Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Witam Panie i życzę miłego tygodnia, Przede wszystkim tym, które tego pragną życzę by na weekend były już ze swoimi pociechami w domku. Ana a Tobie słodkich snów bo skoro jeszcze 3 godziny temu pisałaś to teraz pośpij sobie słonko i zbieraj siły. Niedizelka uplynęła mi pod znakiem wielkiego leniuchowania na słoneczku. Mimo, że późno chodzę spac to dzień w dzień od 5,00 nie śpię. Teraz jestem już po śniadanku i nawet na spacerku wokół domku już byłam. A o 12,00 bęzie mi się marzyła mała drzemka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA: SZCZĘŚLIWE MAMY madziam27.................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.🌻Weronika2300g,53cm🌻 Domi25......................22.05........Zuzanna.1670g.42cm🌻Wiktoria.1600g.42cm🌻 asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm🌻 Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm🌻 śliwkarobaczywka........18.06.......Alicja........2670......52cm🌻 Duda........................20.06.......Tymon.......4300g........?🌻 gumecka................... 21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm🌻 dziewcz. od gaf..........24.06........Igor..........3540g......58cm🌻 Lila26......................16.06........Maja.........3730g........55cm wcześniak🌻 kasmo......................28.06.......Wiktor.......4000g......56cm🌻 czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 2.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............18 kg.........chłopczyk 2asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 3.AGNIESZKA-SZ..........WRZEŚNIA...........5 LIPCA..........15KG.........RAFAŁEK 4.AniołekCzarny...............Kalisz.............7lipca............10kg...................Bartuś 5.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............14,2kg ...........ogonek 6.kas28.......................W-wa.................8lipca..................9kg............Tosia 7.bumpy..................Rumia-Janowo..........7 lipca............13kg..........dziewczynka 8.Kamelia.....................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 9.mamuśka 1507..............Łódź...........15 lipiec..........10 kg...........Krystian 10.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 11.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 12. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 13.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 14.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 14. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 15. Mała Czarna 🌻 16.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 17.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 18.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek ale ze mnie gapa! zapomnialam wczoraj sie przywitac z nowa mamusia a dzisiaj mamy juz nastepna na forum!:D niedobla i kolorcia -witam was serdecznie i wskakujcie do tabelki:), bo anulka zrobi z wami porzadek;) pozdrawiam i chyba poprasuje troszke...ale najpierw sniadanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki :D Kasmo - gratuluję syneczka🌻 Sliweczko - Alicja piękna ❤️ Anulka - myslałam, żę zastanę cię tu już rozdwojoną, ale chyba jeszcze ta chwilka nie nadeszła :D Witam serdecznie nowe mamusie - Niedoblą i Kolorcię :) Dziewczyny, produkujecie tyle stron, że nie nadążam czytać. Tym bardziej, że moje Sroczki nie chcą już tylko leżeć i spać, ale wymagaja więcej zajmowania się nimi:) Ale jak tylko mam czas to wpadam tu do Was i poczytuje troszkę. Niestety zwykle nie mam juz czasu by coś odpowiedzieć :( Dziewczyny,mam pytanko do tych, które maja już większe dzieci. Czy takie małe szkrabiki mogą spać w nocy na brzuszku??Czy to niczym nie grozi??Pytam, bo moje małe nie chciały ostatnio spać(zwłaszcza Weronka) poprzedni wieczór mieliśmy koszmarny i wczoraj zapowiadała sie powtórka z rozrywki . Zresztą ostatnie wieczory wszystkie wyglądały podobnie. Po karmieniu o 19 Weronika zaczynałą płakać i uspakajała się dopiero na rękach. Podawaliśmy jej kropelki na kolki, herbatke Plantex, masowaliśmy brzuszek, a co nic to nic. Dopiero na rękach w pozycji pionowej był spokój. Tylko, że my nie chcemy jej przyzwyczajać do noszenia na rękach bo potem nie damy sobie rady. No a wczoraj jak Weronka (zresztą Wiki również) zaczynały swój koncert po kolacji to położyliśmy je w łóżeczku na brzuszkach. I wyobraźcie sobie, że bez przeszkód zasnęły :D I spały