Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Powiem Ci, że u Mnie tak od ręki nie ma... bo kiedyś sprawdzałam :) Jak masz nie daleko to się przejdź, a jak kawałek to może zadzwoń i się spytaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to sama nie wiem czy wydawac kase na kolejne testy czy poprostu nie isć na bete nawet nie tyle ta co pokazuje tyg ciąży co próbe ciązową z krwi... tylko chcialam isc w pt a u mnie jak w piatek sie pojdzie to wyniki dopiero w pon :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jasne że mogę :P ale jakos wydaje mi sie ze za chwile dostane @ i szkoda kasy wywalać... taka już jestem :) i ze wole jeszcze poczekać- okropne babsko ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem taki niedowiarek troche, pamietam w pierwszej ciazy... okres mi się spozniał zrobiłam test i nic, wyjechalismy na tydzień, brzuch mnie wtedy pobolewał, czasami nawet bardzo mocno- byłam pewna ze lada chwila dostane @, latałam jak głupia do wc sprawdzać :) i nie dostałam, jak wróciliśmy robiłam test na zupelnym lajcie bo przeciez poprzedni nie wyszedł, moj M. mówi jestes w ciazy a ja nieeee no co tyy.... i na tym totalnym lajcie zobaczyłam II krechy i omało się nie przewróciłam... dodam że było to nieplanowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie historie lubię najbardziej :D Moja też była zupełnie nie planowana. Typowe objawy jak na @, ból cycków, pobolewanie jajników, co chwila do łazienki bo to chyba już hehe, wszystko ustało, a małpy dalej brak, no to na pełnym lajcie zrobiłam test, parę sekund nic idę już go wyrzucać, a tu jak mi druga krecha nie wywaliła... :) No, ale nie było tu happy endu.... Z niecierpliwością czekam znów na te dwie upragnione kreseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w drugiej ciąży to też miałam przeboje z testami, kupilam na allegro takie różowe chyba Kinder Test czy coś podobnego... robie pare dni przed @... wychodzi blada krecha ale po wyzaczonym czasie... kolejne dni i kolejne- tak samo... poszłam na bete i potwierdziła wczesną ciąże- niestety tutaj tez happy endu nie było... druga ciąa była zaplanowana i wyszła d... dlatego ja od tego momentu nic w życiu nie planuje, żyje na lajcie... bo najlepsze jest właśnie wtedy jak się nie zaplanuje ( wiem to z autopsji) :) dlatego tez mam teraz takie podejscie do tej bety, nie chce sie spieszyc i isc za szybko dlatego bedzie chyba przyszły tydz. jak @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, chcialam się tylko przywitać, bo u mnie nic nowego, poza tym, że wczoraj od genetyka dostaliśmy skierowanie na badania. Na kariotyp pobrali krew wczoraj od razu, aż się zdziwiłam. Mężowi zaserwowali taką grubą igłę, ąż obydwoje się przeraziliśmy. A ja, no cóż, mam pamiątkę po pobraniu w postaci 3 centymetrowego siniaka. Ale najważniejsze, że chociaż juz jedno badanie będzie zrobione. Wyniki za 4 tygodnie. reszta badań niestety dopiero w październiku:-(((( Jest mi strasznie przykro, że to tak długo trwa. Wygląda na to, że będziemy mogli starać się dopiero od grudnia, jak dobrze pójdzie. A nasze "dwupaczki" będą w tym czasie tuliły już swoje maleństwa:-))))) Całuski dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aguś :) Fajnie, że już chociaż jedno badanie macie za sobą... a do października to szybko zleci :) Mam nadzieje, że wszystko się wyjaśni i Ty w końcu będziesz mogła zacząć staranka :) Te siniaki są okropne !!!! Szkoda, że wyniki dopiero za 4 tygodnie, ale będziemy czekać razem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aga... czas tak szybko leci, że nawet sie nie obejrzysz kiedy już będzie ten czas... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny..rozpisalyscie się aż trudno podgonić czytanie :)))) co kupujecie? testy ciazowe?? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak Was podczytywałam ostatnio i postanowiłam dołączyć. Ja 6 lipca wylądowałam w szpitalu z plamieniem w czasie ciaży. Stwierdzono "puste jajo" wielkości wskazującej na 4 tydzień. A ja byłam niby w 7 tygodniu. Kazali mi czekać tydzień, by sprawdzić czy to nie jest bardzo wczesna ciąża. Wiedziałam od razu, że nie jest, bo umiem liczyć i wiem kiedy miałam dni płodne. W niedzielę 7 sierpnia dostałam bardzo mocnych bóli i wiedziałam, że już po sprawie. Krwawiłam do piątku, potem wizyta u gina - poronienie samoistne. Miała tyle szczęscia w nieszczęsciu (o ile moża to tak nazwać), że samo się wszystko wyczyściło i nie było ani szpitala ani łyżeczkowania. Aktualnie czekam na pierwszy okres. Gin dał mi zielone światło na staranka. Powiedział, że za miesiąc widzi mnie u siebie "w ciąży". Starałam się 12 miesiecy o dziecko, więc radośc była. A po stracie - nie było płaczu, żałoby itd. Podeszłam do tego w miare recjonalnie, bo w sumie nawet zarodka nie miałam. To tak jakbym nie była w ciąży. To oczywiście nie znaczy, że nie jest mi smutno i tęsknię za tym super uczuciem, że rosnie coś we mnie. Czytałam Wasze wpisy i tak fajnie widziec, ze nie jest się samą i że można miec kolejne udane ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Natalia :) Przykro mi, że Ciebie również spotkała taka przykrość... Będziemy Ci towarzyszyć w Twoich staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Pobudka na kawę / herbatę / kakao / soczek:) Jak Wam dzisiaj humorki z rana dopisują? Dwupaczki jak się czujecie:)? Za starające się trzymam kciuki:) _Natalia_D bardzo mi przykro, że do nas dołączyłaś... Ale wierzę, że i Tobie się uda zajść w ciążę i szczęśliwie donosisz tym razem do końca:) Pisz do nas jak tylko masz ochotę, albo jakieś pytania:) Dla wszystkich Dziewczyn 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia witaj wśród nas... ;) ja też miałam puste jajo tyle ze ja miałam zabieg.... głowa do góry będzie dobrze! Witaj Aga ... zaraz śniadanko i poranna kawa do niego :) ps u mnie dalej nic, @ dalej nie ma ani żadnych jego objawów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu przylaczam sie z kawka, dzis mam troche spraw do zalatwienia wiec niedlugo uciekam, a jesli chodzi o humor to taki spobie bo wczoraj mialam male spiecie z moim M. Natalia, dobrze ze do nas napisalas, bedziemy Cie wspierac w twoich staraniach, pisz kiedy tylko masz ochote reszta dziewczyn pobudka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×