Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Lecz co dzień,zanim zasnę Zamyślam się przed snem: Choć słońce takie jasne, Cóż ja o słońcu wiem...............? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIERSZ BABY Z BLOKU winda windzie z udźwigu nie wyjdzie WIERSZ BABY Z DRUGIEGO BLOKU winda windzie liny nie przegryzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoRny
w moskwie przeprowadzono konkurs wiedzy o kobiecie zwyciężył 12 chłopiec JAK TO!???? pytanie 1 - gdzie kobiety mają najbardziej kręcone włosy? no jasne że w afryce!!! o wy świntuchy! pytanie 2 - najważniejszy organ kobiecy... oczywiście że liga obrony kobiet, nie wstyd wam??? pytanie 3 - co jest dla kobiet najważniejsze na świecie (na 3 literki) jasne że pokój (mir) - a wy nie dość że źle to jeszcze z błędem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdyby świat się skończyć miał
Pobiec z wiatrem Wprost do Ciebie Poczuć że jesteśmy obok siebie Nie ciałem, nie w sobie Poczuć nawzajem własny krwi obieg Odkryć marzenia Ujawnić pragnienia Poczuć wiarę w ich spełnienia Złączyć w jedno Dwa odbicia padającego cienia Ponad wszystko Tam gdzie raj Gdyby świat się skończyć miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erotyk imażystowski
Kocham moją panią dogłębnie i fioletowo. Urzekła mnie jak mucha szamocąca się W garnku z klejem. Oczy jej są szare Jak bliźniacze popielniczki ledwie opróżnione Wokół których jeszcze się unosi Ulotna mgiełka. Ma usposobienie Błyskotliwe jak nowa dziesięciogroszówka, W pocałunkach przypomina gulasz. Dogłębnie i fioletowo kocham moją panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** (Mimo najszybszych...) Mimo najszybszych samolotów,Do wczoraj nie ma już powrotu... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a123
Zimno dzisiaj i wieje.... niedobrze, ale CZEKOLADA wszystko wynagradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwitnąca stara panna
chciałam obwieścić, że jestem całkowitą idiotką, kto chce, niech wierzy, nie mam zielonego pojęcia o niczym i wszystko mi zwisa, mam 4 kartofle w lodówce i słoiczek czosnku.Nie jestem gospodarna i nie lubie sprzątać, nie lubie też, jak sąsiadki zaglądaja mi do mieszkania, kiedy pod preteksetem pożyczenia cukru dzwonia do moich drzwi.mam ochotę zdzielic je wałkiem w głowę.Mam wałek.Nie lubie sie przemęczać, a jak sie na filmach całują, to przełączam oprogram, bo nie moge na to patrzeć.Sama lubie się całować, ale nie każdy facet potrafi.Ostatni, który potrafił zdarzył sie 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moich papierosach jest napisane: \"Palenie szkodzi Tobie i osobom w Twoim otoczeniu\".Nie lubie tego napisu.Kupie sobie papierośnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kwitnącej starej panny Wałkiem sąsiadki należy zdzielać mocno całkiem aby wścibstwo mogło ujść przez dziurki od nosa chyłkiem ;-) Z czosnku i kartofli czterech sporządzić potrawę, co wzmocni każdy czerep ;-) Telewizor (podstępny rewizor...) szantażować nalotem urządzanym z wybuchowym pilotem ;-) Uśmiechem zabijać każdego z pośpiechem :-D Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szarak : dobry jesteś \"w te klocki\" Sąsiedzi Ocean wielki -I małe muszelki. Do kwitnacej.............:) a ty wiesz,ze z tych 4 kartofli to mozesz sobie zrobic fryty??? :);) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudu dada
Mam egzama w poniedzialek, a mysle o facecie, ktoremu sie podobam, ale on nie ma czasu na zwiazki...NO KURDE probuje zrozumiac, na chuja nie moge, ale mi sie chce go widziec...mozna sie powiesic normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to sie porobilo
Herr sie przewrocil i w drugiej serii nie wystapi....co teraz zrobia Niemcy? Moga wystawic w zastepstwie innego zawodnika, czy jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptasiego mleka trzy deka na sen najlepsze - oczyszcza powietrze z nocnej zmory i amory obiecuje ze snem... Wiem coś o tym dobrze... Więc szafuj szczodrze tym medykamentem, złe myśli odpędzając ze szczętem. ;-) Się porobiło - poetyka nocna o poranku ;-) Pozdrowionka! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależnie od tego
jak absurdalnie to brzmi, śniło mi się że znalazłem kota w kuchni (tj. nie w kuchni typu pomieszczenie tylko kuchnia typu urządzenie w którym pali się materiałem palnym żeby gotować jedzenie). Kota uwolniłem - mały był, łaciaty. Zaraz potem uciekł - okazało się że drzwi do mieszkania były uchylone. Co za niewdzięcznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakże się zdziwiono raz w Morzelanach, kiedy pod koniec lutego w biały dzień, środkiem drogi, przez całą wieś pędził bezuchy szarak. Ponieważ zuchwalstwa takiego nikt nie przypuszcza u zwierzęcia, które się nieustannie kryje, ucieka, przeto widok zająca w miejscu zaludnionym i zapsionym wprawił w zdumienie zarówno psy, jak ludzi. Co to miłość może!... :):):D szarak : jestem pod wrazeniem twych peanów na czesc ptasiego no no:) Pozdrawiam:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Życie przecieka mi przez palce... Na walce z bezsensem upływają dni. Coraz trudniej mi być, ot tak, od niechcenia, bo serce nie jest z kamienia... Czy nie szkoda krwi na coś, czego może wcale nie ma?... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot Felix.
taaa wieloznaczne słowo "może"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot Felix.
taaa wieloznaczne słowo "może"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot Felix.
taaa wieloznaczne słowo "może"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot Felix.
taaa wieloznaczne słowo "może"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×