Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość ciagle martwiaca
Dziewczyny jest dla mnie nadzieja na porod.bo na koniec przypaletalo sie wysokie cisnienie,mala jest juz bardzo duza na dzis wazy 3,800 kg i dostalam skierowanie na pon na 17.02 do szpitala,chyba ze teraz Tosia zadecyduje ze predzej chce wyjsc. Trzymajcie kciuki bo boje sie co to bedzie sie dziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle martwiaca - trzymam kciuki byś się szybciutenko rozpakowała:) a to cisnienie to normlne ze tak podskakuje przed porodem?;/ Edziu - może okłady zimne/ciepłe zmieniane co 30 sek. pomogą? tak wyczytałam w swojej książce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Dzieki Sosi9 Zaraz wyprobuje, ale zmierzyłam ciśnienie i wiem skad ten ból... Biorę dopegyt dozeolony w ciąży przy nadciśnieniu, ale nie pomaga... Mam144/88- mimo tabletki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Edzia Ja wiem tez ,ze tylko apap mozna brać na bole mi tak lekarz tylko kazal,a na Twoje cisnienie to niestety sie nie znam bo ja nie mam z tym problemu,ale moze poloz sie wycisz to Ci trochę przejdzie,trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia na tak wysokie ciśnienie najlepsza woda z cytryną lub coś kwaśnego (kwas zbija ciśnienie). Ja mezowi zawsze robilam wode z wduszoną cytryną jak mial wysokie ciśnienie i momentalnie przechodziło ale z tym tez trzeba ostroznie zeby nie spadło nagle bo takie soki tez moga byc niebezpieczne a nie wiem jak to jest w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle martwiąca Nie martw się.Będzie dobrze:)Mam nadzieje,że szybcutko się rozpakujesz i tulisz seoją Kruszynkę. Ja też miałam problem z ciśnieniem i dobrze,że będziesz w szpitalu.Przynajmniej będziesz pod kontrolą:)Będe trzymać kciuki za szybką i sprawną akcję:) " Edzia Okłady dobra sprawa.Mi na ból w ciąży zalecano paracetamol(bez kofeiny).Lekarka twierdziła,że do 8tabletek można zażyć w ciąży(tj.dopuszczalna dawka). Ja tyle oczywiście nie brałam. " Mlo88 Mam nadzieje,że dotrwasz spokojnie do terminu i Twoja księżniczka przyjdzie na świat bez komplikacji:)Masz rację.Najlepiej torbę do szpitala już spakować:)Będziesz gotowa:) Tak między nami to jaki wpływ na poród ma fakt,że ty jesteś wcześniakiem?Przepraszam ale takiego stwierdzenia nie słyszałam.Tym bardziej,że ja jestem też wcześniakiem i to z sódmego miesiącaca. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo ja takie twardnienia mialam pod koniec jak sie wyproznic nie moglam. Agnik podziwiam cie ze rodzilas bez znieczulenia. Niestety kosc ogonowa jeszcze cie poboli ja w sumie caly polog nie moglam siedziec. Albo stalam a do karmienia lezalam. Masakra jakas. Mi babka od usg 3d mowila ze najlepiej jest je robic miedzy 21 a 26tyg. Ja mam zdjecía okolo 100 i film ktory trwa 45 min. Na plytce. Lezalam sobie w pokoju swiatelko przygaszone lekko muzyczka w tle telewizor 50 cali i tak patrzylismy przez godz i patrzylismy co ten nasz lobuz robi. A on pempowine lizal he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuaaa
Straciłam 10-tygodniową ciąże dokładnie 1 stycznia 2013 roku - i to był najgorszy rok w moim życiu. Utrata pracy, pięć miesięcy w depresji, leczenie niedoczynności tarczycy.... 1 lutego 2014 zaczęłam nową pracę, wczoraj zrobiłam test i trach!!!! Dwie kreski! :) Wielka radość ale i wielki strach. Boję się, że historia znowu się powtórzy. Boję się, że stracę pracę. Boję się że coś pójdzie nie tak..... Jestem przerażona a jednocześnie szczęśliwa - nie wiem jak to możliwe. Teraz jeden lekarz, drugi lekarz i mam nadzieję że jakoś uspokoję nerwy.....Tak bardzo chcę żeby tym razem wszystko poszło dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
