Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość Canelle
Ja na Twoim miejscu bym zmieniła, bo po co masz się męczyć i niszczyć sobie cerę, skoro można dobrać takie, które Ce na cerę nie zaszkodzą :D Ja biorę Logest dopiero od dwóch tygodni... Ogólnie czuję się bardzo dobrze, nie mam żadnych efektów ubocznych oprócz tego, że 13 dzień mam plamienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna2222
te plamienia to chyba praktycznie kazda przeszla!!!ja plamiłam prawie cale opakowanie ale to przechodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroowka
Problem w tym, że ja już zmieniałam raz tabletki (najpierw brałam przez miesiąc Novynette, ale pani doktor zmieniła mi właśnie na Logest, teraz plamień nie mam). Najpierw zmienię niektóre nowe kosmetyki, bo być może one mi bardziej szkodzą(używam peelingu do codzienniej pielęgnacji Garniera, może za bardzo podrażnia). Wytrzymam do końca opakowania a jeśli zmiana kosmetyków nie pomoże odstawię tabletki, bo nie chcę eksperymentować z kolejnym rodzajem tabletek. A szkoda, bo dość duży komfort :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Cześc dziewczyny. Ja mam dopiero receptę na ten Logest. Wcześniej zjadłam 3 opakowania Jasminelle. Niby żadnych efektów ubocznych oprócz tego że ochoty na seks ZEROOOOO. Po 3 opakowaniach mam teraz przerwę i wszystko wróciło do normy:-))) Mam nadzieję że Logest jest inny, bo jak nie, to moja Pani ginekolog powiedziała że widocznie nie mogę przyjmowac tabletek ( Jasminelle ma bardzo małą ilośc hormonów)i zostaje mi spirala ( nigdy w życiu!!!!!!!). Czekam sobie teraz na okres....mam nadzieję że się doczekam:-IIIII Czy któraś z was przestawiła się na Logest i ochota na seks wróciła????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroowka
No ja kiedy brałam Novynette miałam cały czas plamnienia, więc z powodu irytacji tym zjawiskiem ochoty na sex nie miałam (ba! byłam załamana, że katuję się tabletkami i nie mam z tego pożytku). Teraz jestem przy 7 tabletce Logestu i nie wiem czy mam ochotę na sex, bo... nie ma przy mnie mojego chłopaka :( Ale myślę, że nie będzie z tym żadnego problemu :) Poza tym myslę, że zmiana tabletek raczej wyjdzie Ci na dobre, bo z reguły zmiana tabsów wpływa pozytywnie na libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Dzięki, ja też mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logest to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne zaczelam je brac w pierszy dzien miesiaczki tak jak mi kazal lekarz dzisiaj biore juz 8 tabletke a okres trwa dalej zawsze trwal 5 dni . Czy to normalne przy pierwszym opakowaniu ??? i kiedy sie skoncza te krwawienia ?? prosze o szybka odpowiedz z gory bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logest to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne zaczelam je brac w pierszy dzien miesiaczki tak jak mi kazal lekarz dzisiaj biore juz 8 tabletke a okres trwa dalej zawsze trwal 5 dni . Czy to normalne przy pierwszym opakowaniu ??? i kiedy sie skoncza te krwawienia ?? prosze o szybka odpowiedz z gory bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroowka
Krwawienia przy pierwszym opakowaniu to zupełna norma (niestety). Krwawienie może potrwać nawet do końca opakowania (też niestety). Wiec musisz uzbroić się w cierpliwość i zaopatrzyć się najlepiej w jakiś preparat żelaza (wraz z utratą krwi tracisz żelazo a kiedy krwawienie się przedłuża istnieje niebezpieczeństwo nabawienia się niedoboru). Ja się własnie czegoś takiego nabawiłam i teraz zażywam Ascofer. A Ty możesz zażywać go profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz i mam nadzieje ze nie bedzie to trwac do konca opakowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Canelle
ja dziś wzięłam 13 tabletkę :) i widzę już że plamienia znikają :D chociaż 2 tygodnie okresu to i tak sporo :D ciągle mam ochotę na czekoladę i dobrze, że chuda jestem to sobie nie odmawiam ;p Już wszystko chyba wraca do normy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszykiszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszykiszka
czytam to forum od jakiegs czasu (odkad zaczelam brac logest :P) czyli 2 opakowanie :) nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych, moze pzoa tym ze przy pierwszym opakowaniu mialam nastroj raz taki raz siaki :/ do tej pory wszystkie Wasze wypowiedzi rozwiewaly moje watpliowsci ale dzisiaj musze napisac bo nie mam czasu szukac tego w tych starych postach, choc mam wraeznie ze gdzies to bylo ale mam pytanie: zupelnie zapomnialam wziac tabletke (drugie opakowanie 2 tydzien) i minelo niestety 12 godzin :( na ulotce jest napisane ze nalezy wziac ja jak najszybciej i brac reszte o stalej porze do konca opakowania... czy ktoras z Was miala podobna sytuacje? bo nie wiem czy mam sie jakos jeszcze zabezpieczac, czy te tabletki dzialaja... czy co mam w ogole robic ;) a moze zle zrozumialam ulotke ;) nie wiem panika mnie ogarnia ... dzieki za odpowiedzi! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklaniezwykladziewczyna
nawet jesli minelo 12 godzin (ale nie wiecej niz 24) tbletki beda dzialaly czasem tak mialam z roznymi tabletkami i jest ok :) ale ja tez mam pyatnie ... poszukuje tabletek od ktorych moglby zmniejszyc mi sie apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Canelle
Moja koleżanka bierze Cilest i schudła :D Więc chyba apetyt miała mały ;p Ale to pewnie nie działa tak samo na każdą kobietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadiomene
No dziewczyny ja jestem w trakcie brania drugiego opakowania. Wczoraj przestestowaliśmy Logest do końca... :) wiecie co mam na myśli :) Zobaczymy za jakies dwa tyg czy zda egzamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Canelle
A ja dalej się nie mogę kochać, bo mam te plamienia :/ A jak już to mnie boli trochę ;( Do dupy, tyle kasy i nic z tego nie mam... Dobrze, że zostało mi tylko 5 tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszykiszka
dzieki za odp:) szczerze mwoiac to ja po Logescie nie mam jakiegos wiekszego apetytu, ale tak jak kolezanka wyzej stwierdzila... to chyba zalezy od organizmu ... ale moze bierz te tabletki na noc zebys poszla sobie spac a razem z Toba poczucie glodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Canelle
Szczerze mówiąc to nie muszę się o głód martwić :D Dobrze bo licznik stanął mi na 45 kg i koniec :D Zostały mi jeszcze 4 tabletki z pierwszego opakowania i na szcęście plamienia już zniknęły, ale co mi po tym, jak za 4 dni znowu krwawienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadiomene
Canelle ale przez 1 op to jest normalne, przeszkadza Wam krwawienie? No co TY :D A ten ból to może jakoś podświadomie.,. wiesz jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Ja jestem po 3 opakowaniach yasminelle i po miesięcznej przerwie dziś zaczynam brac Logest. Zobaczymy może lepiej do mnie będą pasowały??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdola a co było nie tak z Yasminelle? Jakie miałaś skutki uboczne i czy lekarz sam zaproponował Ci logest czy to był Twój pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Z Jasminelle było tak: to moje pierwsze w życiu tabletki i przez pierwsze opakowanie małe krwawienia (ale to normalne) i potem niby wszystko o.k. ALE ochoty na seks ZEEEROOOO ( ale na prawdę zero, nawet przytulanie było mi obojętne). Odstawiłam Jasminelle (po 3 opakowaniach i po tygodniu wszystko wróciło do normy:-))))) Poszłam do gin. i pani powiedziała mi że ciężko będzie mi coś dobrac skoro tabletki o tak niskiej zawartości hormonów wywołują u mnie taką "ciszę". I powiedziała że szkoda że zrobiłam tę przerwę bo mogłam przejśc z Jasminnele na inne w trakcie cyklu brania, no ale wtedy to ja bym się nie przekonała czy to one są powodem tego mojego stanu. Przepisała mi Logest, ale powiedziała że jak te nie będą dobre to zostaję mi spirala..( nigdy w życiu!!!!!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to życzę lepszych wyników z Logestem:) Pytałam bo też biorę yasminelle i oprócz spadku libido też nie mam żadnych skutków ubocznych. Może też przejdę się do gina. Ostatnio słyszałam że tabletki trójfazowe mogą pomóc ale podobno nie zaleca się ich stosowania u młodych kobiet:(Już sama nie wiem. Napisz proszę za jakiś czas jak Ci służy Logest i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Henryczka a co do tego spadku libido to mój mąż się "śmieję" że teraz już wie dlaczego skutecznośc tabletek jest aż tak wysoka...jak się nic nie robi to skutecznośc 100% murowana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdola a słyszałaś o nuva ring? To taka obręcz dopochwowa. Ja ostatnio dostałam u lekaera ulotkę i się nad tym zastanawiam. Też zawierają hormony ale podobno w mniejszych ilościach. Zmienia się raz na 21 dni.Tylko nie wiem jaka cena ale wszystkie nowinki tego typu są drogie...Ja będe próbować wszystkiego, kiedyś któreś muszą mi podpasować i Tobie życzę tego samego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze żebyś się nie wystraszyła że ten pierścień jest z takiego elastycznego tworzywa trochę przypominaącego gumę, lateks? Coś w tym stylu. Jeśli jesteś zainteresowana to najlepiej sobie wygugluj i zobacz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdola to ty zaczynasz w końcu logest czy cilest?bo o cileście napisałaś na innym forum. Jeśli masz problem z libido to cilest chyba nie jest dla Ciebie. Ma dużą dawkę hormonów a to amorom nie sprzyja. Sama brałam przez ponad rok i libido spadło do 0, zmieniłam na yasminelle i jest już lepiej... lepiej ale nie dobrze(do czasów z przed brania tabletek nawet nie ma co porównywać:(więc chyba będę szukać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie pytanie po jakim czasie wystąpiły u was po Logescie objawy uboczne?? bo ja dopiero zaczynam go brać i jak na razie to jest super\\\' okres krótszy i żadnych niepokojących objawów..:) w ogóle czuje się bardzo dobrze\\\' nawet jak czasem podczas okresu miałam ból brzucha to tym razem nic:) mam nadzieje, że już tak pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadiomene
w połowie 2 mies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×