Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

To w ciąży nie jesteś ale nic nie piszesz, a ważne jest po co zaczęłaś brać i w którym dniu cyklu. Bo może się okazać, że brałaś przed owulacją, a wtedy ona już nie wystąpi (niektórzy ginekolodzy przepisują na podstawie statystyki - 18 dc heyah a gro osób ma owu naturalnie po tym czasie i po luteinie jak pisałam - nie występuje).Jeśli bierzesz na uregulowanie cykluto też bierzesz określoną ilość czasu - ten czas określa lekarz.To są hormony i lepiej nie eksperymentuj z nimi wedle tego co ludzie na cafe powiedzą, tylko zadzwoń jutro do ginekologa albo przejdź się osobiście.A czytałaś ulotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jakiego czasu
.trwaja wczesne objawy ciazy jak np. czeste oddawanie moczu czy obrzmienie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od zgubionej miesiączki do.. sprawa indywidualna. Częsteoddawanie moczu jest charakterystyczne dla późniejszej fazy ciąży. Obrzmiałe piersi mogą być objawem pojawienia się progesteronu w organiźmie (u każdej kobiety po owulacji).W ciążyobrzmiałe są zazwyczaj cały czas, bo gruczoły zaczynają przygotowywać się do produkcji mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppaaula
heya dziewczyny zarzywam 1 raz tabletki antykoncepcyjne Cilest . po 5 dniu brania ich uprawialam stosunek, po 2 tyg zaczely mnie bolec sutki ale tylko jak dotykam, czy jest mozliwe ze jestem w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIA1986
dziewczyny.sytuacja ktora mi sie przydarzyla pomiesz wam w glowach...okres spoznial mi sie 3 tyg ( zawsze regularnie prawie co do godziny a nie bralam tabletek) na 3 zrobione testy 1 negatywny...a 2 pozytywne, lekarz mi przepisa luteine i po skonczeniu nastepnego dnia...okres...juz nigdy nie uwiezre testom.na poczatku bylam zalamaana bo nie planowalam dziecka teraz w zadnym wypadku ale potem...to juz byla tylko sama radosc, moja i mojego chlopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIA1986
a objawy oczywiscie mialam ale we wlasnej glowie...kolezanka mila podobna sytuacje.zrobila test kilka dni po stosunku i 2 grubr krechy...kilka dni znow...jedna :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierze juz w nic
czesc Gosia1986 Ja mialam to samo pragnelam z mezem dziecka ale chodzilam do lekarza zeby mi pomugl ustalic dni plodne zeby wszystko wyszlo dobrze.Wszystko ladnie pieknie na termin kochalam sie z mezem pozniej okresu brak (nawet nie wiesz jak sie cieszylam z tego) no to tesciek a potem do lekarza.Tesciek pokazuje 2 kreseczki wiec ucieszona jeszcze bardziej bo jestem w ciazy.Nastepnego dnia poszlam do lekarza(3 dni po spuznieniu sie miesiaczki)a lekarz stwierdzil CYSTE NA PRAWYM JAJNKU i nie umial uwierzyc ze test wyszedl pozytywnie wiec zrobil sobie sam i otrzymal to samo 2 krseczki.Ja juz tez przestalam wierzyc w testy i napewno nigdy ich nie zrobie.Ale teraz jestem w ciazy i cieszymy sie ze pod moim sercem jest jeszcze serduszko:-)i nie robilam testu a ni nie patrzylam na dni plodne i tak zaszlam a nie z notesami i obliczeniami kiedy moge a kiedy nie powinnam. Pozdrawiam i Zycze wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad połowa ciąż kończy się wczesnym poronieniem. Test nie skłamał, jesli pokazał ciązę, nie ma takiej opcji. test wykrywa hCG produkowany wyłącznie w ciąży (i przy nadczynności tarczycy, cyście na jajniku - o czym informuje ulotka testu,dlatego to schorzenie należy wykluczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś ciężko mi uwierzyć by ginsam sobie test robił - to lekarz, wie, że w przypadku cysty na jajniku test wychodzi pozytywnie.Nie przesadzacie oby, dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierzaca juz w nic
