Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ally-20

Evra - skutki uboczne

Polecane posty

Gość gość
Oj dziewczyny nie polecam! Używam plastrów Evra od ponad pół roku, na początku było ok. Czasami pobolewał mnie brzuch, nie schudłam, nie przytyłam. Piesi raczej nie urosły, ale pobolewały. W y t r z y m y w a ł a m. Od tygodnia czuję się koszmarnie, brzuch boli mnie całymi dniami i nocami, nie mogę przez to spać. W ciągu dnia jestem nieprzytomna, śpiąca. Ciągle jest mi niedobrze, jest to baaaaardzo uciążliwe. Mój organizm najwyraźniej nie akceptuje antykoncepcji, na tabletki reagował podobnie. Może czas na dzidzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! po badaniach okazuje się, że nie mogę przyjmować plastrów. Zakupiłam po ostatniej wizycie niestety trzy opakowania których nie mogę zwrócić. Jeśli ktoś jest zainteresowany trzema opakowaniami to proszę o kontakt deniczqa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również stosowałam plastry i w trakcie 5 miesiąca odkryłam, że moje coraz większe uczulenie wokół oczu było powodem naklejania Evry. U mnie zaczęło się od podrażnień po demakijażu oczu. Poczatkowo myslałam, że uczulił mnie tani płyn micelarny, ale po kilku zmianach na droższe i delikatniejsze dla skóry wokół oczu uznałam, że może czas na wizytę u dermatologa (przecież to na pewno plastry nie uczulają). Maść i tabletki na alergie pomogły chwilowo. Potem wszystko wracało. Szybko też zrezygnowałam z jakiegokolwiek makijażu. Przy 4 miesiącu plastrów (zero makijażu, delikatne mycie), okazalo się, że skóra wokół oczu nadal czerwienieje, puchnie, złuszcza się nawet na skutek potarcia, swędzi. Wtedy zaczełam sie zastanawiać, że moze jest to wina Evry, bo nic innego w moim zyciu się nie zmieniło. W 5 miesiącu, przy drugim plastrze, obudziłam się pewnego ranka z tak opuchniętymi oczami, że ze złością odkleiłam plater i wiecej do nich nie wróciłam. W trakcie wizyty u ginekologa zasugerowałam, że moge mieć uczulenie na Evre - w zamian otrzymałam tabsy o innym składzie. Efekt? - mogę znów podkreślać swoje piekne oczy :D a po uczuleniu juz ani sladu. Dziewczyny bądźcie czujne! Całusy dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pi/czką możesz pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mogę ich stosować
Mi niestety nie odpowiadają przy zmianie na 2 plaster okropne mdłości. Jeżeli któraś jest zainteresowana proszę o kontakt Przygoda@spoko.pl mam 2 opakowania całe w trzecim jest ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi równiez plastry nie odpowiadają.. senność, przyspieszone bicie serca, ciągle zmęczenie, wahania nastroju. Jestem w trakcie pierwszego opakowania, ale chyba nie wytrzymam do końca opakowania. Czy powinnam odkleić plaster jeżeli w poprzednich dniach dochodziło do stosunku nie zabezpieczonego w żaden inny sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×