Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba Was rozumiem....

Czy jestem w ciąży??? Nie wiesz - wstąp.

Polecane posty

Gość myya
hej tez mnie to dreczy... w listopadzie byl petting-palcowka, potem przyszly 4 okresy , nieregularne, 3 testy negatywne, a brzuch rosnie...i nie wiem ..CZY CIAZA JEST MOZLIWA?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewolucja496421
Dostałam okres 30 stycznia. Kochaliśmy się 3 lutego. Prezerwatywa plus globulka. Jest 6 marzec a okresu nie ma :( Czy możliwe, że zaszłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewolucja496421
Dostałam okres 30 stycznia. Kochaliśmy się 3 lutego. Prezerwatywa plus globulka. Jest 6 marzec a okresu nie ma :( Czy możliwe, że zaszłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffee22
dodam, że nie mam żadnych innych objawów ciąży : nudności, wymiotów, piersi mi nie urosły, ani nie są wrażliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emitynka
witam serdecznie! moj cykl trwa juz 35 dni wiem ze to dosc wczesnie zeby sie bardzo denerwowac ale nie ma zadnego sluzu-jest totalnie sucho, jestem senna (a nigdy nie byłam senna w dzien) no i wlasnie generalnie cykl trwa u mnie 30 dni +/-2 dni a minelo juz 5 po potencjalnym terminie. zawsze kochalam sie z narzeczonym z prezerwatywa i zawsze sprawdzalismy-nie byly uszkodzone ani przd ani po stosunku. kiedy bylam w okolicach 17 dnia cyklu 2 razy kochalismy sie analnie ale ani razu nie skonczyl we mnie. czy mam sie denerwowac? kiedy powinnam zrobic test zeby byl w miare wiarygodny? bardzo prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cofffee
test zrób w dniu spodziewanej miesiączki, skoro już sie spóźnia to możesz zrobić test - są płytkowe i strumieniowe. Nie są drogie kupisz je w drogieriach Rossman czy aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cofffee
już możesz wykonać test skoro miesiączka się spóźnia, najlepiej test zrób rano wtedy ponoć jest największe i najlepsze stężenie hormonu świadczącego o ciąży. test kupisz w drogeriach czy aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emitynka
oki...dzieki... a czy wg was moge byc w ciazy? jaka jest wasza opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wladzio88
Moja dziewczyna bierze tabletki od jakichs 7 miesiecy (marvelon) i od dwoch miesiecy dostaje okresu na 5ty dzien w tyg. przerwie a zawsze dostawala regularnie na czwarty.Tabletki bierze regularnie codziennie o 22.Okres jaki ma od dwoch mcy jest taki dziwny, skapy, raz leci raz nie i raz brozowy a raz blado rozowy,ostatnio bolaly ja piersi a przez ostatnie kilka dni z rana gdy jej sie odbije,beknie mowi ze pod gardlo podchodza jej wymioty...Czego to moga byc objawy?? ciaza czy moze cos innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńkaka
mam pytanie:czy możliwe jest,żebym nie pamietala swojego pierwszego razu? calowałam się z chłopakiem (nie moim) i wtedy urwał mi się film. czy możliwe jest, że on zrobil mi cos, czego bym nie pamietala? dlugo juz nie mam okresu i dlatego boje sie, ze moge byc w ciazy. pomozcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia25
Witam również zastanawiam się czy jestem w ciąży otóż tak ostatnio @ miałam 09.04.2009 r. 21 i 22 tj w 12 i 13 dniu cyklu współżyłam z moim partnerem.Za 4 dni powinnam dostać @ ale obawiam się że nie dostanę gdyż od 2 dni boli i kuje mnie 1 pierś (to samo czułam przy 1 dziecku ok 10 dni od zapłodnienia a myślałam że się uderzyłam bo nie mam żadnych objawów przed @ a jak@ się spóźniła tydzień test pokazał 2 kreski ginekolog potwierdził ciążę i teraz synek ma 5,5 roku :) ) nigdy ale to nigdy nie bolały mnie piersi poza ta pierwszą ciążą więc obawiam się że i tym razem objaw piersiowy mnie nie zawiedzie do tego co chwilkę pobolewa mnie brzuch i od dwóch dni śpię popołudniami co mi się prędzej nie zdarzało (jedynie na początku 1 i 2 ciąży był ze mnie śpioch).W 2 ciąży nie miałam objawu piersiowego gdyż synka 1 karmiłam piersią jak drugi się począł więc piersi nie musiały rosnąć i boleć czy kłuć) Pomału popadam w paranoje czy to na pewno ciąża czy nie.... Może któraś z was krótko po zapłodnieniu czuła w piersi pobolewanie kłucie bądź mrowienie? Z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy jak i obecne ciężarówki... :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaalaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że głupi
Wiem mam głupi problem ale naprawdę się boję Okres spóźnia mi się 5 dni a ja normalnie z nerwów chodzę po ścianach Nigdy jeszcze nie współżyłam z facetem, były tylko pieszczoty i to ostatnie jakieś 3 miesiące temu... W poprzednich miesiącach nie było problemu z okresem... Jakie jest prawdopodobieństwo, że mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna. chyba że trzy miesiące temu pleminiki, które nie wiadomo jak się tam znalazły, gdzieś się przyczaiły w tej twojej macicy, założyły własne plemię, czekały i czekały długimi tygodniami na owulację, a wreszcie jak była, to ruszyły chmarnie z dzidami i pochodniami na komórkę jajową i ją dopadły. wtedy tak, możesz być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka .=....
