Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Gość widze ze forum
o dzieciaczkach zamienia sie w forum z prośbami pt''ZAGłOSUJ NA MNIE W KONKURSIE'' feeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i na razie znów skrótowo - jadę za niecałą godzinę na szkolenie. Na balu było bardzo fajnie :D niestety nie mam zbyt wielu fotek, bo siadła nam bateria w aparacie 😭 nie wgrałam jednak ich jeszcze do kompa, więc musicie poczekać ;) Przed balem mieliśmy małą wycieczkę po kopalni, a sala na której się bawiliśmy robiła niesamowite wrażenie - była bardzo duża. Gości w sumie było 200, a spokojnie się pomieściliśmy na części ze stolikami jak i na parkiecie. Dodatkową atrakcją był pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu trzech par (w kilku etapach) - super wrażnie robi oglądanie na żywo takiego tańca. Chciałabym tak umieć ;)... Generalnie tak się nam podobało, że zamiast pójść z balu około 24.00-2.00 jak planowaliśmy odchodziliśmy jako jedni z ostatnich gości przed godziną 5.00 (bal oficjalnie był do 5.00):D:D:D potem spałam tylko 3 godziny, bo nie potrafię na obcym miejscu dłużej i efekt tego taki, że cały dzień chodziłam jak lunatyk. W domu byliśmy o 15.00. Maks u kuzynki był bardzo grzeczny, nie płakał, nie \"schizował\" i grzecznie spał bez budzenia całą noc. Jak przyjechaliśmy zamiast się na nas rzucił był jakby zawstydzony (może obrażony) i nie chciał do nas iść. Dopiero po jakimś czasie mu przeszło. Na razie tyle, bo za trzeba się zbierać :o aaa evka nie otwierają mi się twoje zdjecia :( spróbuję w domu, może tutaj coś nie wchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za błędy i literówki, ale śpieszyłam się i nie sprawdziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka--extra podoba mi sie to co zobaczylam,a jak robilas sciany w kuchni-tzn te wzory? Asiek--no to fajnie ze bal udany,co do malego to moja ostatnio jak mnie nie bylo przyszla do babci zrobila buzie w podkowke i zaczela plakac nie wiadomo czemu :-) Ana--ciesze sie ze sie odezwalas,zdjecia slodkie. no a Karolka tez zaczyna wolac ze ma be jak kupa i jak siku to siusiu i kaze sie przebierac tzn pieluche ale na nocnik nie chce narazie teraz spadam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka ja rowniez nie umiem otworzyc tych zdjec... ot, chyba dwie lewe rece i tyle:) Kobietki napiszcie jak te zdjatka otwieracie, dzieki:) Alcza widze, ze lubicie uczestniczyc w konkursach:) Daj znac jak pojzie, powodzenia:) Szczerze przyznam, ze irytuje mnie ta koniecznosc rejestrowania sie wszedzie i podawania swoich danych. Zeby jeszcze autorzy strony zachowali to dla siebie a tak to sami przysylaja kupe spamu i jeszcze sprzedaja dane innym. NIe wiem jak u was ale ja czasami mam dosc wchodzenia na internet wlasnie ze wzgledu na te wszedobylskie i coraz bardziej nachalne reklamy, zapchana poczte...:( Anulka 🖐️ Milo cie widziec po latach. Skrobnij cos wiecej jak zycie, praca, dzieci. I ty oczywiscie:) Musze znalesc troche czasu i potuptusiac;) Asiek czekam na zdjecia:) Chyba przegapilam jak pisalas o tym balu, czy slusznie sie domyslam, ze byl pod ziemia??:):) Taniec, ech... jak studiowalismy z M w Krakowie to chodzilismy na taniec latynoamerykanski... oj, potanczylabym znowu. Kilka miesiecy plasow i cialo samo sie prostuje, bioderka wyginaja...w ogole czlowiek (czyli w tym wypadku ja:) ) czuje sie tak jakos bardziej... kobieco:) Mam nadzieje, ze wrocimy z mezem kiedys do tanca. Aaa i zauwazylam u nas podobienstwo asiek - ja tez nie umiem spac w obcym miejscu:) I ja i M pierwsza noc mamy zawsze \"aklimatyzacyjna\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonka to ja tez do klubu sie zapisuje tych co spac nie potrafia gdzie indziej niz we wlasnym lozku i domku a pytanko do was,czy szczepicie dzieci na pneumokoki?moiwlam z ciotka pediatra o tym i powiedziala ze lepiej to zrobic,u nas to dwie dawki maja byc kazda po 130zl :-( ale coz dla dziecka wszystko spadam cos zjesc i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem dlaczego fotki się nie otwierają :( ?? Ja jak klikam na któryś z linków to od razu się otwiera zdjęcie. Od znajomego dowiedziałam się właśnie,że można kliknąć na ten link prawym przyciskiem myszki i wybrać obcję \"zapisz element docelowy jako...