć.Cieszę się bardzo,że u was też wszystko dobrze. " Sista83 Gratuluję!Wspaniała wiadomość,że udało się Wam zafasolkować.:) " Paatii No,nareszcie są wyniki.Idź pytaj lekarza(nawet GP)co dokładnie mówią bo niestety my szaraczki nic konkretnego z nich nie wyczytamy.Jak będziesz w Pl to też warto będzie podejść do jakiegoś "fachowca". Nie wiem kiedy masz ślub więc już dziś życzę ci wszystkiego najlepszego,masy szczęścia i samych słonecznych dni,spełnienia marzeń i łez wylanych tylko ze szczęścia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczynki po weekendzie?:) Ja spedzilam go aktywnie, w sobote sprzatanie gotowanie pranie itd i bylam padnieta a wczoraj caly dzien zabiegani z mezem i tez nic nie wypoczela, dzis za to leze od rana bo mnie mdli jak na poczatku ciazy :P Filipuś zaczyna dzis 36tydzien wiec juz blizej niz dalej, ale ma malo miejsca i ciezko mi wyczuc jego ruchy, ciagle siedze jak na szpilkach i probuje wyczuc malego brzdaca :P W sobote rozmawialam ze znajoma polozna ze szpitala w ktorym bede rodzic wypytalam ja o wiele rzeczy i troszke spokojniejsza jestem przynajmniej nie jestem w kompletnej niewiedzy hehe X A co u was dziewczynki? meldowac sie tu po kolei :) Kafe mamusie wiem cos u was bo na FB szpieguje nowinki ale reszta dziewczynek pisac co u was :P buziaki dla kazdej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny :) Now, ale Ty już daleko jesteś ... pamiętam Twoje początki, a tu już prawie koniec :) Mam dziś wizytę u gina, mam nadzieję, że wszystko dobrze. Martwię się tylko, bo kompletnie odrzuca mnie od jedzenia i boję się, że dzieciątko będzie niedożywione. Nie chciałam brać sztucznych witamin, al echyba będę musiala. Nie narzekałam do tej pory na wymioty, ani przesadne mdłości, a teraz co chwila jest mi niedobrze i mimo że nie wymiotuję, to mi cieżko. Jedzenie mi śmierdzi, zwłaszcza jak gotuję obiad i grzebię z surowym mięsem. Otwieram lodówkę i już na sam widok jedzenia mi się unosi. Nie wiem, co z tym zrobić. Dziewczyny, orientujecie się może, czy jeśli jestem na l4 i mam na nim, że mogę chodzić, to czy mogę pojechać na tydzień do rodziców na wieć odpocząć ? Chodzi mi o to, czy ZUS mnie nie skontroluje i będzie problem jeśli mnie nie zastaną w domu... x Ciągle martwiąca, jak Twoja Fasolka ? kiedy wizyta ? Miłego dnia dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Cześć Agnik24;) chyba wszystko dobrze u Fasolki zobaczymy 20.08 bo wtedy mam wizytę i mam nadzieję że już sondą brzuszną nie dopochwowo....nie mogę się doczekać ruchów Fasoliny bo tak to będę mogła sama kontrolować czy tam jest;) a tak to ciągle myślę;) mdli mnie ciagle ale całe szczęście już nie wymiotuję... Kochanie co do Zusu i kontroli z tego co ja wiem l4 z kodem B czyli ciążą jest tzw l4 "chodzącym" czyli podczas kontroli Zus-u nie musisz być obecna w domu,jeśli już by była ta kontrola a Ciebie nie zastaną będą jedynie chcieli na pismie żebyś napisała gdzie w tym czasie przebywałaś i to tyle;) ale raczej myślę że nie powinnaś się obawiać kontroli i spokojnie jechać oddychać wiejskim powietrzem;)) Całuski dla Ciebie i Fasolki:* a dla reszty dziewczynek pozdrowionka i ściskaczki:)) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćzus
