Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość kornelka 2104
Agnik może spróbuj pić wieczorem po kolacji jako ostatni posiłek filiżankę naturalnego kefiru. Mi bardzo pomaga, chociaż nie ukrywam że w ciąży smak kefiru jest dla mnie okropny:( dostałaś już tyle rad że może coś wkońcu pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siska9 Trzymaj się!Leż jak najwięcej.Może faktycznie szpital byłby dobrym wyjściem abyś odpoczywała i była pod stałą kontrolą.Przy Małej to ty nie poleżysz.Może ktoś z rodziny,przyjaciół mógłby pomóc? " Mlo88 Super,że dostaniesz chorobowe:)Zawsze to jakaś kaska wpadnie:) " Sista83 Ty głupich wiadomości nie czytaj i się nie stresuj. Wagą się nie przejmuj tylko wcinaj nadal pyszności i soczek. Przyjdzie czas to schudniesz a na razie musisz jeść by Malutka miała dobre warunki by rosnąć. Pytałaś o Mojego synka.Na razie jest z nami w sypialni.Wolę go mieć non stop na oku.Oczywiście śpi w swoim łóżeczku. Ogólnie ładnie śpi i o cyca dopomina się czasem co dwie,czasem trzy godziny więc nie jest źle. Oby tak dalej.Jedynie Babcia trochę marudzi bo nie może go na rękach pobujać bo albo on śpi albo je:)Zobaczysz jak Twoja się urodzi to wszystko nabierze innych barw:) " Ja brałam witaminy dla ciężarnych od początku drugiego trymestru do końca ciąży i Mały(pomimo obliczeń,pomiarów położnej)ani gruby ani długi się nie urodził. Myślę,że do wit. trzebaby dodać naszą genetykę.My jesteśmy różne,inaczej tyjemy i z maluchami jest podobnie. My zaliczyliśmy drugi spacerek.Małemu bardzo służy świeże powietrze.Śpi jak suseł a apetyt później ma wilczy:) " Teraz która w kolejce na porodówkę?Chyba ciągle martwiąca?ja się zgubiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik mnie kolezanka ktora w zeszlym roku urodzila powiedziala ze na zaparcia piła szklanke przegotowanej cieplej wody na czczo 20 min przed sniadaniem. Ja tez zaczynam miec problemy z wypróżnieniem i jak nie zapomne to jutro to zastosuje ;-) ... sista tak mi sie teraz przypomnialo ze te lozeczka z kompletami na allegro po ok 350 zl były ale łozeczka byly bez szuflady na dole. Jak sie chce z szufladą to ze 100zl trzeba sbie doliczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siska9
Dzięki dziewczyny za wsparcie:) Fajnie jest móc się komuś wygadać. Niania pewnie ma już dosyć, mąż całymi dniami w pracy, dzwoni tylko o pyta czy wszystko ok i czy czegoś potrzebuję....Mam nadzieję, że wszystko tym razem dobrze się potoczy. Dziewczyny za łóżeczko naprawdę nie ma co przepłacać, za 300 zł można kupić już ładne. Ja kupiłam łóżeczko z różnymi bajerami (jakieś kieszonki, moskitierę, szufladę itd) i po kilku miesiącach musiałam to zdemontować bo mała zaczęła psocić (to zaplątała się w moskitierę, to ciągnęła grające zwierzaczki itd.). Lepiej jest dołożyć i kupić fajny 3 częściowy wózeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Choruszka dzieki za wsparcie -podwojne:-D Jutro ide na usg bo do poniedziałku bym zwariowala. Dziewczyny-trzymajcie kciuki i pomodlcie się zeby wszystko było dobrze z dzidzią:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Edzia trzymam kciuki za was i jestem z Toba trzymaj sie kochana i daj jutro znac po lekarzu jak znajdziesz trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista, ja tylko wozek i moze lezaczek bede ogladac w sklepie, no i wiadomo, jakies drobiazgi. Reszta przez internet, lozeczko (2 w 1, zeby pozniej moglo jeszcze troche posluzyc) i mate juz mam upatrzone. Tez zaczynam dzien od lyzeczki kawy z inka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ..wczoraj wieczór miałam masakrę : nabuczalam na rodzicow i tesciow i bylam max niemila i wszystko mnie wkurzalo a jak wrocilam to zastanowiłam się co zrobiłam i zaczelam plakaac :( porazka co ? w nocy koszmary ... rano wstałam i działam już : stare gazety wyrzucam i sprzątam ogolnie -zaraz za szafe się biore .musze się czyms madrym zajac ..zastanawiam się skad moje nastroje hmm..hormony >?stres z budowa i przeprowadzka ..wiecznie terminy się przesuwają , w nocy zle spie , rozdrazniona jestem wiecznie :( tez tak macie ? moralniaka zlapalam później i placz był...oby dziś był lepszy dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wlasnie mysle o tym lozeczku i tu jest cena spora bo 550 zl : ale lozeczko samo z szuflada ile kosztuje ? 