Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość 9 tygodni
Dziewczyny jeszcze godzina do wynikow bety.... mam pietra a serce chce mi wyskoczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 tygodni
III uwaga wielka dupa nic mniej niz 5 takze.... kuracja antybiotykowa na spokojnie... No moze do 3 razy sztuka. Koniec planowania zostawiam to losowi i cieszmy sie brakiem antykoncepcji!!!!!! A jak bede marudzic macie mnie opierdzielac i sprowadzac na ziemie!!!!! Przynajmniej wiem juz ze swieta spedzimy w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ból lekko ustępuje. Nawet jadłam i piłam. Po połowie listopada umówiłam się na nastepna wizytę. Chcę nałozyć koronkę na jednego trzonowca bo jest zbyt słaby. Zainwestowałam w jego leczenie już ok. 1000zł więc nie mogę go stracić. Koronka wyniesie mnie 400zł. A propos mojej szefowej to najwyraźniej jest na mnie obrażona. Dzwoniła w sprawach, które nadzoruję ale kontaktowała się z moimi pracownicami a nie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja100
Cześć, byłam dziś na wizycie u lekarki prowadzącej. Powiedziała, że rzadko zdarza się, że w 17 tyg., może trochę wcześniej, dzieciątko jest tak okręcone pępowiną, że się dusi. Niestety mieliśmy dużego pecha, bo to przecież nie była choroba dziecka, nie jakaś moja infekcja, nic złego nie zrobiłam a mimo to tak się stało. Dawidek o jednego fikołka zrobił za dużo... Poza tym pępowina była dość długa. O kolejne dziecko możemy się starać po 3 miesiącach, w sumie już jeden minął. Na razie muszę się zregenerować i przede wszystkim wyleczyć z zapalenia oskrzeli, bo niestety i to się przyplątało:( ***Dawidek - 17.09.2012r. - 17 tydz.***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Ja tylko na chwileczke bo dzisiaj mam wizyte kuzyna za chwilke bedzie wiec grzecznie podpisuje liste i trzymam kciukasy za wszystkie was kochane dzisiaj w nocy mialam loty bylo mi salabo tak mocno ze myslalam ze zemdleje na lezaca zalal mnie pot serducho kolotalo wystraszylam sie nienazarty dzisiaj mnie tak jakos bzuszek nieze boli ale go czuje i te lekkie klucia jak by szpileczka ktore sie pojawiaja i znikaja Dwupaczki i milusinscy sle wam moc usciskow i caluskow 👄 Dla reszty dziewczynek sle wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
Witam kobietki:-) Podczytuje forum regularnie ale widze ze cos cicho sie tu robim:-( Mam nadzieje ze po pazdziernikowym testowaniu sie troche orzywi:-)trzymam kciuki za dziewczyny testujace:-)i za przyszle mamusie:-)pozdrowienia i buziaczki dla wszystki bez wyjatku:-)i mocne usciski dla bobaskow tych malutkich i troche wiekszych:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
Witam kobietki:-) Podczytuje forum regularnie ale widze ze cos cicho sie tu robim:-( Mam nadzieje ze po pazdziernikowym testowaniu sie troche ozywi:-)trzymam kciuki za dziewczyny testujace:-)i za przyszle mamusie:-)pozdrowienia i buziaczki dla wszystki bez wyjatku:-)i mocne usciski dla bobaskow tych malutkich i troche wiekszych:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Ja nie piszę bo u Mnie w sumie nic się takiego nie dzieje :) Latam co chwila do łazienki na sisiu... Dziś mój luby ma urodziny i wieczorem jedziemy w jego rodzinne strony bo jutro mam jazdy, trzeba w końcu zdać prawko heh :P Jeśli chodzi o " ciążę " to uwierzcie mi, że w tym miesiącu jestem na totalnym luzie... Chyba dopiero teraz mogę powiedzieć, że moja równowaga psychiczna dopiero wróciła do normy, czyli 6 ms po... Cudownie jest nie mieć parcia,ani ciśnienia tego mi brakowało :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susanka78