do 23, a potem do 6.30 z przerwą na jedzonko o 3. Myślę że im sie ta pozycja spodobała :D Poza tym dziewczyny jakie one robią się zabawne :D Normalnie można na nie patrzeć godzinami i sie śmiać. Nie ma lepszych polepszaczy hymoru niż takie maleństwa. Weronka zaczyna już gugać a czasem wydaje z siebie takie dżwięki, że sami jesteśmy zdziwieni.Wiki jej nie ustępuje, ale jest troszkę mniej gadatliwa za to bardziej potrafi sie skupić i przyglądać różnym zabaweczkom. Uwielbia kolorki i możę tak patrzeć na nie całę godzinki, a przy tym do ogladania nauczyła się włączć łapulki i czasem sobie jeszcze lubi podotykać. Wogóle jest spokojniejsza od Weronki, a płacze głównie jak jest głodna. Weronka natomiast to mały nerwusek(podobno po mamusi) dużo mówi, głośno krzyczy(wg opini taty tez ma to po mamusi) i ogółnie lubi być w centrum uwagi. Powiem Was szczerze, że to niesamowite jak takie maluchy sie zmieniają. A zresztą co wam będę mówić :D Te z was które mają już starsze dzieciaczki to o tym wedzą a te któe zostaną dopiero mamami wkrotce się o tym przekonają;D Teraz zmykam wziąć prysznic i zjeść śniadanko, a potem jak maluszki wstaną to zmykamy na spacerek, bo pogoda piękna i trzeba wykorzystać.. Wikula z mamą: http://img269.imageshack.us/img269/5971/66663ux.jpg Weronka z mamą nad morzem : http://img269.imageshack.us/img269/3001/gg11ym.jpg Wiki z mamą nad morzem: http://img269.imageshack.us/img269/1091/gg23vj.jpg Razem: http://img269.imageshack.us/img269/9715/img0043gg2pt.jpg http://img269.imageshack.us/img269/444/77772wz.jpg http://img269.imageshack.us/img269/602/img0036gg0sp.jpg I minki Weronki: http://img81.imageshack.us/img81/340/33331lt.jpg http://img81.imageshack.us/img81/5136/88889dw.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiałki kochane .... Kochana bidulko-Madalko...❤️ Kolorcia...witaj nam i ponawiam prośbę naszej mojreczki...ale popatrz- kochana z niej mojreczka już nawet Tobie tabelką wkleiła, cobyś nie musiała szukać :D:D:D:D A ja wczoraj poskurczałam się u mojego tatulka w pracy, hihihi....No to dziś jestem zwarta i gotowa....trzeba ogarnąć i dobry obiadek zrobić...bo przecież dziś wraca nasza mała Mazurzystka...co prawda będzie dopiero w nocy....ale...hihih, ja już nie mogę się doczekać.... Dałam wczoraj mojemu tatulkowi trochę zdjęć do poskanowania - w tym Tuię taką maleńką zaraz po powrocie ze szpitala, no i zdjęcia z zeszłego roku z wypadu na Mazury, to jak będę gotowe to wkleję....Ale to pewnie za kilka dni.... Zaglądnę potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki w piekny sloneczny poniedzialek. Madziam takich malenstw nie mozna na noc klasc na brzuszku, dopiero dzieciaczki ktore dobrze opanuja przewracanie sie z brzuszka na plecki i odwrotnie mozna klasc bez opieki na brzuszek choc i to tylko na krotko, bo istnieje mozliwosc uduszenia sie takiego malenstwa, takze moim zdaniem nie zostawiaj ich na noc na brzuszku to niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziam ...kochana...popieram agnieszke...Jeśli kładziesz laseczki na brzuszku, to Rybeńko tylko wtedy , gdy jesteście z mężem \"na chodzie\" i obserwujecie babeczki.... Ufff...buziaczki...a ja zaraz pypcia dostanę, bo nie wiem co się dzieje z bumpy...Hallloooo kochana bumpy...odezwij się 👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za pomoc🌻 Spróbują je tak usypiać a potem myk na plecki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to ja madziam27 :d Zmieniłam sobie nick, bo od maja juz nie mam 27 lat :P Teraz jestem bez wieku :P Pozdrowionka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA: SZCZĘŚLIWE MAMY madziam...................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm Domi25.....................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm śliwkarobaczywka........18.06.......Alicja........2670......52cm Duda.........................20.06.......Tymon.......4300g........? gumecka....................21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm dziewcz. od gaf............24.06........Igor..........3540g......58cm Lila26........................16.06........Maja.........3730g........55cm wcześniak kasmo........................28.06.......Wiktor.......4000g......56cm czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 2.