Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość krysia73
staram sie o tym nie myslec trzeba sie czyms zajac ja dzisiej upieklam juz 2 ciasta i ugotowalam fasolke po bretonsku dla moich chlopakow uwielbiam gotowac ale brak czasu praca praca wiec teraz moge sie odstresowac a moi panowie sie uciesza zwlaszcza syn trzeba znalezc zajecie ktore pochlonie cie do konca i zajmie mysli ja tak robi i to dziala mnie jes latwiej bo ta ciaza byla zaskoczeniem i musze sie przyznac ze na poczatku nie bardzo sie cieszylam ale moj maz bardzo wiec teraz chce to zrobic swiadomie z lykaniem tabletek a moja gin twierdzi za macica po czyszczeniu jest bardzo podatnna na kolejna cioza dlatego tak wiele kobiet zachodzi nie dostajoc nawet okresu po czyszczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki :) Ja już po pierwszym @ ale w tym miesiący raczej nie zacznę ponieważ dostała jakieś globulki bo na cytologii stwierdzono jakiś drobny stan zapalny. Ale od prezyszłego miesiąca starania na całego. Pewnie nie uda mi się tak szybko zajść w ciążę ale zobaczymy. Najważniejsze jest to że nie jestem sama z tymi wcześniejszymi niż zalecane staraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia73
mam nadzieje a nawet w to wierze ze za niedlugo na tym foru bedziemy pisac jakie jestesmy szczesliwe i wszystkie nowe mamy aniolkow bedo mogli z tego czerpac nadzieje oby bylo ich jak najmniej a nas dzczesliwych jak najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia73
ja dostalam zinat jeszcze w szpitalu i teraz tez mam go brac przez 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam Unidox co prawda skończyłam juz go brac, myslisz ze lekka biegunka teraz jest normalna? moze to po tym antybiotyku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia73
ja tez mam taka lekka biegunka antybiotyk plus stres norma a bierzez cos oslonowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) I ja staram się już po pierwszej @ - dostałam takie pozwolenie od Pani Dr :) Dziś 17dc i zobaczymy co z tego będzie. Od poronienia biochemicznego minęło 1,5 miesiąca i myślę, że jestem gotowa na kolejną ciążę. Jasne, że się boję, ale strach nie paraliżuje mnie na tyle aby zapomnieć o chęci posiadania drugiego dziecka. Bardzo pragnę go Ja, mój M a przede wszystkim mój synek nie może się doczekać rodzeństwa. Dodają mi sił. Wierzę, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysiu brałam provag osłonowo, teraz wziełam ten stoperan, pocieszyłas mnie, myslałam ze tylko ja to mam. To chyba nic groźnego? biegunka nie jest na tyle silna zeby musiałam chyba jechac do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia73
mm11 zrob sobie dieta lekko strawna i odczekaj do jutra jak nie przejdzie to skontaktuj sie z lekarzem ale wydaje mi sie ze to po antybiotyku wiec bedzie o.k chyba ze cie bardzo meczy bo mnie tak delikatnie najbardziej rano a teraz spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poronienia codziennie śledzę to forum i na pewno dam znać :) tutaj mogłam się wygadać i dostałam wsparcie :) mój M nie chciał rozmawiać na ten temat i był zły kiedy płakałam... udaje twardziela, ale kiedy widzi moje łzy to... Myślę, że nie chciał rozmawiać, żebym się nie załamała ciągle płacząc. Wierzy mocno, że się uda i tak jak ja nie poddaje się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie dziś 26dc termin @ to piatek. normalnie o tym czasie już plamiłam az do samego dnia @, jednak tym razem nic takiego sie nie dzieje. mam nadzieje ze to dobry znak. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie starające się kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia73