300-350 zł materacyk wypelnienie pościel ten boczek żeby mala się nie uderzała zwykle ma 180 cm a tu ma 300 cm wiec prawie na cale lozeczko przescieradelko moskitiera może się w lato przydac wg mnie - zobaczymy maskownica - może być nie musi rozek _ będę miała drugi bo jeden już mam .. i przybornik _ może się przydac ale nie musi tak czy tak musze dokupić jeszcze komplet pościeli dodatkowo . zobaczę na zywo pomysle policze .. tez bym wolala dac 400 zł ale czy się da :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista tu znalazłam fajna oferte za niecale 400zł ale wersja bez moskitiery ale z gratisami. W sumie taki chyba by styknął jak dla mnie chociaz poszuka jeszcze cos z ta moskitierą bo u nas latem jak sie spi przy otwartym oknie to pełno komarów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie : tylko ja się upieram ze chce ta szuflade i moskitierke i ten boczek ochronka na szczebelki była wieksza niż 180 cm bo to tylko kawałek jest : żeby wylozyc cale lozeczko to musiałoby być : 360 cm a takich nie widziałam ale 300 cm jest np. . pewnie cos się poszuka i może zaoszczędzi pare groszy :) trzeba kmbinowac i szukac poki mamy jeszcze czas . obracanie z boku na bok w nocy mnie boli nieco : brzuch na dole jakos tak dziwnie . zrobiłam sobie przerwę bo walcze z szafa :) i dobrze mi w miare idzie . jutro albo w poniedziałek ide na badania : toxo mam zrobić i mocz jeszcze raz - zobaczymy . wlasnie ukladalam jeansy i myśl .. ale chciałabym je zalozyc : od ok 4 mcy nie nosiłam spodni eheh , pylam caly czas w leginsach albo takie luźniejsze materiałowe i tuniki bluzeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Akinom kochanie tak teraz na "wylocie" Ja i Agnik :) jeszcze jakiś miesiąc:)) doczekać się nie możemy ale niech siedzą w brzuszkach jak najdłużej żeby zdrowe były jak wyskoczą:) x x Sista czyżbyś robiła porządki w szafie??:) mnie też to dziś dopadło:D i właśnie zrobiłam przerwę bo Mój Mały lokator się tak wierci że chyba daje znaki że mam odpocząć chwilę:) a dwa troszkę te biodra dokuczają jak za długo stoję...też patrzę na te wszystkie fajne ciuszki które mam i marzę by w nie wskoczyć po porodzie :) co do seriali to katuję te co lecą w tv :)) nawet Zbuntowany Anioł :D Kurczę postanowiłam już nie marudzić że źle się czuję i że boli! Mała ma być zdrowa a ja jestem duża i wytrzymam:P :) bynajmniej tak mi się wydaje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle martwiaca : szaleje z szafa i ogolnie wyrzucam co nie jest potrzebne , segreguje bo za 1,5 mca wyprowadzka i żeby syfu później nie było az takiego . moja lokatorka ma dość moich hormonow już chyba ... tez się staram być pozytywna i nie narzekac ale zobaczymy jak się uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
uffff... moja mała mnie nastraszyła :( w ogóle się nie ruszała dopiero jak zaczęłam jej puszczać muzykę na brzuchu to się poruszała. ja mam też dziś plany żeby wziąć się za swoja sypialnie ale nie wiem czy mi coś z tego wyjdzie :D muszę trochę odpocząć żeby małej nie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo co do linku : ja nie otwieram bo staram się dziś nie plakac i nie dolowac żeby malej nie szkodzić . co do ogarniania domu : Ty uważaj . na spokojnie .pauzy sobie rob ok ? i nie dzwigaj nic . ja dziś mam wene i dobrze mi z tym : szafa ulozona poskadane wszystko ładnie , prasowanie zaliczone ,zostało mi mycie garów i łozko poscielic i stopami się dziś swoimi zajac i szukac czegos z budowa znow . wlasnie siadłam i napisze pare zapytan o tematy budowlane . później może jkas ksiazka bo tylko to tv oglupiajace oglądam i jakas taka malooczytana jestem heeh :) dziś od rana jestem mleczna : najpierw musli , później maslanka dwie