Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

aniolek facety nic nie widza... jak ja pierwszy w zyciu mialam pozytywny test to maz powiedzial ze nic tam nie widzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 tygodni
Aniolku ja tez tak mialam w pierwszej ciazy w 28 dniu cyklu blada kreseczka na drugi dzien tez a za dwa dni beta juz 378 takze test to test lec na krew!!!!! 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 TYGODNI
A kurde z ta jesienia chlapa taka a ja cieple mleko miod z czosnkiem bo cos nie wyraznie sie czuje a tu pelnia owulki szlag by to mam nadzieje ze nic gorszego nie rozlozy bo nie chce ryzykowac z tabletkami...... Ciagle pod gore jak szansa na fasolke to infekcje przychodza:((((( Aniolku cos czuje ze sie wam udalo oby! Moze te ponure jesienne miesiace przyniosa efekty w lecie he he oby 2013 moze jednak nie pechowy???? Buziole dziewczynki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki robilam test i znowu wyszla tylko taka slabiutka ta kreska ale ciut lepsza niz wczorajsza juz sama nie wiem poczekam jeszcze do piatku zrobie jeszcze test jak dalej bedzie taka slaba to pojde na bete, a na ta bete musze byc na czczo? i doradzcie mi mam brac ta luteine? pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku proponuję Ci już dziś zrobić betę bo nie musi być ona robina na czczo i od razu zapisać się do lekarza bo być może będziesz musiała brać np. luteinę a wiadomo, że im szybciej tym lepiej. Czy twoja kreseczka wyskakuje w przepisowym czasie? Bo jeśli tak to mogę Ci po cichutku gratulować, być może jest ona jeszcze słabiutka bo do zagnieżdżenia doszło później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczynki !!! aniolek - ja po cichu juz ci gratuluje :P:P U mnie po staremu. Duzo odpoczywam bo juz mi ciezko. Synek wierci sie w brzuszku i czeka na wyjscie. DO terminu porodu zostalo mi 8 tygodni :) Wszystko mam juz kupione. Zostalo mi tylko ulozenie tego w pokoju :) A co u was ? Motylek, beata, now989, asia i reszta - buziaki dla was i czekam na wiesci co u was ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku, że się wtrące.Uważam, ze nie powinnaś czekać do piątku, tylko iść zrobić badanie Bety i jeżeli potwierdzi ciąże poszłabym szybko do lekarza.Lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daryjka
witajcie stracilam mojego aniolka w 9 tyg cazy [brak bicia serduszka] zabieg, po 2 tyg okazalo sie ze zrobil sie krwiak i trzeba powtorzyc zabieg. jestem po 2 @ i czekam na 3[ lekarz powiedzial ze 3m-ce wystarcza zeby starac sie jeszcze raz] bardzo sie boje ze moze sie powtorzyc wszystko, ze bede musiala to przezyc jeszcze raz. wynik histo nie wykazal nic zadnej przyczyny lekarz powiedzial ze czasem organizm sam odrzuca ze ciaza byla widocznie za slaba. wiem ze musze myslec pozytywnie i byc silna wierzyc ze sie uda za dwa tyg wizyta u lekarza i zaczynamy starania. trzymajcie kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby jak sie mówi 8 tygodni zostalo czy tam 10 to nie duzo ale patrzac gdzie ten grudzien to tak dlugo trzeba czekac... Asia jak po wizycie?? U nas wszystko w porządku... Lekarka nie mogła wyjść z zachwytu... nastepna wizyta 18 list... jutro albo dzis jak mi sie bedzie chcialo pojade na glukoze... Aniolku ja tez bym proponowala jechac szybko na bete... Daryjka przykro ze i ciebie to spotkalo..... Strach będzie się Ciebie