Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość gość
EDZIA Chiruszka- a na kiedy masz termin porodu? Wyprzedasz mnie chyba 2 tyg. A ja po tych antybiotykach dostalam jakiejś infekcji... To chyba wyjalowienie, swedzi mnieTAM i piecze i jeszcze chyba opryszczka mi zaraz wyskoczy- na ustach. Cały czas pod górkę. Choruszka, a Ty jestes juz na L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia z ta opryszczka to idź lepiej do lekarza bo ona jest nie bezpieczna w ciąży no chyba ze często masz. A ty na kiedy masz termin bo my chyba tez nie jesteśmy jakoś w oddali od siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Edzia z tego wszystkiego to z lekarzem nie porozmawialiśmy o terminie:-)pewnie mi powie jak pójdę w lutym ja teraz jestem 7t3d wiec jakoś termin we wrześniu no ale dokładnie nie wiem.ja jak jeszcze nie wiedzialam,ze jestem w ciąży miałam takie swędzenie i w pochwie i na zewnątrz ze myslalam,ze oszaleje ja wzielam czopki dopochwowe z propolisu bo byly bez recepty bo mojego ginekologa nie bylo i to mi pomoglo ale ja nie wiedzialam,ze jestem wiec jak pójdziesz do ginekologa to mu powiedz,moze cos Ci bezpiecznego zapisze.tak ja jestem na L4bo bralam duphaston,mam zawroty głowy a ja nie mam pracy siedzącej tylko trzeba zapieprzać wiec dostalam bo mam sie oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiatko, ja jestem 2 tyg za Toba, a tez juz mam wozek upatrzony, niedlugo sie wybieramy do sklepu zobaczyc na zywo i jak bedzie ok, to pewnie szybko zamowie;) juz bym najchetniej dzis cala wyprawke skompletowala. xx Co do mdlosci, to mialam niewielkie od ok 6 tyg, apogeum miedzy 8 a 9 tyg i nagle przeszlo. W sumie to nie wymiotowalam, tylko rano mi bylo z glodu strasznie niedobrze i slabo mi sie robilo, a w ciagu dnia bylo mi caly czas niedobrze, czasem jak jadlam obiad to mi sie podnosilo, i nagle jak reka odjal. Ale ani mama, ani siostra nie mialy wymiotow, wiec roznie to bywa z tymi objawami. xx co do libido, to tez mam duze, ale korzystmy z innych sposobow, nie wiem, w glowie czuje jakis opor, ze cos sie stanie, poza tym mam nadzerke i czesto jakies infekcje, wiec tez nie chce tam ingerowac zbytnio, damy rade;) xx Mlo, jak tam sie czujesz? Jak badania i co z tym cukrem i omdleniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Do Izu 97 Ja mam termin na 15 września. Opryszczka na ustach groźna nie jest pod warunkiem, ze jej nie przeniose palcami na narządy płciowe. To nie jest moja pierwsza opryszczka. W tej nieszczęśliwej ciąży tez mialam...ale to nie bylo powodem poronienia. Mialam puste jajo plodowe. Choruszka Ja tez jestem na L4 i tak jak pisalam mam termin ns połowę września, Ja mam we wtorek usg i wizytę wiec pewnie coś mi przepisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już kupilyscie wozki .. wow szybko . ja nie mam jeszcze i chyba zakupimy za miesiąc około . lozeczko temat tez jeszcze otwarty ale kupie ten zestaw chyba za 550 zł który pokazywałam . mloda budzi mnie w nocy ok 3 kopniaczkami :) caly czas w biegu - mecze się coraz szybciej a tyle spraw do załatwienia z budowa . w piątek wizyta . jutro badania krwii ide zrobić . jutro 30 tydzień startuje .. jeju jak ten czas szybko leci . od paru dni czuje co to znaczy wstawac często w nocy i nie tylko w nocy siku .. mala ciśnie na pęcherz mocno . nie wiem zupełnie jak ona lezy bo ciężko wyczuć co to jest to czym się wypycha eheh :) mam