Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

oj nie wrzuce fotek bo z tego kompa nie moge.nie mam dostepu. wiec skrecanie szafy i czytanie ksiazki tatowej jutro. pa paty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie się kobietki wywiązałyście z wpisów :D Wczoraj w pracy było bardzo nerwowo i nieprzyjemnie (ale nie będę wchodzić w szczegóły, bo już nie warto) plus do tego moje niewyspanie i byłam wrakiem człowieka. Czułam się koszmarnie psychicznie (miałam okropnego dołka:() i fizycznie. Na szczęście niespodziewanie wyszło, że popołudniu odwiedzą mnie moje przyjaciółki i będziemy w komplecie, ponieważ na dwa dni przyjechała do Polski \"nasza czwarta\". Posiedziałyśmy do 22.00, złóżyłyśmy przyjezdnej zaległe życzenia urodzinowe, wypiły winko i pogadały o babskich sprawach... taka terapia jest rewelacyjna:D:D:D Najpierw Maks nam towarzyszył, ale jak wrócił tatuś o 20.00 to go wykąpał, podał butlę i uspał, a że było już później to zasnął szybko. Dziś już mam mieć męża normalnie ;) Optymko co do głodu to Maks już w nocy nie jest głodny, nawet jak się przebudzi to już nie woła o mleko jak wcześniej. Po prostu coś innego nie daje mu dobrze spać (może zęby, ale czy to możliwe?), choć dziś było super, ale ciiiiii:o... o tym już ani słowa... Bąbel bawi się bardzo różnymi rzeczami, trochę zabawkami i bardzo lubi \"pisiam\", czyli rysować/malować. Z kupnem zabawek też przystopowaliśmy, ale za to co jakiś czas kupujemy różne książeczki - Maks uwielbia je co chwilkę oglądać, a że ich sporo to trochę zchodzi, najfajniej oczywiście w towarzystwie i z komentarzem \"mamisi\":D Ostatnio w EMPiK\'u wybrał sobie kolejną z Kubusiem Puchatkiem, a wcześniej o pojazdach, która wydaje też dźwięki. O twojej poczcie Optymko pisałam ci jakiś czas i może przegapiłaś - otóż ja wysyłam do was czasem różne wiadomości i od ciebie zawsze wraca. Wg mnie masz przepełnioną skrzynkę i dlatego odrzuca ci wiadomości. Sprawdź to sobie:) Alcza u nas też jak Maks chodzi ciut wcześniej spać lub śpi krócej w południe to szybciej zasypia wieczorami. Widać potrzebują już mniej snu. Pieska szkoda - wiem jakie to kochane i przywiązane stworzonka. My mamy tylko jedną babcię i zrobimy jej jakiś upominek, złożymy życzenia i tyle. Nie mam czasu coś kombinować nietypowego, bo sama z bąblem i tak nic nie załatwię. Z pomysłów to można zrobić kubek ze zdjęciem wnuczki/wnuczka, jakieś ładne zdjęcie portretowe i oprawić w ramkę lub na allegro oferują kalendarze ze zdjęciami dziecka. evka - my na razie o powiększeniu rodziny nie myślimy. Odsuwamy to w czasie co najmniej do czasu kiedy bąbel pójdzie do przedszkola, a potem się zobaczy :) ana mieliśmy taką samą \"straszną\" rankę - cały dzień Maks to potem przeżywał ;) Bajki czytamy, ale warunek: nie mogą być za długie :P inaczej nudzą ;) za to bajkę o Czerwonym Kapturku nadal możnaby mu opowiadać w kółko. To tyle na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale tu sie zrobilo gwarno Asiek-ciesze sie ze troszke mailas oderwanie i to mile od pracy. Evka--zaraz walne zdjecia a wiesz sklamalam bo ja tez mam te sniezka max i sa extra kolorki,jedna tylko byla z duluxa hehehe. u nas po staremu remont i nie mamy juz sily na nic grrrrr,mal zdrowa cale szczescie i cala happy ze moze lobuzowac w centrum remontu hahahahaha,dzis dala czadu w kapieli i oczka mydlem zamazala a potem byl ryk grrrr jutro przyjda montowac nam szafe a raczej drzwi do szafy wnekowej a potem maz zrobi srodek oki nie smece wrzucam foty http://images4.fotosik.pl/291/c7c7ddd4523b492f.jpg http://images14.fotosik.pl/39/6856f1159c807f62.jpg W KUCHNI PODLOGA http://images14.fotosik.pl/39/226f0c0a5b7ede6f.jpg ŁAZIENKA CO MI SIE NIE PODOBAJA KAEFELKI http://images14.fotosik.pl/39/661a54e4e39b16b2.jpg http://images12.fotosik.pl/18/17c75603c6d680fb.jpg SCIANA W PRZEDPOKOJU http://images11.fotosik.pl/24/276d2ed3168d12a3.jpg http://images12.fotosik.pl/18/61ec3369420b786a.jpg http://images14.fotosik.pl/39/a33c0715cf7bdc17.jpg http://images14.fotosik.pl/39/1f25dd8d2b64e159.jpg http://images14.fotosik.pl/39/0cadc455b026b475.jpg SCIANA W DUZYM POKOJU http://images12.fotosik.pl/18/f288efe34ac3c672.jpg http://images12.fotosik.pl/18/a77c5e8dd59eef3c.jpg http://images11.fotosik.pl/24/5e18c1dac11c9fdf.