trzymał cały czas.... My tez tak mialysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki u mnie postaremu tzn dzisiaj znowu wrocily z rana wymioty ale niewiem czy tylko dzisiaj beda czy jutro tez za szybko sie cieszylam ze przeszly ale nic dam rade Aniolek ach niewim co ci napisac oprocz tego zebys nietracila wiary i moze poszla na bete nietrzeba jej robic z rana ani na czczo ja robilam po sniadaniu przed 11 i wyszla ponad 2200 sprobuj Aska pisz jak po wizycie dzsiaj Dorotka 87 c tam u ciebie pozdrawiam reszte dziewczynek i sle wirtulane Dla dwupaczkow i milusinskich sle moc caluskow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Przepraszam, że się nie odzywałam, ale jakoś nic specjalnie się u mnie nie działo, a poza tym znowu mi internet nie chodził. Wczoraj chciałam napisać jak po wizycie, ale nie było połączenia z internetem, więc nie miałam jak. No więc byłam wczoraj na wizycie. U mnie wszystko ok. Szyjka twarda, zamknięta. Fifi już odwrócony jak do porodu, główką w dół. Waży 1kg100g, główka już ma 24 albo 27cm, teraz już dokładnie nie wiem. Będzie z Niego kawał Faceta i coraz bardziej martwię się jak urodzę, no ale nie ja pierwsza, nie ostatnia:) Za tydzień w środę zaczynam zajęcia w szkole rodzenia. Trwają 6tyg i jest 8 spotkań. Mój gin Nas wczoraj namówił i powiedział, że najwyższy czas się zdecydować:) Poza tym jak się Mały odwrócił to już mi nie uciska na jelita i mogę normalnie się wypróżnić, ale teraz znowu naciska na przeponę i mam takie bóle w klatce piersiowej czasami, że masakra. Albo czuję jakby mnie skóra piekła, ale to normalne, bo wczoraj lekarz mi mówił. Poza tym rosnę, rosnę, rosnę:) Też już się szybko męczę, ale jakoś jeszcze daję rady:) Motylku co u Ciebie Kochana? Tak długo się do nas nie odzywasz, że zaczynam się poważnie martwić:( Odezwij się Proszę do nas!!! Olcia super, że u Was wszystko ok:) Pogłaskaj Dawidka ode mnie:) Milenka no to teraz same dobre wieści:) Już chyba raczej mamy z górki mam nadzieję, i już wszystko musi być dobrze:) Ja wizytę mam 12listopada:) Madziu co u Ciebie? Jak się czujesz? Jak Malutka, wierci się:)? 9_Mamo Aniołka co u Ciebie? Jak się czujesz:)? Jak z Twoim Narzeczonym? Wszystko ok między Wami? Buziaki dla Ciebie 😘 Aniołek ja na Twoim miejscu poszłabym jeszcze dzisiaj na tą Betę. Reszta Dziewczyn wielkie 😘 dla Was, że pamiętacie i się pytacie o nas:) Trzymam bardzo mocno za Was kciuki, żeby w końcu dołączyłyście do Dwupaczków:) Beatko dla Ciebie i Fasolinki mega wielkie 😘 😘 😘 Kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolku, a moze to nie @? :(( asia1004, ciesze sie ze maly rosnie i wszystko dobrze :)) oby tak dalej :) ja sobie czekam na @, wczoraj skonczylam luteinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku to albo beta i bierz od razu luteinę, albo czekaj na rozwój wydarzeń :) Wom@n, to dziś powinna nadejść @? My z moim to teraz mamy dni postu i się śmieję, że do piątku to będziemy spać pod osobnymi kołdrami haha :D No mam nadzieje, że żołnierzyki będą mega silne i że u Mnie będzie zajebista owulka :) Asiu i Olu fajowo, że z dzidziusiami wszystko ok, czekam w napięciu razem z Wami ! :D Beatko jeszcze troszkę i będzie ok :) Buziaki dla Wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) Nie oddzywam sie bo w sumie nic u mnie ciekawego sie nie dzieje ciagle tylko praca praca i praca:) jestem juz po 2@ od zabiegu za dwa