\" , a potem skopiować na dysk i uruchomić z dysku. Gumecka u nas to było robione tak jak kładzie się szpachlę na ściane do docierania tylko nakładaliśmy większą ilość szpachli na packę i robiliśmy zaokrąglone ruchy i tak wyszło :) Anulka,Alcza za chwilkę na Was zagłosuję,jak tylko będę wiedziała jak :) Ja jestem z tych co śpią jak suseł w każdym miejscu oczywiście jeśli czuję się bezpiecznie :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja dzis koczowalam przed biurem na tym zimnie,jestem zmarznieta z leksza,palce mi dopiero odttajaly :-( Evka--czyli robisz tak ze kladziesz gladz gipsowa i poprostu jej nie wygladzasz-dobrze rozumuje?a ja zdjecia widze :-) dobra teraz spadam a prosze o odpowiedz w sprawie tej szczepionki,czy szczepicie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w pracy dalej zmieszanie i jak wam pisałam tak już będzie na dłużej :o Fotki Evki nadal mi się nie otwierają :( Gumecko o szczepienie p/pneumokokom pytałam jakiś czas i moja lekarka mi powiedziała, że jak chcę to możemy, ale bardziej jest to zalecane dzieciom chodzącym do żłobka czy przedszkola. Optymko masz rację, bal był pod ziemią w nieczynnej kopalni soli w Bochni (na pewno znasz;) ) - niesamowite przeżycie. Warto było ;):D Zdjęć nadal nie mam wgranych, a zresztą jest ich naprawdę parę (chyba nawet 10-ciu nie ma), więc jak będzie to pokażę, ale nie ma za bardzo czego :( Ja chcę znów na taki bal 😭... Z tym spaniem to tylko ja mam taki syndrom ;) mój szanowny małżonek spał do oporu, czyli zdjęłam go z łóżka tuż przed końcem doby hotelowej :P czasem mu tego zazdroszczę ;) Odliczam dni do przyjazdu brata :D bardzo się cieszę. To tyle - poza tym żadnych nowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa może z nowości to taka, że bąbel zaczął zdrabniać i przybrało to przesadne rozmiary ;) Zaczęło się od \"mamusia\" i \"tatisia\", a teraz doszło do tego \"babisia\", \"mimiś\" (smoczek, kiedyś \"mimi\"), \"kakusia\" (kaczka, kiedyś \"kaka\") itd, itd. Nie będziemy go jednak zniechęcać ;) Czasem można się popłakać z tych jego zdrobnień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wiem czemu stalam pod praca,corcka szefa w szpitalu jest,wczoraj zle sie czula a potem im zemdlala,lezy teraz i nie wiedza co jej jest Asiek--ale zazdraszczam takiej imprezki,musialo byc super a ty zapewne extra wygladalas,heh fajny ten twoj maly,najbardziej mi sie podoba kakusia :-) spadam posprzatac tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jutro idziemy na szczepienie, jednak musi minąć 2 tygodnie od podania ostatniej dawki antybiotyku. Ciekawe ile bąbel waży, ręcę już mdleją na dłuższą metę a szczególnie w tych grubych ciuchach. Asiek, no to sobie pobalowałaś. Ja też muszę się dopisać do tych które nie śpią w obcym miejscu. Właśnie tak było po sylwestrze, nocowaliśmy u znajomych no i mkładłam się z myślą że choć te parę godzin pośpię bez pobudek a tu nic, przebudziłam się i nie mogłam spać, a mój R chrapał w najlepsze. Dziś trochę mroźniejsze powietrze za to zdrowsze, aż miło. Zapowiadają zimę właśnie od dzisiaj ale jakoś śniegu jak nie byo tak nie. W sobotę wybieramy się do męża kuzynki do Solca KUj., Dawidek znowu będzie w swoim żywiole bo będą dzieci - duże dzieci (8 i 11 lat), takie dzieci to on bardzo lubi. Uciekam smarzyć kotlety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas właśnie zaczęło padać - fajnie wygląda ten śnieg ;):D Nie mam fotek, ale na necie znalzałam trochę, więc pokażę co widzieliśmy :) mam nadzieję, że będzie \"chodziło\" ;) Tutaj kaplica już w kopalni na dole, którą zwiedzaliśmy w drodze na bal http://nettur.rst.com.pl//2039/cnt/97big.jpg Rzeźby solne w kaplicy: http://www.kopalniasoli.pl/images/2/2_8b_big_kaplica_sw_kingi_rzezby_solne.jpg Kierat wodny (tłumaczono nam technikę wydobycia solanki): http://www.kopalniasoli.pl/images/2/2_9a_big_kierat_wodny_kosz_rabsztynski.jpg Szliśmy takimi korytarzami: http://www.kopalniasoli.pl/admin/web_graf/akt_205.jpg oraz takimi