ciągle martwiąca 3mam za Was kciuki :) spora Tosia już. obyś już w poniedziałek tuliła smyka swojego :) xx Akinom3 nie wydaje mi się że donoszę bo mam taki brzuch napompowany że mam wrażenie jakbym miała pęknąć, do tego jakieś biegunki się przypałętały :O już bliżej niż dalej mi. co do tego jaki wpływ na poród ma to że jestem wcześniej urodzona to nie wiem :D ale wiele osób mi mówiło że to jakoś wpływa i lekarka też powiedziała że to może mieć wpływ. xx Milenka1988 nie pocieszaj mnie bo ja ze strachu umieram :D ale czuję w kościach że to się już zbliża ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Dziewczyny-nic nie pomogło! Oklady ani aracetamol :-( Zawsze pomagał mi ibuprom, ale wiem, ze nie można -zaraz bede chyba gryźć i pp ścianach chodzić! !!:-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Cytryny tez nie pomogły, amol na skronie tez nie -wrrrr:-(wrrrr Chyba oszaleje z tego bólu..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
sosi9 edzia Ja badanie genetyczne miałam w 12 tygodniu ale ostatnio dowiedziałam się od mojego lekarza że kolejne takie samo badanie robi się na koniec 5 miesiąca to badanie ma już w 100 procentach wykluczyć ewentualne wady.Nie wiem czy wasi lekarze też będą wam robić 2 razy takie badanie trochę to kosztuje i może mój lekarz tylko naciąga kase już tak myślałam bo po co robić 2 razy to samo badanie.Dziś idę na wizytę to się go jeszcze dopytam no i mam nadzieję że moje dziecko się ładnie ułoży i pokaże kim jest.To już niedługo koniec 17 tygodnia a ja jeszcze niewiem ale w sumie to nie ma znaczenia.Ważne żeby się wszystko dobrze skończyło czego i wam z całego serca życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
DZiewczyny większość z ciężarnych ma problem z zatwardzeniem a ja na odwrót często mam biegunkę .Wczoraj jak mąż wrócił z pracy wysłałam go do apteki ale pani w aptece powiedziała że nawet smecta jest nie wskazana.To ja mam tak całą ciąze się męczyć i czekać aż samo przejdzie?Odżywiam się zdrowo żadnych nowych potraw nie wiem od czego nigdy takiego problemu nie miałam walcze z tym już 3 tygodnie biegunka przychodzi nagle z 4 razy na kibelek i koniec.Ja bym to przeżyła ale potem schiza że z dzieckiem coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia biedaku pewnie już ci nikt nic nie podpowiedział bo to póżna pora była i pewnie nikogo na kafe nie było.Ja kochana nie znam też nic innego jak tylko apap lub okłady też przez jakieś dwa tyg. męczył mnie ból głowy też mam wysokie ciśnienie i tak jak ty jestem starsza mamusia.No nie taką starą mam nadzieje;ale myśle że większość dziewczyn na forum jest młodsza.Zresztą nieważne wiekiem się przejmować kruszynki w brzuszkach rosną to i my będziemy się czuć jak18-stki.Mam nadzieję że ci ból ustąpił miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na dziecko moze poczytaj co jest na roźwolnienie z owocow. Moze tez sprobuj make ziemiaczana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do czekam na dziecko - też miałam ten problem z biegunkami i mi lekarz ginekolog kazał brać smectę 3 razy dziennie do ustąpienia objawów. Ewentualnie gdyby się pogorszyło to do szpitala. dwa dni brałam smecte i problem zniknął do końca ciąży!!!! Więc myślę że lekarz wie co mówi. Ale jeżeli masz wątpliwości to zadzwoń do swojego lekarza bo uciążliwa biegunka może zaszkodzić dla dziecka, bo możesz się odwodnić!! Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Do czekam na dziecko Lekarz Cie nie naciąga -w pierwszej ciazy tez mialam te dwa usg genetyczne i tetaz tez tak będzie wiec wszystko jest ok:-) Ja usunęłam ok 6 nad ranem, ale czuje, ze nadal głową boli tyle, ze przez pół. Zawsze bardzo bylam wrażliwa na pogodę, a wczoraj spad śnieg z deszczem stąd ciśnienie + ból głowy, a dzis to pewnie z niewyspania :-S Co do biegunek i na mnie zawsze działa to rano na czczo trzeba zjeść łyżkę kawy zbożowej. Jest niesmaczne, ale zwykle skuteczne i w ciąży tez można. Po zjedzeniu chwilę wstrzymać się z popiciem. A jesli chodzi o zaparcia to tez skuteczne jest siemie lniane- w smaku blee, ale jes łk i ktoś