problem z piersiami : obie duże mocno zylki już widać . ale lewy sutek na płasko caly czas a prawy normalnie . hmm czy później mala będzie umiala zlapac za to jakos ? może kupie te silikonowe nakładki jednak - pomoze cos ? Karola ale już mala urosła : 3 mce :) musi być przekochana . ciagle marwtiaca jak tam weekend ? agnik - czekacie na godzine zero :) ? jak samopoczucie ? mlo- melduj kochana co i jak bo Twój post mnie wystraszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Moonziet Sista83 - nie wiadomo czemu tak się stało, dziś byłam na ktg miałam być 30 minut tylko a byłam ponad godzinę, raz małej serduszko za szybko biło raz do 130 niby norma jest od 110 do 150. wczoraj było nawet 195 uderzeń na minutę, powinnam jutro iść do lekarza ale nie ma wolnego miejsca więc we wtorek mam iść ale nie wiem jeszcze na którą. boję się brać insulinę żeby mi się znowu tak nie zrobiło a zwłaszcza jak będę sama w domu, dziś nawet względny ten cukier mam. xx Akinom Karola Tofilebork Aniołek - super że maluszki rosną i są zdrowe :) cieszę się bardzo !!! nie mogę się doczekać kiedy ja już dostanę w ramiona swoją małą gwiazdeczkę :) ciekawa jestem jakie to uczucie wziąć SWOJE dziecko pierwszy raz w ramiona. xx choruszka mnie mdłości zaczęły męczyć ok. 6 tyg ale dopiero od 13 tygodnia się zaczęło i tak do 5 miesiąca mnie wymioty męczyły, z resztą nawet do teraz czasem mnie pociągnie na wymioty, ale jakby nie było każda z nas przechodzi ten okres indywidualnie xx sylwiatko25 kochana ja C***owiem szczerze kupuj wyprawkę teraz póki masz siły na to, bo im dalej w tygodniach to już coraz ciężej. ja tak właśnie byłam stopowana przez rodziców że za wcześnie itp, a teraz ja nie mam siły sama chodzić po sklepach, bo zaraz brzuch mnie boli, zmęczona jestem a jak widzę schody to prawie spazmy dostaję bo ledwo po nich chodzę a teraz widzisz, mała chce szybciej wyjść a ja jeszcze nie mam wszystkiego przygotowanego, i ciągle stres nerwy itp. xx ja już zamówiłam łóżeczko ale nie popatrzyłam jaki rozmiar i muszę poczekać żeby kupić materac, wózek zamawiam w polsce, bo bardziej się opłaca, tutaj za takie byle co trzeba dać ponad 700 euro. Jeszcze komoda mi została do ogarnięcia i pościel dla małej, jeszcze jakiś śpiworek do wózka, jakaś kurteczka i muszę jeszcze dokupić pajacyki ale tutaj ciężko dostać pajacyki. do tego muszę kupić kosmetyki i pampersy i mogę czekać już na malusią. no nie mówiąc o prasowaniu :P Doszłam do wniosku że nie dam jej na imię Nilaya tylko Nela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista, ja juz sie na powaznie wzielam za wyprawke, bo tak jak Mlo pisze, potem moze byc ciezko sie poruszac i roznie to bywa, jeszcze bede musiala lezec czy cos (odpukac) i nie bedzie jak, a teraz poki moge to sobie spaceruje, ogladam i powoli ogarniam temat. xx Nie mysle o tych przesadach, zeby za wczesnie nie kupowac itd., bo i tak bedzie co ma byc, a ja jestem dobrej mysli i tego sie trzymam. Chociaz jak wczoraj uslyszalam o tych bliznietach z Wloclawka to sie prawie poplakalam i zaczelam bac porodu, a raczej ludzi, ktorzy go beda przyjmowac. Ale nie ma co, musi byc dobrze. xx Mlo, moi znajomi maja Nele, a drudzy Aniele, ale mowia do niej tylko Nela. Wazne zeby imie sie Tobie podobalo, wiec nie daj sie naciskom i narzekaniom rodziny i wybierz takie, jakie Ci bardziej w duszy gra;) Nasz synus by musial miec z 10 imion,zeby wszyscy byli