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś byłam na aerobiku,jestem padnięta a co dopiero będzie jutro. Kurcze moja kondycja jest kiepska. W piątek kolejny aerobik. Gumecka ,oglądałam zdjęcia kolory ścian bardzo fajne takie żywe. Mam pytanie czy w dużym pokoju na ścianie ten biały pasek będzie jakoś pomalowany,czy tak zostanie? Bo ja mam w kuchni ścianę tak położoną gipsem, i jest pomalowana na żółto a później gąbką porobione są takie ciapki w kolorze pomarańczowym. Asiek, fajnie że spotkałaś się z koleżankami, też tęsknię za takimi ploteczkami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcza --slonko,taki byl zamysl mojego meza i tak zostanie hehehe,niech tez ma cos z tego, w sumie gdyby sie to pomalowalo calkiem to nie byloby chyba takiego efektu co nie,,mamuska nono aerobik mowisz,o masz zdrowie ja juz sily bym nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba
mi się gumecko kuchnia, łazienka bardzo !!, podłoga nie wiem gdzie też, ale ten pasek w duzym mi się nie podoba chociaż kolor ścian ładny :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumecko fajne i ładne mieszkanko - pewnie nie możesz się doczekać aż będzie po wszystkim i będziesz mogła się cieszyć na spokojnie :D Najważniejsze, że tylko wasze ;) Te pasy na ścianie w salonie to coś jak nasza \"pomazana\" ściana. To takie ciekawe i abstrakcyjne fragmenty. Jak tak patrzę na te fotki to mi się zachciało coś zmienić u nas - szczególnie kolor ścian w sypialni i może w salonie... Alcza brawo z aerobikiem :D ja jak wiesz musiałam go odpuścić (czasowo nie wyrabiałam), ale za to systematycznie i porządnie ćwiczę co drugi dzień w domu na orbitreku. Jestem zmęczona tak samo, a może nawet bardziej niż po aerobiku. Teraz już idzie mi to lepiej i rozwijam \"większe prędkości\" ;):) od czasu jak ćwiczę lepiej się czuję. My wczoraj z rodzinką sprzątaliśmy u brata mieszkanie na dole, bo za tydzień w piątek przylatuje :D:D:D chcieliśmy, żeby miał ładnie i czyściutko :) wprawdzie to tylko 10 dni, a ja bym chciała żeby został na stałe, ale lepsze to niż nic. Nie było go 4 m-ce - bardzo za nim tęsknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem no nie kazdemu musi sie podoba moje mieszkanko to normalne,ten pasek inaczej wyglada na zywo-wiadomo zdjecia nie oddaja calego uroku Asiek--no to do roboty hehe ja juz wiem ze latem zmieniam kolor przedpokoju bo teraz mi sie juz nie podoba no i jak bedzie troche kaski to kafelki wymienie w lazience bo teraz sa takie smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tabelka madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....89350g.......75cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 9770g.......80cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj..........10,6kg........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........9200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....11,6kg........81cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm. .. www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....9130g.....70 cm...www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....10,5kg.......87cm... www.gumecka.bobasy.pl renia75........Oliwia...........26 czerwca......7450g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........10 kg......ok. 90cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek........07lipca........8500g....... ok.70cm...www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca..........8000g.......80cm cm...www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........10900g......80cm...www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15lipca............10000g .......74cm...www.kubulek.bobasy.pl .............. Tusia................................................www.tus iecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15lipca.........9500g...... .71cm...www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm...www.hepcia.bobasy.pl Dragonka73...Korina.......18 lipca............11,5kg......80cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............12kg.......83cm... www.teska78.bobasy.pl Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm...www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........12 kg.......około 95 cm Mojreczka.....Tymuś..........25lipca..........9680g..... ...76cm...www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26lipca...........10,61..... ...80cm...www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............10,5kg.......75cm...www.dora777.bobasy.pl< br /> Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....89350g.......75cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 9770g.......80cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj..........10,6kg........