Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość ciągle martwiąca
cześć dziewczęta- wreszcie w domciu:) ale na wyjazd nie mogę narzekać :) Mąż mi zrobił taaaaaaaaaaaaaaaką niespodziankę:) - w ramach rekompensaty za moje mdłości zabrał mnie na relax do SPA:) faktycznie zrelaksowałam się i mdłości były mniejsze a teraz w domciu znowu męczą;/ Maluszek ma się dobrze rośnie książkowo 1mm dziennie ma 2,5 cm:)) Buziaki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* 9 tygodni chyba każdego faceta rozpiera duma jak dowie się ze będzie syn :) moj co prawda nie jest wylewny i uczuciowy przesadnie ale wystarczylo w oczy i na twarz popatrzeć ;) niestety po naszych przejściach ciaza zawsze będzie pelna obaw juz do samego konca. * ciagle martwiaca pozostaje nam miec nadzieje ze po takim relaksie choc odrobinę mniej będziesz się zanartwiac a zaczaniesz się w koncu cieszyc ze swojego stanu ;) a ja odebralam czesc wynikow. transaminazy w normie bilirubina tez. czekam jeszcze na kwasy zolciowe. wstepnie mozna wykluczyc cholestaze ale skad zatem takie cholerne swedzenie. cale rece i nogi juz do krwi rozdrapalam. nawet w nocy mnie to obudzilo + maly zrobil sobie dyskoteke wiec juz po spaniu bylo. dzis za to juz ryje nosem po ziemi po takiej nieprzespanej nocy. miala ktoras z Was moze takie dolegliwosci. na domiar wszystkiego znow jakiejs infekcji się dorobilam i znow na globulkach lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Dziewczyny mam pytanie, czy wasze piersi czasem tez przestawaly was bolec i byly ''oklapniete '' ? Moje sa dzis takie wiotkie i zaczynam sie martwic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo88 Ja tak miałam.Nie raz bolały i były obrzmiałe a niekiedy robiły się takie "flaczki". Nie wiem dlaczego ale tak jest.Raz bolą raz nie i nie ma w tym nic dziwnego.Piersi nie muszą być tak tkliwe cały cza.Musisz wierzyć,że będzie dobrze.Teraz się uda.Powtarzaj to sobie jak mantre. Nic cię nie boli,nie krwawisz i ciesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja18 Dobrze,że wyniki w porządku.Może to swędzenie skóry jest na tle alergicznym?Nie zmieniałaś,proszku,płynu do płukania,żalu do mycia ciała?Teraz jest gorąco,człowiek bardziej się poci i skóra jest bardziej narażona na otarcia,chemię. Ja np.zauważyłam,że mam uczulenie na jeden płyn do płukania tkanin.Jak założę coś wypłukanego w tym płynie skóra jest sucha,spięta,swędzi i non stop bym drapała.Nigdy nie cierpiałam na żadne alergię a teraz moje ciało szaleje.Pomyśl nad tym.Cokolwiek by to nie było ważne,że to nie poważne choróbsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkinom wlasnie odstawilam balsam ktory zaczęłam stosowac od niedawna i zobaczymy czy cos da. poki. co tylko wczoraj go nie uzywalam ale reakcja skóry dalej taka mocna. noc po raz kolejny nieprzespana. jedno wiem ze zmienilam płyn do higieny intymnej i to byl blad . niby plyn dla kobiet w ciąży lagodzacy PH jak w dotychczas stosowanym plynie ginekologicznym z lactacydu. a po dwóch dniach stosowania dostalam takiego podrażnienia jak nigdy. wczoraj tak mnie wszystko pieklo i swedzialo w miejscach intymnych ze w środku nocy leciałam sie podmyc lactacydem. naszczescie trochę pomoglo. a tamten od razu na smietnik :/ jak mozna cos takiego kobietom w ciąży oferowac. a nie tylko ns mnie tak dziala bo po fakcie jeszcze w necie znalazlam opinie na jego temat taka sama jak moja. Milego dnia kochane. piekny dziś dzień. trzeba korzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom28/1 boli mnie brzuch dołem trochę jak na okres. wzięłam pół nospy i się przespałam. trochę lepiej już ale czuję się taka spuchnięta od środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azja Motylek z tego forum tak strasznie sie meczyla wlasnie ze swedzeniem skory w ciazy i wykluczyli u niej cholestaze choc tez podejrzewali a ogolnie w ciazy na wiecej produktow ma sie uczulenie albo jest sie wrazliwym sista mam nadzieje ze tym razem zaskoczylas... ale bys miala radoche... ja czekam teraz caly dlugi tydzien na @ albo jej brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo88-ja