Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

ja jak juz sie zdecydowałam na drugie dziecko to w drugim cyklu się udało, tez miałam niezle parcie sprawdzalam testy, beta potem lekarz i potwierdzenie ze jestem w ciazy, chuchałam dmuchałam kawy nie piłam itp. pozniej sie okazało ze puste jajo płodowe, zabieg końcem maja i tyle z tego planowania, teraz mam juz inn epodejscie nic nie planuje i nie mam cisnienia.... biore tylko od 1,5 m-ca kwas i tyle, nie mysle o tym, specjalnie si enie staram itp. totalny luzzz zreszta sie nie nastawiam mega na ciaze bo sytaucja po poronieniu sie u mnie zmieniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku mi też poślij zaproszenie na FB :) Moja córcia jak na razie się uspokoiła na całe szczęście, już 33 tydzień według OM a Usg 35 czekamy na nią z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qociakwawa
I dobrze, bo co ma być to będzie :) Mi to się po nocach te testy śnią haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) dokładnie co ma być to będzi i tyle... ja już sie nauczyłam w życiu nie planować za bardzo... bo potem nic z tych planów nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalla bardzo się cieszę, że córcia spokojna się zrobiła:) Oby jak najdłużej. Może faktycznie dobrze zrobiłaś, że do domciu poszłaś, bo przynajmniej mniej stresów i Maleńka też spokojniejsza:) Pomiziaj ją od Cioci:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qociakwawa
Ja chcę do domu... poniedziałek w pracy = katastrofa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na razie wszystko ok ,dziewczyny czy na początku ciąży też miałyście tak dużo wydzieliny ja stale się boje że krew zobaczę.Do czwartkowej wizyty to chyba szalu dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qociakwawa
Kochana to normaln :) Tworzy się czop śluzowy, chormony pracują. Pamiętam, że ja " pływałam " :) Jeśli nie ma brzydkiego zapachu i koloru to wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha1977 - jaki ten świat mały:-))) Do jakiego lekarza chodzisz??? Ja ostatnio miałam przykre doświadczenia z moim lekarzem i nie wiem teraz do kogo iść. Jutro jedziemy z mężem do invicty do Gdańska do genetyka na nfz. Podobno te badania, które były zlecone prywatnie ( też w invicta) przepisze na nfz. Chciałabym mieć to już wszystko za sobą i wiedzieć na czym stoję. Motylku, dziękuję za Twoją troskę. Kochana jesteś!!! A mąż dziś czuje się już lepiej. Deminges - ja tak miałam że na testach była bladziusieńka kreseczka (której mąż nie widział) a beta wskazała ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dzięki za odp. mój M. tez nie widzi nic... wiec juz nie wiem czy mam zwidy na dwoch testach :P czy bete robilas rownolegle jak testy Ci pokazaly te słabą kreskę....?? to byla wczesna ciaza...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qociakwawa
Aga, a powiedz mi w którym dniu cyklu wyszła Ci ta bledziutka kreseczka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qociakwawa
Deminges powtórz :) i daj znać co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że dam znać sensu za wielkiego nei widze ale mam jeszcze kilka testów więc mozna wykonac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ksiezniczki Ja jak zawsze zabiegana dzisija bylam w PUP i mnie szlak trwfil podpisalam sie pracy niema jak zawsze a stalam w kolejce 1,5h masakra jakas pojechalam na głodniaka tylko po kawce przyjechalam o 13 do domku od 10,30 masakra jakas teraz na szybciutko jakis obiadek i wapadam na kafe a tu takie zaleglosci matko jedyna witam nowe dzieczeta niesposob wszytskie zapamietac :) Motylek asia1004 i reszta dwupaczkow pozdrawiam i pomiziajcie maluszki cmok ***************** tylko mi nieuciekac na fb bo karne jezyki zastosuje a tak swoja droga mam ochote zobaczyc wasze buziki Do dziewczyny niepamietam nicka ta ktora sie modlila za nas wszystkie AMEN kochana niech sie speły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qociakwawa
Hej Beata :) Teraz z pracą jest masakra... :) Ja się mojej trzymam, powiem Wam, że myślałam że po tym wszystkim mnie zwolnią bo 2 miechy na L4, ale nie zrobili tego, okazali serce za co jestem im mega wdzięczna. Szpital zachował się jak bydło, a pracodawcy jak ludzie... Jak tam popołudnie? :) Kochana testuj testuj będziesz wiedziała na czym stoisz :P ale jak Ci wyjdzie chociaż cień to obiecaj, że pójdziesz na betkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa jasne obiecuje !!! :) jak tylko cokolwiek wyjdzie to jade na bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:) Beata z tymi urzedami to chyba jest tak wszedzie chodzimy zeby tylko sie podpisac a pracy jak nie bylo tak nie ma. Kobietki moje kochane nawet nie wiecie jak pragne dziecka mam nadzieje ze za kilka dni zobacze wymarzone dwie kreseczki a z drugiej strony troszke sie boje bo w pracy znowu jestem na zasuwnicach i jesli bede w ciazy to boje sie tego dzwigania:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qociakwawa
No to lubię :P Ja zawsze jak mam zrobić test to jak się kładę spać to już nie mogę się doczekać, aż będzie rano :D Mimo, że lubię sobie pospać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga35 - ja chodze do Teodorowicza, bylam u Borkowskiego, Studzinskiego i Piliszczuka Marka... a Ty z kim mialas do czynienia? w szpitalu zajmował sie mna glownie Iwaszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges, gociakwawa - ja testy robiłam równolegle z betą. Na testach blada kreseczka a beta wskazywała ciążę. Była to wczesna ciąża a dokładnie kilka dni po spodziewanej @... Aniołek trzymam kciuki za dwie kreseczki:-))) :-))) :-))) Ja po tych wszystkich przejściach, jak uda mi się zajść w ciążę, to od razu idę na zwolnienie!!!!!!!! Pierwszego dnia. Nie będę patrzyła na nic, dziecko najważniejsze!!!! I kochana Ty już powinnaś oszczędzać się i nie dźwigać !!! Trzeba dmuchać na zimne. gociakwawa - ja też jestem taka niecierpliwa:-)))) to dlatego, że dla nas to tak ważna sprawa i nie możemy się doczekać wyniku :-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qociakwawa
Oj Aga to fakt... :P Tak czekam na te kreseczki, mała rzecz a jaka radość, a z drugiej strony lęk... ale trzeba być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam do Teodorowicza i Markiewicza. Ostatnio do Iwaszko, ale nieładnie się zachował w szpitalu jak przyjechałam z krwawieniem w 6 tygodniu ciąży ... Słyszałam, że Studziński jest bardzo dobry, ale podobno za wizytę bierze 200 zł !?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qociakwawa
Jakie macie plany na wieczór? :) Ja dziś lampka winka dla rozluźniania i jakaś kolacyjka z moim kotulkiem, może jakiś film? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez winko.... lubię wieczorem jak już jest spokoj w domu napić się lampkę wina.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qociakwawa
Ja kupiłam w Tesco grejpfrutowe :D jest pyszne :P :P :P Więc piję do póki mogę hahaha :D O to fatalnie na nocke do pracy :) Mi o tej godzinie to już się będą oczy kleić, kiedyś chodziłam spać późno, a od czasów ciąży tak się nauczyłam, że o 22 już w wyrku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata - synio poglaskany od ciocio beatki :) ja na FB nie uciekam, chodz milo widziec z kim sie pisze :) a potem bedzie okazja dzidzi zobaczyc :) Ja mam tylko Motylka od x czasu na FB :) Dziewczynki nie spać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×