Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

bo tu - rozumiem twoje podirytowanie (naprawdę). Przesyłam buziaki! Sorry, jeśli dolałam oliwy do ognia Twojej irytacji. Moje gg: 3076891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi1978 nie opuszczaj nas nikt nie powiedzial zlego slowa w stosunku do ciebie...ja wyrazlam opinie ze kazdy robi co chce;)ja tam nie wierze... ani jaja cza nie odkleilam banrne koty i takie podobne rzeczy co nie znaczy ze mi to przeszkadza;)moja mama wierzy w podobne rzeczy;)opowiem przy okazji historyjke....jakies 6 lat temu...poprzyklejaa u mnie w lozkach po kryjomu banknoty bo podobno wtedy,,spi sie na pieniądzach ;)\'\'no i jakos nie spie na kasie;)traktuje to z przymrużeniem oka niepotrzebnie sie czujesz urazona mysle ze inne dziewczyny tez tak mysla napewno nikt nie mysli o tobie w kategoriach ,,czarownicy,,a stara czy nowa na forum to mysle nie ma znaczenia wazne zeby sie odzywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MARTY,NIKOSIA I AMELKI👄🌻👄🌻👄🌻!!!!!!! Edi nikt nie miał zamiaru Cię obrażać,nie ma powodów do odejścia z Kafeterii,niestety jak zwykle jakieś pomarańczowe czorty narobiły zamieszania!!!Jesteśmy tu po to,żeby sobie doradzać i cieszyć się z postępów naszych maleństw,a to czy ktoś skorzysta z rady czy nie to już inna sprawa,ale naprawdę nikt nie chce nikogo obrażać!!!!Pozdrowienia dla wszystkich Mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) w pracy mam urwanie głowy (i tak będzie do końca stycznia, a potem też niewiele lepiej), więc ciężko tutaj zajrzeć, a w domu to wiadomo czas poświęcany Maksowi i obowiązkom domowym:) dołączamy się do życzeń dla kolejnych solenizantów🌻:D \"Stare\" bywalczynie (i nie tylko) mają teraz brak czasu, a nie to co było w ciąży. Muszę się również jednak przyznać, że bardzo mnie tutaj ciągnie i zawsze jestem ciekawa co piszecie. Nie dałam rady dziś z pracy wpaść, więc teraz siedzę kosztem zupki na jutro hi hi hi;) Kamelio - widzę, że ty też masz nadal częste karmienie w nocy, lepiej jednak u ciebie bo udaje się na śnie i dalej spanko. U nas nie raz cały raban, ponieważ jak Maks już się obudzi to najczęściej z hukiem;) postanowiłam się z tym pogodzić i przeczekać tak jak przeczekałam kolki - może w końcu te noce się unormują... sliwkarobaczywka - fajnie masz z tymi zabawami. Ja już sobie wyobrażam i nie mogę się doczekać kiedy z Maksiem będziemy robić razem takie rzeczy. Zawsze to lubiłam i różne plastyczne sprawy były zawsze moimi ulubionymi zajęciami. Pewnie nie raz będzie ciężko znaleźć czas, ale postanowiłam go jak najczęściej znaleźć dla bąbla;) Podziwiam cię za dwójkę dzieci i jeszcze studia🌻 edi - nie przejmuj się tak tym nie ma po co:) zostań ;) ja też staram sie ludzi nie osądzać, po prostu jestem sceptyk w wielu sprawach - taka natura, a może życie mnie tego nauczyło. Maks od kiedy skapił się, że można obracać się też z plecy na brzuszek dostał jakiegoś szaleju. Bez przerwy się kula jak ma ku temu okazję, przewraca z boczu na boczek i nie żeby poleżał chwilkę tylko parę sekund maksymalnie i znów zmienia pozycję. Doszło do tego, że nie śpi już tylko w jednej pozycji tylko przyjmuje najróżniejsze, a niektóre są naprawdę zabawne. Zdarza się też jak śpi z nami przeturlanie tak, iż przytula się pleckami do mojego brzuszka i śpimy na łyżeczkę - słodkie i kochane to jest:D Noce nadal różne od w miarę dobrych po prawie koszmarne. Dziś np. karmiłam chyba z 5 razy!!! i to tylko między 24.00 a 6.00:( to rekord ostatnich tygodni... kiedy to się poprawi. Jak przejdą te duże mrozy wybieramy się na basen - jestem bardzo ciekawa reakcji:) Wstępnie też już ustaliliśmy termin wyjazdu na wczasy: przełom lipiec-sierpień (musiałam już podać w pracy) - bardzo się cieszę na wspólny pobyt nad morzem, ależ będzie nowych wrażeń i doświadczeń:D:D:D uciekam, dziś \"mój\" serial "gotowe na wszystko", a zupę jeszcze trzeba przygotować, więc pa i pokój wszystkim pomarańczowym, \"starym\" i \"nowym\" czytelnikom oraz \"pisaczom\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ buziaki dla dzisiejszych solenizantów 👄 👄 🌻 🌻 podpisuję się pod słowami \"śliweczki\" - ważne,aby na forum czasem coś skrobnąć,nie ważne,czy dołączyło się niedawno,czy jest się od początku !!!!!!! przecież piszemy na FORUM WYMIANY MYŚLI I OPINII 🌻 czasem czytam inne tematy i włos mi się na głowie \"jeży\" o czym to ludzie piszą i w jaki sposób :-( :-( więc nie ma się czym przejmować,przecież w końcu to jest tylko net ;-) cieszę się jednak ,że jest takie miejsce,gdzie można \"pogadać\" z mamami innych dzieciaczków w podobnym wieku,nieraz poradzić ,pochwalić się osiągnięciami swoich pociech i wogóle,.....dowiedzieć się co nowego u forumowych mamuś ;-) :-) ,przecież to taka jakby wirtualna rodzinka ❤️ PISAŁYŚMY JUŻ NIE RAZ BY POMARAŃCZOWE WPISY TRAKTOWAĆ Z PRZYMRÓŻENIEM OKA,skoro ich właściciele nie chcą się ujawniać ;-) pozdrawiam Dora 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko się pożalić :( dzisiejsza noc była koszmarna 😭 choć wczorajsza niewiele lepsza:P. Maks budzi się od 3 nocy właściwie z krzykiem i to zawsze mniej więcej o tej samej porze, wypija całą herbatkę 100ml i płacze dalej. Mąż bierze go na ręce ten jeszcze więcej wyje, ja go biorę uspokaja się i zasypia, kładę go wyje - a to wszystko w naszym łóżku, więc już nie wiem o co chodzi. A byście zobaczyły jak gwałtownie wymusza na mnie danie piersi. Patrzy prosto na mnie lub piersi, kopie nóżkami i szarpie mnie za piżamę mrucząc wkoło "ma-mam" - takich rzeczy jeszcze nie było. Rano marudził tak długo, dopóki mu nie dałam.... Ręce nam opadają i chodzimy niewyspani, zmęczeni z podkrążonymi oraz czerwonymi oczami. Może to z głodu? dziś spróbuję mu dać butlę zanim się przebudzi - zabaczymy co będzie. Martwi mnie to, bo tak nie robił nigdy, a płacze przy tym naprawdę przeraźliwie. I teraz właśnie pytanie czy coś mu jest (np. boli go coś) czy też to głód, a może złe sny... przecież jest coraz starszy i miało być coraz lepiej:( doradźcie coś:) Elfia mamo - a jak tam u was? ostatnio też pisałaś, że noce tragiczne. Napisz coś więcej, może znajdziemy jakiś wspólny mianownik i a nóż coś wymyślimy;) zmykam do pracy, bo się nie odrobię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!!! czarodzieje i czarodziejki :):):) nie ma się co obrażać, czasami różne historie w życiu się dzieją...czerwone kokardki przy łóżeczkach, banknoty :):):) hi hihi hi ....no tak to bywa, że ludziska wierzą w różne najdziwniejsze sprawy, cuda nie cuda, objawienia nie objawienia, ja do nich nie należę a i obrażać nie zamierzałam, jeżeli uraziłam ( edi....) to o wybaczenie staram sie poprosić......( hmm...i tu robie kocie oczy prosto z planu Shrek 2 ) i mam nadzieję, ze sprawy już nie było........ ale własne zdanie to chyba na forum można mieć no nie?????? a teraz nowy dzień, Asiek rozumię cię doskonale, nam też się zdarzały się krzyczące momenty ale taki tydzień był...teraz cyckowanie na śpiku...uffff to już lepsze, zastanawiam się tylko kiedy przestanie mieć chęci na nocne jedzonko, bo naczytałam się że pólroczne dzieci już w nocy nie powinny jadać, a jadają...i cóż.....takie są dzieci, że cyc obowiązkowo ale wiecie drogie mamy że my matki zniesiemy wzystko :):):) więc nie ma się co denerwować bo zawsze może być gorzej, cieszmy sięże dzieci zdrowe i rosną jak na drożdzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj byliśmy u lekarza na kontroli, jest lepiej ale jeszcze mu gra także musi dalej dostawać zastrzyki tylko mniejszą dawkę. Dziś u nas mróz -16C, nie wychodze z domu bo nawet nie mam jak, R w pracy a szwagierka pojechała do szkoły. Na dobrą sprawę to nawet nie mam po co wychodzić, wszystko jest, a jak coś to R kupi. 4 lutego idę na bal karnawałowy-odbiję sobie za sylwa, ekipa do zabawy dobra dużo znajomych idzie także pewnie będzie fajnie, już się nie mogę doczekać. Ale jak zwykle, kobiecy dylemat w czym tu iść, przydało by się coś nowego.... Uciekam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcza- oby bylo jeszcze lepiej,zdrowka zycze. ja padam bo zeby bola nadal a mala ma katarek i boli ja brzuszek :-( U nas tylko -10stopni nie jezt tak zle ale siedzimy w domu ze wzgwedu na katarek. ja mam dosc juz zimy a wy? Wszystkiego naj dla solenizantow dzisiejszych 🌻 a my jutro mamy 7 miesiecy skonczone jupii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam szybciochem i co widze??? czemu sie dziewczeta obraacie? nie ma o co! zreszta same wecie najlepiej!