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............18 kg.........chłopczyk 2asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 3.AGNIESZKA-SZ..........WRZEŚNIA...........5 LIPCA..........15KG.........RAFAŁEK 4.AniołekCzarny...............Kalisz.............7lipca............10kg...................Bartuś 5.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............14,2kg ...........ogonek 6.kas28.......................W-wa.................8lipca..................9kg............Tosia 7.bumpy..................Rumia-Janowo..........7 lipca............13kg..........dziewczynka 8.Kamelia.....................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 9.mamuśka 1507..............Łódź...........15 lipiec..........10 kg...........Krystian 10.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 11.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 12. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 13.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 14.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 14. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 15. Mała Czarna 16.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 17.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 18.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie melduje sie z humorem juz lepszym niz wczoraj ... :) Otóż nie wiem co jest w życiu gorszego niż zmierzły chłop. Mój D. wczoraj miał dzień, że \"nie podchodź\" .... depresja na bank :) Więc mało podchodziłam, poszliśmy sobie w odwiedziny do jego siostry, a jak wróciliśmy to okazało sie że nie mamy sygnału w antenie satelitarnej, więc wlazł na dach i co sie okazało ..... ukradli ukradli ku....wa wszystko - poszły w siną dal dwa konwektory (czy jak to sie tam nazywa), wyciąg i 10 metra kabla którego było za dużo i D. nawinął go tam zamiast uciąć. Myślałam że ze złości pękniemy ....A wszystko to jest wina tych robotników z rusztowań, którzy zamiast po własnych rusztowaniach (teraz robią drugą strone budynku) jeżdżą na góre windą i przełażą przez strych na dach i CIĄGLE tam jest wszystko pootwierane, a jak do domu idą to ZAWSZE zapominają zamknąć !!!!!!!!!!!!!!! Ponieważ dziś mój D. juz jechał do pracy to ja musiałam iść do spółdzielni i narobic tam szumu ... Pani prezes nie chciała mnie przyjąć bo ona tylko od 12 do chyba 14 przyjmuje, ale sie nie ruszyłam i wreszcie mnie przyjęła. Wyłuszczyłam jej sprawe z otwartym wiecznie strychem i dachem a ona mi na to to po co państwo taki drogi sprzęt kupowali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zabic to mało. Widziała chyba że sie gotuje więc rzekła że ona przypilnuje żeby strych był zamykany !!! I tyle !!! Krew mnie zalała. I mówie jej kto nam zwróci te koszty a ona milczała ... ach szkoda nerwów poszłam z tamtąd. Acha rzekła że na policje mam to zgłosić .... yhy żeby chyba sie dodatkowo powkurzać ... I ja mam miec niskie ciśnienie ? jak? Ale jest i miła informacja moja koleżanka a jednocześnie żona przyjaciela mojego D. wczoraj o 4.25 urodziła synka Patryka - 52 cm, 3050. Pierwszy poród , siłami natury :), zaczęło sie około 11 wieczorem skończyło o 4.25, trzy dni przed terminem !!!!!! Super co? W sumie rzekła mi że zmęczona jest i obolała i ze było strasznie , ale że teraz juz jest szczęśliwa. Ja sie dodatkowo ciesze, bo rodziła na tym samym oddziale na którym ja mam rodzić he he ( początkowo miała byc na innym ) !!! Także mam \"szpiega\" co mi wszystko powie! Ależ sie rozpisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa no i witam oczywiście nowe mamusie !!!!! 🌼 🌼 jesteście juz w tabelce ??? Chyba nie. WSKAKIWAĆ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ 🖐️ Janinko wspólczuję zaistniałej sytuacji.........i tak się zastanawiam czy to jakieś fatum czy co??????,a może piątek 13...??????wyobrazcie sobie że ja do mamy przed wczoraj wpadłam na chwilę.......potem pojechałam do domu który z moim eks...budowaliśmy,ale jeszcze podziału majątku nie zrobiłam ,bo na to trzeba kupę kasy wyłożyć.....a ja teraz mam inne wydatki.......i wyobrazcie sobie że zastałam ZMIENIONE ZAMKI W DRZWIACH :-( :-( .......MYŚLAŁAM ŻE TAM ZEMDLEJĘ,RĘCE MI SIĘ DO TEJ PORY TRZĘSĄ.........okazało się że on tam sobie pomieszkuje z ..........no oszczędzę wam epitetów,dom nie jest wykończony,nie jest odebrany przez nadzór budowlany,ja muszę płacić za stancję a on sobie ukradkiem tam gniazdko uwił..........zadzwoniłam na policję .....i okazało się że ja nic nie mogę zrobić.........jejuś gdzie ja mam szukać pomocy??????????.........mam tam parę