Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość Kasiunia_misiunia
hej:)dawno mnie tu nie było:)ale tak juz jest zaczeło się pracowac to na wszystko brakuje czasu:/ chciałam was zapytac czy któras z was nie robiła 7 dniowej przerwy między opakowaniami logestu???jeśli tak to jak to zniosłyście??bo u mnie cięzko,mam wieczny "zakwas"łydki,dretwieją mi nogi i ręce mimo że nigdy wczesniej tego nie miałam(dla wyjaśnienia nie brakuje mi magnezu bo łykam regularnie falvit),czuje się ocięzała,wiecznie sennajakoś dziwnie ogólenie rzecz biorac .ale jeszcze 14 dni musze się przemeczyć i potem miesiąc przerwy bo czas na badania bo od roku przerwy nie miałam i się mój ginekolog już wkurza.dajcie znać co u was pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroovka
cześć wam:) ja kończe pierwsze opakowanie logest'u.... niby wszystko w porządku byłoby.. gdyby nie zmiany nastroju i okres ktory mi sie wydłuzył:/ ale jest i plus heh biust mi urósł:) p.s. czy przy zazywaniu tych tabletek mozna pić alkohol?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wam:) ja dopiero zaczynam swoja przygode z tabletkami. mam rowniez jedno pytanie, bo zaczelam brac LOGEST w 4dniu okresu. czy (zgodnie z tym co bylo na ulotce) po 7dniach brania tabletek moge juz nie stosowac zadnych innych zabezpieczen? z gory dzieki i pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja własnie skończyłam 3 opakowanie Logestu i czuje się świetnie :) Libido wzroslo, podczas przerwy nie boli mnie brzuch, okres skrocil sie do 4-5 dni, nie mam bolow glowy :) A jak wy sie czujecie dziewczyny? i jak po odstawieniu? cherryy: Ja wziełam Logest 3 dnia okresu i zabiezpieczalam sie dodatkowo przez dwa tygodnie tak mi zalecila Pani doktor. Także Tobie również radziłabym uważać na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Oj, długo mnie tu nie było, ale nawał obowiązków skutecznie izoluje mnie od Internetu. ;) U mnie 27 d.c. i czekam na kolejny okres... Niedawno znów pobolewał mnie brzuch, teraz wszystko się wyciszyło, więc i tym razem sprawdza się dobrze mi znany scenariusz. Czuję się dobrze. :) Do KOTUU: Mam nadzieję, że szybko uporasz się z tą grzybicą. Ja przy tabletkach kilka razy zmagałam się z infekcjami, teraz na szczęście wszystko jest super i ślad po nich zaginął. ;) Pozdrawiam! DO KASIUNIA_MISIUNIA: Ja kilka razy przesuwałam przerwę o 7 dni, a raz o 14 i tego ostatniego nie wspominam za dobrze - to był mój ostatni cykl z Logestem, zaraz potem go odstawiłam. Czułam się nieciekawie. Nigdy nie odważyłam się na wzięcie cyklu 21+21, ale już po tym 21+14 przekonałam się, że w moim przypadku to było słuszne. Pozdrawiam i daj znać jak badania. :) Do MROOVKA: Jeśli nie przesadzisz, to możesz. Najważniejsze, to znać umiar. ;) Do CHERRYY: Witaj. Ulotka to podstawowe źródło informacji, więc tak - pierwszy tydzień z dodatkowym zabezpieczeniem. Jak masz wątpliwości i nie ufasz jeszcze tabletkom do końca, to możesz przecież zabezpieczać się jeszcze w inny sposób nieco dłużej. Pozdrawiam. Do MILENA_M: To bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona. Ja tak samo, chociaż bez Logestu. ;) Ale powiem Ci, że ani przez chwilę po odstawieniu nie żałowałam tej decyzji. Mam wrażenie, że w końcu wszystko się u mnie normuje. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkk
witam czy moze ktos mi poradzic jakie tabletki brac aby powiekszyły mi sie piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz ja
DZIS ZAUWAZYLAM ZE TABLETKA KTORA WYCISNELAM Z OPAKOWANIA BYLA SKRUSZONA, POLKNELAM RACZEJ WSZYTSKIE KAWALECZKI, MAM NADZIEJE,ZE NIE RZUTUJE TO NA SKUTECZNOSC DZIALANAIA,PROSZE O ODPOWIEDZ.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroovka
czy któras z was też miała plamienia między okresem podczas brania logestu?/ bo nie wiem czy to normalne:/ grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja biorę logest od 2 lat i jest super. Zmniejszyły mi się miesiączki i są krótsze. Brzuch mnie nie boli i wogóle czuję się extra podczas miesiączki i poza nią również.Poza tym nie zabezpieczam się niczym innym i nie zaszłam jeszcze w ciążę. Polecam je wszystkim bo są super(w moim przypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mroovka: To jest normalne ale na początku brania tabletek. Jak długo bierzesz tabletki? Bo ja miałam takie plamienia przez chyba 2 czy 3 opakowania ale lekarz powiedział że to się zdarza i zależy od organizmu każy reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kkkkkkk: mi powiększyły się od logestu ale słyszałam i o innych, bo one mają taki skutek uboczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kotuu: Następnym razem się tak nie obawiaj bo z tabletką możesz spoźnić się do 12 godz.( np.LOGEST) jeśli bierzesz tabletkę o 18.00 to jak przypomnisz sobie o niej nawet o 17.00 następnego dnia to bierzesz ją a o godz. 18.00 bierzesz normalnie tą następną. Także spokojnie bo miałam taką sytuację i nie zabezpieczałam się dodatkowo niczym więcej i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kasiunia_misiunia: ja nie robiłam przewy i czułam się super brałam 21/21 i dopiero przerwa i było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigi600 Cześć stosujesz tabletki dwa lata tak i w tym czasie nie robilas sobie żadnej przerwy w braniu? A co słychać u reszty dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigi, chyba nie do konca... 12 godzin od 18 to bedzie 6 rano... 17 nastepnego dnia to juz 23 godziny spoznienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek_85