moj M tez twardziel jak widzial jak sie mecze to powiedzial ze to jego wina a ja zeby glupot nie gadal ze widocznie tak mialo byc zapytalam go czy nie ma zalu do mnie ze sie nie udalo powiedzial ze rownie dobrze on mogl sie lepiej postarac takie glupie gadanie wierze ze sie uda jeszcze raz i bedzie wszystko o.k jak sie okazalo ze jestem w ciozy to zaczol robic zapasy ze slodyczy zeby nie musial biegac na stacje albo do nocnego ha ha jest super facet musze mu to czescie mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysiu tak zrobie, poczekam do jutra u mnie to tez nie jest jakies bardzo męczące czy sile ale jednak jest, czytałam na ulotce ze moze pojawic sie biegunka. Dziewczyny a po jakim czasie po zabiegu miałyscie lub macie miec wizyte kontrolną? bo ja dopiero miesiac po zabiegu mam miec taka wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zadzwoniłam i umówiłam się dwa tyg po poronieniu, bo chciałam wiedzieć czy mam zrobić jakieś badania, i wogóle co i jak... ale nie miałam zabiegu - u mnie to było poronienie biochemiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tej samej sytuacji ja
hejka dziewczyny tak czytam , że wy po poronieniu dostałyscie jakieś tabletki- antybiotyki??????? na co to? ja nic nie dostałam, wydaje mi sie , że robi mi sie jakies lekki zapalenie co prawda nie mam żadnego pieczenia itp.. ale mój sluz jest lekko białawy i ma nieprzyjemny zapach. nie wiem czy cos stosowac? sama czy czekac na wizytye lekarska któa moge miec dopiero w nastepny wtorek ( chodze prywatnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej samej sytuacji ja dostałam w szpitalu antybiotyk przeciw zakazeniom i recepte na antybiotyk który sama miałam wykupic i brac przez 5 dni po zabiegu, antybiotyki podaje sie zeby nie doszło do zakazenia ale nie wszystko są one podawane, u niektórych lekarz swierdza ze antybiotyk jest niepotrzebny ale nie wiem dlaczego skoro kaza kobieta która jest po zabiegu jest narazona na zakazenia i infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_z_uk
hej dziewczyny, pisalam kilka tygodni temu o moim poronieniu,bylo to puste jajeczko,ale mimo wszystko strasznie chcialam byc w ciazy...w 7 tygodniu doszlo do plamienia,pozniej kontrolowalam poziom beta-HCG i na poczatku pazdziernika spadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna bardzo mi przykro, wiem co czujesz ;( ściskam Cie mocno. Wszystkie tutaj przez to przechodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ dziewczyny, ja też nic nie dostałam , żadnych dodatkowych tabletek, witamin czy antybiotyku a mój pryw. gin zalecił dalej łykać kwas foliowy. Po poronieniu poszłam na dwa miesiące na macierzyński a teraz dalej ciągnę z łaski mego wspaniałego gin. zwolnienie ( w pracy totalna beznadzieja). To już 4 m-c od poronienia. Jestem po dniach płodnych i czekamy mam nadzieję na dwie kreski!!! W sumie czuję się dobrze a nawet wspaniale fiz. i psych. Skupiłam się na sobie i robię to co uwielbiam:) życzę DUŻO optymizmu:)))) Każda z nas musi znaleść w sobie tą ucieczkę od złych myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BBBBBBaaardzo dużo dało mi te forum i wasze wpisy !!! POwodzenia wszystkim Wam zyczę, obyśmy wreszcie mogły cieszyć się prawdziwym macierzyństwem a nie tylko marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_z_uk
dziewczyny,od czasu do czasu jest mi przykro,ale staram sie ,jak moge zyc dalej,bedziemy z mezem starac sie o dzidzisiu,juz to robimy.tym razem mam zamiar nie odliczac dni plodnych,tylko liczyc na cud :) postanowilam takze napisac bajeczki dla przyszlej pociechy,ktore bede czytac na dobranoc.to taki moj rodzaj terapii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez staralam sie o urlop ale powiedzieli ze mi sie nie nalezy bo nie mozna okreslic płci :( w 12 tyg lekarz mógł okreslic płec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie mogli określić płci bo to za wcześnie. pielęgniarka powiedziała że jak najbardziej się należy zwol. macierz. dwa miesiące. Moja koleżanka w podobnym czasie poroniła i dali jej dwa tygodnie. Nie wiem dlaczego tak jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×