Jeżeli na l4 macie 2 czyli że możecie chodzic zus nigdy nie robi kontroli w domu, tylko wzywa do siebie. Kontrola w domu dotyczy tylko 1 czyli chory musi chodzic. Jezeli macie 2 to zus do was nie zapuka, jedynie moze wezwac na kontrole do siebie , wiec spokojnie ;) pracuje w zusie wiec wiem co pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćzus
Poprawka 1 czyli chory musi lezec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik24 nie przejmuj sie kochana brakiem apetytu, ja od 9 tyg ciazy biore leki na tarczyce i kompletnie po nich nie mam apetytu do tej pory, byl okres taki ze jadlam na sile prawie z placzem ale lekarka powiedziala ze w ciazy tak jest czasami i nic nie poradzimy, ja biore witaminy femibio natal bo takie kazala mi brac ale i tak mialam anemie wiec biore juz od 2 miesiecy ascofer i morfologia poszla od razu do gory, ja mialam tak jak ty na sam widok jedzenia juz mi sie odechciewalo, ale Filipek za kazdym razem czy jadlam wiecej czy mnie czy mialam anemie czy nie to wage i wymiary mial bardzo dobre wiec nie mialam co sie martwic :) a ty kochana w ktorym tyg jestes przypomnij mi? :P A co do l4 to jesli nie masz wpisane ze musisz lezec to jak najbardziej mozesz jechac :) wiem bo sama o to pytalam lekarke:P nawet kiedy musialam po szpitalu lezec to na l4 mialam wpisane normalnie ze moge chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoscZus mam pytanie jestem od niemalze 2 mca ciazy na zwolnieniu. Czy bede musiala stawiac sie do Zus-u na jakas kontrole czy cos bo slyszalam ze po dlugim zwolnieniu zamienia sie to w jakies zwoln.rehabilitacyjne czy cos takisgo?Czy normalnie do rozwiazania bedzie zus mi dalej wyplacal pieniazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny mam pytanie jestem w trakcie 3@ po łyżeczkowaniu.... zaczęliśmy się z mężem już starać o dziecko jeszcze się nie udało... ale jak mam to zrobić gdy pierwszy @miałam 32 dni po zabiegu drugi cykl miałam 31 dni a teraz 28 dni jak mam sobie wyliczyć dni płodne skoro mój cykl co miesiąc trwa inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlag mnie trafia mam dzis wizyte i od rana dzwonie zeby ja przesunac na piatek .. a tam nie odbieraja . komorka lekarki tez milczy . smsy wyslalam , emila napisalam i echo - to ze dzis mnie nie bedzie to trudno -informowalam ich tysiac razy ale wpiatek chce miec wizyte i stresuje sie ze nie bedzie miejsc ? :( a to lekarka ktora mi zabieg tez robila i wolalabym ,zeby dalej mnie badala i powiedziala ,ze z fasolka jest ok .. dzis jest 7 tydzien - jem jak szalona .. co 1 h glodna taka ze szok ;( przytyje ze 100 kg jak tak dalej pojdzie chyba :( nie da sie opanowac glodu ,mdli mnie na maxa , cycki opuchniete .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała29
Gość oczywiście że ZUS będzie Ci płacił jeśli będziesz przedstawiała zwolnienia w terminie na zwolnieniu masz tam zaznaczone że jesteś w ciąży .... jest możliwość że ktoś z ZUSU MOŻE PRZYJECHAĆ NA KONTROLĘ...jeśli asz na zwolnieniu zalecenie że musisz leżeć a przyłapią Cię na przykład że gdzieś wyjechałaś albo coś robisz to wtedy możesz mieć jakieś kłopoty .....Ale normalnie muszą Ci normalnie płacić do końca zwolnienia ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzwonilam sie .. dzis anulowane . wizte mam dopiero 19.08 na 18 .. :( d**a .. tyle czekania . no trudno musze wytrzymac jakos . boje sie o moja dzidzie .. i stresuje mnie to czekanie . ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Na zwolnieniu lekarskim lekarz pisze też odpowiedni kod w przypadku ciąży bo zus i pracodawca musi wiedzieć że jest 100% płatne. Ja jeszcze nigdy nie słyszałam żeby ktoś pofatygowal się na kontrolę do ciężarnej. Przecież na powietrze trzeba wychodzić i jeśli już to właśnie wzywają do siebie. Co innego ze zwykłym zwolnieniem... Moja@ byla bardzo krótka bo trwała 3 dni, może dlatego że tak szybko przyszła, chciałabym żeby kolejna też tak szybko się pojawiła:-) już nie mogę się doczekać żeby znów móc się starać:-) w przyszłym tyg jadę na urlop i może się trochę wyluzuję:-) postanowiłam że poczekam jeszcze ze stymulowaniem owulacji i spróbuję jeszcze raz naturalnie ale z monitoringiem. Jeżeli się nie uda to wtedy zacznę się szpikowac. Pozdrawiam Was serdecznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sista83 nie panikuj juz dzis jest 12 wiec nie wiele czekania ci zostalo z fasolka na pewno wszystko jest dobrze :) tym ze masz duzy apetyt to sie nie przejmuj znaczy ze wszystko ok i cycuchy opuchniete to dobry znak hihi nie przytyjesz duzo nie mysl teraz o tym ja mam juz 16kg na plusie :( wolalabym zeby tak zostalo a nie podskoczylo na 20kg ale co zrobie ja zas jem jak ptaszek wiec nie wiem czemu tyle az przytylam :( najwazniejsze zeby z dzieciaczkami bylo wszystko dobrze :) trzymam kciuki za twoja fasoleczke 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
now w ktorym Ty jestes tygodniu ? meldujcie mi sie po kolei z tygodniami bo ja juz zapominalska jestem non stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sista83 ja od dzis 36 tydzien :) hehe ty to tak jak i ja ledwie co dziewczyny pisaly w ktorym sa tyg a ja ciagle dopytuje bo taki matolek jestem ze zapominam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja Dentist dobrze ze u was ok i maluszkow tez. Dentist tak ci zazdroszcze okropna jestem wiem... Tez bym juz chciala zajac sie wyprawka ale jakos omijam szerokim lukiem te sklepy jakos sie boje... Musimy wybrac lozeczko i komode jeszcze w PL wiec musze wyruszyc na poszukiwania. W przyszlym tygodniu robie usg 3d zobaczymy co nowego u synia. Po za tym urlop niby tak a ja padam na twarz maly bardzo szaleje nocami a wlasciwie zawsze jak sie klade no i kopniaki sa juz konkretne. Takze ciezko sie dobrze wyspac. No i musze zrobic obciazenie cukrzyca fuj..... Takze chodze spiaca i rozdrazniona wszystko mnie denerwuje a najbardziej tesciowa jakos sie powstrzymuje od klotni z mezem i tak w kolko. Pojde dzis spac wczesniej moze synio pozwoli wypoczac. Asmana i sista gratulacje. Sista ciesze sie ze odpuscilas mowilac ci ze sie wtedy uda. Orientuje sie ktoras ile kosztuje badanie toksoplazmozy w centrach diagnostyki? Buziaki dziewczyny mizianki po brzusiach i duzo wypoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everek
