Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość Emilia_Kalina
Zapomniałam pochwalić się, ze Kalinka ma nad płytą gałązkę przyozdobionĄ kierownikami, bombkami ;) mam nadzieję, że jej się spodoba... dokładnie rok temu usłyszałam, że może być z nią bardzo źle. .. pewnie dlatego nie pamiętam zeszłorocznych Świąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
Hej dziewczyny,pamięta mnie ktoś jeszcze?? :) Tak kilka stronek wstecz przeczytałam i widzę,że EmilkaKalina w ciąży jest-KOCHANA GRATULUJĘ :) Cieszę się baaaardzo :) Agniesia a Ty na kiedy termin masz?? :) Szosty_sierpnia co u Ciebie?? EDZIA-śliczny synio <3 Ile Lulu już ma m-cy? :) U nas ząbki idą,Fifi 30 grudnia już pół roczku skończy :) Zakochana jestem w Nim na MAXA :) Mam nadzieję,że wszystkie brzuchatki szczęśliwie przejdą poród hehe wszystkiego najlepszego dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Xxpat- dziękuję :-) Moj awanturnik 9 skonczyl trzy miesiące, oj zlecialo szybko. Twoj tez juz duzy, pewnie juz zaczyna siadać albo juz siedzi:-) Oj ja tez z tych matek zakochanych po uszy w synku:-) Emilia - kalina- mozesz byc na diecie dla kobiet w ciąży, ktore wtedy maja cukrzyce ciążowa. Na pewno bezpieczna i nie utyjesz, moje dwie kolezanki były na takiej, one z musu nie z wyboru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
XXXpat Jak miło że się odezwałaś:)Super ze u was wszystko dobrze ,pozdrowienia ode mnie i mojej Julki!!! A u nas kolejny ząbek na dole już są dwa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Emilko Nie martw się nie ma tego tak dużo o wszystkim się dowiesz.Podstawowe to szczepienia co 6 tygodni i nic więcej.Ja dodatkowo miałam kontrolę nerek bo jak mała miała rotawirusa to coś się dopatrzyli.Na szczśście już jest ok.No i badanie bioderek po 6 tygodniu życia ale jak pewnie czytałaś wcześniej to co miasto to inaczej.Na pewno sobie poradzisz nie ma tego dużo:)Udanego połówkowego jutro żeby mały się ładnie ustawił do zdjęcia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_Kalina
Xxxpat super, ze się pojawilas ;) pamiętam Ciebie. Cieszę się, ze masz już ze sobą swój skarb ;) ja czekam na swój. Planowo powinien pojawić się na koniec kwietnia ;) Edziu, ja chyba podpytam lekarza, bo robi mi się ciężko, woda często mi się zatrzymuje. A nie jestem pewna czy uda mi się zrzucić wagę tak ładnie jak Wam ;) Czekam na dziecko- ja pomału szykuję się na to, co mnie czeka i. .. I kurczę dużo tego ;) mam nadzieję, że dam sobie radę. Nie mam przecież żadnej praktyki. Nie wiem czy "nauczę sie"swojego dziecka. Na pewno będę próbowała. Za 6 H usg, postaram się pochwalić Malolatem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ale się u Was porobiło. Większość ma już Maleństwa przy sobie :) Ciekawe czy ktoś mnie jeszcze pamięta? ;) Nie za często się udzialałam. Emilka cieszę się, że Tobie się udało i rośnie Ci pod serduszkiem Syncio :) Podpatrzyłam Wasze zdjątka, tak mi się przypomniało jak kiedyś każda opisywała czy blondynka czy szatynka, bo nie mogłyśmy dodać zdjęć. hehe Nam po roku starań też się udało. Aktualnie jest 11tc. I mam ogromną nadzieję, że tym razem będzie dobrze, choć jak na razie urósł sobie krwiak i nie chce zniknąć. Oszczędzam się jak mogę i liczę na to, że pozbędę się paskudy. Ściskam Was mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Onlyfamili Ja cię pamiętam!!! Serdecznie gratuluję i mocno ,mocno trzymam kciuki:)Życzę ci żebyś szybko pozbyła się tego krwiaka i zdrowo przeszła całą ciążę .Pozdrawiam!!!!! Emilko Czekam, na fotkę a ile ty przytyłaś że tak się martwisz?A dzidzi się nauczysz ja cały czas się uczę u mnie była tak duża różnica wieku i uwież mi każde dziecko jest inne i inaczej się chowa.Ściskam mocno i nie przejmuj się tak tą wagą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_Kalina
Czekam na dziecko, ostatnio dopadł mnie spory apetyt, nie wazylam się ze 2 tygodnie, ale chyba już +10 jest... :( boję się wejść na wagę, żeby potem bez sensu nie myśleć o tym cały czas... to niestety od zawsze siedzi w mojej głowie- waga. Temat z którym sobie nie radzę. Onlyfamily ja Ciebie też pamiętam ;) i pamiętam, że też się starałas. Cieszę się, ze się udało ;) dbaj o siebie i Maleństwo i ciesz się ciążą ;) nam też się udało. To już 22 tydzień leci, Młodzież kopie, brzuch rośnie. Wspaniale! Zostań tu z nami ;) miło będzie poczutac, co u Was. Trzymam kciuki za genetyczne usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Onlyfamily Gratulacje Kochana trzymamy kciuki za wchloniecie krwiaka bedzie dobrze musi byc!!!!!! Emilia-Kalina Kochana dasz rade tak jak piszą dziewczyny wszystko się robi instynktownie:)gdybyś widziała jak ja panikowalam hihi jak będę mala ubierac itp:)jak widzieli moja panike to plakali ze śmiechu dasz rade zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