zadowoleni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Moonziet o nie nie w życiu nie dam Aniela :O mojego taty matka ma tak na imię, ja dziecka nie skrzywdzę, choćby przez to że ta kobieta jest taka a nie inna, a do tego mnie nigdy nie akceptowała jako wnuczki ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiatko, jaki kupiliscie wózek ? x Karola, cieszę się, że z Majką wszystko dobrze :) oby tak dalej...Już do siadania się bierze, to jeszcze trochę i dreptać będzie chciała :) x Choruszka, nie sugeruj się za bardzo mdłościami, bo mdłości lub ich brak nie świadczą jaki będzie dalszy przebieg ciązy. Ja w obecnej ciąży nie wymiotowałam, a do tej pory jest wszystko ok. x Edzia, może zapytaj lekarza, czy możesz jakieś dopochwowe globulki. z pałeczkami kwasu mlekowego brać. U mnie na poczatku ciąży antybiotyki też spowodowały, że mnie piekło i swędziało, czym dodatkowo się stresowałam. Opryszcza oczywiście tez mi wyszla, ale gin. powiedziała, że nie jest niebezpieczna. Miałam już wcześniej opryszczkę, a niebezpiczna byłaby faktycznie tak jak mówisz- na narządach płciowych x Sista, czekamy czekamy :) jesteśmy gotowi. Cały czas mówiłam, ze chciałabym urodzić ok tydz. wcześniej, a teraz jak sobie pomyślę, ze to już lada moment, to się stresuję. Boję się porodu i tego, czy z małą wszystko będzie dobrze. Jak widzę w tv jakie lekarze czasem mają podejście i dzieci umierają podczas porodów albo rodzą się niedotlenione, to az mnie ciarki przechodzą.Tak, jak te bliźniaki ostatnio. Aż skóra cierpnie Poza tym musze wyleczyc infekcję, zanim urodzę, żeby na dziecko nie przeszło podczas porodu. I tak już gin. powiedziała, że jeśli na tym etapie jest infekcja, to dziecko może wymagać podania leków i napisała w karcie ciąży uwagę do neonatologa, aby sprawdzić,czy z małą ok. Co do tych nakładek, ja bym chyba jeszcze zaczekała, szkoda kasy. No chyba, że bardzo Ci zalezy, aby je kupić. Masz jeszcze 10 tyg, więc sutki mogą się ,,uformować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofilebork Jak ten czas leci.Niedawno pisałaś i porodzie a już Mała ma miesiąc:) Apetyt jej dopisuje i super:) Mam nadzieje,że szybko się wykurujecie i będziecie wolni od wszelkich choróbsk. "" Moonziet Dokładnie:) Dobre i mądre rady mile widziane ale do reszty ....brak słów. Co do wychodzenia na spacer to ja nie miałam wiele do gadania:)Aby synka zarejestrować w urzędzie to chcąc nie chcąc musiałam wybrać się z Małym osobiście do urzędu.U nas obecność matki i dziecka jest wymagana więc z siedmiodniowym Bąblem leciałam do biura:) Dziś np.moja mama mi ciśnienie podniosła twierdząc,że z pewnością zamiast mleka w piersi mam wodę a karmiąc butelką wiedziałabym ile wypija.Szlak mnie trafił:( Nie ma to jak rady odnośnie karmienia od kogoś kto sto lat temu sam nie karmił:( "" Mlo88 Mnie też twój post wystraszył:( Dobrze,że jesteś pod kontrolą i monitorują zarówno ciebie jak i Małą Królewnę. Imię śliczne wybrałaś:)Wszystkim nie dogodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choruszka Ja miałam mdłości,wymioty b.długo.Liczyłam,że miną po zakończeniu pierwszego trym. ale utrzymywały się nadal.Męczyły mnie strasznie i straciłam 5kg.Nawet każdą podróż autobusem lub samochodem musiałam odchorować choć nigdy nie miałam choroby lokomocyjnej.Widocznie Mały rajdowcem nie będzie:) Nie jestem przekonana by ich obecność czy brak świadczyły o dobrym przebiegu ciąży.Też się tak