rzeczy ktore chciałam zabrać........bo u mamy nie było miejsca.....a teraz co?????????...doradzcie mi coś......jakbym mało miała problemów to jeszcze to doszło..........:-( :-( sorry za to że tutaj opisuję swoje problemy,które nie dotyczą ciąży,ale..............może coś doradzicie........:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, kochane! ana, o tej porze kiedy pisalas meczylam sie bezsennie na lozku. od jakiegos czasu nie moge spac dluzej niz 3-4 godziny w jednym ciagu. i mam tak 2, 3 drzemki w ciagu doby(no chyba , ze nie ma kiedy w ciagu dnia to wtedy po prostu przepada). czyzby organizm juz sie szykowal do cyklu dobowego dzidzi? ;) :) piszecie o dolach z powodu przenoszenia faktycznego lub ewentualnego. jakos tego nei czuje, moze jeszcze nie.. raczej czuje niepewnosc, jak bedzie potem(i w trakcie..wiadomo czego).. ok, lece robic jakies pranie. do zobaczenia pozniej :) witam nowe mamusie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!! JUŻ MYŚLAŁAM ŻE RANO POJADE DO SZPITALA RODZIĆ !!!!!!!!!!!!! A tu nic...:( bardzo bolał mnie brzuch na dole tak jak na @ i nic...:( powiedzcie co to może oznaczać ten ból???? Czy to oznaka zbliżającego się porodu??? ODPOWIEDZCIE PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO ZACZYNAM PANIKOWAĆ !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, a probowalas sei z nim po prostu skontaktowac? moze sie dogadacie.. czasem najprostsze rozwiazanie jest najtrudniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorcia
Witajcie:-) Wysłałąm swoją córcię nad jezioro z dziadkami, teraz chta jakaś pusta i nie słychać słowa mama... Dobrze, że kupiłam jej telefon, teraz sobie smsujemy. Moja córka malat 9 i pół. W tym roku była u komunii. Właśnie sobie uświadomiłam, że za dziewięć lat moja młodsza córeczka będzie szła do komunii a starszej trzeba bedzie 18-stkę robić:-) Madziam mam 30 latek, termin porodu na 16 lipca przybieram na wadze regularnie:-) teraz jest 13 kg więcej:-) na szczęscie jeszcze zdołam sobie ogolić nogi:-) Druga córcia będzie miała na imię Amelia:-) Mam dzisiaj okropnego lenia, nie mogę się za nic zabrać, jedyne na co mam ochotę to zimna woda z cytryną i ARBUZY:-) Tak jak większośc kobiet na tym uroczym forum nie sypiam po nocach. Jutro jadę na basen popływać, obiecuję nie bedę skakała na główkę:-) Czy jest tutaj jakaś kobieta z Wrocławia? Chcę rodzić na ul. 1 Maja, otwierają oddział dopiero od 10 lipca, jeżeli nie zdążę to jadę na Kamieńskiego. Może Wy macie jakieś wiadomosci co do tych szpitali? Do tego pierwszego przekonywał mnie mój cudowny lekarz o wyjatkowym nazwisku Papież. To ginekolog z prawdziwego zdarzenia, a przede wszystkim człowiek. Gdyby nie on, nie wiem, czy moja ciąża doszłaby do 38 tygodnia. Miluśkiego dnia Wam życzę i uśmiechu tak okrągłego jak słoneczko:-) Ps. Wiecie, chciałabym by mój mąż był tutaj, mógłby się obrażać, dąsać, wkurzać, przechodzić depresję przedporodową... nic by mi nie przeszkadzało. Zazdroszczę Wam kobity, ze macie przy sobie swoje połowy. Gdy rodziłąm pierwszą córkę mój mąż tak jak ja dostał skurczy i nie mógł wyjśc z toalety, później musiał wziąć gorącą kąpiel zanim wyruszyliśmy do szpitala:-) Rodził ze mną, pierwszy widział naszą córkę gdy się rodziła. Pozdrawiam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju kobiety kochane....no macie kłopoty...współczuję... Aniołku mogą być to oznaki zbliżającego się porodu, ale mogą być to również tzw strachy na lachy...hihihi..Nie panikuj, tylko dobrze obserwuj siebie. Patrz czy są bóle od kręgosłupa, czy się nasilają...podobnie ze skurczami macicy kochana...No i patrz czy czop nie odchodzi... Janinko...no ja w spółdzielni to bym pani prezes powiedziała do słuchu.... Dora ja nie rozumiem jednego...dlaczegóż to policja nie może nic zrobić...przecież zajął lokum bezprawnie...Myślę,że dobrze zrobisz, jeśli pójdziesz do najbliższego komornika np. i zapytasz co masz z tym zrobić, bo rozumiem,że wizyta u prawnika, jest na razie niemożliwa....Cyba ,że masz takowego to po prostu dzwoń i pytaj.... No i to co napisała kas...chyba jednak najlepiej pogadać z ex...bo przecież rzeczy musisz mieć na \"wczoraj\" a wiadomo jak działa prawo.W każdym razie, kochana , bardzo Tobie współczuję... Madziam witaj w nowym \"ubranku\" ;) Hihihhi witaj Kolorcia....dopiszemy Ciebie do tabelki...tylko daj chwilkę oddechu.... Ufffff....ide sprzatac cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA: SZCZĘŚLIWE MAMY madziam...................