EMILKA - kochana ja tak na szybciutko - jak po badaniu? Wszystko w porządku? OLSZKA - miło mi Cię poznać :) ślicznie wyglądasz :) ps. Ja też mam teraz rude włosy i tak samo kręcone jak Twoje... same zawsze takie były tylko w XXXPATXXX - ja oczywiście ze pamiętam i cieszę się że się odezwałaś :) super że u Was wszystko fajnie:) EDZIA - Luluszek duży he he :) jak przystało na naszego mężczyznę :) Moja Nadia chyba też dobija do 7, teraz leży i gada a ja korzystam i się z niej śmieję ;) CZEKAM NA DZIECKO - super z tymi ząbkami :) aż się nie mogę naszych doczekać, póki co nie widzę, tzn widzę to co wcześniej ale zębuszków jeszcze nie ma :) CHORUSZKA - ja również lubię takie święta, wszysscy razem, wspólnie, zawsze u mojej babci... a teraz to już drugie święta sami :( smutno ale co zrobić... jutro rano już wracamy do siebie... troszkę przykro że tak przed samymi świętami ale od razu wyciągam choinkę, zakupy i jakieś ciacho na świeta :) jak mi oczywiście mój mały łobuziak pozwoli bo po południu to taka maruda jej się włącza że na rękach tylko ;) kochane, odezwę się pewnie jak już wrócimy i się jakoś ogarnę z bagażami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
ONLYFAMILY - kochana ja również Cię pamiętam i mocno gratuluję... teraz musi być dobrze :) trzymam za was mocno kciuki i będę się modliła żeby niedługo szczęście było w Twoich ramionach :) odpoczywaj kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Agniesia Kochana jaki Ty masz mały brzuszek taki zgrabniutki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Witaj Agniesiu!!!!Super zdjęcie i brzuszek taki fajny....ach jak sobie mój przypomn:) ututu Julka walczy z ząbkami ja też.Ząb mnie boli a wizytę mam dopiero na piątek,masakra nawet prywatnie wszędzie kolejki.Już nie pamiętam kiedy mnie ząb bolał ,a tu proszę niespodzianka jak zaczął rano boleć tak boli,biorę jakieś proszki ale ciupie dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_Kalina
Agniesia piękny brzusio. Ślicznie wyglądasz w ciąży ;) Utytułowanych, my już po badaniach. Syn na 100% I 390 g ;) zaraz pochwale się jego pyszczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Agniesia- faktycznie mały, zgrabny brzusio;-) Ja takiej wielkości mialam pewnie ok polowy ciąży - podsylam " sweet- focie" jak mierzylam kiecke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Onlyfamily- ja tez pamiętam Ciebie- super, ze i Tobie się udało!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Emilia kalina - no to pieknie!!!! Bedzie Lulek miał kolegę, bo na razie same kandydatki na zony;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Emilia-Kalina Piękny synuś Kochana kurczę jak sobie to wszystko przypomnę to łza się w oku kreci,ciesz się ciaza Kochana odpoczywaj sobie i spelniaj wszystkie kulinarne fantazje:)a waga będziesz się martwic pozniej ;)mi jeszcze 5kg zostalo do wagi sprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Emilko- kochana, ale fajnie, ze wszystko jest ok!:-) Patrzac na foto syneczka mozesz juz mniej więcej dopatrzec się jego rysow, ja tak zobaczylam, ze Lulek podobny do Emi i się nie mylilam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Emilko Zdjęcie super a będą jeszcze lepsze niedługo,ja mam takie fajne w 34 t c moja Julka się na nim uśmiecha pełną buzią:) Edziu Sexi bomba mam nadzieję że kupiłaś tę kieckę bo wyglądasz...mnnniamuśnie. Nika Ach...te wspomnienia nigdy się nie zapomina takich chwil:)wyjątkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia Ja dopiero zauważyłam że ty miałaś brzuszek w tej sukience,Slicznie naprawdę a jak zgrabniutko.No to wam też podeślę fotkę z moich "ostatnich dni''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
http:/zapodaj.net/58a2178fd749c.jpg.html Ale byłam tłuścinka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia19831
czekam na dziecko - świetne to zdjęcie, aż się zastanawiam nad jeszcze jednym 3d, ale nie wiem czy warto. Chociaż pamiątka genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×