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........9200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....11,6kg........81cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm. .. www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....9130g.....70 cm...www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....10,5kg.......87cm... www.karolciamoja.bobasy.pl renia75........Oliwia...........26 czerwca......7450g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........10 kg......ok. 90cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek........07lipca........8500g....... ok.70cm...www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca..........8000g.......80cm cm...www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........10900g......80cm...www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15lipca............10000g .......74cm...www.kubulek.bobasy.pl .............. Tusia................................................www.tus iecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15lipca.........9500g...... .71cm...www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm...www.hepcia.bobasy.pl Dragonka73...Korina.......18 lipca............11,5kg......80cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............12kg.......83cm... www.teska78.bobasy.pl Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm...www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........12 kg.......około 95 cm Mojreczka.....Tymuś..........25lipca..........9680g..... ...76cm...www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26lipca...........10,61..... ...80cm...www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............10,5kg.......75cm...www.dora777.bobasy.pl< br /> Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jadę na pierwszą lekcję teorii na prawko:) Bedę tylko miała 2, głownie skrrzyżowania, bo załątwiłam, e instruktor będzie mnie uczył osobiście ;) To znajomy mojej koleżanki, ale te 2 lekcje i tak musze zaliczyć. Nie mam co prawda jakoś nastroju, ostatnio wogóle jestem jakoś przybita. To pewnie przez tę pogodę, ale też i problemy rodzinne :( Dwa dni temu wykryłąm u Werki na szyi guzek, przeraziłam się,pobiegłam do lekarza,małą miała robione badania krwi. Na szczęście wszystko oki, krew troszkę słabsza,ale to pewnie przez wieczne przeziębienie.Przez tę pogodę co wyleczę u nich katar to pojawia się na nowo:( Poza tym dziś rano moja mame zabrało pogotowie :( Ostatnio znów nienajlepiej się czuła i okazało sie że miałą przedzawał. Rok temu przeszła zawał i teraz musi sie bardzo oszczędzać. Ale co będe Wam smucić. Obiecuję że poczytam coś więcej i może napisze coś wieczorkiem, albo jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziam to sciskamy cie cieplo 🌻 I w ogole sie nie przejmuj, ze komus smucisz, nic podobnego! Piszemy o wszystkim, o smuteczkach tez... Czyli u Werki juz wszystko w porzadku, tak? Co do kataru to moze zrob wymaz z nosa to bedzie wiadomo co jest. A mama? Pracuje czy moze poodpoczywac? NIe wiem jak twoja mama ale moja jest wiecznym pracusiem i czesta przesadza z pracami... Gumecka a jaki kolor w przedpokoju chodzi za toba i \"tupie\"?;):) Podoba mi sie bardzo twoj pomaranczowy w duzym. Taka soczysta pomarancza:) Asiek super, ze twoj brat przyjezdza:) Pewnie nie bedziecie sie mogli nagadac;) KOndycji ruchowej i systematycznych cwiczen zazdroszcze i... sprobuje w koncu nasladowac:D:P Juz nie pisze co, jak i od kiedy tylko napisze jak zaczne:) Ale na aerobik to bym sobie pochodzila jak alcza... w grupie razniej:) Asiek sprawdzilam poczte, wszystko normalnie dochodzi. Mysle sobie, ze moze z rozpedu kliknelam na ciebie jak zaznaczalam spam i moze dlatego wraca... ostatnio mialam miliony spamow, az sie nie chcialo skrzynki otwierac, beeee.... Evka moja rodzinka