Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość gość
Sisa83-najlepiej zadzwoń.Może na czczo nie trzeba robić i nie będziesz się męczyć. Ja miałam krew pobieraną po południu więc nic dziwnego,że jakiś posiłek był.No,ale ja wyniki robione miałam w UK i może tu jest inaczej. W |trym.wymiotowałam na okrągło:rano,w dzień,wieczór,noc,przed jedzeniem i po.Na szczęście po mału minęło tylko choruje podczas jazdy autem,autobusem.Przed ciążą mi się to nie zdarzało a teraz to jest na porządku dziennym. Liczę,że to też minie bo do szpitala mam 30mil i kiepsko widzę moje zmagania z bólami i miską.:)Akinom28/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo dla swietego spokoju i zebys sie nie denerwowala to jedz do lekarza albo poloznej ( Twoj telefon moga zbyć). Mam nadzieje ze to nic groznego. Badzmy dobrej mysli ... Marta bardzo mi przykro z powodu Twojej straty ale jest nadzieja! Ja tez w zeszlym tyg robilam testy w dniu miesaczki i druga kreseczka byla bladziutka i z badan krwi okazalo sie ze jestem w ciazy dlatego jesli nie jestes pewna i chcialabys szybko sie dowiedziec to idz na bete . Trzymam kciuki!!! .. Dziewczyny dzisiaj zrobilam druga bete tak jak radzilyscie. Jestem ciekawa jak przyrosla, jutro rano odbiore wyniki. A tak sobie mysle ze do gina wybiore sie w poniedzialek bo w tym tyg i tak pewnie na usg nie bedzie nic widac... ale ciekawska i tak jestem. Dzis obudzilam sie troszke przerazona bo bolalo mnie dosyc pokaznie w dole brzucha ale jak wstalam pochodzilam to przeszlo... co to bylo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinda32
Mlo ja na poczatku ciazy tez mialam niewielkie brazowe plamienia zadzwonilam do gin i kazal brac luteine. Z tego co wiem to takie plamienia oznaczaja niski poziom progesteronu hormonu podtrzymujacego ciazs. Wiec dzialaj kochana! Skontaktuj sie z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiatko25 mnie niekiedy jak wstane za szybko z lozka to tak jakby rwie i ciagnie dol brzucha ..ale mija za chwile jak sie uspokoje i siade na chwilke i oddycham . tak mi sie chce spac ze szok . mezunio zapowiedzial ze po pracy jedziemy na budowe i obym dala rade bo wazne ustalenia tam sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwiatko25 ??? Dużo minęło czasu od poronienia do zajścia w kolejną ciążę u Ciebie??? Tzn. w którym cyklu zaszłaś ponownie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga19831
Dziewczyny jeśli 5 sierpnia miałam pierwszy okres po zabiegu, we wrześniu będzie drugi a w październiku trzeci to czy mogę się już starać o dziecko w październiku czy czekać do listopada do jeszcze jednej miesiączki? Wydaje mi się, że ginekolog powiedział, że już w październiku mogę, ale jakaś roztargniona byłam i nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.06.2012 lekarz stwierdził, że serduszko maleństwa nie bije...To był 18 tydzień...A miało się urodzić na moje 40 urodziny i 20 urodziny swojego brata. Ale w końcu sierpnia zaszłam ponownie w ciążę, chociaż pani prof. chciała mi zrobić jeszcze jakieś badania...Też bardzo ucieszyła się z tej ciąży , nie robiła mi wyrzutów, że tak szybko. Powiedziała tak zwyczajnie po ludzku, że nieplanowane ciąże z reguły dobrze się kończą. I tak było, Córka urodziła się w dzień matki. Wczoraj skończyła 3 miesiące. Trudno by mi było żyć bez niej po tej stracie, chociaż na myśl o aniołku łzy napływają mi do oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu ja zaszlam w drugim cyklu staran a odczekalam 4 cykle czyli pol roku po poronieniu. Tylko ze ja mialam troszke inna sytuacje bo zmagam sie z wysokim poziomem prolaktyny ( cykle nieplodne) i zeby obnizyc prolaktyne łykałam BROMERGON i w ten sposob uregulowaly mi sie cykle i mialam je płodne. Po półtora miesiacu brania tego leku zaszłam( bo wczesniej na pewno mialabym mega problem. I z poprzednia ciaza bylo dokladnie tak samo. ... Sista mnie od jakiego tygodnia tez męczy spanie. Nie ma dnia zebym sie w dzien nie położyła chociaz na godzinke. Dobrze zrozumialam budujecie domek? My tez i tez bede dzisiaj fachowcowi pokazywac jak ma łazienke zrobic . Juz mi mąz powiedzial ze mam na niego czekac miedzy 16 a 17;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mysle ze po 3 @ mozesz juz sie spokojnie starac ale pamietaj ze to indywidualna sprawa i to zalezy tylko od Ciebie. Zycze powodzenia!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiatko25 tak mamy stan surowy zamkniety : dzis weszli hydraulicy , potem tynki wylewki kafle malowanie bleble ..i szybko trzeba sie wprowadzac bo nas na wynajem juz nie stac :) w dwa domy inwestowac ciezko . no i trzeba zdazyc przed dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati1985