tyg powinna przyjsc kolejna nawet ten czas szybko mi leci:P w piatek ide na wizyte do mojej gin bo miala skonsultowac moje wyniki z immunologiem i zobaczymy co powiem mam nadzieje ze wszystko w koncu bedzie ok i bede mogla w spokoju odczekac te cztery miesiace do staranek:) BARDZO sie ciesze dwupaczki ze u was i u malenstw wszystko w porzadku ogromnie mnie ciesza wasze dobre nowinki 👄 TRADYCYJNIE trzymam kciuki za wszystkie starajace sie dziewczynki i zycze wytrwalosci tym ktore tak jak ja musza jeszcze odczekac ze starankami 👄 CALUJE was wszystkie dziewczynki goraco i przepraszam ze nie pisze do kazdej z osobna ale jak zwykle brak czasu :P buziaki dla was milego dnia 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, przepraszam, że ostatnio się nie odzywam, ale za bardzo nie mam co pisać. Ostatnio kiepsko się czułam, słabo mi było, etc. W poniedziałek byłam u lekarza i jak mnie zobaczył, to przyznał, że się przeraził. Dieta daje mi strasznie po tyłku, do tego stopnia, że w ciągu 3 tyg.schudłam 5,5 kg! I to jest przyczyną mojego złego samopoczucia, ważę kg więcej niż w na początku ciąży. W piątek mam wizytę w poradni diabetologicznej, może coś zaradzą i mają zmienić mi glukometr, który wariuje. Malutka na całe szczęście rozwija się dobrze. Jutro zaczynamy 32 tydzień, waży 1750, pytałam i jej waga jest idealna, nie wygląda na Dziecko cukrzyka-a to najważniejsze. Jedyny minus jest taki, że mam kruchą szyjkę macicy, choć zamkniętą i teraz wizyty co 2 tygodnie, by lekarz na bieżąco mógł monitorować mój stan zdrowia i szyjkę by zapobiec skracaniu. Póki co nic nie wskazuje na wcześniejszy poród, jednak jak stwierdził, na dzień dzisiejszy nie dałabym rady urodzić naturalnie ze względu osłabionego organizmu. Natusia ma położenie główkowe, co daje odczuć, bo podbrzusze i boki strasznie momentami bolą. Tyle o mnie. Aniołku, trzymam kciuki by to jednak nie była @ może warto zrobić bete?Ona jest najbardziej wiarygodna. Moc buziaków dla kochanych dwupaczków i ich rozrabiających Maluszków :) Mocno trzymam kciuki za wszystkie nie oczekujące @, samych pozytywnych testów. Asmanko buziaki również dla Ciebie P.s dziękuję Asiu, że o mnie pytasz, to bardzo miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jednak to nie ciaza:( @ sie rozkreca ale nie poddaje sie z mezusiem dzialamy dalej:) pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na brak
Witam dziewczynki, aniołku, quciakwawa, wom@n i inne starające się trzeba wierzyć i będzie dobrze, wiem że łatwo mi mówić bo ja już wchodzę w 14 tydzień i dzisiaj mam usg prenatalne, ale mocno trzymam kciuki żeby było dobrze. Beatko ty też już chyba 9-10 tydzień, oby wymioty minęły, współczuję kochana. Motylku, z twoją szyjką przypomina mi się moja historia, ale ja pod koniec 6 miesiąca miałam założony pessar, a na początku 9 mi go ściągnęli, a i tak malutka siedziała w brzuszku 4 dni po terminie i wazyła 3300. Ja dalej przeziębiona, robię wyniki co chwila, sprawdzić czy nie trzeba znowu podać antybiotyku. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 tygodni