w obecnej ciąży też miewałam takie pobolewania.Oczywiście GP twierdził,że to normalne,nie ma plamień to tylko odpoczynek i nic więcej.Podobnie jak ty brałam nospę ale dziś myślę,że ja te pobolewanie,uczucie napęcznienia podbrzusza miałam przez wzdęcia i zaparcia.Pilnowałam diety i "wizyt w toalecie",starałam się pić jak najwięcej. Może u Ciebie jest podobnie. Jednak jeśli ciebie będzie bolało to podejdź do jakiejś przychodni czy lekarza.Ja rozumiem,że po takich przejściach możemy panikować ale lepiej zawsze sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ja pięć dni temu miałam zabieg, stwierdzono ciąża obumarła w 9 tygodniu.Przeżycie bardzo okropne pustka i nic więcej. Mamy 9-letnią córeczkę i ta ciąża była wyczekana i nic z tego.choruję na niedoczynność tarczycy i że zaszłam w ciążę to lekarz mówi że to cud. Teraz czekam kiedy lekarz pozwoli nam rozpocząć starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo, z piersiami mam dokładnie tak samo - raz bolą i są duże, a za chwilę przestają boleć i robią się oklapnięte. Kilka razy pod wpływem paniki poleciałam do lekarza i było wszystko ok, więc pewnie to normalne. Brzuch mnie też często boli. Może tak,jak napisała Akinom takie bóle mogą być przez zaparcia. Jutro powiem mojej gin. i zobaczę co powie. Trzymaj się i nie denerwuj :) Kiedy idziesz do lekarza ? ` x Azja, ja też mam strasznie swędzenie skóry, ale zauważyłam, ze tylko na nogach i zawsze po goleniu. Nie wiem, jak sobie z tym poradzić. Tak mocno swędzi, że prawie ryczę. Przed ciazą tak nie miałam. x Miłego dnia Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
agnik24 jutro mam zamiar iść bo najpierw idę do domowego żeby mnie skierował do położnej. Ja zaparć nie mam wręcz przeciwnie dostałam biegunkę mimo że dużo piję to i tak ciągle jakoś mi wody brakuje :/ ufff... zaczynam się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga19831
gościnka 89 mnie też bolały uda, a właściwie ścięgna chyba jakiś tydzień po zabiegu. Mierz sobie temperaturę czy nic się nie dzieje. Ja jutro idę odebrać wyniki histopatologiczne i wciąż czekam na okres. Mam nadzieję, że niedługo będzie. Dzisiaj miną 32dni od zabiegu,normalnie miałam okres co 31, ale bywało, że się spóźniał. Piersi mam nabrzmiałe jak przed okresem, więc chyba to dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista83-czekam na wiadomości.Mam nadzieje,że będą w s p a n i a ł e. Mlo88-jak masz biegunkę to może lepiej podejdź do tego lekarza.Lepiej niech cię zbada ,może to wirusowe.Trzymam kciuki aby wszystko było ok! Jutro zakręcony dzień ale będe zaglądać by sprawdzić co u Was słychać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscjjjjj
Witam was serdecznie 17 lipca dostałam plamienia wieczorkiem chlup i skrzepy krwi szpital i zabieg poronienie myslalam ze umre był to 10tydzien dzis jest 20 lipiec i nie moge przestac myslec o tym obwiniam sie o to jak zyc z ta swiadomoscia ze było we mnie nowe zycie a teraz jest pustka jak sobie poradzic z tak okropnym bolem masakra jakas boze czemu to akurat""" mnie nas"" spotkało to jakis horror jak zapomniec o kims kto miał sie narodzic czułam w sobie wyjatkowa istotke a teraz jestem taka pusta pomocy chyba sobie z tym nie poradze teraz czuje sie w miare ok fizycznie ale psychicznie to masakra jak wrocic do pracy i zyc mam jeszcze 3 dni zwolnienia dziewczyny po jakim czasie mozna sie starac o kolejny cud bo czy wiecej czytam tym mniej rozumiem choc nie wiem kiedy pokonam strach chciala bym wiedziec kiedy mozna planowac druga ciaze (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscjjjjj
moze druga ciaza pozwoli złagodzic bol bo zapomniec o takiej tragedii sie nie da moze tylko z czasem mniej bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