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm ❤️ ❤️ Domi25.....................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm ❤️ ❤️ asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm ❤️ Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm ❤️ śliwkarobaczywka........18.06.......Alicja........2670......52cm ❤️ Duda.........................20.06.......Tymon.......4300g........? ❤️ gumecka....................21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm ❤️ dziewcz. od gaf............24.06........Igor..........3540g......58cm ❤️ Lila26........................16.06........Maja.........3730g........55cm wcześniak ❤️ kasmo........................28.06.......Wiktor.......4000g......56cm ❤️ czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 2.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............18 kg.........chłopczyk 2asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 3.AGNIESZKA-SZ..........WRZEŚNIA...........5 LIPCA..........15KG.........RAFAŁEK 4.AniołekCzarny...............Kalisz.............7lipca............10kg...................Bartuś 5.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............14,2kg ...........ogonek 6.kas28.......................W-wa.................8lipca..................9kg............Tosia 7.bumpy..................Rumia-Janowo..........7 lipca............13kg..........dziewczynka 8.Kamelia.....................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 9.mamuśka 1507..............Łódź...........15 lipiec..........10 kg...........Krystian 10. Kolorcia........ Wrocław..........16 lipca ......13 kg .....Amelka 11.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 12.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 13. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 14.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 15.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 16. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 17. Mała Czarna 🌼 18.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 19.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 20.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek Kolorciu mam nadzieje że nie masz nic przeciwko temu ale wskoczyłam sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
WITAM MAMUSIE!!!!!MNIE TEZ TO NIEDLUGO CZEKA:)JESZCZE TROSZKE I BEDZIE DZIDZIUS CHOC SKARBEK JUZ ZACZYNA SIE PCHAC NA SWIAT :)WIEC MYSLE ZE DLUGO MI NIE ZOSTALO A JA JUZ MAM STRACHA :(CZY NAPRAWDE POROD JEST TAKI STRASZN???????POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko co ja pisze \" wskoczyłam sie\" co to wogóle oznacza :D :D :D DOPISAŁAM CIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA: SZCZĘŚLIWE MAMY madziam...................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm Domi25.....................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm śliwkarobaczywka........18.06.......Alicja........2670......52cm Duda.........................20.06.......Tymon.......4300g........? gumecka....................21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm dziewcz. od gaf............24.06........Igor..........3540g......58cm Lila26........................16.06........Maja.........3730g........55cm wcześniak kasmo........................28.06.......Wiktor.......4000g......56cm czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 2.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............18 kg.........chłopczyk 2asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 3.AGNIESZKA-SZ..........WRZEŚNIA...........5 LIPCA..........15KG.........RAFAŁEK 4.AniołekCzarny...............Kalisz.............7lipca............10kg...................Bartuś 5.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............14,2kg ...........ogonek 6.kas28.......................W-wa.................8lipca..................9kg............Tosia 7.bumpy..................Rumia-Janowo..........7 lipca............13kg..........dziewczynka 8.Kamelia.....................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 9.mamuśka 1507..............Łódź...........15 lipiec..........10 kg...........Krystian 10. Kolorcia........ Wrocław..........16 lipca ......13 kg .....Amelka 11.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 12.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 13. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 14.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 15.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 16. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 17. Mała Czarna 18.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 19.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 20.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek 21.JaMama...................Kalisz................27 lipca.............12,5kg.........synek Dziekuję za ciepłe przyjęcie i dobre słowo. Dopisuję się w takim razie do tabelki Janinko. Trochę mi lepiej, może też dlatego, że więcej o tym rozmawiam z moim E. Do tej pory miał ze mną problem, bo nic nie chciałam mówić, praktycznie się nie odzywałam; taki już ze mnie dziwoląg - jak się zatnę ze zmartwieniem to nijak nie można mnie otworzyć ;) Na razie zastanawiamy się nad rodzeniem \"razem\". Chciałabym i nie jednoczesnie, uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety ja juz nie wiem co lepiej szukac sobie jakiegos ciezkiego:) zajecia i pracowac czy lepiej polozyc sie i czekac, bo nogi mam dzisiaj jak 2 banki bez kostek a palce u rak jak od jakiegos gremlina:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka...:) spokojnie słońce:) bumpy obiera ziemniaki, gotuje kapuśniak z młodej kapusty i robi gulasz ku pokrzepieniu :P i ma sie ogólnie dobrze:p o ile można czuc sie dobrze czekając na poród:P:P:P faktycznie ten tydzien powinien obfitowac w maluszki, ale jak będzie to życie pokaże... ja w każdym razie wpisuje sie na liste jako chętna żeby juz w weekend byc z maluszkiem:) witamy nowe,przyszle mamusie:) - wkakiwac do tabelki:) cos nie widać dzis Madali... może sie sypnęła??? Bidulka... no już jej sie należy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!!!!! nie spałam całą noc!!!!!!!!!!!!!!!! wędrowałam po parku, siedziałam w samochodzie, na kanapie, w łazience......położyłam się o 7.15. ..........akcja przedporodowa z M. wczoraj miałam go dosyć.........!!!!!!!!!!!!faceci są nienormalni.....czasami.......ale to co było wczoraj u mnie.......przeszedł samego siebie.....jestem umordowana....niespaniem, płaczem, wczystkim........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
SZCZĘŚLIWE MAMY madziam...................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm Domi25.....................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm śliwkarobaczywka........18.06.......Alicja........2670......52cm Duda.........................20.06.......Tymon.......4300g........? gumecka....................21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm dziewcz. od gaf............24.06........Igor..........3540g......58cm Lila26........................16.06........Maja.........3730g........55cm wcześniak kasmo........................28.06.......Wiktor.......4000g......56cm czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 2.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............18 kg.........chłopczyk 2asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 3.AGNIESZKA-SZ..........WRZEŚNIA...........5 LIPCA..........15KG.........RAFAŁEK 4.AniołekCzarny...............Kalisz.............7lipca............10kg...................Bartuś 5.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............14,2kg ...........ogonek 6.kas28.......................W-wa.................8lipca..................9kg............Tosia 7.bumpy..................Rumia-Janowo..........7 lipca............13kg..........dziewczynka 8.Kamelia.....................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 9.mamuśka 1507..............Łódź...........15 lipiec..........10 kg...........Krystian 10. Kolorcia........ Wrocław..........16 lipca ......13 kg .....Amelka 11.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 12.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 13. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 14.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 15.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 16. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 17. Mała Czarna 18.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 19.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 20.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek 21.JaMama...................Kalisz................27 lipca.............12,5kg.........synek 22.IWKA26.............Gdynia..................18 lipca.............10,5kg............synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
