Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość nEgA17
O to może mi też przejdzie za jakiś czas, tak jak było w przypadku MIKACH. Dziękuję pocieszyłaś mnie:* A co do problemu z dochodzeniem partnera ja zaczęłam dopiero drugie opakowanie i bez obaw o wpadke zawsze dokańcza co zaczął:D Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
razem z moim chlopakiem robimy to bez gumki, ale on ani razu we mnie nie skonczyl, mimo ze biore tabletki wole uwazac hehe, dlatego chce wiedziec czy dziewczyny pozwalaja swoich partnerom konczyc w srodku... pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
hej dziewczyny słuchajcie, ja to wogole "jade na maxa" i dop.biore pierwsze opakowanie. Ponoć tabletki działają od pierwszego dnia, wiec sie nie boję. A poza tym, to ja nawet jak nie brałam tablet. to nie stosowałam nic. Nawet gumek. Tylko stosunek przerywany. A podczas dni niepłodnych to nawet pozwalałam kończyć mojemu chlopakowi we mnie. Jak to sie mówi, co ma być to bedzie. Chyba ze ze mna jest cos nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadiomene
akto- sądze że z Tobą jest coś nie tak, zrób sobie testy na bezpłodność może żadnej antykoncepcji nie potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
poważnie tak uważasz? Boże, aż mnie przestraszyłaś. A gdzie sie robi takie testy nie wiecie przypadkiem? Może któraś z Was już to robiła? Pozdrówka, czekam z niecierpliwością na jakąś podpowiedź :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
niewiem... takie testy to chyba u ginekologa albo w przychodni, zalezy gdzie chodzisz... i gdzie jestes zapisana... a znacie moze jakies przypadki ze podcza brania tabletek dziewczyna zaszla w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
ja słyszałam o takich przypadkach. To nie jest metoda ktora daje 100% pewność. Nie ma takich. Prawdopodobieństwo jest nikłe, ale jest.Ta moja znajoma brała chyba Jasminnelle, choc pewna nie jestem. Brała wszystko prawidłowo, on kończył w niej. Więc jak widać jest to możliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarttyna
Czesc ja bialam logest przez 6 mies, po 6 mies przerwalam... po logescie przytylam 6 kg... do tej pory nie moge zzucic a od tego czasu minely juz 4 mies... rowniez gdy przestalam brac pojawil mi sie straszny tradzik i to wszedzie na dekoldzie plecach twarzy nie moglam sobie z tym poradzic ale na sczescie teraz juz sie to unormowało... bo byłam załamana... a teraz na dodatek zaczynają mi włosy wychodzić... osobiscie odradzam brania... poniewaz podczas brania takie skutki jak mniejasza ochota na sex itp to jest nic.. w porownaniu do tego jak jest gdy sie odstawi mialam nawet chwile załamania zeby znowu zaczac brac wtedy moze tradzik zniknie ale na szczescie nie zaczelam mam nadziej ze wszystko sie unormuje jakos z czasem... naparwde zastawnowcie sie nad tym czy brac tabletki oczywiscie kazdy organizm reaguje inaczej ale prawie kazda dziewczyna tyje po tabletkach... pozdrawiam... ps. a czy znacie jakos dobra metode zeby wlosy nie wychodzily??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
no chyba trzeba jakies tabletki ze szkrzypem brac. ale to musisz w aptece zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny:* ja już jestem w trakcie 3 opakowania;) i jak na razie suuper\' od początku nie miałam żadnych niepożądanych objawów..\' może byłam trochę bardziej senna po zażyciu tabletki, ale to może zmęczenie tylko było\' bo wraz z wakacjami przeszło:) co do ochoty na sex to w trakcie drugiego opakowania spadła tak, ze sex mógł dla mnie nie istnieć.\' ale to szybko minęło:) mam taka małą rade\' że jak nie macie ochoty przez tabletki to po prostu nie róbcie tego..nawet jak by o miało trwać dość długo..\' nawet nie poruszajcie z mężczyzną w rozmowach tego tematu, po prostu na początku wytłumaczcie o co chodzi i że jaka będziecie chciały to same przyjdziecie;) u mnie podziałało ochota wróciła i to jak:D ważne żeby mężczyzna nas zrozumiał:) i że jak mówimy nie dziś, to nie żeby sie odwracał na drugi bok i szedł spać..\' ale żeby przytulił, dał buziaka..i odrazu lepiej:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
hej :D a mnie zaczęły piersi rosnąć!!!! I to jak! Szok. I jeszcze ten ból, to niesamowite! Już sie obawiam, bo jak w takim tempie to sie bedzie działo to ja dziękuję! No a z seksem dalej nic... nie mam checi hihihi choć mój facet ma i to jeszcze bardziej (chyba przez "nowy" biust) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka23
hej dziewczyny ja biore logest od miesiaca i powiem wam ze ochota na sex mi sie zwiekszyla ....... moj facet sie cieszy i ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekto ale Ci fajnie, że rośnie;) mi tez na początku zaczynał....a teraz przestał;/ mam nadzieje że znowu zacznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka23
kurzce teraz to sie zaniepokoilam a jak mi spadnie ochota i co wtedy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka23
mój facet i ja bardzo sie martwi ze jak przestane brac tabletki to bardzo trudno bedzie mi zajsc w ciaze......co wiecie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka89
Myślę, że jeśli bierze się dobrze dobrane tabsy z głową, tzn robiąc przerwę co jakiś czas na jakiś czas (chyba co roku, nie wiem dokładnie) to nie powinno szkodzić... i chyba po odstawieniu tabsów trzeba odczekać trochę z zachodzeniem w ciążę, żeby się oczyścić z tego, co zostawiły w nas tabsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka89
