Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość fiolka000
hej dziewczyny. lezy przedemną moje pierwsze opakowanie LOGEST. wcozraj powinna miec okres ale niestety sie sponi i czekam na pierwszy dzien z tabletką. chcialam zapytac bo nei zadalam tego pytanai lekarzowi jakos. czy tabletki dzialaja juz odp ierwszego cyklu? po kilku piewsyz tabletkach?czyli czy owulacja zatrzyma sie od razu po pierwszy opakowaniu?na ulotce nei pisze nci na ten temat. ale na yasminell, ktorych ulotke czytalm kilka ndi temu od kolezanki pisze ze dzialaj juz od pierwszej pigulki. prosze odpowedzcie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Mi pani ginekolog powiedziała, że niby na ulotkach jest napisane że tabletki działają od razu ALE każdy organizm jest inny i przestawienie się na tor "tabletkowy" trwa kilka dni i dlatego przez pierwsze opakowanie najlepiej dodatkowo się zabezpieczac np. prezerwatywą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka000
dzieki za odp:) mam jeszcze jedno pytanie, na ulotce pisze, że po 3-4 godz po zazyciu jesli wystapią wymioty toi tabletka prawdopodobnie sie nie wchlonela jeszcze i trzeba zazyc nową. tylko z kąd? kolejną nastepną? to wtedy bedzie tylko 20 tabletek, przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Ja bym wzięła tę jedną tabl. do połknięcia po zwymiotowaniu z następnego opakowania żeby sobie nie mieszac w opisie dni na bieżącym listku z proszkami, a w przyszłym cyklu bym się martwiła co dalej ( pewnie trzeba by było wziąc jeszcze z następnego opakowania albo nie wiem co???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka000
miejemy nadzieję, że takiej sytuacji nie bedę mieć. dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka
mam pytanie: o jakiej porze najlepiej przyjmować tabletkę? moge ją połykac nadczo? czy sa jakieś przeciwskazania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Po przyjęciu tabletki mogą wystąpic np. mdłości czy bóle głowy więc najlepiej jest przyjmowac je na noc. Ja na przykład biorę o 22.00 - nastawiłam sobie budzik w telefonie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Canelle
Hej dziewczyny :) Jestem przy 3 opakowaniu, ale chciałabym zmienić godzinę, bo biorę o 16, a czasem mi ta godzina przeszkadza, jest "niewygodna" że tak powiem :/ Czy przy nowym opakowaniu mogę zmienić godzinę na późniejszą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niula
Witam wszystkie Panie:) Właśnie jestem po pierwszym opakowaniu Logestu. Jestem zadowolona, ale liczyłam na to,że okres bedzie krótszy co prawda jest mniej bolesny ale trwa 7 bitych dni;/i jest dość obfity. Jednak zastanawia mnie kiedy mogę kochać sie bez dodatkowych zabezpieczeń...jakoś nie umiem sie przekonać do kochania sie bez gumki? Co wy na to kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
Biore Logest ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolona. Lek dziala teoretycznie od pierwszego opakowania ale nic nie zaszkodzi sie w tym pierwszym miesiacu dodatkowo zabezpieczyc. Organizm przystosował sie po ok. 3 miesiacach. okres dostaje dopiero na 3 dzien po skonczeniu opakowania,ale zawsze,co miesiac w ten sam dzien-nawet w tej samej porze dnia.tabletki biore rano,jak tylko wstane,nawet jesli czasem jest to 2,3 godz. pozniej-luzik. Mialam bardzo bolesne i obfite miesiączki,teraz gora 4-5dni oraz o wiele mniej boli. Raz zdarzylo mi sie zwymiotowac po zarzyciu tabletki z powodu choroby - wzielam po prostu z nastepnego opakowania jeszcze jedna. badam sie reg.i robie cytologie i jestem na prawde zadowolona. jedyny minus to cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
do canelle - spokojnie od nowego opakowania mozesz zmienic godzine brania tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroowka
Dla mnie logest to kompletna katastrofa. Nie dość że przytyłam 4kg przez niecałe 3 miesiące to jeszcze nie moge ogarnąć swojej twarzy (tyle mam pryszczy). Ponadto wypadają mi włosy na głowie a te na rekach i reszcie ciała urosły o połowę i zgęstniały. Jestem teraz przy 8 tabletce 3go opakowania i chciałam sie dowiedzieć czy jeśli odstawię ten badziew teraz to będą mnie przez cały miesiąc nękać niespodzianki typu ciągłe krwawienia, plamnienia i inne szopki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Ja przy zmianie z Jasminelle na Logest poczekałam cierpliwie na koniec opakowania tych pierwszych i udałam się do lekarza "po coś innego" i dostałam ochrzan, że czekałam do końca opakowania jeżeli już czułam że te są nie dla mnie..... Bo podobno można przejśc z jednych tabl. na drugie w trakcie cyklu brania tabletek, więc może i Ty powinnaś iśc do lekarza po coś lepszego dla Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroowka
Tylko że ja już zmieniałam z Novynette na Logest (przy N. miałam przez cały miesiąc krwawienie, nie plamnienie a krwawienia jak przy okresie) wiec nie chce eksperymentować i się truć zmianami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