SZCZĘŚLIWE MAMY madziam...................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm Domi25.....................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm śliwkarobaczywka........18.06.......Alicja........2670......52cm Duda.........................20.06.......Tymon.......4300g........? gumecka....................21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm dziewcz. od gaf............24.06........Igor..........3540g......58cm Lila26........................16.06........Maja.........3730g........55cm wcześniak kasmo........................28.06.......Wiktor.......4000g......56cm czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 2.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............18 kg.........chłopczyk 2asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 3.AGNIESZKA-SZ..........WRZEŚNIA...........5 LIPCA..........15KG.........RAFAŁEK 4.AniołekCzarny...............Kalisz.............7lipca............10kg...................Bartuś 5.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............14,2kg ...........ogonek 6.kas28.......................W-wa.................8lipca..................9kg............Tosia 7.bumpy..................Rumia-Janowo..........7 lipca............13kg..........dziewczynka 8.Kamelia.....................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 9.mamuśka 1507..............Łódź...........15 lipiec..........10 kg...........Krystian 10. Kolorcia........ Wrocław..........16 lipca ......13 kg .....Amelka 11.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 12.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 13. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 14.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 15.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 16. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 17. Mała Czarna 18.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 19.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 20.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek 21.JaMama...................Kalisz................27 lipca.............12,5kg.........synek 22.IWKA26.............Gdynia..................18 lipca.............10,5kg............synek pozdrawiam mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku.. poczytaj, Słonko, co kobietki piszą na temat wszelkich zwiastunów porodu, czasem warto poświęcić troszkę czasu... zaręczam, żę wszystkiego sie dowiesz o bólach, czopach śłuzowych, wynikach badań i wielu innych ważnych sprawach. Dorcia - first: bardzo współczuję Ci, wiem co czujesz, bo podobną sytuację przeżyłam. Jeśli dom jest waszą wspólną własnością, to masz prawo się tam dostać, a skoro zamki są zmienione, to policja moze wyważyć drzwi. Gdybyś była pewna, że akuratnie tam przebywa, mozesz wjechać tam z policją i nie daj się glinom posłać na drzewo - od takich sytuacji właśnie są. Na Twoim miejscu skontaktowałabym się z eks i postawiła ultimatum: nie życzysz sobie, żeby się układał w waszym wspólnym domu. SKoro masz prawo tam przebywać, to przebywaj, zastosuj technikę \"obsikiwania kątów\", czyli zaznaczania, że jest to TWOJE terytorium. Nie będzie mu zbyt miło mieszkać tam, gdzie Ty będziesz się panoszyć maksymalnie. NAjlepiej byłoby przeprowadzić ten podział majątku - czy jesteście w stanie osiągnąć w tej sprawie porozumienie? Tak byłoby najlepiej (czyt, najtaniej). Jest możliwość spisania umowy notarialnej, lub ugody sądowej - wtedy te wpisy są minimalne. Janko, pomyśl, czy nie można zwrócic się o odszkodowanie do tej firmy, która robi remont elewacji - w końcu jej pracownicy zaniedbali obowiązek zamykania strychu i doznałaś szkody na wskutek tego zaniedbania. Spróbuj... Aha, pracownicy Ci, jak ognia boją się swojego kierownika (to wiem z obserwacji), więc namierz tego gościa i pogadaj z nim. U mnie względny spokój, Adam daje pożyć, chociaż nadal nie lubi kłasć się do swojego łóżeczka - woli mieć wszystko pod kontrolą, więc kładę go na kanapie w pokoju. Mam brzdąca pod ręką przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
rany ale moj brzdac sie napina............chyba czas na odpoczynek:)taki skwar daje nam popalic a tu trzeba zapomniec o morzu plazy:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×