Dziewczyny gratuluję i z wielką radością czytam wasze posty. Ja tak niedawno pisałam o tym z jestem w ciąży na innym wątku, a teraz piszę o tym, że poroniłam. W tą środę minie tydzień, eh. Ale nie chcę się załamywać. 26 mam wizytę u ginekologa i mam wielką nadzieję, że powie mi , że znowu się będziemy mogli w miarę szybko starać o dzidziusia. Całe szczęście uniknęłam łyżeczkowania, więc może będzie możliwość szybszego planowania. Jedyne czego się obawiam to powrotu do pracy po l4. Niedawno zmieniłam pracę i mam nadzieję, że nie będą na mnie patrzeć jak na tą która zaraz pójdzie na l4, a jeżeli tak to widocznie nie jest to miejsce dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dentis-ja już teraz nie dam rady bez sikania w nocy!zdaza się że i po pare rady wstaje i nie mogę zasnąć.Zresztą moje noce to tragedia :( Ja zaczelam 32 tc.i mala tak się wierci wieczorami że brzuch to fala dunaju :) Ogólnie u mnie wszystko ok.Zabralam się za pokoik dla małej-robię póki mam jeszcze sile!potem tylko pranie ubranek i prasowanie i wszystko!No i zostanie tylko czekanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle Was tu na półmetku albo przy końcówce.. kiedy nie się uda?:(:( już nie mam siły. Nienawdzidzę, gdy coś steruje moim życiem, gdy los tak sobie igra ze mną i moimi uczuciami:( mam etap złości, z bezsilności:( Wasza obecność i Wasze wpisy nie pozwalają jedynie stracić nadzieji, bo w końcu każda znas jest tu dlatego, że kiedyś poroniła, tak jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dentist ja doskonale sobie zdaje sprawe, ze nie mozesz mi powiedziec na 100% i tak jak mowisz, juz mam zaklepanego doktorka w PL za 2 tygodnie. Ale wiesz jak to z nami jest... jak najszybciej chcialabym wiedziec cokolwiek, cos zanim dowiem sie wszystkiego ;) no ale dziekuje za odzew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Hej Dziewczynki mam do Was pytanko,bo w sumie mój lekarz jest bardzo kompetentny i jestem z niego bardzo zadowolona ale już go wiele razy naciskałam na badanie Dopplera bo chcę wreszcie posłuchać serduszka mojego Dzidziula a ciągle mówi że jeszcze za szybko,to od kiedy i czy wogóle mogę prosić o takie badanie??zaczęłam 16tc a na wizycie 20.08 będę prawie w 17tyg, i nie wiem czy upierać się dalej i prosić o to badanie, nie chcę też wyjść na jakąś mamuśkę-krettynkę bo za każdym razem lekarz pokazuje mi mocno bijące serducho ale wiecie posłuchać pewnie każda z Nas lubi i bardzo chce:) Dziękkuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała29
Cześć dziewczyny mam pytanie zakupiłam sobie wczoraj testy na owulacje bo moim zdaniem sama nie dam rady rozpoznać kiedy trzeba działać.... kupiłam ich 30 i chcę robić je codziennie od 11 dnia cyklu takie są zalecenia dodam że staramy się już o dzidziusia i nic może testy pomogą czy któraś z was robiła sobie takie testy ????? i czy udało się którejś z was zajść w ciąże dzięki temu... Czekam dziewczyny na rady ....pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi testy owulacyjne ciągle wychodziły negatywne, raz tylko miałam bladziutką druga kreskę na jednym i wtedy rzeczywiście po tym była owulacja, bo okazało się, że byłam w ciąży (niestety nieutrzymanej). Ja miałam LH Test z Pinktest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczny za radę w kwestii l4 i wyjazdu do rodziców. Pytalam też moją lekarkę i powiedziała, że mogę jechac:) x Now, ja jestem w połowie 14 tyg. Wczoraj bylismy na wizycie i dziecko rośnie z zaskakujacym tempie. Pieknie macha rączkami i nózkami. Tak ładnie się ułożyło, że pięknie było widać nosek. Na płeć jednak jeszcze za wcześnie. x Mlo, jeszcze raz chciałam Cię uspokoic co do wielkości Twojego dzidziusia. Mój byl cały czas za mały względem tygodnia ciąży, a teraz tak wystrzelił, ż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×