🌻 100 lat dla dzieciaczkow ktorym nie zlozylam zyczen ale wczesniej nie pisalam! gumecka dobrze cie rozumiem! ja tez jestem tutaj od samego poczatku \"prawie\" ( z malym poslizgiem). u nas znowu katarek...ech...ale takie mrozy ze do lekarza wybiore sie dopiero w poniedzialek, bo teraz nie chce tymunia wystawiac na takie mrozy. asiek- a czy ty dajesz maksiowi gruszki? pytam bo \"hipp\" ma \"gruszki williamsa\" od 4 miesiaca i ja sie glupia skusilam na nie i 2 nocki tymek mial wyrwane z zyciorysu a zajadal je z wielkim smakiem! i bylam przeszczesliwa. pierwszej nocki sie nie kapnelam jeszcze ze to o nie chodzi. potem sobie pomyslalam ze jestem beznadziejna bo moglam sie domyslic ze skoro tymek mial problemy brzuszkowe( nadal czasmi ma kolke) to gruszki nie sa dla niego. budzil mi sie kilka razy w ciagu nocy i zadne herbatki go nie uspakajaly tylko mleko. wiec moze twoj maksio zle reaguje na cos z jedzonka, co? przyjrzyj sie dokladnie wszystkiemy co je jeszcze raz, albo napisz co dokladnie je to moze znajdziemy wspolnie przyczyne. moim zdaniem to nasze dzieciaczki na kapuste sa stanowczo za male. ostatnio martwilam sie ze moj maly nie je zbyt wiele nowosci ( marchewka i jablko do tej pory i rozne soczki) ale teraz widze ze musze bardzo powolutku mu wprowadzac nowe jedzonka. jeszcze bedzie mial czas na to zeby przyswoic nasze jedzenie. tym bardziej ze mial te okropne kolki. moim zdaniem jest to tez sygnal ze ma wrazliwy zoladek i ze musze mu wprowadzac wszystko bardzo powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez jedlismy gruszki ale Inka nie ma nic po nich z tych nowosci to kalafiorek,pomidorek-fuj dla Inki nie lubi go,morele,jagody,dzika roza,maliny hm co tam jeszcze, nie pamietam ale po chlebku ktory zjadla ostatnio bolal ja brzuszek. Inka tez ma katarek i narazie spacerki odwieszone do ciepelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze Edi ja tak łatwo nie pozwole Ci odejść.Jak nie będziesz się odzywać to będę Cię wywoływać do skutku! :) Rozumiem cie ,że zrobiło ci sie głupio po tym jak któraś z dziewczyn np. pozdrowiła tylko najbardziej lubiane przez nią dziewczyny,albo napisała,że\" brakuje starych bywalczyń\"i \"inaczej się tu zrobiło\".Może i się inaczej zrobiło ale to nie znaczy,że to my jesteśmy temu winne.Szczerze mówiąc to mnie też się nieprzyjemnie zrobiło ale się nie obrażam,bo po co?Ja też tutaj nie jestem od początku i od początku kiedy się pojawiłam nie byłam traktowana tak samo jak inne (i niekedy nawet moje wpisy są ignorowane :( )ale nie ma się co dziwić.Po prostu dziewczęta są ze sobą dłużej.Ja się o to nie obrażam i mam nadzieję,że i ty też o wszystkim zapomnisz i będzie tak jak dawniej,a może nawet lepiej :) Co do czarów marów :P ;) to każdy może powiedzieć tutaj co chce i nikt mu nie zabroni,prawda?(oczywiście w granicach rozsądku). No!I teraz proszę Edi się odezwć :) !A co! Mam nadzieję,że każdy zrozumie moje przesłanie i nie obrazi się teraz na mnie,po tym jak zamiąchałam :P Aaaaaa i ja też nie pracuje :) Edi co do jajka to białka nie można na razie podawać naszym maluszkom-jest za wcześnie. Dziewczyny,które dawno się nie odzywały fajnie,że skrobnęłyście co nie co :D Noi oczywiście spóźnione życzonka dla Majki 🌻 Alicji 🌻 Uli 🌻 Marty 🌻 Nikosia 🌻 Amelki 🌻 i ich mam 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ Asiek - współczuję Ci tych nocek :-( ,u nas nocki jako tako,jak uśnie