pocieszałam.Są kobietki które ani razu nie miały mdłości,wymiotów a urodziły zdrowe dzieci.To chyba zależy od naszej wrażliwości na skoki hormonów. "" Sosi9 Dla mnie sex w pierwszym,drugim trym był nie osiągalny.Z początku byłam za bardzo wymęczona obejmowaniem toalety a libido było po niżej zera.W trzecim troszkę było lepiej ale moje gabaryty uniemożliwiały jakiekolwiek wielkie igraszki. Jeśli macie ochotę to najlepiej podpytaj lekarza czy delikatny sexik jest dopuszczalny. "" Sylwiątko25 Gratuluje udanego zakupu:) Nie ma to jak kupić coś w okazyjnej cenie:) My też wózek kupiliśmy z drugiej ręki,za grosze praktycznie(gondola,spacerówka,fotelik do samochodu). "" Karola Super,że Majeczka ma się dobrze.Rośnie jak na drożdżach zdrowa Pannica.Bierze się już za siadanie to tylko partrzeć jak stanie na nóżki:)Bioderka ok.Super:) "" Sista83 Jeszcze masz troszkę czasu i może brodawki ukształtują się,,odpowiednio".Na razie się nie martw.Jak urodzisz,przyjdzie mleczko to myślę,że Mała wyciągnie.Mi się wydaje,że ich kształt nie ma aż tak wielkiego znaczenia.Ważne jest by dziecko odpowiednio chwyciło pierś(nie samą końcówkę)by mleko poleciało.Z nakładkami ja bym się wstrzymała.Zdąrzysz kupić.Pamiętaj,że ona troszkę różni się od piersi i wydaje mi się,że dziecko jak przyzwyczai się do nakładek to bez nie będzie chciała ciągnąć.Poza tym one nie zmienią kształtu brodawki z płaskiej na sterczącą.Poczekaj.Urodzisz.Przystawisz Głodomorka do piersi i przekonasz się,że ją interesuje kształt lecz ilość mleczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo88 Biorąc swoje dziecko w ramiona to wspaniałe uczucie.Zobaczysz:) Nie można tego szczęścia do niczego porównać czy tak po prostu opisać. My się popłakaliśmy. "" Mój Maluch ładnie śpi i je.Rośnie i zmienia się na buźce.Robi się z niego taki mały pączuś.Już nie jest taką chudzinką.Robi takie śmieszne minki i niekiedy kręci się w łóżeczku jak stary.Jak znajdzie wygodną pozycję to śpi niekiedy przeszło cztery godz. a ja czasem muszę go budzić bo cycki mnie bolą i czas na karmienie.Miał być duży a tu taki Okruszek,że niektóre śpiochy newborn za duże ale z tym to sobie radzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle martwiaca
Akinom tak milo czytac twoje posty,czlowiek az wierzy w cud macierzynstwa :) i w to ze moze byc pieknie z takim Bobaskiem,ze jest zdrowy przede wszystkim o co bardzo sie modle...i o bezpieczny porod,bo co wl tv slychac takie historie ze ja musze przelaczac kanal bo bym sie nakrecala nie potrzebnie :((( X Sista kochanie u nas weekend fajnie bo Mezulo byl w domciu,po przestawialimy troche meble pod Mala,posprzatalismy do konca zakamary kurzowe :) tzn np na szafkach wysoko,no w sensie M przestawial i sprzatal a ja z fotela zarzadzalam:D Milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista83----z brodawkami się nie martw.Jak urodzisz i zaczniesz karmić maluszek ci wyciągnie.Ja miałam też płaskie-zastanawiałam się jak będę karmić?meczylam lekarza a on się śmiał że mała da sobie radę.Tylko mówił zawsze jedno--w takich przypadkach ważne jest aby dobrze przystawiac dziecko do piersi.Aby głęboko zlapalo pierś.Powiem ci ze po porodzie do ok 1,5-2 miesięcy moje karmienie było masakra.Pokarmu miałam bardzo dużo,mała ładnie lapala ale tak mnie bolały,ze karmilam i płakałam.Ale tak się zaparlam że dałam radę.Dziś Majka sama sobie radzi -wystarczy że tylko musne jej policzek piersią