Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Asmana a jakiego torta pieczesz to może z Dziewczynami się załapiemy:)? Ja wczoraj miałam ochotę na takiego pysznego torta śmietanowego... A mąż się pyta "A skąd ja ci mam wziąść tego torta"?"P No i tyle było w temacie jedzenia cista:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze niemam cała z nerwow chodze niewim co ze soba zrobic znajac mnie pwenie zaraz wsiade w auto i pojade wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko jak już będziesz coś wiedzieć to od razu daj nam znać, jak tylko wrócisz ze szpitala od mężulka. I pozdrów go od Nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata wyluzuj... i co Ci to da, że tam pojedziesz, że będziesz pod drzwiami siedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno ale starch zawsze tam gdzies jest jak niebede długo odpisywac to znaczy ze pojechałąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jetsem osoba w gorACEJ WODZIE KOMPANA WIEC JA TAM MUSZE BYC I WIDZIEC ZE MOJEMU MEZOWI NIC NIEJEST WTEDY BEDE SPOKOJNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia - oj ja też nie lubię spacerować sama... musi być mąż i koniec. Wczoraj po południu udało mi się wyciągnąć Go na spacer. Poszliśmy sami, bo dziewczyny zostały na placu, więc czułam się jak małolata;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana WOW:) Dużo ciast i tortów zrobiłam, ale tak dużego to jeszcze mi się nie udało. Jak smakuje tak jak wygląda to zazdroszczę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana no widzisz. A mój mąż cały tydzień ma na 14, ale w przyszłym tygodniu ma na rano, więc mam nadzieję, że to sobie odbijemy:) Za to ostatnią niedzielę wspaniale spędziliśmy, że zapomniałam o naszych wszystkich problemach:) Byłam taka szczęśliwa jak w dniu kiedy Go poznałam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko tak to ja, ale 5 late temu;-) Asieńko to tort jest pyszny... ja nie piekę ciast w domu, bo nie ma ich kto jeść (oprócz mnie:-P...., ale ten torcik bardzo mi smakuje i jest go duuuużo Dorcia to i mi zrób zakupy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna kobieta :) ja zaraz spadam bo dzwoniła do mnie mama i moj m jest juz po lezy bidulek i musze do niego jechac odezwe sie jak bede w domku milenka z ina odezwij sie moze sie akurat znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana Na pewno tak aż się przez te 5 lat nie zmieniłaś:) Bardzo ładna jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko tylko nie za mocno, żeby nie popsuć efektu końcowego;) A nos będzie teraz miał taki jak modele z wybiegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za miłe słoea... no ąsieńsko kilka zmarszczek mi przybyło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze wam to napisac dzwoniła do mnie mama siedziała koło niego i moj slubny iwecie co powiedział ze chce i tu niespodzianka piwo zubra wiec jest oki normalnie kocham go ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten e-mail nie jest mój! JA mam inny. Nie wiem skąd się wziął obok mojej "nazwy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko aja wstyd się przynac jak miałąm zabieg łyżeczkowania, to pierwsze co po przebudzieniu zapytałam, czy będę mogła się dzisiaj wódki napić;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dlaczego z tymi naszymi facetami jest tak, że my się o nich martwimy a jak przychodzi co do czego to oni zamiast wybrać Nas wolą puszkę piwa...:P Bo piwo nie narzeka i nie każe wynosić śmieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia trafne spostrzeżenie...., zamiast zapytać gdzie moja ukochana żona to piwo mu w głowie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak jak Beata zauważyła, skoro piwa mu się chce to znak, że nie ma z nim tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia zaczął się śmiać, ale jak wychodziła do domu to powiedziała "..., ale z tą wódką to bym się dzisiaj wstrzymała..."No normalnie co kobita musiała sobie o mnie pomyslec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×