Aniolku szkoda cholerka myslalam ze sie wam juz udalo.... no ale nie teraz to moze nastepnym razem. Ja tez po owulce i czekamy co da ten szary i deszczowy miesiac. Jestem sama w pracy wiec luz ale jakos smutno milego dnia dziewczynki i dwupaczki milego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Tez czekam na brak w sobote zaczynam 9tc dzisiaj wymiotow niema ale mam za to brak bolacych piersi i lekko podbrzusze mnie kluje tak ja na @ i zaraz przechodzi ale mamnadzieje ze to nic groznego ogolenie najgorzej czuje sie w nocy mam wirowke w glowie i troszku mnie mdli bleee Motylek jak sie lekarz przestraszyl ciebie to naprawde cukier ci daje w kosc i do tego ta dietka ale najwazniejesze ze mala zdrowa i rosnie prawidlowo caluski Dla reszty dziewczynek sle wirtualne 🌼 Dla mamusieki i milusinskich sle moc caluskow i dwupaczki dla was rowniez 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ostatnio malo do was pisze bo w sumie u mnie nic nowego sie nie dzieje. ale czytam was na bieżąco. Motylku Ty to sie masz. najpierw infekcje, teraz ten cukier i dieta, ale najwazniejsze ze z coreczka wszystko dobrze a jak juz bedziesz ją miec w ramionach to napewno samopoczucie sie poprawi o wiele. wom@n i jak pojawila sie @ czy moze jednak nie przyszla i sie obrazi na dobre, hmmm? Asiu, Milo ze o mnie pytasz, Z moim M dobrze, praktycznie sie nie klocimy wiec sie ciesze. U mnei dzis 29 dc i nie mam @. Tylko ze ten cykl odpuscilam z Duphastonem wiec nie wiem kiedy sie spodziewac @. Pozdrawiam was wszystkie i przepraszam ze nie pisze kazdej z osobna...Trzymajcie sie cieplutko w te juz chłodne jesienne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentist27
ja dziś bardzo krótko, zawalone mam ostatnie dni, jeszcze jutro kolokwium... 9 tygodni- wczoraj nawet na wykładzie z fizjologii ciąży usłyszałam że po szczepieniu na różyczkę koniecznie trzeba 3 miesiące odczekać bo konsekwencje takie jak pisałaś. u mnie plamienie już właściwie się wyciszyło, mam za to jakieś dziwne wahania nastroju :/ zastanawiam sie jak długo będę musiała czekać na pierwszy okres. W poniedziałek wizyta u ginekologa-kontrola i odbiór badania hist-pat...trochę nie chcę wracać do tego szpitala...już zaczynałam sobie ze wszystkim radzić, a wczoraj na wykładzie znów ryk...wracam do nauki pozdrawiam Aniołek 27.09.2012-12tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki, u mnie przed chwilą rozpoczela sie @ ..wiec jednak nic z tego. :( widocznie tak mialo byc. zobacze w tym cyklu te paski owulacyjnie czy są cos warte :) ale juz na prawde tym razem podchodze do wszystkiego luźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 tygodni
Dziekuje DENTIST 27 za informacje mam nadzieje ze to tylko i az ta cholerna szczepiona tak mnie zalatwila... oby nastepnym razem bylo lepiej i jakos czuje ze tak bedzie. Powodzenia u doktorka mam nadzieje ze ladnie Sie wszystko goi i ze nie dlugo bedziecie miec zielone swiatelko..... milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) No to wom@n niech małpa się kończy i do roboty :D U Mnie owulka zbliża się wielkimi krokami co pokazuje mój organizm i testy :P Myślę, że już jutro wyjdzie pozytywny :) My już wczoraj mieliśmy pierwsze przytulanko bo płodne się już zaczęły, jeszcze jutro i w poniedziałek, a potem ile dusza zapragnie hehe :) 9tygodni będzie dobrze :) Dentist życzę powodzenia na wizycie :) Now89 Ty jesteś większą pracoholiczką niż ja :P Mamo Aniołka to może ktoś u Ciebie zagościł? :) Też czekam na brak jak tam po badankach? :) Aniołku uda się jak nie teraz to później :) Motylku już bliżej i dalej, najważniejsze że dzidzia zdrowa :) Buziaki dla Wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×