cierpi na zaparcia to ppwinno pomoc. Na 3/4 szklanki gorącej wody 1 kopiata lyzeczka i zamieszac, ja do smaku dodaje lyzeczke miodu. A co do naszego wieku to ja późno spotkałam kogoś z kim mam corcie, potem problemy z tarczyca i tak wyszlo, ale czuje się młodo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Do czekam na dziecko Ale błędów mi się narobilo, moj telefon sam sobie poprawia slowa jak chce i mu pasuje:-D Z córeczka do połowy 5 mies nie mówili mi jaką płeć bo się dupina odkrecala, ale ja od początku czułam, ze to dziewczynka skromna to i się zakrywa;-)zakrywa Teraz nie mam żadnych przeczuc, a Ty? W nieudanej ciąży czułam, ze to byl chłopiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
edziu trochę mnie pocieszyłaś że te badania 2 razy się robi ze zbożówką też sprubuję także miałam przeczucie że tamta ciąża to był chłopak teraz czuję że to dziewczynka.Mam nadzieję że się wam dzisiaj pochwale no i myślę że jakieś drobiazgi mogłabym już zacząć kupować wiem że to za wcześnie ale już nie mogę się doczekać nie jestem też osobą majetną i chce kupować na raty bo nie mam naprawde nic dla takiego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia życzę ci żebyś miała zdrowego chłopczyka fajnie mieć parkę.Mojego męża to będzie pierwsze wyczekane dziecko syna mam z poprzedniego związku.Wyobraż sobie jaki szał ogarnia mojego męża chociaż mojego syna wychowywał od 6miesiąca życia.Postanowiłam że jak dzisiaj lekarz mi powie płeć to jemu tęż powiem będzie niespodzianka chociaż mam wrażenie że on już wie w końcu to nastolatek no i brzuszek więc nie mogę dłużej się bać i to ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu, mam ndzieję, że ustąpią Ci te bóle w końcu, i życzę oby bylo to jak najszybciej. Spokój, relaks jest oczywiście także zalecany, może jakaś kąpiel?, cichutka muzyczka i drzemka w ciągu dnia w półciemnym pokoju?? Próbuj zwalczyć to dziadostwo. czekam na dziecko, czekamy na płeć maleństwa;) Badania genatyczne miałam w 12-13 tyg. Czekam tylko jeszcze na wyniki krwi, ale na usg widać że wszystko jest ok. Na pewno robi się takie badania 2krotnie, ja na szczęście mam je za darmoche, i wizyty wszystkie i wszysciusienkie badania,krew, mocz. Tylko na 3d bede musiala umowic sie gdzie indziej i zapłacić. Inaczej bym chyba zbankrutowała przy mojej częstotliwości łażenia do gina;p buuuuua - witamy na forum. Bardzo cieszę się że udało się tobie z ciążą. Musisz być dobrej myśli. Nie pozostaje nic innego. U nas tu coraz więcej dziewczyn się rozpakowuje już, a sam fakt że są tu świadczy o tym, że przeżyłyśmy wszystkie to samo. Te relacje z porodow dodają otuchy i nadzieji na dobre! Wszystkiego dobrego:) bądź z nami jeśli tylko możemy pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Do Sosi9 Staram się właśnie wyciszyć -moze to ppmoze bo wczorajszego dnia to jakby nie bylo tak cierpialam:-( dziś jest dużo lepiej. ###### Do czekam na dziecko Ja tez bym juz chciala powiedzieć corci i tak mysle, że po usg w 12 tyg jej powiem. Co do płci to ja właśnie nie mam teraz żadnych przeczuc, ale jak juz to z przewaga na dziewczynkę -one ponoć silniejsze niz chłopcy, a ja od samego poczęcia poddawałam próbie ciąże -bo choroba itp itd Mąż chce synka, a mnie wszystko jedno-mogę mieć drugą corcie -byle by zdrowiutkie:-D A Twoj mąż to pewnie szaleje ze szcześcia -bo to jego w 100% :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