po 23,to nast,pobudka dopiero około 5 rano,cyc i spanie do 8 ,czyli jak narazie ok,oby nie zapeszyć tfu,tfu,tfu.......ale za to popołudniu,czyli gdzieś od 17 zaczyna się jazda - marudzienie na maksa :-( ale cóż..........wszystko \"zganiam\" na zęby :-P z jedzeniem się poprawiło :classic_cool: ,ale to tylko dzięki butelce ze smoczkiem do papki ;-) niewiem ,czy tak można,ale słoiczkowe zupki rozcieńczam troszkę wodą ,z deserkami robię to samo - mam nadzieję,że to dozwolone :-O ,ale łyżeczka nie przejdzie!!!!!!!!!!!cudem zjadł kaszkę ,podczas mojej nieobecności, A. dał małemu najpierw mleko,ale troszkę się spóźniałam,więc zadzwoniłam,by dał dziecku kaszkę,a on próbował karmić go tym samym smoczkiem,i stwierdził,że nic nie leci ,więc przelał do dużego naszego talerza i karmił go \"dorosłą\" łyżką :-D ;-) błaznując przy tym okropnie :-D ,niestety był to tylko jeden raz ...........mi się już taka sztuczka nie udała :-( ,ale przynajmniej wiem,że moje dziecko umie jeść z łyżki,odczekam troszkę i myslę,że będzie ok ❤️ co do temperatury za oknem,to niby nie mam się czym \"chwalić\",ale dziś rano było u nas za oknem -24stopnie ,a przez cały dzień -18 musiałam pojechać do mamy i cała jestem w skowronkach ,bo moja stara poczciwa toyotka odpaliła za pierwszym razem :-D a stoi na parkingu ,a niezabardzo uśmiechało mi się iść ponad 2 km na piechotkę :-O ojej ,ale się rozwlokłam.........sorki pa pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to korzystając z wolnego czasu wklejam tabelkę :) madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....6845g.......70cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7515g.......77cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....7750g.......68cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......7790g.......68cm evka81........Olivier..........02 lipca...........9000g.......77cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm bumpy.........Lenka...........13 lipca............6700g.......55cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8350g ......70cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7600g.......67cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8000g ......70cm Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7500g........68cm Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............6830g........68cm Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria......... www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks............. www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ......... www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta........... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor........... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak.....Kubus............ www.kubulek.bobasy.pl ....................Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl sliwka............Alicja............. www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl edi1978..........Karolek.......... www.karolek0707.bobasy.pl Kolorcia..........Amelka.......... www.kmrozik.bobasy.pl evka81...........Olivier........... www.evka81.bobasy.pl Kamelia...........Zosia............ www.kamelia.bobasy.pl Lila26.............Maja............ www.majai.bobasy.pl mojreczka.......Tymuś.......... www.tymoteuszek.bobasy.pl iwka26..........Adrianek......... www.iwka26.bobasy.pl Eeeeediiiiiii odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę skrócona wersja tabelki. Z partyjnym pozdrowieniem!! ;) madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....6845g.......70cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7515g.......77cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....7750g.......68cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......7790g.......68cm evka81........Olivier..........02 lipca...........9000g.......77cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm bumpy.........Lenka...........13 