to dziubek otworzy o wciągnie już bez mojej pomocy. Z nakladkami poczekaj bo to nic dobrego.zawsze możesz kupić.a one mają różne rozmiary. Pierwsze chwile karmienia -jeśli mogę c***oradzić to usiądź wygodnie,tak aby plecy były oparte bo to karmienie potrwa-jedną ręką złap za pierś a druga za główkę-gdy maluch otworzy buzke energicznym ruchem wsun cycusia tak aby większa połowa otoczki była w buzce.pamiętaj żeby zrobić to szybko bo dzieci szybko zamykają dziubki i jak nie zdążysz to obejmie tylko kawałek otoczki i może c***oranic piers. Taka mała rada.zrobisz jak będziesz uważała. Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcxzynki dzięki za info co do cycusia . takie madre rady to ja lubie . co do wyprawki : ja tez kompletuje , dużo mam ale wozka i lozeczka nie mam bo nie mamy miejsca i jeszcze ta przeprowadzka i etc .. za dwa mce rodzimy dopiero albo az już ... tez mnie zmrozila ta info z tv o śmierci dzieciaczkow :(( ja od wczoraj wieczorem zle się czuje i miałam isc dziś na badanie krwii ale nie dam rady . leze . zawroty glowy mam straszne . wole nie ryzykować , walnelam kawe i jem sniadanie i leze może minie później . ogolnie mam niskie ciśnienie zwykle wiec może jeszcze spadlo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie o brodawkach i karmieniu. Jak sie ma wklesle brodawki to dziecko nie bedzie chcialo ciagnac-nic sie nie zmieni. Chyba rzaaaadko sie dzieje inaczej. Ja nie mialam takich problemów, ale w rodzinie i koleżanki. Dzidzia ciągnąć nie chciala bo niebardzo miala jak. W każdym przypadku kończyło sie na nakladkach i nie przesadzajcie one nie sa az tak drogie. Aaa...nakladki przydadzą sie tez mamusiom, które mają prawidłowe brodawki bo czasem brodawki sa tak poranione, a trzeba karmić, ze nakladka na 2_3 dni sie przydaje. Karolcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik my kupiliśmy Espiro GTX (3w1) używany i daliśmy 400zł ;-) kolor fioletowy.Ci ludzie chcieli go sprzedac ponieważ dostali od siosry a oni juz mieli swoj wozek, drugi byl im niepotrzebny bo ciasne mieszkanko mają i ten model jest dosc ciezki a oni mieszkaja na 4 piętrze. Ja mieszkam na wsi w domku jednorodzinnym wiec nie bede musiala go dzwigac a jest bardzo stabilny na duzych pompowanych kołach i prowadzi sie swietnie bo juz sobie smigałam po domu :-) ... Mlo ja mam takie same zdanie jak Ty co do wyprawki. Do narodzin wszystko powinno byc gotowe bo po porodzie bedziemy wymęczone a jak jeszcze bedziemy karmic piersią to bedziemy mogli wyskoczyc na gora 1,5-2 godz bo juz Maluszek bedzie sie domagał cycusia. Moj tesc ma inne zdanie i nie pochwala kupna czegokolwiek przed narodzinami ale do cholery to jest facet i nie rozumie ile rzeczy jest potrzebne i ciekawe kto by mi to wszystko kupił. Na szczescie moj mąż jest akiego zdania jak ja i to co esc namącił mu w głowie swoimi radami juz mu przeszło :-) ... Dzis mam wizyte po godz 14 i bardzo dobrze bo od przedwczoraj popoludnia az do dzis nie czuje ruchów dziecka, moze minimalnie ale sama juz nie wiem czy to nie czasem jelita. Troche sie boje dlaczego tak sie dzieje. Musze wytrzymac do 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista, wlasnie Omena w DDTVN mowi, ze cisnienie dzis nieskie...az sie boje zmierzyc, bo zwykle mam 90/60.Zaraz sobie musze jakas slaba kawke strzelic, bo padam na twarz xx Mojemu mezowi wyskoczyla opryszczka na wardze i mam nadzieje, ze mnie nie