http://www.kopalniasoli.pl/admin/img/124pic_big_1.jpg a część przejechaliśmy kolejką http://www.kopalniasoli.pl/admin/img/202pic_big_4.jpg Na samą salę (komorę Ważyn) schodzi się takim zejściem lub można zjechać (naprawdę niezłe prędkości się na tym rozwija) i parę osób to zrobiło, ale ja się nie odważyłam ;) http://www.kopalniasoli.pl/admin/web_graf/akt_181.jpg (to 140 metrowa zjeżdżalnia. Znajduje się ona na pochylni, którą dawniej transportowano sól z komory Ważyn na poziom August). Na tej sali tańczyliśmy (odbywają się też tam mecze), a w tle ta część wyżej to sala gdzie były stoliki: http://nettur.rst.com.pl//2039/cnt/481big.jpg Jeszcze raz pokażę wam jak wyglądała przystosowana do tańca http://www.kopalniasoli.pl/admin/img/136pic_big_1.jpg Nazywa się \"Komora Ważyn\" ma długość 255 m, szerokość ponad 14 m, a jej wysokość to blisko 9 m i nie posiada żadnych podpór! Znajduje się na głębokości 248 m. Z uwagi na swoje wymiary, komora została podzielona na kilka mniejszych segmentów: sale taneczną na której Goście bawią się przy muzyce granej przez zespół, salę bankietową oraz dyskotekę. Ostatni segment wykorzystywany jest do celów sanatoryjnych. I dokładnie tak wyglądała część restauracyjna (ani trochę nie przesadzone zdjęcia) w tle za filarami parkiet (jakieś 2 metry niżej). http://www.kopalniasoli.pl/admin/img/136pic_big_5.jpg Jeszcze parę dwa \"widoki\" http://www.kopalniasoli.pl/admin/img/119pic_big_4.jpg http://www.kopalniasoli.pl/admin/img/119pic_big_3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumecka ja na pneumokoki nie szczepie. Slyszalam natomiast opinie podobna do asiek, ze mozna szczepic dzieci chodzace do przedszkola czy zlobka. Asiek bylam w tej kopalni jako dziecko - mialam wycieczke w podstawowce. Wtedy jeszcze chyba czesc tej kopalni byla czynna... To co zapamietalam to (oprocz oczywiscie widokow) lizanie jezykiem wszystkich mozliwych scian. Nawet byly zawody kto sluzej bedzie w stanie wytrzymac ten slony smak na jezyku:P:) Ech, czlowiek dziecieciem byl;) Bardzo ladnie ja teraz odnowili. Czy to jest prywatna kopalnie czy nadal w rekach panstwowych, ktoras moze wie? Ze spaniem to moja siostra razem z jej B. moga spac w kazdych warunkach i w kazdej pozycji:) Wystarczy kawalek miekkiego pod glowa i spia... zazdroszcze:) Z tym rozdrabnianiem to zabawnie musi to nieraz brzmiec:) U nas ulubionym ostatnim slowem jest auc (c z kreska). Kiedys uslyszal jak dzieci sasiadow mowily jak sie uderzyly i nic tylko auc i auc. Goracy piekarnik jest auc bo parzy, kaloryfer tez, krzak ma kolce wiec auc... i tak dalej:) Alcza ja tez jestem ciekawa ile Babelek wazy. Na rekach staram sie go nosic jak najmniej bo tez mi rece mdleja. Pewnie wlasnie dlatego maly wspina sie na wszystko, zeby widziec lepiej:) Aaa i ja mam kotlety dzisiaj:) Mielone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, niewiele tutaj ruchu u nas :( Dziewczyny u nas prawdziwa zima:D:D:D śniegu napadało chyba z 20cm - mam w planie po pracy iść z Maksiem na spacer sankami. Nawet jak się ściemni - a co :P trzeba korzystać, bo nie wiadomo jak długo ten puch poleży - jest po prostu ślicznie. Przez to mam wrażenie, że święta dopiero będą ;) hi hi hi Szkoda tylko, że jak zwykle drogowców zima zaskoczyła :o chyba w tym roku mieli dość czasu na przygotowanie się :P Optymko z tego co słyszałam to kopalnia jest prywatna - nie słyszałam dokładnie, bo jak przewodnik o tym opowiadał to byłam akurat daleko od niego. Tutaj możesz poczytać http://www.kopalniasoli.pl/ Tak przypuszczałam, że znasz te tereny :) z lizaniem ścian to tak też jest w Wieliczce - ja tam byłam już jako dorosła osoba, więc nie próbowałam, ale mój chrześniak, z którym byłam lizał wszystko po drodze ;):D Fajnie z tym \"auć\" :D Maks używa tradycyjnego \"ała\" (nie wiem jak napisać ;) ), a na gorące i zimne także mówi \"sii\" - nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jestem slonka Asiek--u nas tez zimno i snieg lezy,ja nie lubie sniegu,no chyba ze siedze w domu i nie musze nigdzie chodzic. moja tez mowi ala i si na cieple hehe,podchodzi do kaloryfera i lapie a potem mowi ala i si no po drodze juz spotkalam