lipca............6700g.......55cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8350g ......70cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7600g.......67cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8000g ......70cm Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7500g........68cm Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............6830g........68cm Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria......... www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks............. www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ......... www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta........... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor........... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak.....Kubus............ www.kubulek.bobasy.pl ....................Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl sliwka............Alicja............. www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl edi1978..........Karolek.......... www.karolek0707.bobasy.pl Kolorcia..........Amelka.......... www.kmrozik.bobasy.pl evka81...........Olivier........... www.evka81.bobasy.pl Kamelia...........Zosia............ www.kamelia.bobasy.pl Lila26.............Maja............ www.majai.bobasy.pl mojreczka.......Tymuś.......... www.tymoteuszek.bobasy.pl iwka26..........Adrianek......... www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:D dzięki za wywołanie - no takie powiedzmy;p - Anuli mojej kochanej i sliwcerobaczywce:0 Racje ma ten kto pisze, że buisnesswoman (buahahahahha) zalatana i czasu nie ma, żeby sie w tyłek podrapać:p Takie to moje siedzenie w domu, że codziennie latam jak na miotle a nawet jak zalegnę przed kompem to roboty po uszy... remanenty i takie tam... szkoda gadac:P a na dodatek konkurencja goni i trza tu jakieś marketingi wymyslać:P swoją drogą to może macie pomysł??? Lenka jest przesłodka (tak, tak wiem , że każda mama tak mowi o swoim) i na dodatek \'gwiazda\" z niej nieziemska bo leniwa jak piorun. Za nic sie nie chce przewracać na brzuch ani z powrotem, choć już powoli czyni postepy:), co mamunie cieszy:P. Zupy wciąga \"uchem\", w przeciwieństwie do Anulowego Kubusia. Niechętnie je kaszki ryżowe, które namiętnie jej zapodaje na wieczorną strawę:D bo bar mleczny juz na nocke całą nie styka. A mamusia przyzwyczajona że dzidziorek spi całą noc:p więc wjeżdzamy z kaszą i poprawiamy zupka mleczną z baru:D no i jakoś noc zleci...choc nie zawsze. Maksio choruje cosik ostatnio bo ma kontakt z dzieciaczkami w przedszkolu:(. Znowu kaszle , ze mu oczy z orbit wychodzą:( Czasem was poczytuję, ale też mi \"starych gęb\" brakuje :(:(:(. Witam serdecznie wszystkie nowe mamusie i bez obrażania sie!:D. Jesteście stateczne MAtki Polki, buahahahhaha, i nie wypada ot tak sie obrażac:P Ja jak napisze raz na ruski rok to moje posty tez są \"pomijane\", ale mam to w nosie:p Kto chce to przeczyta.:) Załączam fotki- jak sie uda:) http://img480.imageshack.us/img480/4049/obraz002a4by.jpg http://img480.imageshack.us/img480/5726/obraz012a1yk.jpg http://img480.imageshack.us/img480/4118/obraz279a2jh.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUZO ZDROWKA I USMECHU DLA MOJEJ KAROLINKI KORA DZISIAJ KONCZY 7 MIESIECY NO I DLA TOWARZYSZY KTORZY TEGO SAMEGO DNIA MAJA SWIETO❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Wszystkiego naj naj naj najlepszego dla Karolinki 🌻 i gumecki 🌻 Ciekawa jestem dlaczego Elfia mama \"wypisała\"się z tabelki? Witaj bumpy nie wiem dlaczego ale u mnie fotki się nie otwierają :( Zaczynam się martwić,że mój Olivier jeszcze sam nie siedzi :( czy wszystkie wasze dzieciaczki już siedzą?Próbuje się podnosić ale jeszcze za bardzo mu nie wychodzi,za to gada jak nakręcony :D najlepiej mu wychodzi jajajajajajajaj ;) :D Uczulenie z policzków zeszło (smarowałam tylko kremikiem Johnson\'s baby)ale ma pod bródką takie zaczerwienienia i łuszczy się tam skórka :( Co to za cholerstwo? Pogoda