Trzymam za Was kciuki dziewczyny. Aby każdej się udało urodzić zdrowe dzieciątko. Ja straciłam synka w 6 m-cu ciąży. 1,5 roku później urodziłam zdrową i śliczną córeczkę :) Wam też się uda, zobaczycie :) Proszę w imieniu synka i swoim o głosik. 9 zdjęcie od końca, śliczny uśmiechnięty chłopczyk, który marzy o urodzinkach dla kolegów ( są do wygrania ). Z góry dziękuję za Wasze wsparcie :) pozdrawiam tu jest link do głosowania: https://www.facebook.com/RudaSlaskaComPl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
qociakwawa przypomina mi sie moja historia w tym cyklu co zdalam prawko zaszlam w ciaze tak sie wyluzowalam ze odrazu sie udalo a wczesniej 10miesiecy i nic:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
qociakwawa i na dodatek jestesmy rowiesniczkami:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie pisze bo na razie nie ma o czym :) wczoraj test owu pokazal 2 kreski moze nie tego samego koloru ..i pogonilam meza do roboty :)) tak na wszelki wypdek zeby nie przegapic. dzis mam klucia jajnikow. czy to owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tez sie melduje. Dzisiaj przyszla @ a jutro o osmej mamy byc w klinice. Ostrzegla mnie juz jakas kobieta, ze trzeba bedzie troszke poczekac bo wszystkie dzisiaj @ dostaly i musza jutro przyjechac. Co gorsze moje tsh skoczylo z 1,20 na 2,35 przez dwa miesiace. Dlugi czas bylo wszystko dobrze a teraz jak potrzebuje zeby niskie bylo to jest wysokie. Musze teraz zwiekszyc dawke i znowu za dwa tygodnie do kontroli. Teraz nie moge sobie pozwolic na taki wynik chociaz moge miec do 2,5 ale lepiej jak bedzie nizej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Mam nadzieje że mnie jeszcze pamiętacie... Przepraszam za zwłoke al eni emam laptopa sprawcego a jak jest mąz to niemam czasu chodzic do siostry na kompa żeby czytać, a zmian u mnie sporo...o tórz dwie krechy pojawiły sie na teście poniedziałkowym :) nie musze mówic że jestem PRZERAŻONA!!! od razu pobiegłam do endokrynologa i ginekologa, od wtorku codziennie kłuje sie w brzuch podając sobie heparyne by tym rzem moje maleństwo przeżyło i przyszło na świat zdrowe, do tego zwiększono mi dawki leków na tarczyce...jestem przerażona, we wtorek beta 313 w czwartek 703,60 więc przyrost prawidłowy jak na bardzo wczesną ciąże. Zaskoczyliśmy sie z męzem bo staranka mielismy rozpocząc od przyszłego cyklu a tu masz ci babo placek jak to sie mówi kto nie planuje ten ma...heh boje się babki moje kochane bardzo a do tego jutro wylatuje z mężem na 2 tyg do Norwegii na urlop...nie bede pisać bo nie bede miała skąd ale każdego dnia mysle o Was kochane, nadrobie wszystkie zaległości i jak wróce...a mam nadzieje że wróce nadal w dwupaku....( trzymajacie kciuki) to już bede z wami na bierząco :* Módlcie sie kochane żebym tym razem urodziła zdrowe silne dizecko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 TYGODNI
DORIS gratulacje kochana az mi sie banan na twarzy pojawil bede sie goraco modlic za wasza fasolinke!!!! U mnie niestety @ jakos wczesnie bo 25 dc czyli nie wiem kiedy ta owulacja byla:( niby testy robilam;;;;; no nic nie zamartwiam sie szukam jakiegos fajnego miejsca na weekend zeby odpoczac z mezusiem. Doris miej gleboka nadzieje i wierz ze sie uda bo na pewno sie uda:) Polecam ci PASEK SW DOMINIKA jesli jestes wierzaca poszukaj w internecie informacji na ten temat. Jest tam wiele swiadectw mam ktore mialy problemy z ciaza. Ja juz go mam:) i mam nadzieje ze nam pomoze. WIERZE. Buziaki milego weekendu dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 TYGODNI