byłam u lekarza dał mi tylko numery telefonów do położnych obliczył termin porodu na 13 marca. Jak powiedziałam mu że źle się czuję że boli mnie brzuch itp to uśmiechnął się i powiedział że tak może być przez 9 miesięcy, nawet nie dał mi skierowania na bete :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo88-nie wiem w jakim kraju jesteś ale ja UK miałam podobnie,o badaniu bety mogłam zapomnieć.Dla niektórych wszystkie bóle są normalne a my się martwimy.Naszczęście dzięki uprzejmości jednej położnej miałam wczesny scan.Nigdy nie zrozumiem,że można pozostawić kobietę w ciąży samej sobie. Nie wiem co ci radzić.Może faktycznie tak twój organizm reaguje na ciążę.Mnie zatyka a ciebie wręcz przeciwnie.Odpoczywaj(jak najwięcej),dobrze się odrzywiaj,a jak niedaj Boże coś by bardziej dawało się we znaki to dzwoń do położnej lub jedź na szpital.Trzymam kciuki,kochana aby było wszystko dobrze. " Trzymajcie za mnie też kciuki.Mam stresa dziś lecę ale czy dolecę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom28/1 w holandii mieszkam. Lekarz powiedziała że za wcześnie jest jeszcze żebym się umawiała na wizytę do położnej ale jutro będę dzwoniła i powiem że jestem po poronieniu a teraz się niezbyt dobrze czuje. Z jedzeniem jest ciężko na sam widok zapach albo na myśl że mam coś zjeść nie dobrze mi ale nie wymiotuję. x samolot nie jest taki straszny tylko żuj gumę a będzie dobrze :) ale kciuki i tak 3mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 dzien cyklu poki co okresu brak ..ale boje sie kupic testa i zrobic zeby sie nie rozaczarowac ? hmm a moze kupie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
Hej dziewczyny ... około 16 dnia po "porodzie" zakończył mi się połóg... dziś mija 24 dzień po zabiegu łyżeczkowania i po "porodzie"-przedwczesnym-poronieniu... wczoraj strasznie mnie bolało podbrzusze... na bieliźnie zauważyłam wydzielinę zabarwioną na czerwono...dziś to samo... czy to może już być @ ??? Taka dziwna i skąpa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy cykl starań niepomyślny :-( dzis powinnam dostac @ i wlasnie dzis testowalam, niestety tylko 1 kreska :-( może jeszcze bedzie dobrze... pozostaje tylko czekac na @ ktora lada chwila powinna przyjsc i oczekiwac nastepnej owulacji. Pozdrawiam Was i dziekuje z wsparcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom, spokojnego lotu, będzie dobrze :) x Sista, ja już bym pewnie nie wytrzymała i testowała :) x Sylwiątko, jeszcze zobaczysz 2 kreski. Rzadko kiedy udaje się przy 1 próbie x Ja dziś idę do gina. I oczywiście jak przed każdą wizytą mam biegunkę z nerwów. Tak się boję. Mam nadzieję, że moje Fasolka rośnie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
psssssssssssssssssssss DZIĘKI WIELKIE ZA ODP ;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik Twoja fasolinka na pewno ma sie dobrze i niepotrzebnie sie denerwujesz. Na pewno nie oddzialuje to na Twoje malenstwo dobrze... Glowa do góry i daj znac jak po wizycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
xxxpatxxx1 skąd nam wiedzieć czy to już okres...moim zdaniem to za szybko, też miałam spore plamienia ok 2 tyg po poronieniu, ale lekarz mi powiedział, że na bank to nie jest okres bo po poronieniu powinien sie pojawić po ok 4-6tyg. cierpliwości, mniej paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
xxxpatxxx1 weź dziewczyno trochę wyluzuj :/ jeśli nikt nie odpisuje to znaczy że nie zna odpowiedzi. jak masz jakiś problem to zadzwoń do swojego gina i się zapytaj co to może być @ czy może jakiś stan zapalny. na siłę chcesz jak najszybciej dostać @. x zirytowałam się ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga19831
No to jestem po odebraniu wyników i kontroli. Hostopatologia nie wykazała podobno nic niepokojącego - doczesna i kosmówki zmienione zapalnie i martwiczo. Jak dla mnie brzmi niepokojąco, no ale może tak ma być. Przyczyny w sumie nie znam dalej. W badaniach wyszło że szyjkę mam ok, bez zmian, endometrium też podobno dobre na zagnieżdżenie, ma 11 mm. Nie znam się kompletnie. Znalazł się też pęcherzyk dominujący i wyszło, że mam teraz dni płodne. Czyli 32 dni od zabiegu mam dopiero jajeczkowanie więc pewnie na okres przyjdzie mi jeszcze poczekać. Przyczyny nie znam i już pewnie nie poznam.... Podobno jakby teraz doszło do zapłodnienia to m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×