edzia no i klops dalej nie wiem .Właśnie wróciłam od lekarza i dzidzi tak ułożona że lekarz się mordował a tu nic.No trudno czekam dalej może za 4 tygodnie się w końcu dowiemy.Synkowi już powiedziałam teraz razem z moim mężem chodzą dumni jak pawie.Najważniejsze że ja się czuję wspaniale i dzidzia też.masz racje edzia też słyszałam że dziewczynki są silniejsze i czuję ze będzie córka.Do lekarza to najchętniej chodziłabym co 2 tygodnie a nie co4.Jak ja znowu wytrzymam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Dziewczyny za pocieszenie i wsparcie. Lepiej już się czuję, ale hormony po porodzie naprawdę szaleją. Nawet w ciązy nie miałam takich jazd jak teraz. Z karmieniem nadal mamy kłopoty, ale się nie poddajemy. Majka jest tak cudowna, że mogłabym ją tulić i całować cały czas. W nocy daje popalić, a w dzień śpi, ale trudno oczekiwać żeby takie dziecko wiedziało, kiedy dzień a kiedy noc. Mam jeszcze problemy z siedzeniem, ale mam nadzieję, że ból szybko minie. x Edzia, nie przejmuj się tym, że brałaś antybiotyk- to wcale nie znaczy że na prenatalnych wyjdzie coś nie tak. Ja też brałam antybiotyk na samym początku, a Malutka jest zdrowa na szczęscie x Sosi, cieszę się, że wizyta Cię uspokoiła. Być może faktycznie taki urok, że masz bóle. Skoro w badaniach wychodzi wszystko dobrze, to najważniejsze x Mlo, u mnie Majka też wcześnie była bardzo nisko i cienęła jak diabli, a donosiłam ją. Na oddziale obserwacyjnym leżała ze mną babka, która od 25 tyg. miała skurcze i rozwarcie. Lekarz mówił, że zaraz urodzi. A ona dotrwała do 36 tyg., trafiła na porodówkę z 5 cm rozwarcia i tak jak u mnie- po całej nocy wszystko się uspokoiło i nie urodziła. Ja urodziłam szybciej od niej mimo, że w ,,lepszym" stanie trafiłam na porodówke. Tak więc- nigdy nie wiesz- może dotrwasz do 40 tyg. x ciagle martwiaca, 17 idziesz ze wskazaniem do cesarki, czy będą wywoływać ? trzymaj się Kochana. Może do tego czasu samo się rozkręci... x Milenka, nie pocieszyło mnie to, co napisalas o bólu kości ogonowej. Nie myślałam, że tak długo może boleć :( usiedzieć nie mogę, a karmienie to tylko na leżąco. Dobrze, że w tej pozycji Mała w sumie najlepiej mi pije, bo inaczej nie wiem, co bym zrobiła x Jeszcze Wam powiem, że na sali po porodzie jeden dzień leżała ze mną kobieta- 38 lat, 8 dziecko- w ciąży paliła papierosy i bez ogródek o tym mówiła, mimo, że wykryto u niej małowodzie i było ryzyko wad u dziecka. Wyobrażacie sobie... papierochy i kto wie co może jeszcze. My się oszczędzamy, chuchamy, dmuchamy, a niektóre lekceważą ciąże i dziecko totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle martwiaca
Agnik sama nie wiem co mnie czeka:(( wczoraj tak sie cieszylam a dzis sie mezulowi poryczalam bo wlasciwie to nie wiem co ze mna beda robic?! Lekarz wczoraj mowil raczej o indukcji porodu bo za wysokie cisnienie mam,boje sie bo wywolywanie bardziej boli:( a dzis jeszcze ta polozna ktora mam oplacona tez narobila mi metliku w glowie:((( bo zadzw do niej ze ide w pon do szpitala a ona do mnie ze ona uwaza ze nie potrzebie,ze ona mi nie zyczy wywolywania porodu bo to sie zle konczy:(( takze siedze i rycze i Boga prosze o jakies bole lub rozwarcie bo juz mam dosc wszystkiego.ale bardziej ufam mojemu lekarzowi i wiem ze mnie nie " skrzywdzi". Ale wogole to jestem zalama dziwczyny... Ciesze sie ze Majuchna taka fajna,pogoda tez dopisuje jak dzis spacerowalam to myslalm o tobie Agnik ze niebawem bedziecie korzystac z tej pieknej pogody....:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Edzia mnie bóle głowy bardzo długo męczyły :O miałem takie migreny że po 3 dni mnie trzymało dzień bądź dwa przerwy i od nowa się zaczynało :O po 20 tyg jakoś się dopiero skończyły te bóle. najlepiej to kładź się i próbuj spać, xx agnik24- no widzisz cały czas mnie tu straszą że zaraz urodzę itp :O trochę to denerwujące bo nie wiem czego się mam spodziewać, fakt że chciałabym dotrwać do końca, ale tak mnie tu nastawiają że psychika już zaczyna robić swoje i byle jaki skurcz czy ból już mnie paraliżuje że zacznie się poród. nie wiem co Ci doradzić na laktację, w każdym bądź razie nie poddawaj się xx ciągle martwiaca- kochana wydaje mi się że lekarz ma większe kompetencje niż położna, co do samem babki to dziwi mnie że tak Tobie powiedziała, powinna Cię jakoś wesprzeć a nie jeszcze bardziej straszyć. gdyby wywoływanie było takie straszne i niebezpieczne toby nie stosowano tego tylko od razu na stół i by cieli. będzie dobrze, 3mam kciuki za Ciebie i Tosię :* xx sista83 co tak milczysz ?? xx Akinom3 i agnik24 pewnie się ze mnie uśmiejecie ale prawie po roku bycia tutaj ja dopiero dziś odkryłam co oznaczają wasze nicki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
