Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Kobietki, a jak to jest przy zmianie z cilest na logest. Bialam kilka lat cilest, teraz mialam prawie roczna przerwe i zamierzam zaczac znowu zazywac tabletki. Slyszalam ze logest maja mniej hormonowi stad rozwazam zmiane. Czy bede skutecznie zabezpieczona? Dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva27lat
A lekarz co mówi? Przecież ten Logest wypisuje Ci chyba lekarz. jeśli by miał nie działać to by Ci chyba lekarz to wyjaśnił. A odnośnie Postinoru to przecież też środek hormonalny o silnym działaniu i nie rozumiem po co go brać przy pigułkach???? Szczególnie jak byłaś przy końcu opakowania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga2212
cześć dziewczyny. biore Logest wzielam wlasnie ostatnia tabletke. lekarz jednak zmienil mi tabletki na yasminelle. nie pamietam tylko czy mam teraz robic 7 dni przerwy czy jutro juz zaczac brac yasminelle? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka89
hej :) ile płacicie za Logest? ja najtaniej znalazłam za 25zł, wcześniej płaciłam 36 :/ na całe szczęście mam obok siebie tanią aptekę, np Novynette kosztuje 20 a nie 40 zł :) warto pochodzić trochę po mieście i porównac ceny :) i prosze o radę... przesuwam sobie okres, biorę 21+14 tabletek. Po przerwie mam wziąć normalnie 21? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Karolka89 a w jakim mieście kupujesz tak tanio Logest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka89
w Gdańsku :) ale myślę, że to możliwe w każdym większym mieście, sieć tanich aptek jest chyba dosyć popularna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Chciałam się pochwalic że: wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę z mojego pierwszego opakowania Logestu, a od 5 dni nie ma plamień:-) Bardzo mi się ten Logest podoba i myślę, że będzie dobrze :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninq
cześć przypadkiem tu wpadłam ja biore logest od prawie roku i to były moje pierwsze tego typu tabl musiałam je zacząć brać po tym jak bóle niedawały mi żyć przez pierwsze 2 dni okresu a od kiedy go biore niewiem co to ból:) miesiączka trwa 5 a nie 7 dni i jest duużo mnie obfita;) najsss a plamienia sie zdarzają czasem tak jak ja teraz np po tym jak zapomniałam o tym by wziąć tabletle (2 dni z rzędu;P ) no i sie pojawiło to super tabl i nic a nic sie po nich nietyje żadnej deprechy i cera też ok żanych skutków uboznych a cena? we wrocławiu spotkałam sie od 33.99 do 38 z groszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laanett
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to mam do sprzedania dwa opakowania Logestu-każde za 25 zł. Najlepiej by było na terenie Wroclawia, żeby nie trezba było za przesyłkę placić. Numer tel: 791715788. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka23
Mam pyt. teraz bede brala pierwsza tabletke logestu czyli jak skoncze opakowanie to musze zrobic przerwe 7 dniowa.... pierwsza tabletke wizelam dzis czyli 10 czerwca wtorek i mam braac kolejno 21 tabletek i zrobic przerwe 7 dniowa i potem zaczac nowe opakowanie tak???? prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninq
tak masz brać wszystkie tabletki z tego pudełka najlepiej o stałej godzinie np jak ja o 22 (i najlepiej wieczorem i przyypomnienie w komórce pomaga niezapomnieć:P) później masz zrobić 7 dni przerwy i zacząć kolejne pudełko i tak na okrągło:D pudełko -7 dni przerwy- pudełko itd przy pierwszym pudełku ja miałam długo krwawienia i plamienia ale po okresie jak była przerwa i przy drugim już było ok więc nieprzestrasz sie jakby co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninq
tak masz brać wszystkie tabletki z tego pudełka najlepiej o stałej godzinie np jak ja o 22 (i najlepiej wieczorem i przyypomnienie w komórce pomaga niezapomnieć:P) później masz zrobić 7 dni przerwy i zacząć kolejne pudełko i tak na okrągło:D pudełko -7 dni przerwy- pudełko itd przy pierwszym pudełku ja miałam długo krwawienia i plamienia ale po okresie jak była przerwa i przy drugim już było ok więc nieprzestrasz sie jakby co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka23