zarazi. Nie calujemy sie, ani nic z tych rzeczy, a tak jak piszecie, wargowa nie jest niebezpieczna, o ile sie ja kiedys przechodzilo, gorzej jak sie ma to 1 raz w zyciu. Oczywiscie nie pamietam czy mialam kiedys "zimno", ale to sie wydaje takie oczywiste, ze kazdy kiedys do szkoly lecial ze strupem na wardze, wiec mam nadziejeze to przejdzie bez echa. We wspomnianym kiedys przeze mnie nr M jak mama jest artykul o tym i sie oczywiscie nakrecilam:/ Moze to przez to cisnienie i ciemnosc za oknem;/ xx Mlo, Aniela tez nie lezy w moim guscie, oni to imie po babci dali, a potem pewnie beda zalowac, ze nie zostawili po prostu Nela, z synem tez tak maja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 jeszcze trochę i się przekonam jak to jest :) tylko najpier poród który mnie coraz bardziej stresuje :( xx sylwiątko25 ludzie starszej daty chyba już tak mają :D. Kochana daj znać po wizycie. Ja czasem też miałam takie dni że małej prawie nie czułam, tylko to zależy jak się bąbelek nasz ułoży, może odwróciła się pleckami do zewnątrz i dla tego słabiej czujesz xx Moonziet ja sama mam imię po babci mojej mamy ale na szczęście nie jest ono jakieś takie fikuśne typu, józefina , Franka itp.. ja mojej małej na 2 dam imię po swojej babci Gizela, xx ciągle martwiąca - Agnik24 jak się kobitki czujecie ?? Agnik24 ja właśnie też mam tak że łóżeczko by stało przy oknie na wprost drzwi, Ja kochana jestem tutaj z rodzicami, cały czas pisałam o tym że razem mieszkamy :) tylko moi bracia mieszkają w polsce, ale rodzice już też chcą wracać na stałe do polski więc może za jakiś czas już będę sama w holandii. xx Hanakali czytasz nas czasem ?? co tam u Ciebie ?? jak Krzysiu ?? xx sista83 550 za cały komplet łóżeczka to myślę że nie jest tak dużo. Ja za samo łóżeczko dałam 400 zł do tego materac kolejne 400 i pościel jeszcze ale to ok 100 zł. xx u mnie dziś luz... mam w planach zrobić pranie kocyków i ręczników no i jeszcze z 2 razy będę miała do nastawienia ubranka ale na razie nie mam komody to ubranka niech czekają, jutro o 9 idę do lekarza i na ktg. muszę jeszcze iść na sklepy po resztę rzeczy mi potrzebnych, ale nie mam siły na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle martwiaca
Mlo ja czuje sie jako tako od tyg zwracam regularnie sniadanie :( a teraz leze bo mecza mnie mdlosci od dzis do porodu zostaly mi 4 tyg.jestem ciekawa kiedy brzusio sie obnizy i cos zacznie sie dziac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
ciagle martwiaca może te wymioty to już jakaś oznaka że organizm się przygotowuje do porodu ?? mi już kilka osób mówiło że mam nisko brzuch :O a do porodu terminowego 7 tyg zostało. Ty kobitko odpoczywaj i niech Tosieńka sobie posiedzi troszkę jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plakalam sobie :( ...nie czuje dziś malej od rana .. leze kombinuje . pije jem spie czekam .. i echo :(( może ona sobie spi w najlepsze a ja się niepotrzebnie stresuje ? a może to ciśnienie na nia tez tak wpływa ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sista od rana tzn od której godz.jak nadal nie czujesz ruchów jeść lepiej do lekarz albo szpitala dla własnego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista, nie martw sie, moze akurat spi albo tak lezy, ze nie czujesz, Ja wczoraj i przedwcziraj sporadycznie czulam mojego skarbka,ale jak wieczorem mu puscilam mojego kochanego Bon Jovi to od razu zaczal skakac;)) Moze wyprobuj jakis rockowy kawalek;) xx Mlo, mi podobno grozilo imie genowefa i do dzis nie wiem, czy na powaznie, czy to zart, na szczescie mama byla przeciwna, takze trzymaj sie swojej wersji;) Nasz synus bedzie po dziadku na drugie mial Tadeusz, a na pierwsze raczej Maks(ymilian), czego moi dziadkowie nie mogli przezyc, bo tyle jest pieknych polskich imion:P Ciagle zapominam sie zapytac o ta ksiazke co dostalas, Pierwszy rok zycia dziecka? warto ja kupic? to jest ta ksiazka Heidi Murkoff?