autobus w rowie,mam nadzieje ze moj dzis przyjedzie i dowiezie mnie do domu,znow musze zapierdzielac na piechote przez pola w sniegu po kolana :-( mam dosc tego ze mam tak daleko do pracy Karolka widziala ostatnio snieg ale sie bala go hm nie wiem czemu,wiec nosilam ja na rekach dobra zjezdzam pracowac bo mam troche robotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię zimę, ale taką ładną \"polską\" kiedy leży ładny biały puch, ale nie za długo;) jak robi się brudno i szaro to już też nie lubię. Teraz się cieszę głównie ze względu na Maksa - on bardzo lubi śnieg. W tym roku było go mało, jednak parę razy miał z nim styczność i bardzo go lubi. Od razu chce robić \"kulki\" i woła \"śnie\". Mnie to \"si\" u nas dziwi w kwesti określania tak zimnego np. czegoś z zamrażaki. Nie wiem skąd to się mu wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie taka sniezna i biala zime:) A juz zupelnie najfajniej jak drogi i chodniki sa suche bez blocka, a przyroda nadal bielutka... Tutaj w tym roku sniegu jak na lekarstwo. Kilka dni temu spadl moze caly jeden centymetr:P Piotrusiowi bardzo sie podobalo, wzial lopatke i zgarnial wszystko na jedna kupke. Cos mowia o opadach sniegu pojutrze w nocy, zobaczymy. Chcialabym bardzo, zeby Babelek mial okazje choc raz przejechac sie na sankach:) Asiek twoj Maksiu naprawde bardzo duzo juz mowi:) U nas oprocz auc i kilku innych slowo-tworkow nie ma jeszcze takiej konkretnej mowy. Nie mozemy sie z M doczekac na pierwsze zdania. Hihii a pozniej miliona pytan;):) Ja wczoraj zrobilam sobie wypadzik z przyjaciolka do kafejki, uwielbiam takie wolne chwile! Mozna spokojnie zebrac mysli, odprezyc sie... by po chwili znowu mocno stesknic sie za Babelkiem:) Poniewaz maly juz prawie wrocil na dobre tory ze spaniem (tfu, tfu!!) dlatego planuje znowu chodzic na basen. I cwiczyc, i dobrze sie odzywiac, i wysypiac, i nadrobic zaleglosci ksiazkowo-gazetowo-filmowe, i ... moze tyle, bo i tak na raz wszystkiego nie nadrobie:P:) Milego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i tylko nie wiedziec czemu chodzi za mna szarlotka na goraco z lodami:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymko-nie kus,kurde przez ciebie glodna jestem teraz,sobie wyobrazilam szarlotke :-( a my dzis bylysmy na sankach,malej sie podobalo a i tak zimy nie lubie ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie cierpię zimy,a zasypało nas prawie po uszy.Dziś byłam umówiona na szczepienie Olinka na 12,a dotarliśmy na 12.30 bo nie mogliśmy spod domu wyjechać :( Oli miał dziś ostatnią szcepionkę,następna dawka w piątym roku życia.Muszę Go pochwalić bo nic nie płakał pomimo tego,że były trzy wkłucia :D Mój zuch :D :D Gumecka co do tej gładzi to dobrze rozumujesz :) Tak właśnie to kładliśmy. Mam mały problem,Oli zaczął się wszystkiego bać(mniej więcej stało się to około miesiąca temu).Coś zastuka za ścianą,albo nawet ktoś wchodzi do domu,a On ucieka mi między nogi przestraszony :( (nie boi się ludzi tylko harmideru,który powstaje podczas wchodzenia) Pani doktor powiedziała,że zaczął odbierać wszystkie bodźce zewnętrzne i lepiej kuma.Powiedziała też,że przejdzie mu jak oswoi się z sytuacją.Mam nadzieję,że tak będzie bo dziś już z tego powodu się poryczałam.Myłam naczynia,a On pchał mi się między nogi koło zlewu.Zjednej strony bałam się żeby nie stłukł sobie głowy o szafkę,a z drugiej zaś żebym nie polała Go gorącą wodą :( Do tego doszły moje nerwy bo mały tak płakał,że aż spazmował :( strasznie nie lubię jak On płacze.Są nawet momenty,że boi się spać w swoim łóżeczku i przychodzi do nas.Wychodzę z takiego założenia,że jak nauczyłam Go spać w łóżeczku bez żadnego usypiania to raczej powinien tak spać i nie powinniśmy tego zmieniać.Wtej sytuacji jak On w nocy się budzi,wstaje,płacze niesamowicie to po prostu serce mi się kroi i muszę Go wziąć do nas do łóżka.Ja naprawdę nie wiem co mam począć w tej sytuacji :(Jak mam się zachwywać? :( Dziewczyny jutro postaram się wkleić jakieś fotki z łazienki.Na razie nie mam jak,nie goli mi kabel USB do telefonu :( i nie mam jak ich zrzucić.Jutro będę musiała zainstalować jakiś sterownik i mam nadzieję,że będzie OK. Asiek bardzo mi się podobały te fotki z kopalni,a impreza musiała być po prostu odlotowa :) Sala jadalna piękna :) Idę spać bo od paru dni oko mi skacze ze zmęczenia i niewyspania :P Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apelik