u nas beznzdziejna :( jak tak dalej będzie sypaś śnieg to z domu nie wyjde bo mnie zasypie :P Edi... :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkiego naj... dla Karolinki i Krystianka, przede wszystkim zdrówka bo zima chyba szybko nas nie opuści 🌻 🌻 Bumpy, u mnie też się zdjęcia nie odpalają. Evka, mój Dawidek też jeszcze nie siedzi, a pani doktor powiedziała że powinien. Stara się podnieść, siłuje ale nic nie wychodzi, a jak mu pomogę to się kiwa na boki albo często robi skłony do przodu i łapie się za nogi. Mam nadzieję że jeszcze trochę i usiądzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu fotki nie odpalają:( bo u mnie odpalaja... nie wiem co mam zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej ale ze mnie gapa :O Najszczersze życzenia dla Krystianka 🌻 i mamuśki1507 🌻 Alcza to siadanie u nas wygląda identycznie jak opisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia22
czesc mamcie!!! tak jak Wy tez mam dzidzie w brzusiu- tylko w podwojnym wydaniu- 2*wozeczek, 2*spioszki,2*buciki itp... boje sie troszku o malenstwa bo mam mdlosci i to co najgorsze calodniowe...:-( nieraz jetsem tak wycienczona ze caly dzien leze, a lekarz mi mowi ze to normalne. moze zna ktoras mamcia jakis zloty srodek na to :-))) buziunie dla Was -tych duzych i tych malych cium*))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stówka dla Krystiana i Karoliny!!!!!!!!!!!👄👄🌻🌻. U mnie z siedzeniem też identyko jak u Alczy i Dawida,więc może to standard.A czytałam wczoraj artykuł i wiem czym może być spowodowane budzenie się w nocy co niektórych pociech.Tak więc zamieszczę cytat:mleko dzienne zawiera więcej białka a nocne więcej tłuszczu.Właśnie dlatego dziecko,w zależności od zmieniających się potrzeb swojego organizmu,może mieć większy lub mniejszy apetyt w dzień lub w nocy.W pierwszych miesiącach życia,gdy buduje organizm,najwięcej je w dzień,bo potrebuje białka,które jest najlepszym budulcem.Później,gdy maluch staje się bardziej aktywny,zaczyna jeść więcej w nocy,bo potrzebuje tłuszczu,który korzystnie wpływa na rozwój układu nerwowego.To dlatego niemowlęta,które przez pierwsze 4 miesiące życia spokojnie przesypiały noce,nagle zaczynają się budzić i domagać piersi.To tyle.Pa.Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcza- nasz siedzi juz od swiat ale sama nie siada tylko jak sie ja posadzi. Ja pisuje tez na innych forach i tam niektore dzieci juz stoja i raczkuja a co jest z moja hm,ona nie hce ani raczkowac ano pelzac a powinna juz. To moja wina bo za czesto ja nosze zamiast posadzic na ziemi i sama by sie bawila i kombinowala jak ma dojsc do zabawki. A co wy myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto latek dla mojego Krystianka i oczywiście dla Karolinki i Gumeckiej 🌻 ❤️ dawno nie pisalam ale czytam Was codziennie. moj Krystianek to samo dobro, codziennie mnostwo usmiechu :D a z nowości - juz ma dwa ząbki , i sam siedzi. Jeśli chodzi o przewracanie się z brzuszka na plecki i odwrotnoe to wychodzi mu to wysmienicie . :) bardzo lubi wszystkie zupki z mieskiem i bez a do tego uwielbia jabłuszko i chrupki kukurydziane(choc na poczatku bylo z nimi tak sobie ale sie do nich przekonał) dziś troszke posprzatałam a terz idę bawic sie z moim Krytiankiem , po bardzo jestem za nim steskniona po pracujacym tygodniu. zajrze wieczorkiem . Bardzo serdecznie Was wszystkie pozdrawiam !!!!!! 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Mojreczka dala czadu i nam topik rociagnelo hihihi. Dziewczyny czy przez katarek dziecku moze nie chiec sie jesc? bo moja strasznie marudzi i ryczy ciagle przez ten zapchany nosek i jesc nie chce,jestem juz wqrwiona na ten katarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumecka- katarek moze powodowcbrak apetytu, bo dziecko nie moze oddychac przez katarek i to go denerwuje, bo chce jesc a nie moze. moj sie budzi przez katar bardzo czesto w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×