szklanki , później będzie owoc 1-2 sztuki i obiad i jogurt na wieczór. agnik jak tam temat wc : ruszlo się cos ?lepiej jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Dzewczyny za rady w kwestii zaparć. Niektóre zasady już stosuję, ale i tak co 2-3 dni mam ten sam problem. Spróbuję Waszymi sposobami i zobaczymy. Przed ciążą leki brałam na zespół jelita drazliwego, ale też nie było idealnie :( dzisiaj jest dobrze, ale przy następnym wypróżnianiu się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi coś spamuje, więc musze pisać partiami x Widze, że u niektórych sprzątanie- powiem Wam, że ja nawet lubię te porządki. Już prawie wszystkie szafy ogarnęłam i jakoś mi tak miło, gdy wyrzucam niepotrzebne graty, widzę jak przybywa miejsca i jaki jest porządek. Tylko niestety na męża więcej warczę, gdy tak posprzatam, a on trochę nabałagani. Wydaje mi się, że gdy pracowałam, to nie miałam czasu się takim pierdołami przejmować, a teraz taka pedantka się zrobiłam. Wczoraj złozyliśmy łóżeczko i muszę powiedzieć,że ładnie wygląda- takie delikatne i gustowne, więc zakup bez oglądania na żywo nam wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista, z humorami w ciąży tak może być, hormony szaleją. Co do tego łóżeczka i pościeli- mnie się wydawało, ze 550 zł za taki spory komplet to nie dużo,tym bardziej, że z szufladą i baldachimem zawsze trzeba doliczyć, a dziewczyny jednak znajdują tańsze. My łóżeczko kupiliśmy od kogoś innego i pościel też od kogoś innego, a jak razem kupisz, to pewnie taniej. Ja na pościel szukałam okazji i zauwazyłam, że producent którego wybrałam na swojej stronie ma drożej, a na allegro wystawia taniej. Tak ze trzeba szukać i porównywać oferty aż trafisz na taką, która Cię usatysfakcjonuje. Przewijak będziesz miała na łóżeczku czy osobno gdzieś na komodzie? pytam, bo warto zwrócić uwagę, że jeśli przewijak położysz na łóżeczku, a do tego jeszcze baldachim, to nie bardzo jest jak dziecko włożyć do tego łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie po wizycie, u syniusia wszystko gra, oby mi tylko ekshibicjonista nie wyrosl, bo na kazdym USG dumnie prezentuje swoje klejnoty, a buzie zaslania raczka:) jak uslyszal, ze chcialabym zdjecie buzi, to sie zaslonil dwoma rekami i mnie kapnal:))) Zobaczymy za 3 tyg, bo chce zeby nam go lekarz nagral w 4D. xx Wena na porzadki mi jeszcze nie przyszla, czekam az slonce zaswieci, wtedy mi sie chce. Teraz za to tonami czytam ksiazki, chyba nigdy takiego tempa nie mialam, no ale co sie bede przejmowac lenistwem, szybko takie "wakacje" mi sie nie trafia xx Pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dziewczyny u nas już zleciały dwa tyg od porodu :) mała normalnie nasze oczko w głowie, tatuś zakochany na maxa, gdy tylko mała jęknie w łóżeczku to leci jak szalony sprawdzić co z nią... ogólnie brak czasu na wszystko...średnio co 2 godz karmienie które zajmuje ok 0,5-1 h, także w nocy wesoło jak mała nie chce spać i tak się męczę z nią 1,5 godz bo co odłożę do kołyski to zaraz oczy jak 5 zł...także łatwo powiedzieć żebyście się wyspały bo pod koniec ciąży to trudne ale korzystajcie ile się da... jeżeli mogę Wam coś doradzić w kwestii ciuszków to radzę mieć tych najmniejszych sporo,i w tym kaftaników i pajaców dużo,bo jak pokupowałam body a dopóki nie odpadnie pępek to nie radzą zakładać, ja miałam do 2-3 sztuki i po wyjściu ze szpitala latałam po sklepach i dokupowałam bo wszystko za duże, a mała miała 52 cm i ciuszki na 56 są za duże....to tak ode mnie rada.... Akinom też widzę że zajęta Jasiem :) 9 Mamo Aniołka a jak u Ciebie??? pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam film bejbi blues .. porazka :( okropny i nie powinnam tego ogladac . miałam się zrelaxowac ale wyszlo na gorzej jeszcze . nie polecam .zbyt mocny jak na stan nasz obecny . jeszcze mnie dostawca kafelek wkurzyl bo okazuje się ze będą na koniec mca .. czy oni nie wiedza ze ja nie mogę się denerwować i mogę ich pogryźć bo moje hormony sa szalone ? 