tak to sie zaczynalo.... TABELKA czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......10kg...na 95% Maks 2.gumecka... Zabrze......... 26 czerwca......11kg.....80%Olimpia 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca....11kg ...Wiktor 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ......... ? 5.madziam27.. Gdańsk ... 26 czerwca...13kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 10kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... 9. renia1…………….Tychy…… ;……..25 czerwca…………11kg……… ….Oliwia na 90% LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........14 kg .........Igor 2.Edit1 ..........???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.kas28.........W-wa......4-8 lipca........6,5kg....dziewczynka? 5. Anulka_krak........Kraków.......8 lipca...7 kg.....ogonek 6.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 7.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......8,5kg..... ??? 8.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......10 kg......dziewczynka 9.Gosia25.......Szczecin........17 lipca.......7kg..........Wiktoria 10.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........4,5 kg....... synuś 11.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .... 12 Kędziorek .......???.................19 lipca........????.....niespodzianka 13.Domi25....Warszawa..... 19 lipca..........9kg....Wiktoria i Zuzanna 14.ewka31........?..................19lipca.........4kg. .........? 15.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........8 kg.........Tymuś 16.ana32...........Łódź............21 lipca......20kg(!).....chłopczyk 17. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 18. Mała Czarna 🌻 19.dora77..........Lublin..........25lipca.............3 kg........??? 20.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 21.Teska78..........................27 lipca.............8 kg......synek 22.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 23.monika27........Skierniewice......?????.............??... ....??????? 24.Zetka...................???.............????......... ..???...........??? 25. Carry2........Częstochowa.......17 lipca.......4,5..........? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg... to jest ostatnia tabelka przed porodami z 27.04 moze wiec nie byc wszystkich mamus (pozniej jeszcze kilka dziewczyn dolaczylo) ....ale chodzi o to...ciekawe co slychac w rodzinkach? ... bylo by milo gdyby ktoras sie odezwala! ja wiem...wiecej obowiazkow....ale jakze brakuje np."mandolinki" anulki i kamelii....I WSZYSTKICH!!!! Itabelka szesliwosci najwiekszej madziam............27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika 2300g,53cm Domi25..................22.05........Zuzanna.1670g.42cmW iktoria.1600g.42cm mamaZuzki.............09.06........Zuzanna .........3180g.......53 cm asiek78.................15.06........Maksymilian..... 3200g...... 57 cm Elfia_mama.............15.06........Adam..............35 40g... ...56 cm Lila26....................16.06..... ..Maja..............3730g.......55 cm śliwkarobaczywka.. ..18.06.......Alicja............ 2670g.......52 cm Duda................... .20.06.......Tymon............4300g............ gumecka........... .....21.06.......Karolina..........2800g.......55 cm dziewcz.od gaf.........24.06.......Igor..............3540g.......58 cm renia1....................26.06........Oliwia ...........3250g.......56cm kasmo................ ...28.06.......Wiktor...... ....4000g.......56 cm asiek 0307......... .....29.06.......Wiktoria.........3250g.......53 cm evka 81.............. ...02.07.......Olivier...........3650g...... .54 cm agnieszka sz............06.07.......Rafałek...........3813g.......59 cm Kas28.............. .....12.07.......Tosia........... ..3500g.......53 cm bumpy............ .......13.07.......Lena ........... ..3180g.......49 cm Kamelia............ .....13.07.......Zosia ........ ....2820g.......51 cm Anulka_krak.............15.07.......Kubuś.............32 40g.......53 cm Optymka ................15.07.......Piotruś ............................ JaMama..................15.07.......Fryderyk.........348 0g.......56 cm Hepcia ............ .....16.07.......Marta.............3600g.......57 cm kędziorek...............16.07.......Szymon............37 50g.......56 cm Kolorcia............ ....19.07.......Amelia......... ...2950g.......50 cm Teska78........... ......19.07.......Nikodem..........3450g.......52 cm madala33.......... ......20.07.......Kubuś.............3930g.......59 cm mamuśka 1507..........21.07.......Krystian..........4100g.......58 cm mamuśka.................21.07........................... ................. ana33................ ...22.07........Hubert........ ..3350g.......56 cm Mojreczka...............25.07.......Tymuś.............36 00g.......53 cm Aniołek Czarny..........?????....... .Bartuś............3250g..... ..?? cm Gosia25............. ....26.07.......Wiktoria..........3235g.......56 cm Dora 77............. ....27.07.......Łukasz/Filip......4050g............. IWKA26............ ......30.07........Adrianek.........3760g....... JANIN.....................23.07.......Patrycja...........??????....????? odezwijcie sie czasami!!! chociaz po zdaniu...ale nasmarujcie cosik MALA CZARNA jezeli nas jeszcze podczytujesz....jestes :"matka chrzestna" naszych dzidzi...napisz cos ... laski chociaz pozdaniu skrobnijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko witam bo narazie mam oblezenie w biurze moze dzis zaliczymy sanki a potem jade znow do mieszkanka,remont grrrr Evka-nie ma sie co martwic,moja tez stala sie taka wstydliwa,czasem az smieszne hihi,bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już mam lepszy humorek, bo wczoraj był pod psem :o miałam nerwa w pracy (niemieli petenci), popołudniu zmierzły Maks, a ja z nim cały popołudnie sama... Z naszych planów wyjścia na sanki nic nie wyszło. Najpierw jak przyjechaliśmy do domu to bąbel nie chciał wejść na chwilkę, bo musiałam się przebrać i coś przekąsić. W końcu jak wszedł i wszystko porobiłam to znów nie chciał się ubrać aby wyjść na dwór. W końcu siedzieliśmy całe popołudnie w domu z przerwami na ataki marudzenia Maksia. Na koniec wieczorem nie mógł zasnąć, choć był zmęczony... Nie wiem co to za dzień był wczoraj :P Optymko - cieszę się, że u was lepiej ze spaniem, bo wiem jakie to jest męczące dla was i dziecka na dłuższą metę. U mnie małe sukcesy na polu mojego wyglądu :) najpierw w sobotę praktykantka u fryzjera przywitała mnie słowami \"Pani schudła\":D (nie wiem czy wam już pisałam), a dziś jestem w spodniach, do których nie wchodziłam kilka tygodni temu i wam się nawet tutaj \"wypłakiwałam\". Dziś z głupoty przymierzyłam, zakładają, że i tak pewnie się nie zapnę, a tutaj taka niespodzianka :D:D:D To daje mi siłę i motywację do dalszych ćwiczeń oraz dalszego stosowania nowych zasad żywienia ;) Co do oderwania się od domu na chwilkę to jutro mamy po pracy imprezę pożegnalną pani, która odchodzi na emeryturę. Idziemy do lokalu i będzie nawet D.J. :D trochę mi to nie pasuje, bo jutro przylatuje mój brat z Iralndi (jupi:D:D:D) i nie będę się z nim widzieć:o dopiero pewnie wieczorem... W sobotę idziemy do bratowej na imieniny, a 9 lutego mamy kulig z pracy :D Maks faktycznie gaduła... ciekwe po kim to ma ;) hi hi hi Evka - dzieci miewają taki etap lęku, wiadomo, że nie każde, ale zdarza się. Na pewno z czasem przejdzie, ale na pewno jest uciążliwe. Maks znów niczego się nie boi :o choć czasem szkoda :P apelik - dzięki za możliwość powspominania ;) widzę, że z pierwszego miejsca tabelki spadłam potem na 4 :) nie śpieszyło się mojemu bąblowi :P Zmykam do pracy, bo jest jej sporo i nawet nie wiem co najpierw zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam I po szczepieniu. Oj było płaczu, łzy leciały jak grochy ale za to krótko. Pan doktor zaleca zrobienie szczepionki na hib, no i się zgodzimy. Dawidek po szczepieniu był bardzo marudny, tak się użalał i krzyczał ała, nawet trochę