hmm widze ze wszystkie dziewczyny placa za logest dosc wysokie ceny a u mnie kosztuje on 25 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeeeeee pomóżcie!! brałam logest i odstawiłam juz jakis pół roku temu. mam nieregularne miesiączi ale teraz juz chyba cos długo to trwa. jest jzu 33dzien a ja nadal nei mam:(( tak sie boję, czy wy tez tak miałyście?? poradzcie cos czy mam sie marwic czy spokojnie czekac??:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do SASETKAAA: Witaj! Ja właśnie już ponad pół roku temu odstawiłam Logest, cykle zawsze miałam powyżej 30 dni, ostatni 33, a dziś jest dzień 34 i okresu ciągle nie ma. Brzuch bolał kilka dni temu, teraz już bardzo sporadycznie. Czekam cierpliwie i Tobie radzę to samo. :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do camelia: hihi no to jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji. kurcze ale sie juz boję nigdy nie musiałam tak długo czekac. noa le jak to normalne to troche się uspokoiłam:) dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do camelia: i jak tam u ciebie?? dostałas?? ja nie.strasznie się boję, jejku, juz sama nie wiem co mam zrobic. czy kupic test. nigdy tyle mis ie nie spóźniał:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do SASETKAAA: Hej. Nie ma sprawy, a sytuacje mamy rzeczywiście podobne. ;) U mnie nada cisza... Dziś 35-ty d.c. i żadnych zmian, okresu brak. Czekam dalej. A mieliście jakieś \"niebezpieczne\" sytuacje aby podejrzewać ciążę? Masz jakieś objawy zwiastujące miesiączkę? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabela
czesc girls widze ze jest tu duzo dobrze poinformowanych zatem pomocy,bo sama nie wymysle. jestem po 9 tabletce logestu, nie ma wiekszych problemow procz plamienia.ale okazalo sie zupelnie cos innego.kiedy sypiam z moim chlopakiem(a zabezpieczamy sie chwilowo jeszcze prezerwatywa)dzieje sie cos dziwnego.piecze.nie przez latex,bo juz wczesniej by sie cos dzialo.teraz pytanie do was czy to skutek tych skutkow ubocznych(suchosc pochwy) czy moze nadzerka czy jeszcze cos.pomocy.moze ktoras z was miala podobny problem???????? pozdrawiam wszystkie spigulone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ALABELA: Witaj. Może to być skutkiem suchości często towarzyszącej tabletkom. Tworzą się wówczas drobne mikrootarcia nabłonka, które mogą dawać efekt bólowy. Jeśli poza tym pieczeniem (które występuje tylko podczas zbliżenia) nie odczuwasz żadnych dolegliwości, to najprawdopodobniej taka jest przyczyna. Spróbujcie zastosować żel nawilżający, który ochroni Cię przed nowymi mikrourazikami. Ja miałam kiedyś (podczas przyjmowania pigułek) podobny problem i dostałam od lekarki maść z witaminą A do stosowania zewnętrznie (przedsionek pochwy). Można ją kupić w aptece bez recepty za około 2 zł. I pomogło. Tylko nie stosuj jej przed zbliżeniem, bo zawiera wazelinę niszczącą lateks. Jeśli bardzo Ci to przeszkadza i niepokoi, to zasięgnij porady lekarza. Możliwe, że przyczyna leży gdzie indziej, np. ukryta infekcja, więc takich spraw nie można bagatelizować. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabela
DO CAMELIA;wielkie dzieki,troche mnie uspokoilas.ale tak czy siak pojawie sie u lekarza.nigdy nie wiadomo co sie moze wydarzyc.milego dnia zycze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cameli: wiesz co sama jzu nie wiem co mogło bys niebezpieczne. jzu teraz jestem w takim stresie ze nie wiem. właśnei po odstawieniu logestu nie mam obiaw pzred okresem , jedyne co to jakis bolący pryszcz:) ale sie boje umnie juz 34 dzien i cisza. dzis ide chyba po test ale nei wiem czy odważe sie zrobic:( pisz jak tam u ciebie camelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ALABELA: Nie ma za co. Bardzo słusznie robisz planując wizytę u lekarza. :) Do SASETKAAA: Wiesz, ja w jeden cykl po odstawieniu to miałam nawet 39-dniowy, więc teraz to jeszcze nic. ;) A tak to przeważnie 32-34. Przed tabletkami miałam krótsze, 27-29. Póki co jestem spokojna i czekam sobie dalej, chociaż wolałabym już dostać... Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_m
tej informacji nie ma w ulotce, a zdaje sie ze na forum tez nie był poruszany taki problem. Pierwszą tabletke bierze się w pierwszym dniu okresu, czyli że stosunek musi nastąpić dzień przedtem? czy też tabletkę bierze się tuz po stosunku? a może trzeba zażywać logest na tydzień przed stosunkiem, i odbyć go dopiero po miesiączce? jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MADZIA_M: Tabletkę przyjmujesz pierwszego dnia okresu i jesteś zabezpieczona. Tabletka po wchłonięciu (3-4 godz.) od razu zaczyna działać, więc nie musisz już dodatkowo się zabezpieczać. Nie ma owulacji - nie ma ryzyka ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×