a mam pytanie... którego dnia dostajecie krwawienia w czasie przerwy? ja nie biorę tabletki w pon wieczorem i zwykle dostaję w środę, ale własnie dzisiaj nie dostałam... :/ jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
aaaaaaaaaaaaaaaaa no i praktycznie nie mam pryszczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna 19
Witam dziewczynki:) Ja mam troszke inne pytanko, bo z LOGESTEM u mnie wszystko ok;) Otóż moja kolezanka wyjeżdża na wakacje, ale niestety na ten czas przypada jej okres i chcialabym sie go "pozbyc" ale nie stosuje takiej antykoncepcji jak MY. i chcialabym sie dowieciec czy sa inne tabletki, ktore powoduja opóźnienie okresu?? Bo wiem, ze tylko hormony pomoga... ale moze wiecie cos o jakis tabsach które mozna kupic w aptece bez recepty?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
ooooooooooooo to sobie mozna logestm np. okres przesunąć? A jak? Jak to dziala dokł. prosze opiszcie, bo moze sie przyda mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:* karolka89 krwawienie pojawia się różnie...3-4 dzień po skończeniu opakowania:) więc się nie martw:) czasami może nie wystąpić wcale...a to wcale nawet nie świadczy o ciąży:) ekto żeby się pozbyć okresu nie robi się przerwy pomiędzy opakowaniami..\' ale zbyt częste takie \"pozbywanie się okresu\" nie jest zalecane\' to taka zaleta tabletek na specjalne okazje:) i chyba jak sie zaczyna brrać to lepiej na początku brać normalnie z przerwami, żeby organizm przywykł do tego:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagera7
Ja zaczelam brac logest od wczoraj. objawy niepozadane juz w pierwszym dniu to bole piersi i lekkie dusznosci. mam nadzieje ze przejdzie. pamietam ze 4 lata temu bralam rowniez te tabletki i sama zaproponowalam lekarzowi by mi je przepisal, gdyz nie pamietam bym miala z tym lekiem jakiekolwiek problemy. a co do opoznienia okresu to mozna go opoznic , jezeli po dokonczeniu aktualnego opakowania rozpocznie sie przyjmowanie tabletek z nastepnego opakowania bez 7-dniowej przerwy. mozna zazywac tabletki nawet to wyczerpania tego opakowania. jezeli chcemy aby krwawienie wystapilo, nalezy po prostu przerwac przyjmowanie tabletek. w czasie stosowania tabletek z nastepnego opakowania moze pojawic sie niewielkie krwawienie lub plamienie. kolejne opakowanie nalezy rozpoczac po 7-dniowej przerwie :))) Cytowalam informacje z ulotki Logestu. POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziamdziok
czesc dziewczyny. Mam pytanko. Czy któraś z Was miała może problemy przy braniu logestu z zatkanym nosem i takim uczuciem guli w gardle, bo ja po trzeciej tabletce odczułam coś takiego teraz jest 6 i te dolegliwości nie zniknęły. A przy okazji ciągle mnie bolą jajniki.?????????? Macie jakieś sugestie? będe wdzięczna za rade. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziamdziok dziwne masz te objawy;/ co do zatkanego nosa to może sie przeziębiłaś..\' heh może najlepiej by było gdybyś porozmawiała o tym ze swoim lekarzem\' skoro pojawiły sie także bóle jajników... mam nadzieje, że to nic poważnego\' pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagera7
no ja sie z czyms takim nie spotkalam jeszcze. ja wlasnie biore logest by pozbyc sie tego bólu w jajnikach i przy okazji na wyregulowanie okresu. jezeli masz z tym problem i bedzie sie on przeciagal to moze lepiej przejdz sie do lekarza. kazda kobieta ma inny organizm i inny poziom hormonow. kazdy na to inaczej reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagera7
no ja sie z czyms takim nie spotkalam jeszcze. ja wlasnie biore logest by pozbyc sie tego bólu w jajnikach i przy okazji na wyregulowanie okresu. jezeli masz z tym problem i bedzie sie on przeciagal to moze lepiej przejdz sie do lekarza. kazda kobieta ma inny organizm i inny poziom hormonow. kazdy na to inaczej reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziamdziok dziwne masz te objawy;/ co do zatkanego nosa to może sie przeziębiłaś..\' heh może najlepiej by było gdybyś porozmawiała o tym ze swoim lekarzem\' skoro pojawiły sie także bóle jajników... mam nadzieje, że to nic poważnego\' pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagera7
ja wlasnie biore logest by janiki przestaly mnie bolec i by wyregulowac okres. o takich objawach jak ty masz nie slyszalam, moze warto sie przejsc do lekarza jak sie to przedluzy? kazdy reaguje inaczej ,gdyz kazdy ma inny poziom hormonow w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagera7
a moze ktos sie orientuje w jaki sposob sie odstawia tabletki , np kiedy planuje sie zajsc w ciaze? czy trzeba sie kontaktowac z lekarzem ? czy mozna to samemu zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka89
victoooria -> dzięki, już się pojawiło krwawienie, na szczęście, czekanie na okres to niezły stres czasem:P bagera7 -> myślę, że planując ciążę lepiej iść do lekarza z zapytaniem o to, czy starać się od razu po odstawieniu, czy lepiej poczekać :) czytałam, że najlepiej zacząć się starać po wystąpieniu naturalnej miesiączki. a co do przesuwania to ja sobie przesunęłam krwawienie raz o 2 tygodnie, czyli zostało mi 7 tabletek z opakowania, które sobie leżą i czekają na awaryjne sytuacje jakbym znowu chciała przesunąć okres, czy tam jakieś wymioty zanim tabs się wchłonie. Nie trzeba brac dwóch opakowań pod rząd, można mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×