hej dziewczyny ja biore pigulki ponad tydzień. to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Musze powiedziec, że aż tak strasznie nie jest. Tyle że zauważyłam u siebie nudności i czuje sie zamotana w jakis sposob. wciaz m i sie chce spac, nic robic sie nie chce. nie wiem jak mam to rozumieć. Może mi to przejdzie, jak sadzicie? pozdrawiam goraco!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
hej dziewczyny ja biore pigulki ponad tydzień. to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Musze powiedziec, że aż tak strasznie nie jest. Tyle że zauważyłam u siebie nudności i czuje sie zamotana w jakis sposob. wciaz m i sie chce spac, nic robic sie nie chce. nie wiem jak mam to rozumieć. Może mi to przejdzie, jak sadzicie? pozdrawiam goraco!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Ekto ja stwierdziłam że Jasminnelle nie są dla mnie po drugim opakowaniu, całe pierwsze opakowanie dawałam im szansę bo organizm musi się odpowiednio przestawic (tak to sobie tłumaczyłam). Jeżeli masz tylko niewielkie dolegliwości to może jeszcze trochę poczekaj, zwłaszcza że to Twoje pierwsze tabletki:-) A jeżeli zauważysz że jest coraz gorzej to nie zwlekaj z wizytą u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
dzieki ci bardzo, moze masz racje. poczekam, zobacze. Ale sama nie wiem. Lekarz mówił ze te są bardzo łagodne, to ciekawe jak to by było z innymi hihih a tak poza tym, jak skutki uboczne? Co z cera i wagą? No i czy piersi tak naprawde rosną czy nie bardzo? Pozdrawiam, buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
U mnie zero skutków ubocznych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
ja biore Logest juz ponad rok, w miedzyczasie bralam mycrogynon21 i novuyette czy jakos tak. te tabletki to byla masakra. najlepszy okazal sie logest. okres trwa 3 albo 4 dni, poprawila mi sie cera, schudlam troche ( bo po novuyette przytylam 7 kilo) i ogolnie jest super :) tylko cena zalamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka000
ja biore logest od tygodnia;) i czuje sie bardzo dobrze, w moim organizmie nie zauwazylam zadnych niepokojacych zmian:) cieszę się że trafilam od razu na Logest, a nie musialam szukac tabletek dla siebie- czyli metodą prob i bledów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
nom, to fakt, cena! Ale kobietki, od czego są faceci!????????????? Skoro sie tym nie faszerują i mają spokojne bzykanko, to niech przynajmniej wykupuja nam recepty. Mój nie ma nic przeciwko, nawet czuje że to jego obowiązek. I tka powinno być! A tam poza tym, fajnie że mozemy tu sie powymieniać swymi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Ja chyba zostanę przy tych tabletkach, zobacze co będzie dalej. Napewno Wam Drogie Moje, opisze jak to przechodzę. Narazie to samo: nudności lekkie, bóle piersi, brak ochoty na seks. Taka nijaka sie czuje, nic mi się nie chce. Mój facet się wkurza że po co mi to było skoro nie mam ochoty sie kochać hihihihih Buziaki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka89
właśnie mam dylemat z logestem, bo biorę 3 czy 4 opakowanie, nie wiem w tym momencie, no, nieistotne. Wypadają mi włosy, nie jakoś strrraszliwie, ale wkurzająca przypadłość i nie wiem, czy to od tabsów czy takie letnie wypadanie... jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nEgA17
Ja mam już za sobą pierwsze opakowanie i 7dniową przerwe. Jedynymi objawami, które mnie meczą przy LOGESCIE to senność i brak sił na wszystko (no prawie na wszystko, ponieważ ochota i siła na seks się nie zmieniła), oraz trądzik na twarzy powrócił. Na samym początku 1 opakowania miałam straszna huśtawkę nastrojów, to są jedyne minusy. Plusami jest skrócony okres i bezpieczny seks:) Cena w Zabrzu - ok.36zł Knurowie - ok.30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
coooooooooooooooooooo powrócił trądzik? O nieeeeeeeeeeeeeeee A ja słyszałam, że właśnie poprawia się cera :( To jak to w końcu jest dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nEgA17
Ja niestety zawsze miałam problem z trądzikiem. Moje koleżanki po tabletkach anty. maja natomiast "czysta" cerę:) Może i Tobie EKTO się poszczęści;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
No mam nadzieje kurcze, bo we wrześniu mam ślub heheheh A tu jak wyjdzie niespodzianka to nie za dobrze.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
no mnie akurat sie cera poprawila. pierwsze miesiace byly masakra ale teraz juz prawie rok biore logest i jest super. zadnej krostki, no chyba ze przed okresem ale to normalne :D a wlasnie chce siewas o cos zapytac... mianowicie czy wasi partnerzy ''koncza'' w was czy wyjmuja jak dochodza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niula
Bardzo dobre pytanie jestem ciekawa czy moge kochac sie normalnie bez gumki gdy jestem podczas brania drugiego opakowania? Nie mam zadnych skutkow ubocznych jak narazie..a ochota na seks zwiekszyla sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×