mysl sobie co chcesz ja wiem co mialam i co mi pokazywalo,a po drugie i nic by mi nie dalo gdyby to byla nieprawda a pisalabym inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o sluz
JAki jest śluz tuż przed okresem? Nigdy specjalnie nie zwracałam na to wuagi, ale jakos nie kojarzę takiego jak mam teraz...biały, gęsty z lekkimi grudkami, przypominajacy klej... Okres na razie spoznia mi sie dwa dni, ale miesiac temu odlozylam tabletki anty i nie wiem czy nie ejstem przewrazliwona. W sumie nie mam zadnych mozliwych objawow - no moze jdynie duzo mocniej sine narzady i sutki, ale to moze byc efektem dochodzenia organizmu "do siebie" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppaula
heya dziewczyny zarzywam 1 raz tabletki antykoncepcyjne Cilest . po 5 dniu brania ich uprawialam stosunek, po 2 tyg zaczely mnie bolec sutki ale tylko jak dotykam, po 19 dniach mam plamienia czy jest mozliwe ze jestem w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1986
wiesz...moje pierwsze tabletki ktore bralam to był harmonet...organizm, ktory nie jest przyzwyczajony do takiej formy antykoncepcji musi sie przyzwyczaic...a kazdy reaguje inaczej.szczerze mowiac te plamienia moga byc podejrzane ale watpie zeby to byla ciaza, moze Twoj organizm zle toleruje akurat te?? ja od 2 dni biore teraz rigevidon, wczesniej ( pól roku temu-robilam sobie przerwe) tez je bralam i nie narzekalam na nic...ani w czasie brania ani po odstawieniu...a po harmonecie(bralam8 miesiecy) przytylam 7 kg w ciagu miesiaca i przez pol roku leczylam wysypke na buzi.to zalezy jak organizm przyjmie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1986
"nie wierze juz w nic" a moze jednak warto uwierzyc? :) my dzidziusia nie planowalismy, choc wiadomo bylo ze jak sie zdarzy to nie zostanie nic innego jak kochac go z calego serduszka...i powoli zaczynalam przyzwyczajac sie do tej mysli, bo skoro test 2 razy pokazal to cos w tym musi byc...jak dostalam okres niby powinnam sie cieszyc ze to jeszcze nie teraz ze mam czas...ale...tak juz przyzwyczailam sie do mysli ze bede miala swoje malenstwo ze zrobilo mi sie bardzo smutno...dopiero wtedy zrozumialam ze chcialam jednak zeby byl...szczegolnie ze mam bardzo kochajacego chlopaka i po tym jak opiekowal sie mna przez te 3 tyg nie wyobrazam sobie z kiedys inna dziewczyna milaby miec z nim tak dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1986
a jeszcze jak bylam u lekarza i robil mi usg powiedzial ze ciaza moze byc bardzo mloda bo gdyby byla 6_7 tyg to "widzielibysmy juz malutkie serduszko" to az mi sie łzy zakrecily w oku...chyba mam bardzo rozwiniety instynkt macierzynski :) wiec zycze pociech z przyszlego potomstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppaula
super gosia ze pragniesz. ale ja jeszcze nieeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1986
zle mnie zrozumialas ;) nie powiedzialam ze pragne tylko ze mam rozwiniety instynkt macierzynski co wcale nie oznacza ze chcialabym miec teraz gromadke dzieci :) jak wyszly mi 2 kreski na tescie to doslownie w kilka sekund zawalil mi sie swiat bylam w takim szoku ze nie moglam normalnie funkcjonowac :) bo przeciez studia, jeszcze tak naprawde sie nie wyszalalam, nie mieszkam razem z chlopakiem...to nie byla ppora na dziecko i nadal uwazam ze nie jest...ale jak juz masz swiadomosc ze sie stalo i minie ten pierwszy szok to chyba kaza kobieta zaczyna czuc radosc moze nie od razu ogromna ale jakas na pewno jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppaaula
no wlasnie poczulas tą swiadomosc i chcialas tego dziecka;) a ja nie chce ja nie wiem co mam zrobic czy to moje urojenia czy to prawda;/ boje sie nawet zrobic test bo ejszcze wyjda te 2 kreski moze nawet beda falszywe ale ebda ja nie wiem co mam robic;// w sumie sutki pzrestaly mnie bolec ale znowu mam plamienia od paru dni. dzis jest 1 dzien bez tabletki ciekawe czy dostane okres:((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko czy moge byc w ciazy bo nikt mi nieodpisuje. uprawialam z chlopakiem pettng i jesli rzymam swego penisa w reku a potem mi palec wlozyl do pochwy to cz moge zajsc? bo jestem dzewica bo niewiem czy blone mi przewal bo troche bolalo jak wkladal palec ale niekrwailam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze moja chora wyobraźnia
dziewczyny, czy wy możecie wbić mi do głowy, że nie jestem w ciąży. @ miałam od 28 maja do 2 czerwca, ale mój ostatni cykle trwał 47 dni (pewnie przez stres i upały) no i kochałam się 16 czewca z prezerwatywą, nie pękła ale ja w ramach tortur zaczęłam sobie tworzyć urojenia na temat tego, że może się zsunęła itd. jejku, myślałam, że moja bogata wyobraźnia ograniczy się jedynie do samego aktu, a nie dni tortur z urojoną ciążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprawialam zchlopakiem petting i czy jesli on dotkal swa reka penisa a potem wlozyl mi palec to moge byc w ciąży?? tylko ze ja jestem dziewica ,i niewiem czy ją palcem przebil. co prawda troche mnie bolalo ale nic niekrwawilam.albo czy moge zajsc w ciaze jesli chlopak byl bez majtek a ja w majtach i mnie pocieral? blagam odpowiedzcie bo nikt nieccemi odpwiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppaaula
napewno nie ejstes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppaaula
to zle slyszalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba dobrze slyszalam bo czytalam wiele w necie i wpadki sie zdarzaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppaaula
jak sobie tak poczytasz to potem dopiero ejst pzrej=== tez to pzrerabiam;] coz moge poradzic nie wierzysz idz do lekarza albo pzrestan o tym myslec bo to nie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem ale na stronkach pisze ze trzeba uwazac bo plemniki szczegolnie u mlodych chlopakow, jesli ma wytrysk i reka to dotyka potem wklada palec to moga przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia 20
czesc dziewczyny.mam 20 lat mieszkam z chlopakiem.starmy sie o dziecko ale od 5 msc.nam nie wychodzi.deenerwuje sie i martwie.mam zamiar wybrac sie do lekara.co miesiac obserwuje swoje cialo czy cos sie zmienia.ale zawsze wszystko jest ok.w tym miesiacu zauwazylam ze moje sutki jakby sie zmniejszykly a brodawki zwikszyly.dodtkowo na sutkach zaczely pojawiac sie takie male biale (nie wiem jak to nazwac) pryszczyki jakby kropki wokol brodawki.bola mnie janiki raz jeden raz drugi na przemian albo dwa naraz.nieraz jest to ostry bol.miewam zawroty glowy i mdlosci.jestem senna.zdolowana.czasami nie wiem czy sama sobie czegos nie wmawiam.ostatnia miesiaczke mialam 13 czerwca ale poniewaz moje dolegliwosci nie przeszly zrobilam test ktory wyszedl negatywnie.ostatni stosunek z chlopakiem odbylam pare dni przed okresem.co robic?moge byc w ciazy w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia 20
to jeszcze raz ja.slyszalam tez ze luteina zwieksza szanse zajscia w ciaze?to prawda?jesli tak to jak ja przyjomwac zeby w ciaze zajsc?jedna tabletke dziennie?i czy wazne jest w jakich dniach cyklu.prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1986
tak, luteinazwieksza szanse zajscia w ciaze, ale jej glowne zadanie to juz jej podtrzymanie jesli doszlo do zaplodnienia, lub wywolamie miesiaczki. a przyjmujesz ja zgodnie z zaleceniami lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×