sie jeszcze nie powiekszy ale mamy takie plany... za czas jakis:) Gdzies w okolicy lata moze zaczniemy probowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziam -- slonko ale to smutne ze takie problemy zdrowotne ma mama,tak one juz maja,moja tez sie nie oszczedza niestety,tkaze zycze zdrowka waszej rodzince Optymko--fajnie ze jestes,hm w przedpokoju mam teraz kawe z mlekiem ale strasznie to jasne,mysle zeby zmienic na jakis soczysty jak to napisalas hehehe Asiek--fajnie ze brata bedziesz miec znow obok siebie ja zmykam sobie polezec bo mam dolka,maz poszedl z kolegami na wodke a ja sama znow :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda pod piesem... pada sniego-deszcz, szaro, buro i ponuro... nic tylko cieple kapcie wlozyc i goracej herbaty z konfitura sie napic:) No i ciasta zjesc, najlepiej blache:P ale jak pomysle, ze jedni aerobikuja, inni orbitrekuja...;):D:D Jadlyscie kiedys ciasto cwiczac??:) HIhii ja kiedys z siostra zrobilysmy sobie gigantyczna miche popcornu z maslem, po czym polozylysmy sie przed telewizorem, w ktorym wlaczylysmy cwiczaca Cindy Crawford:D:D ale smakowalo:):) Buziaki od jeszcze-silnej-ale-juz-niedlugo-slabej-wola optymki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wiatr od wczoraj straszny: dudni, huczy wszystkim tarmosi :( tak podobno w całej Polsce :o Na dodatek byłam sama z Maksiem w nocy i powiem szczerze, że bałam się, długo nie mogłam zasnąć... A rano pech :o wyjeżdżałam samochodem z naszego podwórka i w ostatniej chwili podmuch wiatru popchnął jedną część bramy i ubiło mi boczny migacz oraz trochę przydarło lakier 😭😭😭 Jak pech to pech - pomyślałam o tym zanim wyjechałam, ale poobserwowałam bramę i ani drgnęła dopiero nagle coś dmuchnęło mocniej przy wyjeżdżaniu... szkoda, że byłam złym prorokiem :P Na szczęście przydarcie niezbyt mocne i już próbowałam przepolerować fragment to praktycznie nie widać, ale pewnie bez małej poprawki lakiernika się nie obejdzie :o:P Dobrze, że dziś piątek, wraca mąż i jutro jedziemy na bal. Chociaż tyle pozytywnych myśli. Na razie zmykam - mam spotkanie na 8.00 - może potem zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pogoda strasza, wieje że chce głowę urwać. Wczoraj wieczorem nie mieliśmy prądu,także trzeba było się przenieść w epokę kapienia łupanego no i siedzieliśmy przy świeczkach. Madziam, bardzo mi przykro z powodu choroby Twojej mamy, nich odpoczywa i się nieprzemęcza bo przecież jest potrzebana Tobie i Twojej rodzinie. Asiek, wreszcie zobaczysz braciszka. To co dobrego przygotowujesz na jego powrót? Gumecka, mnie też się szybko nudzą kolory i umablowanie, chętnie bym coś ciągle zmieniała, a najbardziej ustawienia mebli i dodatki. Na razie mogę o tym zapomnieć bo w jednym pokoju z Dawidkiem to nie ma co zmieniać. Hepcia, jak tak Martusia? Zdrowa? Napisz chociaż kilka słów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilkę zmykam do domciu :D miłego weekendu wszystkim 🌻 nie zajrzę tutaj, bo wiecie, jutro ten bal ;) pozostały czas muszę poświęcić bąblowi, żeby wynagrodzić mu naszą nieobecność. Alcza co do powrotu brata to jeszcze nie wiem - na pewno generalnie swojskie jedzenie, bo tego mu brakuje. Myślimy nad jakąś imprezką powitalną, ale nie wiemy jeszcze jak i kiedy, ponieważ w weekend co przyjeżdża bratowa obchodzi imieniny. Zobaczy się - najważniejsze, że będzie ;) Zmykam - zdam relację w poniedziałek zdawkowo (znów szkolenie) lub we wtorek obszerną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja dzis w pracy pradu nie bylo i koszmar w nocy,normalnie sie balam a mloda spalajak ta lala no wlasnie jak tam Martusia mam nadzieje ze jest lpeiej Asiek--relacja musi byc a jak i zdjecie twoje na 100% ja zmykam juz bo padam na twarz a jutro znow remoncik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodalam pare zdjatek. my bez pradu .przenioslam sie do psiapsiolki wiec moge krotko . gumecka podobaja mi sie Twoje odwazne kolorki! slicznie slicznie!! madziam duzo usmiechu dla mamy!! asiek samochod sie maznie i bedzie ok! ja cofnelam na slupek ktory stoi w miejscu od 14 lat ...a mi go nagle wichura wczoraj przesunela na tylny reflektor.... hi hi .dobrze ze to w samochod a nie w nas! he he optymka micha popkornu z siostra przy C Crawford alez sie usmialam!! podoba mi sie chyba tez sprobuje. madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....89350g.......75cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 9770g.......80cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj..........10,6kg........