Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość xxxpatxxx1
sylwiatko-ja bym się nie mogła doczekać i od razu zrobiłabym teścik,a drugi za kilka dni :) Trzymam kciuki za Ciebie i za Fasolkę,która się pewnie zagnieżdża w Twoim brzuszku :* Obym i ja za miesiąc...dwa mogła się cieszyć dwiema kreskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aga19831 mój mąż po moim poronieniu też miał zlecone badanie nasienia. ja miałam tzw. "puste jajo płodowe", a za to mogła odpowiadać bakteria, którą wykryto w nasieniu męża. Mąż dostał antybiotyk na bazie penicyliny, w drugą ciążę zaszłam bez problemu i ciąża była "książkowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinda32
Akinom dzieki. Ja nie mam jeszcze 35 lat obciazen genetycznych tez nie. Jestem po dwoch poronieniach i zastanawiam sie czy takie badanie takie koniecznosc. Robilismy z mezem badania genetyczne i wszystko bylo dobrze. Pani doktor ktora sie nami zajmowala powiedziala ze jak bede w kolejnej ciazy to w ok 10 tyg mam sie do nich zglosic bo jestem ich pacjentka tzw genetyczna i zastanawiam sie czy bedzie potrzebne skierowanie bo moze byc z tym probleem gdyz moj gin nie ma umowy z NFZ a nie wiem czy rodzinny lekarz mi takie da. A jak nie da to trzea bedzie zrobic prywatnie badania a nie sa to tanie rzeczy alee jak bedzie trzeba to zrobie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinda32
Akinom dzieki. Ja nie mam jeszcze 35 lat obciazen genetycznych tez nie. Jestem po dwoch poronieniach i zastanawiam sie czy takie badanie takie koniecznosc. Robilismy z mezem badania genetyczne i wszystko bylo dobrze. Pani doktor ktora sie nami zajmowala powiedziala ze jak bede w kolejnej ciazy to w ok 10 tyg mam sie do nich zglosic bo jestem ich pacjentka tzw genetyczna i zastanawiam sie czy bedzie potrzebne skierowanie bo moze byc z tym probleem gdyz moj gin nie ma umowy z NFZ a nie wiem czy rodzinny lekarz mi takie da. A jak nie da to trzea bedzie zrobic prywatnie badania a nie sa to tanie rzeczy alee jak bedzie trzeba to zrobie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belinda-lekarka ci wszystko powie.Czy jest konieczność wogóle robić.Ja robiłam bo do "młudek"nie należę,badanie u mnie jest darmowe i jeśli mogę to czemu nie? To badanie to nie jest nic innego jak badanie na syndrom Down'a. :) Sohvii,tofilerbork,ciągle martwiąca co tam u Was?Na urlopie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga19831
gościu a jak takie badania nasienia wyglądają i gdzie się je przeprowadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja ja tylko krociotko usg ok potwierdzil sie synus wazy 560 g i wszystko wyglada w porzadku dzieki Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni dobre wieści :)) gratuluję i oby tak dalej. Niecałe dwa tyg różnicy między nami a mój 160g lzejszy ;) chyba chudzina będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja,9tygodni super wieści.Cieszę się bardzo,że z Chłopakami wszystko dobrze.:) Ja też chciałabym już wiedzieć kto u mnie zamieszkał ale scan mam w sierpniu więc cierpliwie czekam.No,ale najważniejsze aby było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 28 dni bedzie w poniedzialek ..tez jestem wzdeta i jakos mnie pobolewa jak wstaje z lozka w dole brzucha .. albo okres albo ...hmmm. zobaczymy . co do badania meza po poronieniu to nikt nam nic nie kazal robic i nie proponowal .. wy mialyscie ? wlasnie zjadlam muffinka na sniadanie i kawe :) alez mnie zaslodzilo ..teraz wstac i ogarniac dom : prasowanie odkurzanie i takie tam przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista83 Mój mąż też nie robił żadnych badań po poronieniu.Nawet nikt nie proponował ani się nie interesował jego stanem zdrowia czy nasienia. Mam nadzieje,że już niedługo będziesz posała o różowych kreskach.Bardzo Ci tego życzę! :) Wstałam po 5,bo głód mnie obudził.Zjadłam kilka kromeczek z serkiem,zapiłam soczkiem i zasnęłam znowu.Ja też dziś troszkę z rana ogarnę chatkę i zbieram się na zakupy.Na