hahaha na to nie wpadłam :P myślałam raczej, że można mieć okres na początku ciąży i wtedy byłoby prawdopodobne, że ja jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adierene
To co napisze,byc moze rozsmieszy niektore z czytajacych... Sama sobie zdaje sprawe, ze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze w moim przypadku nie jest wysokie raczej, ale naczytalam sie tylu wypowiedzi na roznych forach, ze juz sama nie wiem. Otoz- lezelismy po prostu do siebie przytuleni razem(nago) i w pewnym momencie on dostal wytrysku. Niestety, nie mozemy dokladnie stwierdzic, czy cos dostalo sie do srodka, choc w zasadzie szanse nie sa wielkie- wiekoszc poszlo gdzies na uda, ale wyzsze ich czesci. Seksu jako takiego nie uprawialismy, jestem dziewica, wiem,ze blona nie chroni przed ciaza, ale chyba nieco moze utrudnic plemnikom dotarcie do srodka? Calosc zdarzyla sie w 11 dniu cyklu, cykle nie sa idealnie regularne, w ciagu ostatniego roku wahaly sie od 26 do 35 dni.W czasie spodziewanej owulacji czulam niewielkie uklucie w okolicach podbrzusza, jednak zazwyczaj bolu w trakcie uwalniania komorki jajowej u mnie nie ma.Wczoraj nieco zaczely mnie bolec piersi,spodziewany okres powinien pojawic sie dzis;/ Jedna kkilka dni temu po poludnniu dostalam strasznych nudnosci( 3 tygodni po wytrysku)i bolu glowy(na szczescie sie nie powtorzyly, moj chlopak mnie uspokaja,ze to bylo przemeczenie-spalam nocy 3godizny , a tak to robilam projekty przy komputerze, dodatkowo cisnienie bylo bardzo niskie, a w ciagu dnia jadlam tylko drozdzowke). Na dodatek kilka dni po wytrysku mialam leciutkie plamienie, a przedwczoraj zaczal mne bolec brzuch w okolicy jajnika, wczoraj bolal straznie, dzis przechodzi.. Naczytalam sie na roznych forach, ze nudnosci moga wystepowac juz 2-3 tygodnie po zapolodnieniu( zwlaszcza u kobiet mlodych i wrazliwych na zapachy-mam 20 lat i niestety mam bardzo czuly nos), ze do zapolodnienia dojsc moze nawet bez wprowadzenia nasienia do wnetrza drog rodnych, ze piersi pobolewaja przed "okresem", ale juz jako oznaka ciazy, ze podczas ciazy takze wystepuje okres, a lekkie plamienia klika dni "po" oznaczac moga zagniezdzenie. Kazdy kalendarzyki mowi co innego.. Niby dzis byl 32 dzien cyklu, czasem dochodza mi do 35 dni, ale chyba rano zrobie test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia88
DZIEWCZYNY POMÓŻCIE!!! od 10 dni mam dziwne plamienia, ciecz brązowa czasem ze skrzepami, dość rzadka! okresu nie mam od dwóch miesięcy! wcześniej miałam nieregularny okres. Czy to może być objaw ciąży? Dodam że podczas stosunku krwawie bardziej..:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuncieciuncie plisss napiszci
Witam , ja też mam pytanko, spóżnił mi się 5 dni okres, ale przyszedł, zaskoczona jestem jego małą obfitością,tydzień po jego zakończeniu zrobiłam mimo wszystko test pre-test , wyszedł negatywnie, uspokoiłam siętroszkę,ale pewne objawy nie dająmi spokoju,delikatne roztępy na brzuszku,który wydaje mi się nadęty, seność , zmęczenie, zgaga poranna, nadmierny apetyt ....Do wytrysku wewnątrz mnie podobno nie doszło, zazwyczaj zabezpieczamy się prezerwatywą , czasami w chwili zapomnienia stosujemy przerywany, wytrysk poza mną , na dodatek z pomocą ręki, jakie jest prawdopodobieństwo ,że może to być ciąża? Proszę o odpowiedż mamy i osoby będące w podobnej sytuacji jak moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_25
Cześć Dziewczyny! Mam ogromny dylemat. Od jakiegoś czasu bardzo chcę zostać mamą i już zaczęłam lekko bzikować z tego powodu. Prawie co miesiąc robiłam test, bo wydawało mi się że chyba jestem w ciąży, już oczywiście widziałam u siebie wszelkie objawy. Oczywiście nic z tego nie było. Odpuściłam sobie. A teraz już sama nie wiem co się ze mną dzieje. Od 2 tygodni mam totalny wstręt do kawy, chociaż wcześniej piłam po kilka dziennie. Wciąż jestem głodna, a jednak schudłam 2 kg. Dodatkowo to dziwne zmęczenie, cały czas jestem nieprzytomna, mogę spać i spać. Nie wiem czy mam się cieszyć czy nie. 05.06 dostałam @, ale dolegliwości nie ustąpiły. Słyszałam że zdarza się czasem niby@ w ciąży. Także już sama nie wiem co jest grane?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjyds
moglo to byc krwawienie inplantacyjne...moze warto zrobic test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażonaaa
a ja po dzisiejszej nocy się boję... :/ Cholera jakie to nieodpowiedzialne :/ teraz jestem zła na siebie :/ Pierwszy raz... Tylko kawałek weszedł, całego nie dało się wepchać bo mnie cholernie bolało... ale potem było już lepiej... Raczej nie zostałam pozbawiona błony, bo jak już wspomniałam wszedł tylko kawałek, dalej sie nie dało...uważaliśmy, żeby nie doszło do wytrysku... niestety jak skończyliśmy, na łóżku była plama... nie wiemy czy tylko na łóżku, czy czasem wewnątrz się coś też nie ulało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjyds
a gdzie on wkońcu miał wytrysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażonaaa
Jak on już wyjął to dopiero po chwili zauważyliśmy, że jest mokro... :/ ledwo co czuł, kiedy to nastąppiło... :/ musiało być na wierzchu, skoro plama znajdowała się na łóżku, ale boje sie, że we mnie też coś mogło... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomcat
heh nie wiem co sie dzieje:d kochałem się z dziewczyna podczas okresu.. i pękła nam gumka.. wiec kupiłem 4ry testy ciążowe 2jednej firmy i 2 drugiej I teraz taki motyw: 2testy jednej firmy pokazuje ze jest a 2 testy 2giej firmy pokazuje ze nie jest kto mi powie jest czy nie jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xta
Witam, mam takie pytanie..Niecałe 2 miesiące temu kochałam się z chłopakiem.. Akurat przypadały wtedy moje dni płodne, ale podczas stosunku w ogóle nie doszło do wytrysku.. Dostałam okres dokładnie w spodziewanym terminie, więc byłam już pewna, że wszystko jest w porządku..Jednak w poniedziałek przypadał termin kolejnej miesiączki... Dziś jest czwartek, a okresu ani śladu... Gdybym była w ciąży byłby to ok. 7 tydzien, wiec myślę, że można byłoby zauważyc jakies objawy..Podobno nudności zaczynają się w 6 tygodniu, u mnie żadnych objawów nie ma, tylko spóźniająca sie miesiączka...Jestem kobietą palącą, a słyszałam,że w czasie ciąży u kobiet palących występuje niechęc do papierosów. U mnie to nie występuje..Mam dziwne wrażenie, że mój brzuch jakby troszkę się powiększył, ale może to tylko urojenia spowodowane strachem przed ciążą? Dodam też, że bardzo wyczekiwałam, aby dostac okres w spodziewanym terminie, tzn. w poniedziałek, gdyż w sobotę wybieram się na imprezę i nie chciałam miec okresu w tym czasie...Co o tym sądzicie? Myślicie, że mogę byc w ciąży? Tym bardziej,że nie doszło do wytrysku? Może to głupie, ale jednak trochę się martwie.. Pomóżcie, proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość // smutna
Słuchajcie nie uprawiałam nigdy seksu ale chłopak mi wsadzał palce do cipki głęboko po tym jak poszedł się wysikać na imprezie nie wiem co mam myśleć okres mi sporo się spóżnia i mam bóle brzucha:( a chyba to byłao 2 czy 3 tygodnie temu":( czy mogę być w ciąży pomużcie3 Proszę:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochałam się z moim ówczesnym chłopakiem( niestety już nie jestesmy razem ) na początku kwietnia, była prezerwatywa, potem dostałam okresu 13 kwietnia, w następnym miesiącu także, w czerwcu dostałam krwawienia 5 i 30, ten ostatni okres przeciągnął się na lipiec. Rzecz w tym,że ja ustawicznie dopatruje się ciąży, w szóstym tygodniu domniemanej ciąży zrobillam dwa testy ciążowe- negatywne, pod koniec czerwca bylam u ginekologa, to zobaczyl u mnie jedynie nadżerkę, a teraz mamy już 1 sierpnia, a ja nie mam okresu, wczoraj zrobilam jeszcze jeden pre-test- negatywny.. Nic do mnie nie przemawia. Teraz byłabym w czwartm miesiącu... W dodatku od paru dni bolą mnie piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sru18
NIejestes.... mysle ze mialabys inne objawy. Skoro bola Cie piersi a nie wspolzylas od tamtego czasu to znak ze pewnie zbliza sie okres. Lartem moze byc opoznienie gdyz jest zmiana pogody stylu zycia itp. Jednak jezeli naprawde sie niepokoisz to radze zrobic sobie badanie krwi beta hcg to Ci da najprawdopodobniejszy wynik. Naprawde to badanie nie klamie. Ja wczoraj odebralam wyniki i jestem w 1 tygodniu ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×