sosi9 Fajnie masz że nie płacisz za badania j po prostu tak się bałam po tej ostatniej nieudanej ciąży że postanowiłam chodzić prywatnie.W gruncie rzeczy jak to moja mama mówi jak by miało coś się stać to żaden lekarz nie jest cudotwórcą.Ja po prostu psychicznie czuję się pewnie wiedzą c że zawsze mogę zadzwonić zapytać a nawet podejść na usg zobaczyć co z maleństwem jak mam jakiś niepokój.Na szczęście mam blisko do lekarza zdziwił mnie nawet swoim podejściem gdy latałam co tydzień na usg nie brał ode mnie kasy.Na pewno gdyby mnie coś takiego nie spotkało chodziłabym na nfz z synem chodziłam urodził się zdrowy.Teraz to wygrał strach no i chciałam iść od razu na zwolnienie lekarskie rejestrując się w przychodni nie dostałabym się tak szybko do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik ( nie wiem czemu ja zawsze widzialam angik;P) podobno dobrze jest siedziec na kolko dmuchanym dla dzieci do plywania, wtedy tak nie boli tylek. Sa tez takie specjalne poporodowe, ale z racji samej nazwy sa drogie. xx Nie wiem czy dziewczynki sa silniejsze, jak ma byc wszystko dobrze, to chyba niezaleznie od plci. W kazdym razie w 2 nieudanych ciazach mialam przeczucie, ze to mogly byc dziewczynki, a w tej od poczatku wiedzialam,ze bedzie chlopiec i trzymam sie mysli, ze bedzie dobrze i u was tez musi, niezaleznie co jest miedzy nogami dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki : mlo milcze bo znow bylam na budowie 2 dni . ...nadzór miałam . i tak mi się brzunio napina i spina i mala stawia ze szok i tak w dol pcha .. dziś o 18 mamy wizyte :) ciekawe ile ksiezniczka już ma :) co do wyproznien : u mnie idzie to calkiem calkiem dziennie raczej mam , etap biegunek był i się zmyl . wyniki krwii mam takie se : hemoglobina i takie tam spadly .zobaczymy co powie lekarka . dziś jestem w domu i "luzuje się " - poprać,cos poprasować, ze swoim wyglądem dojść do siebie nieco -odgruzować się :) obiad dziś nie mam weny ale za to zrobie tiramisu dla meza i dla siebie na walentynki - bez jajek taki przepis znalazłam :) wozio przyjechal wczoraj - stoi zapakowany u tesciow i już nie mogę się doczekać az go zloze za tydzień w swoim domu , ten fotel pufa worek tez przyszedł - fajnie się na nim siedzi ladnie wygląda ale tak wali chińskim ze szok eheheh - musze go wiatrowac dlugooooo. lozeczko odbieramy w poniedziałek chyba . brakuje wanienki i pampersów .. wczoraj na szybko bylam jeszcze po krem na cyc i rozstęp bo mi się skonczyly i zwykle krem do cyca daam 50 zl a za brzuchowy ok 40 a wczoraj widziałam jakas nowa firme i za oba dalam 40 zł wiec super :) zobaczymy jak działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a plecy mnie tak straszne bola ze szok...zaraz zaczne 34 tydzień - dziewczyny zacznijcie sobie wcześniej dzialac z wyprawka bo ciężko jest już powoli . staram się jeszcze wszystko ogarniać ale ciesze się na maxa ze wcześniej kupiłam najważniejsze rzeczy malej . tez tak niekiedy mysle ze co jeśli ona nagle będzie Nim ? eheheh :) strasznie mnie ciekawi jaka ma buzinke i czy ma wlosy np. :) ciekawość wiem wiem :) ustawila się od 30 tyg w dol i pleckami do mego brzucha wiec buzi nie widać buuu. tak się ciesze dziewczynki bo już mam cala kuchnie , jeszcze w poniedziałek schody i panele mi zrobia i mogę mieszkac : w kiblach nie ma drzwi ale damy rade :) nadrobię zaleglosci poczytam i napisze do was jeszcze . poki co ; agnik trzymaj się : jesteś piekna silna kobieta a hormony - musza chyba być . ciagle martwiaca : jestem z Toba myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×