szczęście na razie słońce nie pali.Zrobie ostatnie zakupy i czas na pakowanie. Po cichu liczę,że nadbagażu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kochane W czwartek o 21:45 przez cc przyszedł na świat Szymus:) urodził się w 35tyg jako wcześniak leży w inkubatorku moze jutro wyjdzie z niego:) wazy 2500 i mierzy 51cm. Jest cudowny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane W czwartek o 21:45 przez cc przyszedł na świat Szymus urodził się w 35tyg jako wcześniak leży w inkubatorku moze jutro wyjdzie z niego wazy 2500 i mierzy 51cm. Jest cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnka 89
gosc serdeczne gratulacje !!! neich Maluszek sie chowa dobrze :* tez mam Szymusia- narazie tylko chrzesniaka...ale mam nadzieje ze w nastepnym roku tez bede mogla sie Wam pochwalic :) trzeba wierzyc... ps. minelo 10 dni od zabiegu, juz nie plamie, tylko strasznie bola mnie uda tak jak przed okresem bywalo czesto...czy ktoras z was moze powiedziec mi jak bylo u Was ? pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościnka 89 ja plamilam tylko 3 dni .. i bolalo troszke ..jakby ciagnelo . a okres przyszedl po 32 dniach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku serdeczne gratulacje! i zycze szybkiego powrotu do domku w komplecie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista83- nic wielkiego.Jedziemy do Pl,pomoczyć nogi w zimnym Bałtyku.Akurat podczas naszego pobytu mój brat bierze ślub cywilny więc załapię się na imprezę i wkońcu przytulę małego bratanka,bo ma już rok a ciotka dopiero teraz jedzie.Ha!Ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sista83 dziekuje za odpowiedz :) czyli na okres przyjdzie czas , lekarz mowil ze ok miesiac czasu aczkolwiek moze bol nog nie ma zwiazku choc tak wlasnie tylko bolaly przed okresem, trzeba czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnka 89
re: zaczynam sie niepokoic, przez 1,5 tygdnia po zabigu zadnych dolegliwowci, dzis skonczylam plamic a pojawil sie bol w dole brzucha i nog..czy to normale :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom28/1 no to super ;) ja tez marzylam o Bałtyku ale nieco nam sie nie udalo w tym roku .. moze za rok :) ? w tym SOLINA :) I TEZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC :) odpoczywajcie i łap sloneczko i pozytywna energie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista83-Dzięki.Ja wychodzę z założenia,że gdziekolwiek człowiek by nie pojechał zawsze to jakaś odmiana,oderwanie się od codzienności.Co prawda nie fascynuję się morzem,bo nad nim się wychowałam ale miło będzie odwiedzić stare kąty. Wróciłam z miasta i brak sił.leżę wygodnie na kanapie i czekam na obiad.Dziś mąż pichci.Oj!Chyba długo przyjdzie mi czekać a głodna jestem strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkinom pozazdrościć Ci tylko takiego męża ;) mój tylko parówki umie ugotować i jajecznice zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
a mój tylko herbatę :D ewentualnie kebaba kupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnei wrocilam z palcu budowy ..znow poszlo duzo brzydkich slow a teraz bede sie lenila : gazetka , tv , balkonik .. borowki i arbuz :) ...ale kusi mnie jakas pizza na wieczor dzis eheheh :) a mialam schudnac 3 kg ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki,dzis mam wiecej czasu wiec napisze pare slow. Wczorajsze usg ryczalam na kozetce widzac naszego synia. W glowie odmawialam zdrowaski kiedy lekarz milczal bo myslalam ze raraz powie ze cos nie tak. Ale na szczescie maluszek jest zdrowy, z profilu twarzy przypomina tate no a tate rozpiera duma. Nawet juz w samochodzie wlaczyl stara piosenke pt Dla ciebie synu. Dziewczyny mam lzy w oczach jak maz mowi bedziemy mieli syna.... Tak dlugo czekalismy. Warto cierpiec martwic sie przechodzic przez te wszystkie smutne etapy dla takich chwil. Nadal sie martwie i niepokoje o przyszle tygodnie ale musze byc lepszej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×