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiawikusia
Sista kochana mój mały też zaczynał się ruszać jak słyszał ostra muzykę albo zjedz coś słodkiego albo kwaśny sok wypij na mojego zawsze działało:-)a jak za długo się nie poruszał to brałam chłodniejsze prysznic jak poczuł chłodną wodę kopał jak szalony:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do serialu dokumentalnego poszukujemy par, które od jakiegoś czasu bezskutecznie czasu starają się o dziecko. Jesteśmy obecnie w trakcie przygotowywania serialu dokumentalnego o leczeniu niepłodności. Celem tego projektu jest edukacyjne przedstawienie tematyki niepłodności, w tym in vitro. Do serialu poszukujemy również kobiet lub mężczyzn, którzy decydują się na oddanie komórek rozrodczych przed chemioterapią. Serial realizujemy już od lutego przez najbliższe miesiące. Każda para, która zgodzi się na udział w dokumencie uzyska leczenie w klinice leczenie niepłodności, z procedurą in vitro włącznie. Zdajemy sobie sprawę, iż temat jest niezwykle delikatny. Wszystkie zainteresowane osoby bardzo proszę o kontakt na: e-mail: a.sawicka@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sista83 nie stresuj się kochana, mała pewnie śpi sobie albo ma gorszy dzień i nie chce się jej fikać, napij się coś zimnego i połóż na lewej stronie, albo włącz jakąś muzykę tak żeby grało blisko brzucha. Daj znać czy mała zaczęła fikać xx sylwiątko25 jak kochana po wizycie ?? xx Moonziet ja mam po prababc***aulina i mówią że wredny charakter też mam po niej :P Moja mam wciska żeby mała miała na imię Anastazja to jest też po jej babci ale jakoś nie przemawia za mną, Tato chce Józefinę ( imie mojego kochanego dziadka - taty tato) i gdyby był chłopiec to bym dała Józio na imię ale Józia ?? no to jeszcze wymyślił sobie Andrea bo on jest Andrzej a że pierwsze wnuczę to żeby miała coś po nim, do tego jeszcze milena malwina marlena aurela mirabel i milion innych imion mają. Co do książki to ja ją tak przeleciałam tylko bo jak mam zamiar czytać to od razu mi oczy się zamykają :D jak dla mnie trochę chaotycznie napisana ale widzę że zawiera dużo fajnych rad i cennych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo ODKURZALAM I SUSZYLAM WLOSY ZEBY JĄ OBUDZIC NIECO ..bo nie lubi takich sprzętów . no i kopla lekko dwa razy . teraz robie obiad i czekam znow na wymarzonego kopa . takie mało a już mna rzadzi i zrobie dla niej wszystko . tata nam kupi cos słodkiego na pobudzenie po pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sista83 Widzisz :) mała ma dziś lenia :) nie denerwuj się. Mi w ciągu dnia mała też nie fika za bardzo ale za to ino się położę to zaczyna szaleć :) a jeszcze jej puszczam muzykę i kładę telefon na brzuchu to dopiero zaczyna fikać :D one już coraz większe i maja coraz mniej miejsca :) ja czasem mam wrażenie że mi brzuch rozerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×