utykał na nogę-pewnie go bolała, biedactwo. U nas też wczoraj spadł śnieg, przed wizytą u lekarza byliśmy na dworzu ale zaledwie na 15 minut, no i Dawidkowi śnieg się bardzo podobał. Dopiero jutro możemy wyjść na dwór, a maluszek cały czas pokazuje na drzwi i krzyczy dada. Asiek, zdjęcia fajne, a lokal huhuhuhuhu, aż miło popatrzeć, pewnie zabawa była udana. Czekamy teraz na Twoje fotki. Uzupełniam tabelkę madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....89350g.......75cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 9770g.......80cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj..........10,6kg........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........9200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....11,6kg........81cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm. .. www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....9130g.....70 cm...www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....10,5kg.......87cm... www.karolciamoja.bobasy.pl renia75........Oliwia...........26 czerwca......7450g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........10 kg......ok. 90cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek........07lipca........8500g....... ok.70cm...www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca..........8000g.......80cm cm...www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........13300g......89cm...www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15lipca............10000g .......74cm...www.kubulek.bobasy.pl .............. Tusia................................................www.tus iecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15lipca.........9500g...... .71cm...www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm...www.hepcia.bobasy.pl Dragonka73...Korina.......18 lipca............11,5kg......80cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............12kg.......83cm... www.teska78.bobasy.pl Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm...www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............12 kg ......94cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........12 kg.......około 95 cm Mojreczka.....Tymuś..........25lipca..........9680g..... ...76cm...www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26lipca...........10,61..... ...80cm...www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............10,5kg.......75cm...www.dora777.bobasy.pl< br /> Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcza co do moich fotek to się chyba nie odważę:( mam tylko 2 i na dodatek wyszłam na nich tragicznie - mina okropna, fryzura, na którą mnie namówiła fryzjerka średnio pasująca... itd itd Chyba się nie odważę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek nie przesadzaj,że tak źle wyszłaś na fotkach!Wklej jakieś,a my na pewno ocenimy ;) Ja myślę,że nie jest tak źle :) Alcza-Olinek miał akurat w rękę tą bolącą szczepionkę i w nocy obuidził się bo rączka mu się zastała i bardzo bolała :( Biedne te nasze dzieciaczki,że muszą aż tak cierpieć:( tyle dobrego z tego,że nie będą tego pamiętać :) Aktualna tabelka madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....89350g.......75cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 9770g.......80cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj..........10,6kg........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........9200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....11,6kg........81cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm. .. www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....9130g.....70 cm...www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....10,5kg.......87cm... www.karolciamoja.bobasy.pl renia75........Oliwia...........26 czerwca......7450g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........11.7 kg......ok. 86cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek........07lipca........8500g....... ok.70cm...www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca..........8000g.......80cm