1 2 3 ..oddech nie będę się zloscic . dla malej się opanuje . normalnie już bym łacina leciała ..no ale nie przeskoczę tego to trzeba umiarkowanie . tatuś wraca za 2 h - cos jeszcze ogarne w domu , i relax stop planuje uczynic ..może pomoze na te zlosci nieplanowane znow eheh :) aniołek wyobrażam sobie jakie to musi być cudowne : za 3 mce się dowiem jak to jest tulic taka mala w ramionach :) agnik oby było więcej luźnych dni w wc bez napiec . co do zestawu wydaje mi się obszerny za ta cene . a co do przewijaka na łóżeczku chyba wlasnie ale ta moskitiera może być w jednym miejscu tylko albo na cale lozeczko naciagnieta . w pokoju malej będzie jeszcze tylko komoda i fotel i stojak na wanienke wiec nie mam innego miejsca do przewijania ..no chyba ze dywan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
a ja dopiero wstałam :O poprzesuwałam szafę i łóżko i okazuje się że nie mam miejsca na łóżeczko małej :( tzn zmieści mi się między moim łóżkiem a ścianą tylko że będzie stać na wprost drzwi a rodz. mówią że nie może tak stać. jak dam moje łóżko na wprost drzwi to już ich nie otworze :P kurde że ja kiedyś nie pomyślałam i kupiłam takie wielkie łóżko :O tak mnie z nóg ścięło że szok cały syf mam w pokoju ale to już nie dziś będę sprzątać. muszę szybko coś na obiad nastawić, no i miałam iść do tego sklepu obok domu co jest na wózki popatrzyć ale nie mam siły :( jutro muszę z domu wyjść bo idę do lekarza więc tam podjadę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Edzia jak tam po wizycie daj znać bo myslę o Tobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu, trzymamy kciuki i czekamy na wieści od Ciebie mlo - czy ty już chcessz urodzić?;p przestawiasz łóżka, w dodtaku czytam że takie duże, Panna spokojnie;) a czemu rodzice mowią, że to łóżeczko nie może stać na wprost drzwi? Twój plan na jutrzejszy dzień brzmi całkiem sensownie;d spokojnie obejrzysz sobie jutro wszystko. Dziewczyny piszecie, że wyposażacie się w moskitiery, jakby to było coś niezbędnego. Kiedyś tego nie było,i bylo ok. Nawet teraz jak sięgnę pamięcią do łóżeczek jakie widzialam w ciągu ost 12 lat? to nigdy moskitiery dzieciaczki nie mialy. Moj siostrzeniec nawet, na wsi sie wychowuje i też nie mają od niego moskitiery. Ja jeśli już będę widzieć taką konieczność to może w ikiei coś kupie. Są fajne tiule, biale 10 zl kawał materiału, bardzo przyjemny, bede z niego szyc firany do sypialni. Jak będzie potrzeba to kupię tę firane ikeoską i dam do przerobienia na moskitierkę jakiej krawcowej. Aniołek, zazdroszczę tego skarbu:) bardzo dziękujęmy, że piszesz nam o tych wszystkich pozytywnych emocjach i radach!! Agnik, no właśnie zastanawiam się czy kupić komodę na której będzie przwijak czy na łóżeczko taki?;/ troche mi się komplikuje, bo komodę chcialam taką na 150 cm, ale an takiej chyba dziecka nie przewinę;p Cieszę się, że udał Wam się zakup łóżeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Aniołek23 ja własnie mam same body :O tylko 2 pajacyki na 56 3 na 62 mam kilka kaftaników, ale tak myślę że głupot nakupowałam zamiast konkretnych ubranek :O bodów to chyba z 50 sztuk mam na różne rozmiary, a znowu tutaj w holandii nie ciężko dostać pajacyki :O mała na pewno ślicznotka :) ja już nie mogę się doczekać jak u mnie będzie, mam nadzieję że mimo tego co mojej kruszynki tato na początku mówił to mała zawojuje jego świat !! xx sosi9 nie nie kochana nie chcę za szybko rodzić ale muszę też coś robić bo już mi ciężko chodzić a schody to dla mnie tragedia jest :( po tych przemeblowaniach czułam się ok ale teraz zjadłam i coś mi się słabo robi i brzuch mam twardy :O xx ciągle martwiąca i angin24 kobity ja chyba zaraz po Was mam się rozpakować :D xx dziewczyny na piszcie jakie macie terminy najbliższe tak żebym wiedziała po której z Was mam zacząć się bać ! :P :) ja mam niby 12 marca no ale lekarz stwierdził że w lutym już się rozpakuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
agnik24 przepraszam za przekręcenie nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×