Molo88- i jak sytuacja? byłaś juz u lekarza? zaciskam kciuki żeby wszystko było dobrze. aga19831 - mi w szpitalu położne powiedziały , że po 3 miesiączce mogę sie juz starać bez przeszkód lekarz radzi odczekać 6 miesięcy,żeby przeżyć żałobę ale tak czytając rożne fora na internecie, wyniki badań, statystyki i co tylko się da, stwierdzam że czy poczekasz 3,6, czy 12 miesięcy nikt nie da nam gwarancji że wszystko będzie dobrze albo nie. I tak jak mnie poradziły dziewczyny tutaj (już mama-dziękuję) jest to indywidualna sprawa każdej kobiety, jeśli będziesz czuła się gotowa to startuj od października i na nic nie czekaj:) ja także będę czekać na 3 miesiączkę w listopadzie i po niej startuje:) Pozdrawiam:) gość- zapomnieć się nie da, pamiętać będziemy zawsze, ale twoja nadzieja przyszła:) wspaniały prezent na dzień matki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwiatko25-ja poroniłam 2 miesiące temu... staram się juz o kolejną dzidzię,ale jeszcze mi lekko leci mleko czy siara jak naciskam na sutki... czy to znaczy,że tez mam za wysoki poziom prolaktyny i nie zajdę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Dziewczyny powiedzcie mi z własnego doświadczenia, czy bóle owulacyjne wystepują przed czy po owulacji? Bo ja teoretycznie owulke powinnam mieć w środę lub czwartek, a jajniki kują mnie i to konkretnie już od poniedziałku...boję się, że ten cykl znowu mi koło nosa przejdzie, mąż przyjeżdża dopiero jutro wieczorem....ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa i wiarę ale tej drugiej u mnie brak mam wrażenie że jutro na wizycie nic dobrego nie usłyszę :( wczoraj miałam chwilkę ten śluz rano było czysto ale za to zwymiotowałam po raz pierwszy, a w pracy znowu miałam ten śluz teraz trochę go tylko nie ma żadnych grudek ani skrzepów i nic mnie raczej nie boli. z tego co czytałam w necie to mogą występować takie śluzy podczas jakiejś infekcji albo czasem tak jest na początku ciąży w terminach spodziewanej @ a ja już jestem w 12 tc. nie wiem nie mam już nic nadziei w sobie ;( i nie wiem jak dam radę jutro. Nie jest mi pisane mieć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlo- nie załamuj się!Proszę!Nic nie jest przesądzone.Rozumiesz!Musisz mieć nadzieję,bo my mamy. Jak sama wiesz plamienia się zdarzają i niekoniecznie świadczą o najgorszym,choć człowiek bardzo się boi.Moja koleżanka plamiła(z krwią) i myślała,że to @,o ciąży dowiedziała się dopiero w 16tc i na dniach rodzi. Nawet tu na forum niektóre plamiły i ciąża nadal przebieg w porządku.oszczędzaj się.Poleż,odpocznij!Na którą masz wizytę? Daj znać!Myślami jestem z Tobą!Akinom28/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom28/1 o 9 mam wizytę. wiesz jak oni traktują ciąże w uk i holandii. skoro plamisz to natura tak chce, skoro ronisz to natura tak chce, skoro rodzisz zdrowe dziecko to natura tak chce. Oni nie dają nic na utrzymanie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Mlo88 ja też Cię proszę NIE załamuj się!!zwymiotowałaś to dobry znak;) daj znak po wizycie bo ja cały dzień dziś się o Ciebie martwię strasznie:(( przede wszystkim Ty musisz uwierzyć że Twój dzidziuś tam jest;))) i tańczy dla Ciebie:D A ja tak od siebie to mdli mnie niemiłosiernie;/ i głowa boli pulsuje- ledwo żyję;( a mówią że Ciąża to nie choroba;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlo88no kurcze wiem jakie mają niektórzy podejście ale to jest (jak dobrze pamiętam)u ciebie 12tc więc coś mogli by poradzić.Ciężko mi doradzać ale myślę,że pomoc,diagnostyka,opieka ci się należy. Idź na wizytę,niech zrobią scan,jak będzie trzeba to podkoloruj trochę. Trzymam za was kciuki.Pisz co po wizycie.Trzymaj się kochana!Akinom28/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu nie potrafie Ci powiedziec czy u Ciebie akurat to wysoka prolaktyna. Mnie zaniepokoiły bardzo dlugie cykle nawet 42 dni no w tym wypadku owulacja mogla wystepowac niepłodna. Gin powiedzial ze jesli sobie nie obnize prolaktyny to bede miala problemy z zajsciem w ciaze. najlepiej bedzie jesli wybierzesz sie do gin po skierowanie albo zrobisz sobie badania krwi na wlasna ręke. Powodzenia!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga19831