cm...www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........13300g......89cm...www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15lipca............10000g .......74cm...www.kubulek.bobasy.pl .............. Tusia................................................www.tus iecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15lipca.........9500g...... .71cm...www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm...www.hepcia.bobasy.pl Dragonka73...Korina.......18 lipca............11,5kg......80cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............12kg.......83cm... www.teska78.bobasy.pl Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm...www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............12 kg ......94cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........12 kg.......około 95 cm Mojreczka.....Tymuś..........25lipca..........9680g..... ...76cm...www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26lipca...........10,61..... ...80cm...www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............10,5kg.......75cm...www.dora777.bobasy.pl< br /> Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa ja też się dołączam do apelika :) Dziewczyny,które są w tabelce,a dawno się nie odzywały mogłyby się choć na chwilkę pokazać i skrobnąć chociażby kilka słów :) Byłoby bardzo miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw podzielę się z wami radosną niespodzianką, którą miałam przed chwilką :D:D:D Otóż odwiedził mnie w pracy mój... brat, który miał dopiero przylecieć jutro. Zrobili nam taką miłą niespodziankę❤️. Aż che mi się iść do domu, a jak na złość dziś do 17-stej 😭 Co do fotek wkleję dwie tylko mam prośbę - nie patrzeć od szyi w górę... naprawdę ta fryzura nie jest najszczęśliwsza dla mnie :o Tył mnie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d890c765afae42c5.html i przód już w narzuconym bolerku: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18cb7f7ca3001153.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualna tabelka madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....89350g.......75cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 9770g.......80cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj..........10,6kg........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........9200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....11,6kg........81cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm. .. www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....9130g.....70 cm...www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....10,5kg.......87cm... www.karolciamoja.bobasy.pl renia75........Oliwia...........26 czerwca......7450g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........11.7 kg......ok. 86cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek........07lipca........8500g....... ok.70cm...www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca..........8000g.......80cm cm...www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........13300g......89cm...www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15lipca............10000g .......74cm...www.kubulek.bobasy.pl .............. Tusia................................................www.tus iecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15lipca.........9500g...... .71cm...www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm...www.hepcia.bobasy.pl Dragonka73...Korina.......18 lipca............11,5kg......80cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............12kg.......83cm... www.teska78.bobasy.pl Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm...www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............12 kg ......94cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........12 kg.......około 95 cm Mojreczka.....Tymuś..........25lipca..........9680g..... ...76cm...www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26lipca......11,660g..... ...86cm...www.wiktoria2607.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............10,5kg.......75cm...www.dora777.bobasy.pl< br /> Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×