Mam jeszcze pyt. dziewczyny jak tam z tyciem, czy po tabletkach logest zwieksza sie masa ciala. jestem troche puszysta wiec sie martwie - dzieki za odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka23
Mam jeszcze pyt. dziewczyny jak tam z tyciem, czy po tabletkach logest zwieksza sie masa ciala. jestem troche puszysta wiec sie martwie - dzieki za odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka23
Mam jeszcze pyt. dziewczyny jak tam z tyciem, czy po tabletkach logest zwieksza sie masa ciala. jestem troche puszysta wiec sie martwie - dzieki za odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Ja zaczęłam dziś drugie opakowanie i waga bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Ja zaczęłam dziś drugie opakowanie Logestu i waga bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_ro
dziewczyny, ratunku nie wiem co robić wziałam przez przypadek dwie tabletki naraz i dlatego brakuje mi jednej tabletki (dziś powinnam wziąć ostatnią a potem przerwa tygodniowa czy powinnam wziąć ostatnią tabletke z nowego opakowania?? a może powinnam od dziś liczyć 7 dniową przewę??pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajak_
najlepiej zapytaj w aptece, farmaceuta powinien wiedzieć :) albo poszukaj jakiejs infolinii w necie i zadzwon... cięzka sytuacja, sama nie wiedzialabym co zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Ja zadzwoniłabym do mojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowanaaaaaa
Dziewczyny, mam pytanie. Biore Logest od stycznia. Chce je pilnie odstawic, bo cos dziwnego dzieje sie z moimi piersiami. Poszlabym z tym oczywiscie do ginekologa, ale on wyjechal na urlop. Prosze powiedzcie, czy odstawianie tabletek polega na tym, ze po prostu nie siega sie po nastepne opakowanie, czy raczej trzeba odzwyczajac sie stopniowo? I czy odczuwa sie jakies skutki tego odstawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_ro
dziewczyny ratunku byłam u swojego rodzinnego lekarza, on mi nie umiał pomóc a do ginekologa nie mogę się dodzwonić na prawde nie wiem co robić?? pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_ro
zestresowaniaaaa po prostu nie bierz już nastęspnego opakowania możesz sie troche źle czuć ale nie powinno być zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_ro
dziwczyny znalazłam odpowiedz na mój problem napisze jak jest bo może któraś z was kiedyś też będzie miała taki kłopot otóż jeżeli połkniesz dwie tabletki na raz to wtedy zabraknie Ci jedniej czyli Twój cykl będzie trwał 20 a nie 21 dni w związku z tym zaczniesz jeden dzień wcześniej niż zwykle brać nowe opakowanie tabletek odpowiedz znalazłam na stronie http://www.antykoncepcja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamila
Hej Dziewczyny! Brałam dwa opakowania pod rząd, ostatnią tabletkę powinnam wziąć w piątek ale zapomniałam, czyli ostatnią wzięłam w czwartek.Do tej pory pierwszą zaczynałam brać w sobotę, ostatnią w piątek.Co mam zrobić w tej sytuacji? Którego dnia zacząć brać kolejne opakowanie? Proszę o wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninq
niee nic a nic ja wręcz schudłam ale to z nerwów życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninq
odlicz 7 dni po prostu bez dramatu DZIEWCZYNY! jeżeli zapomnicie np ostatniej tabl czy którejś z ostatnich tabl to zrubci po prostu przerwe 7 dniową i zacznijcie nowe opakowanie po tych 7 dniach, bez paniki....luzzzzzzzzzzz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana123
U mnie tak jak u Lili przy pierwszym (dalej stosowanym) opakowaniu wydłużył sie okres, byłam tym bardzo zaniepokojona do czasu przeczytania jej objawów, które są identyczne do moich. Bole głowy i piersi no i ten nieszczęsny okres... Dzięki tej stronce moje obawy znikły:) Dziękuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadiomene
hej dziewczyny, nie wiem czy mnie ktoś tu jeszcze pamięta, ale i tak napisze :) Jestem przy ok 5 op.logestu i wszelkie dolegliwości znikły..no może częsćiej boli mnie głowa :) i tyle. A wszystko inne znikło i nie zmieniam tabletek bo te mi pasują :)) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Ja jestem przy drugim opakowaniu i też wszystko jest o.k. Wcześniej brałam Jasminelle - to był koszmar, a Logest super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×