DORIS ja poronilam 2 dni po tobie.... A 28 lipca dowiedzialam sie ze SZKRAB juz nie zyje:( Strasznie wam kibicuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORIS kochana wlasnie ostatnio pytalam o ciebie tak mnie cos tknelo zeby zapytac co tam ciekawego a ty taka cudowna wiadomosc nam zgotowalas 👄 strasznie sie ciesze i gratuluje 👄 ja wiem ze tym razem bedzie wszystko dobrze 👄 tyle juz wycierpialas ze nie ma innego wyjscia jak to ze urodzisz cudowne zdrowe malenstwo 👄 bede sie modlic codziennie o twoje cudenko 👄 U MNIE dziewczynki nic nowego ciagle praca praca praca :) ciezki weekend przede mna bo caly pracujacy wiec pewnie nie bede sie udzielac na forum ale na pweno nadrobie zaleglosci :) BUZIAKI DLA WAS WSZYSTKICH KOCHANE I OBY WIECEJ TAK DOBRYCH WIADOMOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja100
Hej, również przyłączam się do gratulacji dla Doris. Życzę Wam wszystkiego dobrego! ***Dawidek - 17.09.2012r. - 17 tydz.***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORIS - super informacja! Trzymam kciuki! Dziewczyny... Bylam u lekarza, ktory ogladal wyniki badania zolenierzykow mojego meza. Powiedzial, ze radzi nam INSEMINACJE :/ Ponadto powiedzial, ze w Lublinie nikogo nie poleca - i doradzil by jezdzic do Bialegostoku (!!!) W poniedzialek mamy isc na badania genetyczne. Moj maz niestety strasznie kaszle i nie wiem jak do poniedzialku sie nie wykuruje to znowu trzeba bedzie odlozyc w czasie... Okropnie jestem zdolowana... Nic mi sie nie chce...Oczywiscie poza ryczeniem... Sciskam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 TYGODNI
E DE dopiero to pisalam nie dawno ze znam kobiete ktora ma 4 synow z insiminacji i wiele poronien ale walczyla do konca i ma! Musimy byc dzielne i walczyc do konca i WIERZYC. Ja juz nie dopuszczam zlych mysli do glowy w koncu sie uda . 3maj sie kochana musisz byc silna , nie zalamuj skrzydel.....:) :) :) LENKA wszystkiego naj naj na nowej drodze..... Spelnienia marzen! DENTIST 27 jak kolokwia? MILEGO WEEKENDU DZIEWCZYNKI, DWUPACZKI KIZIE MIZIE PO BRZUSIACH:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Ja tak weekendowo Doris27 kochana bardzo ci gratuluje i weim ze drzysz o kazdy dzien jak ja ale niemartw sie teraz jak masz juz endo pod kontrola bedzie dobrze a co bierzerz za zastrzyki na co ????? zdrowka dla malenstwa Dwupaczki i milusinscy caluje was mocno 👄 Dla reszty dziewczynek sle wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, bardzo sie cieszę i bedę trzymać kciuki zeby wszystko sie ulozylo jak trzeba. Badz silna i mysl pozytywnie! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, jak to jest z tymi testami owu..jesli uznam ze kreski sa tego samego koloru czyli owu powinna byc za 24 h. to robic test jeszcze nastepnego dnia czy juz nie monitorowac?? :)) gubię sie w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 TYGODNI
WOM@N ja tez juz zglupialam z tymi testami.... W tym miesiacu spontan po za tym teraz sprawdzalam ich date i byly po terminie:( po prostu przytulajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris27 Gratuluje kochana!! Wom@n Ja tez stosowalam testy owulacyjne na poczatku paskowe ale to przygladanie sie czy juz ten pasek jest taki jak ma byc czy nie bylo strasznie stresujace a robilam dwa razy dziennie. Pozniej kupilam elektroniczne ktore pokazywaly usmiechnieta buzke jak byly pozytywne ale u mnie sie nie sprawdzily poniewaz mialam zaraz owulacje a nie po 24 czy 36 godzinach jak to w ulotce bylo napisane. Mam nadzieje jednak, ze i Ciebie bedzie inaczej i niedlugo zobaczysz dwie kreski ale na tescie ciazowym. A ja wlasnie wrocilam z kliniki. Pierwsze usg mam juz za soba a od jutra zastrzyki. W piatek podgladnie jak tam jajeczka rosna i zobaczymy co dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszor, tez trzymam kciuki zeby wszystko u Ciebie bylo ok. :) ja te paski stosuje tak z ciekawosci pierwszy raz.ale ciesze sie ze przynajmiej 2 kreski sie pokazuja..to znaczy ze moze leki dzialaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×