Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

... Wyciągam rękę w otchłań otchłani... Czy dosięgniesz do niej? Wołam, w głos pędzi daleko... Czy odpowie mi tylko echo? .... Taaaaaankaaaaa..... 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.A.L.K.O.
Jakoś nie mam pomysłu, więc się nie wpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.A.L.K.O.
Jakoś nie mam pomysłu, więc się nie wpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem co pisac
ale napisze ze przysnil mi sie dzis moj ex :( i co?? chcial sie ze mna kochac i mu uleglam :(:( i co wy na to?? czy ktos mnie przebije dnia dzisiejszego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzi przed zajaczkiem doktor Ajboli i mowi: - poczekaj jeszcze chwilke, przyszyje Ci pare lapek i bedziesz mogl znowu skakac do woli... zajaczek na to: - oj, moze nie trzeba?.. to juz czterdziesta para lapek... i tak dosc trudno mi skakac! Szarak, sorry, nie moglam sie powstrzymac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie szkodzi, przed Wielkanocą to każda dodatkowa para rąk, tfu, łap, mile widziana! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Jak zwykle chwilach tak wielkiej popularności sezonowej dopada mnie przeświadczenie, że to wszystko jest jakieś potwornie nieszczere... i niesprawiedliwe... Outsider w tłumie... Kto to zrozumie? Jak co roku w amoku się kręcę, coraz więcej i mocniej się staram, a para uchodzi niepostrzeżenie... i widzenie zachodzi mgłą... Po co to wszystko?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche pary zawsze idzie w gwizdek i nie dla kazdego oczywiste, ze jej reszta z rozwaga spożyta moze zaprowadzic nas na szczyty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...się mi nie chce już nic.. To wszystko to tylko pic na muchy i fotomontaż... A ty, zającu, tylko się krzątasz i sprzątasz... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muszę się wywnętrzyć. Ugotowałam bigos i jestem pełna pretensji do matki natury - dlaczego gotująca się kiszona kapusta tak potwornie śmierdzi??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, dlaczego... W ogóle, na pytanie z serii \"dlaczego\", prawie 100% moich odpowiedzi to \"nie wiem\"... Bo ja generalnie wiem dość niedużo... Mało.. Niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta, święta, i... spokój do następnej Wielkanocy... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Pigmenty mieszać zaraz będę, morelowy uzyskac mam w planach... \"Spiewomalowanie...śpiewomalowanie...to ja... Złote odcienie, jedno zbawienie i autoportret, jak sygnet lsni, ja nie oznaczam nic oprócz siebie, ja nie oznaczam prócz siebie nic. Chocbym zaśpiewał w tonacji czarnej, choćbym zmalowała durową piesni...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa bumbum
bum cyk cyk !!! bum cyk cyk!!! bum cyk cyk!!! bum cyk cyk!!! milego dnia zycze wszytkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarak - podnosiciel
pstryk... Wyłączam światło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *caterina*
to bylo bez namyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystko wróciło... A było tak miło... Dziś we śnie katastrofy dwie: spadł samolot, pociąg rozbity, a plac tragedii spowity mgłą i wodą zalany... Rannych na szczęście niewielu, lecz nikt nie dotarł do celu podróży. Taki sen burzy spokój każdej nocy. Znikąd pomocy?... .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-I (to miał być zacięty wyraz twarzy) ............... I nic. I tyle. Aż tyle? Lecz ile? Wciąż w tyle zostawać, poddawać, obawiać, zdławiać, naprawiać... Wybaczać? Rozpaczać? ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............. niewiele robię... tęsknię sobie... Za Tobą, do Ciebie, po Tobie... Cóż zrobię?... ech... pech... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwijana
Szarak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie odchodź!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... przecież wiesz... wolę "do" niż "po".. czy to wszystko sens jakiś ma? na razie jest "za"... .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i patrzyc, i marzyc, narzekac, uciekac? a moze w swej norze niepewnosc przeczekac? a moze powiedziec jak krowie na rowie \' bo przeciez ja...\' - wiesz, co Ci na to odpowie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK SUBS
Krowie na rowie! Krowie na rowie! Właśnie! Cholera już nie mogę patrzeć na męki tego ssaka! Niech będzie krowie na rowie bo inaczej uciekam stąd! Ja za wrażliwy jestem. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę ryzykowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwijana
wyjście na ulicę też jest ryzykowne, do pioruna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwijana
A dlaczego masz uciekać? Atmosfera poetycka podobnież miłą bywa dla wrażliwych osób. A tu od poezyji aż gęsto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×