Mlo88 trzymaj się i nie załamuj, musi być dobrze. Grunt, że nie masz czystej krwi i to w dużych ilościach. Chociaż i takie ciąże przeżywają. Wymioty to bardzo dobry znak. Pisz jak będziesz po. Trzymaj kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
Mlo głowa do góry, twój maluszek ma się dobrze. Moje koleżanki na początku ciąży też plamiły, jedna z nich miała bardzo silne krwawienie a dziś wszystkie bawią swoje maluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati1985
molo88 nawet tak nie mów, każda z nas tutaj zasługuje na to żeby być w ciąży i trzymać w ramionach tą mała istotkę, która będzie cie kochać pomimo wszystko a nie za coś, która na twoje"stare lata" przyjdzie i cie przytuli i powie kocham cie mamo..musisz wierzyć, że będzie dobrze nie dopuszczaj do siebie złych myśli na tyle na ile to tylko możliwe, ale za to prawdziwe jesteśmy z tobą pamiętaj. Odezwij się koniecznie po wizycie u lekarza, trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Odebralam wlasnie wyniki mojej drugiej bety. Prosze Was o pomoc w interpretacji ich ;-) Wiec pierwsza bete robilam w piatek w dzien przyjscia @ i wyszlo 104,22. Wczoraj po 4 dniach robilam kolejna i wyszlo 1 148,22. Bardzo Was prosze powiedzcie czy to dobry wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiatko25 wydaje mi sie ze jak jest przyrost to jest dobrze : ja miaam 486 a na 3 dzien rano ; 1890 jakos tak .. wiec ze po 48 h ma byc chyba 66% wiecej min , a po 72 H ma byc 114 % minumium .. a co dalej to nie wiem juz boja kolejnej nie robilam . idz na wizyte . ja mialam w 6 tyg i w 8 . teraz bedzie kolejna pod koniec 10 tego tygodnia . wczoraj wieczorem plakalam troszke bo mi sie przypomnialo ze jestem w 9 tyg a wtedy w 9 tyg wlasnie mialam zabieg : ( ale musi byc dobrze i staram sie myslec pozytywnie i dbac i nie denerwowac dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
dziewczyny jesteście kochane :* na wizycie miałam echo maluch właśnie był na dyskotece :D taki mały a tak się ruszał że szok i jedną rączką tak jakby machał. i widziałam jak serduszko bije ale nie słyszałam :( ma 54.9 mm. Położna powiedziała że to jest normalne i że ten śluz na pewno niema nic wspólnego z dzieciaczkiem tylko na spocie macicy mam trochę krwi i jeszcze jakiś czas mogę mięć taki śluz, powiedziała że gdyby to była krew to mam do nich dzwonić. Boli mnie trochę brzuch dołem, wzięłam sobie nos-spe. Pół nocy nie spałam tylko myślałam co dziś usłyszę :/ aaa.. i już nie miałam dopochwowo usg tylko normalnie :) idę trochę pospać jeszcze. miłego dnia Wam kochane życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlo88-Super!Wspaniała wiadomość.Tak się cieszę!Połóż się,odpocznij,odeśpij. Oszczędzaj się abyś zaraz nie wzięła za porządki czy coś w tym stylu. Teraz Ty i Maluszek jesteście najważniejsi!:) " Ja się zbieram na scan.Mam stresa.Dam znać po wizycie.Trzymajcie kciuki!Akinom28/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sista no wlasnie nie denerwuj maluszka bo odplaci Ci sie za to pozniej solidnymi kopniakami :-D ale troszke Cie rozumiem, ja tez pewnie pod koniec 7 tyg bede miala doła a w pazdzierniku bede myslala jakby to bylo... mialabym wtedy poród... Ale dosyc tych smutasów!!! Mam dzis straszna ochote na rosołk i wlasnie sobie gotuje, mniam ;-) ... Mlo tak sie ciesze ze wszystko ok oby tak dalej!!! Ja ide na pierwsza wizyte w poniedzialek i boje sie co uslysze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Mlo88 SUPER wiadomośći!!chociaż My wiedzieliśmy że tak będzie:)) teraz odpoczywaj i porozmawiaj z brzusiem;) bardzo bardzo się cieszymy mam nadzieje że jesteś już spokojna:) Akinom teraz czekam za wiadomościami od Ciebie;)) Dziewczynki myślałyście już o imionach dla swoich Bobasów:)) My już na 80% wybraliśmy:) Dla chłopca : Staś a dla dzieczynki Antosia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×