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........9200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....11,6kg........81cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm. .. www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....9130g.....70 cm...www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....10,5kg.......87cm... www.karolciamoja.bobasy.pl renia75........Oliwia...........26 czerwca......7450g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........10 kg......ok. 90cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek........07lipca........8500g....... ok.70cm...www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca..........8000g.......80cm cm...www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........10900g......80cm...www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15lipca............10000g .......74cm...www.kubulek.bobasy.pl .............. Tusia................................................www.tus iecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15lipca.........9500g...... .71cm...www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm...www.hepcia.bobasy.pl Dragonka73...Korina.......18 lipca............11,5kg......80cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............12kg.......83cm... www.teska78.bobasy.pl Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm...www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............12 kg ......94cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........12 kg.......około 95 cm Mojreczka.....Tymuś..........25lipca..........9680g..... ...76cm...www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26lipca...........10,61..... ...80cm...www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............10,5kg.......75cm...www.dora777.bobasy.pl< br /> Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfia mamo szukam cie!!!! Napisz prosze na sylwiatudaj@yahoo.com bo odezwala sie ta moja kolezanka, ze jednak szukaja kogos na zastepstwo - moze bedzie okazja np dorobic pracujac w domu... daj prosze znac, w tym koniecznie napisz swoj telefon, dobrze? Uciekam teraz, napisze cos wiecej pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie jestem wściekła!Przez cały czas próbuje włączyć kompa i nie mogę bo albo się restartuje,albo wogóle się nie włącza-piernik jeden wrrr Gumecka podoba mi się ten fragment gołego gipsu na ścianie :) ja też jestem zwolenniczką takich kombinacji. Mam w kuchni wszystkie ściany machnięte tylko takim gipsem i nic nie docierane,na to położony jaśniutki kolorek.Myślałam jeszcze żeby położyć na to odrobinkę ciemniejsze packi np.gąbką no ale niestety już za późno o tym pomyślałam i tak na razie zostanie.Może przy następnym odświeżaniu ścian coś pokombinuję.Łazienka też jest w ładnym stylu,może przyzwyczaisz się do tej glazury? Jak pomalowaliśmy przedpokój tym kolorem o którym wcześniej pisałam(bukiet róż)zrobiło mi się mdło na sam widok i powiedziałam M żeby nie kończył bo jutro jadę do sklepu i kupuję inny kolor bo ten wygląda burdelowo :P Powiedział,że oszalałam i teraz to nie zmieniamy bo i tak za jakiś czas położymy tam panele ścienne (Marcinowi bardzo się marzą :) )I wiecie co bardzo teraz jestem zadowolona z tego,że właśnie ten kolor wybrałam.Po wyschnięciu jest po prostu prześliczny :D Mam zamiar na jednej ze ścian poprzywieszać 2 kapelusze jeden słomiany,a drugi biało czerwony.Obok będzie wisiała parasolka.Do tej czerwieni mam zamiar dodać delikatnie błekitną firaneczkę w okno i kinkiet od światła w tym samym kolorze. Chciałabym tutaj wrzucić te fotki co zrobiłam z remontu tylko nie wiem jak:( Jak mi się uda to wkleję tutaj na forum. Optymko ja też chyba coraz bardziej zbliżam się do przekonania,że chcę niedługo następnego bobaska :) Ale csiii nikomu nie mówcie :D Alcza fajnie,że na aerobik chodzisz ja też bym się wybrała tylko nie wiem co na to by powiedziała moja przepuklina :P Madziam dobrze,że u Werki nic poważnego nie było z tym guzkiem.Pozdrów mamę od nas i powiedz żeby szybko do zdrowia wracała 🌻 🌻 dla niej :) Przedwczoraj jak tak wiało to Olinek niestety spać nie chciał :( gdy wiatr mocniej zawiał biedaczek pokazywał na okno i mówił wwwuuuu (to oznacza,że wiaterek wieje :) )Poszedł spać dopiero o 24.30 :( W łóżeczku usnąć nie chciał,wtulił się między nas i dopiero usnął. Dzisiaj mieliśmy śmieszną przygodę :D :D :D do tej pory się śmieję jak sobie o tym myślę hi hi Chciałam Olinka nauczyć sikania i kupania do nocniczka ewentualnie do wc,więc zdjęłąm mu pampersa i latał z gołą pupą :D i po jakimś czasie troszkę mu się siknęło,ale coś jest nie tak po nogach cieknie :D no to mały zdezorientowany biegnie do mnie pokwękując i pokazuje na siusiaka :D no to ja go cap,nakładkę na sedes i siedzi,i płacze,że nie chce ale ja twardo mu tłumaczę,że tak robi tatuś i mamusia :D No nic nie chciał zrobić ok lata dalej z tą gołą pupą i znów ta sama sytuacja no to znów na kibęlek i znowu nie chciał :D I chyba powiedzenie do trzech razy sztuka się sprawdził :) mały znów się posiknął i wzięłąm nocniczek i posadziłam.Z wielkimi żalami zrobił PIERWSZE SIUSIU DO NOCNICZKA :D Brawo biliśmy cieszyliśmy się i mały poszedł ze mną wylać siuśki do kibelka i był bardzo dumny z siebie to było widać po jego minie :DNajlepsze będzie teraz!Puściłam Go bez tego pampersa dalej niech sobie tak bryka i znów do mnie leci i pokazuje na siusiaka,strasznie wylęknięty i mówił uhu uhu.Więc pomyślałam,że znów chce siusiu i wzięłam za rączkę i...wiecie co napotkaliśmy na drodze?Kupkę :D :D :D Niestety nie zdążył bo miał biegunkę :( Najbardziej chce mi się śmiać z jego przerażonej minki :D :D Ok pokombinuję coś z tymi fotkami i może je wkleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam żadnych nowych fotek na dysku :( Zaraz chyba rzucę tym ...(cenzura) kompem o ścianę!!! Jutro zrobię nowe zdjęcia i wrzucę Teraz muszę składać kaskę na nowy komp :P wrrrr Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzycę na razie fotki z malowania (tego oczekiwanego efektu tutaj jeszcze nie ma) malowanie przedpokoju http://c.wrzuta.pl/wi11873/a78cd27100096ca145b34732/SSA50245?type=i&key=9n6vH5oxtI&ft=f efekty ścian w kuchni ;) http://c.wrzuta.pl/wi9754/8eabb976001eab4645b347ed/SSA50247?type=i&key=wwt1spJbKB&ft=f na tym lepiej widać tylko kolor wyszedł jakiś inny http://c.wrzuta.pl/wi9055/b078fa19000ab89245b348a3/SSA50250?type=i&key=vyVJT7okMR&ft=f na razie tylko tyle :( później porobię to coś wkleję Spadam robić obiadek,a później jedziemy do babciów i dziadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Evka, kolory bardzo fajne. Co do siusiania Oliwiera to jestem pod wrażeniem, może się nauczy i będzie wołał siusiu na nocniczek. U nas na razie Dawidek woła kupę na kibelek, jak się zrobi trochę cieplej to będę go odzwyczajać od pieluchy i uczyć żeby wołał siusiu. Bierzemy udział w konkursie internetowym-fotograficznym. Trzeba było wysłać 4 fotki z takich kategorii jak:mój maluszek, natura,człowiek, miejsce/wydarzenie. Konkurs jest przeprowadzany w 3 etapach, pierwszy kończy się 1 lutego, no i przydały by nam się jakieś życzliwe głosy. Jedyne co trzeba zrobić to wejść na stronę www.duracell.com/pl/ następnie kliknąć na fotokonkurs, później na \"weż udział\" no i zarejestrować się, dalsze instrukcje będą podane. Po wszystkim należy się zalogować i wejść w galerie i odszukać zdjęcia na które chce się zagłosować, nasze są podpisane Alcza, no i jest tyle zdjęć że nasz są przy samym końcu (jak się ustawi opcje 48 zdjęć na stronie to nasze będą na 12 stronie). Jak ktoś ma ochotę to też może się zabawić i wysłać swoje zdjęcie, a nóż widelec się uda. Z góry dziękuje za głosy!!! Asiek, jak tam po balu? Bolą nogi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po nieziemsko długiej przerwie. Usprawiedliwienie - kupa kłopotów, zwłaszczqa z chorobami dzieci. Buba wylądował w szpitalu na szczęście już wszystko dobrze. W pracy spokojnie. Dziewczyny mam prośbę - jeśli którejś spodobał się mój blog - to przeszłam o drugiego etapu konkursu na bloga roku - zagłosujcie. Jeśli się nie spodobał, głosujcie na inne. Serdecznie ściskam. Całuję. Odezwę się, kiedy złapię odrobinę oddechu po rozliczeniach rocznych. Elfinko - buziaki cmoook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×